Open Club Kampioenschappen
Deze pagina zal jullie gedurende het seizoen van alle informatie voorzien rondom de belangrijkste jeugdkampioenschappen in Nederland, de Open Club Kampioenschappen.
Info Open Club Kampioenschappen 2012-2013
Dit zijn de echte Nederlandse Kampioenschappen. Dit heeft niet meer met het competitieteam te maken, maar er wordt alleen gekeken naar de leeftijd. Bij volleybal spelen talenten vaak al in hogere (leeftijds)klassen. Als voorbeeld speelt Boyd Visser (nog A-junior) bij heren 3 of Mika Prins speelt als C-junior in het A1 team.
We kennen de A- B- C- D- jeugd,
leeftijdgrenzen zijn
A-jeugd
geboren op of na 1 oktober 1994
B-jeugd ……………………… 1 oktober 1996
C-jeugd ……………………… 1 oktober 1997
D-jeugd ……………………… 1 oktober 2000
Het team dat de beste prestaties levert met maximaal 8 teams (meisjes/jongens) wint de Jaap van Kasteelbokaal (sterkste jeugdvereniging van Nederland). Sliedrecht Sport won deze beker in 2003 en 2005.. de daaropvolgende jaren werd Sliedrecht 2e of 3e in deze rangschikking, prima prestaties vinden wij.
Als vereniging proberen we zo goed mogelijk te presteren tijdens de Open Club en daarom wordt er op een andere manier gespeeld. Je moet dit vergelijken met dames 1 of heren 1. De coach kiest zijn basisteam (in zijn ogen de sterkste opstelling) en gaat hiermee aan de slag. Het team kan niet zonder wisselspelers en dus zijn er 2 tot 6 wisselspelers. En dat is wel eens moeilijk, want je weet niet of je zult spelen tijdens de Open Club. Als het team goed speelt, wijzigt de coach zijn team meestal niet zo snel. Als de coach vindt dat iemand gewisseld moet worden, krijg je een kans. Het is altijd maar afwachten of je zult spelen. Dat is zeker voor jeugd een moeilijke zaak. Je wilt immers spelen en dat moet je ook blijven vinden.
Maar bedenk je wel dat een team wordt gevormd door de hele selectie. Ook de wisselspelers horen er helemaal bij. Als je Nederlands kampioen wordt, zijn ook de wisselspelers Nederlands kampioen. Je doet het met elkaar en voor elkaar. Uit ervaring weten we dat het gek kan lopen, soms begin je als wisselspeler, maar ben jij wel de speler die gaat invallen en de titel kan winnen voor het team. Vooraf weet je nooit, wie wel en wie niet gaat spelen.
Sliedrecht Sport speelt ook nog een bekercompetitie. Dat zien we als een voorbereiding op de Open Club (zelfde criteria qua leeftijden), de informatie over deze wedstrijden komt ook via de verschillende OpenClub coaches.
Groeten Bas de Groot
Voorlopige teamindelingen Open Club (en Beker)
|
Jongens A
Coach: Roeland Appels
|
Jongens B
Coach: Andre van Leeuwen
|
Jongens C
Coach: Bas de Groot
|
Jongens D
Coach: Ricardo van Ooijen / Eric Tubbing
|
|
|
|
|
|
| Freek Heijting |
Ricardo Batenburg |
Friso Voorberg |
Jelmer Schep |
| Bram van Rijsbergen |
Sander Ottevanger |
Lennart Bisschop | Joel Blokland |
| Philip Bijl |
Arjen Broersma |
Kristian van Heteren |
Leon Tubbing |
| Jeffrey Grinwis |
Ruben Ottevanger |
Mika Prins | Xander Prins |
| Don Rooswinkel |
Niels Vink |
Marijn Ottevanger | Mart de Groot |
| Christian Kornet | Maarten Bartels |
Luuk van der Leeden | |
| Niels de Jager |
Robert Zoutendijk |
Jelle van Rekom | |
| Boyd Visser |
Ryan Groenewold |
Glen Korevaar | |
| Colin de Bus |
Jesse van Leeuwen |
Yorick de Groot | |
| Jorren Bakker (Okk'70) |
|||
| evt. aanvulling volgt nog |
evt. aanvulling volgt nog | evt. aanvulling volgt nog | |
| evt. aanvulling volgt nog |
|||
|
|
|
|
|
|
Meisjes A
Coach: Ad Slieker
|
Meisjes B
Coach: Nico & Sander
|
Meisjes C
Coach: Dave van Rekom
|
Meisjes D
Coach: Ivo Munter
|
|
|
|
|
|
| Rianne van der Stelt |
Rebecca van Dijk |
Fabienne Struys |
Pascalle Cnossen |
| Irene Dunsbergen |
Michelle van Zuijdam |
Quiva Schuurmans |
Isa van Leeuwen |
| Michelle Beijderwellen |
Lisa de Wit |
Mayilla Bangura |
Jannieke den Breejen |
| Melissa de Groot |
Joanne de Breejen | Dafne Muilwijk |
Fleur Muilwijk |
| Nikki van Herk |
Anasja van Veen | Anke van As | Quinty Troost |
| Sandra Buitendijk | Kayleigh Boer |
Anne de Visser | |
| Famke van Rekom |
Sandy Stout |
Jamie Dirkmaat |
|
| Angelique Verheul |
Elize Harrewijn |
Dorijn Boogaard |
|
| Annemiek Manschot | Jet Rooswinkel |
Marilene Huijser | |
| evt. aanvulling volgt nog | evt. aanvulling volgt nog |
evt. aanvulling volgt nog |
evt. aanvulling volgt nog |
|
|
Speeldata, Speelplaatsen en vertrektijden
- 5 januari 2013: Voorrondes
- 9 februari 2013: Halve Finales
- 16 maart 2013: Finales
Voorronde 5 januari 2013
- Vrijgeloot: JA, JB, MA, MB
- De Zebra (Gouda): Jongens & Meisjes C
- Activiahal (St. Anthonis): Jongens & Meisjes D
Bekijk de meest actuele programma's via de website van het Asics Open!





