Volleybal agenda
za 13 feb
1/2 finale NOJK (Nationale Open Jeugd Kampioenschappen)
za 20 feb
1/2 finale Nationale Beker
zo 21 feb
Finale Nationale Beker
za 27 feb
Start kampioenspoule Ere Divisie
vr 11 maa
19:00
Bingo voor de kinderen t/m12 jaar
vr 11 maa
20:00
Klaverjas/Biljart avond
za 12 maa
Finale NOJK (Nationale Open Jeugd Kampioenschappen)
vr 18 maa
19:00
Boekenbeurs 2016
za 19 maa
10:00
Boekenbeurs 2016
za 26 maa
1/2 finale regio beker
za 26 maa
09:00
CMV Toernooi niv 2 t/m niv 4 (met Regio)
za 9 apr
22:00
Karaoke avond met CorKaraoke
vr 15 apr
20:00
Klaverjas/Biljart avond
za 16 apr
Start Play-off finales Ere Divisie
za 30 apr
Promotie/Degradatie wedstrijden
za 14 mei
Finale regio beker
za 21 mei
Regionaal CMV/Jeugd Kampioenschappen
za 28 mei
NGJK (Nationale Gesloten Jeugd Kampioenschappen)
wo 15 jun
18:00
Zomeravondvolleybal toernooi
vr 17 jun
18:00
Tentenkamp
zo 14 feb
16:30
Springendal-Set-Up`65 DS 1 - DS 1
za 20 feb
20:00
HS 1 - Webton Hengelo
za 5 maa
20:30
HS 1 - HLB Van Daal/DS HS 1
za 19 maa
13:00
DIO/Bedum HS 1 - HS 1
zo 20 maa
15:30
Peelpush HS 1 - HS 1
De Dijk
za 13 feb
13:30
JC 0 - SV Dynamo Apeldoorn JC 0
15:30
JC 0 - VC Polaris JC 0
De Lockhorst
za 13 feb
13:30
MB 3 - Vovero MB 1
13:30
MB 4 - Vridos MB 1
13:30
N5 1 - Sliedrecht Sport N5 3
15:15
MA 2 - Minerva MA 1
15:15
MC 3 - Volley2B MC 2
15:15
N5 4 - Next Volley Dordrecht N5 1
17:00
MC 4 - Forza Schouwen-Duiveland MC 1
De Luttermolen
za 13 feb
11:00
MA 0 - Irene MA 0
14:00
MA 0 - Lycurgus MA 0
De Zebra
za 13 feb
12:00
MB 0 - Halley MB 0
15:00
MB 0 - Dinto MB 0
Kruisboog
za 13 feb
10:15
J6 0 - Vives J6 0
11:30
M6 0 - Taurus M6 0
Oostgaarde
za 13 feb
12:00
JA 0 - Seesing Personeel Orion JA 0
15:00
JA 0 - Prima Donna Kaas Huizen JA 0
West
za 13 feb
11:00
JB 0 - VC Zwolle JB 0
14:00
JB 0 - Compaen JB 0
PKC Hal
ma 15 feb
20:15
DS 5 - Move4U DS 1
De Valk
wo 17 feb
19:15
JB 3 - Sliedrecht Sport JB 2
De Stoep
vr 19 feb
19:15
HS 3 - Volley Tilburg HS 2
19:15
MA 1 - VCN MA 1
21:00
HS 5 - Voleco HS 2
za 20 feb
20:00
HS 1 - Webton Hengelo