Volleybal agenda

Eindstanden competitie en programma komende weken

Zaterdag 22 april was de laatste speeldag van de competitie. De kaarten zijn dus geschud en de kampioenen (m.u.v. Eredivisie) en de hekkensluiters bekend.
Hieronder staan de eindstanden van de Sliedrecht Sport teams van seizoen 2016 – 2017 senioren en van de 2e helft 2016 – 2017 bij de jeugd.
Onder het overzicht het programma voor het einde van het seizoen.

 

Topdivisie Heren  
1 Zaanstad HS 1 Kampioen
2 Volley Tilburg HS 1  
3 Sliedrecht Sport HS 1  
4 DIO/Bedum HS 1  
5 Stichting Webton TV HS 1  
6 HLB Van Daal/DS HS 1  
7 Compaen HS 1  
8 Pelster Cito HS 1  
9 De Witte Olhaco HS 1 Degradatie
10 VoCASA HS 1 Degradatie
11 Next Volley Dordrecht HS 1 Degradatie
12 Sportsbar Donitas HS 1 Degradatie
     
Heren Eerste divisie B  
1 MKB Accountants/VCV HS 1 Kampioen
2 City Lens Krimpen HS 1  
3 Laudame Financials VCN HS 1  
4 SV Dynamo Apeldoorn HS 2  
5 Sliedrecht Sport HS 2  
6 VV Utrecht HS 1  
7 Zaanstad HS 2  
8 Axell Claims / Sovoco HS 1  
9 Taurus HS 2  
10 Velo HS 1 Degradatie
11 VC Wik Groot-Ammers HS 1 Degradatie
12 Gemini S HS 1 Degradatie
     
Heren 3e divisie A  
1 Volley Tilburg HS 2 Kampioen
2 Fusion HS 2 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
3 ROWI HS 1  
4 City Bril Krimpen HS 2  
5 VCN HS 2  
6 Sliedrecht Sport HS 3  
7 Voleco HS 1  
8 Jola Olympus HS 1  
9 VOKO HS 1 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
10 WHV HS 1 Degradatie
11 Atak'55 HS 2 Degradatie
12 Volley Tilburg HS 3 Degradatie
     
Heren Promotieklasse B  
1 VC Wik Groot-Ammers HS 2 Kampioen
2 Next Volley Dordrecht HS 3 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
3 VOKO HS 2  
4 Udenhout HS 1  
5 Vollido HS 1  
6 Sliedrecht Sport HS 4  
7 De Burgst Breda HS 2  
8 VV Stevo HS 1  
9 BeneVia HS 1  
10 Kraftwell Sym. Roosendaal HS 2 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
11 Switch'89 HS 1 Degradatie
12 Gavoc'10 HS 1 Degradatie
     
Heren Promotieklasse A  
1 AVVA HS 1 Kampioen
2 Spirit HS 1 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
3 VC Wik Groot-Ammers HS 3  
4 Spivo HS 1  
5 Volley2B HS 1  
6 Vollido HS 2  
7 Volley2B HS 2  
8 City Bril Krimpen HS 3  
9 Sliedrecht Sport HS 5  
10 Ibis HS 1 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
11 Flits HS 1 Degradatie
     
 Heren 1e Klasse B  
1 Volley Zuid HS 3 Kampioen
2 Next Volley Dordrecht HS 4 Ziet af van PD-wedstrijden
3 SNA HS 1 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
4 RVC/Libanon '50 HS 2  
5 Spirit HS 2  
6 VCN HS 3  
7 OKK '70 HS 2  
8 Volley Meerkerk'95 HS 1  
9 Move4U HS 1  
10 DVO HS 1 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
11 Sliedrecht Sport HS 6 Degradatie
12 VC Wik Groot-Ammers HS 5 Degradatie
     
Heren 1e Klasse A  
1 Volley Zuid HS 2 Kampioen
2 Hou Stand HS 1 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
3 OKK '70 HS 1  
4 Move4U HS 2  
5 RVC/Libanon '50 HS 1  
6 City Bril Krimpen HS 4  
7 VCN HS 4  
8 VC Wik Groot-Ammers HS 4  
9 Volley Zuid HS 4  
10 Sliedrecht Sport HS 7 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
11 Switch'89 HS 2 Degradatie
12 Fusion HS 3 Degradatie
     
 Heren 2e Klasse D  
1 VC Wik Groot-Ammers HS 6 Kampioen
2 Next Volley Dordrecht HS 6 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
3 AVVA HS 2  
4 VCN HS 5  
5 WHV HS 2  
6 Flits HS 2  
7 Sliedrecht Sport HS 8  
8 Voleco HS 3  
9 OKK '70 HS 3  
10 Vridos HS 2 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
11 Molenwiek'74 HS 1 Degradatie
12 Vollido HS 4 Degradatie
     
Dames Eerste divisie B  
1 Gabberted.com VCN DS 1 Kampioen
2 VoCASA DS 1 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
3 Spaarnestad DS 1  
4 Ledub DS 1  
5 Eetcafe 't Centrum Thor DS 1  
6 Sliedrecht Sport DS 2  
7 Volley Tilburg DS 1  
8 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 1  
9 Zaanstad DS 1  
10 VC Velden DS 1  
11 Fysiotherapie Scheepjeshof/VCV DS 1 Degradatie
12 Inter Rijswijk DS 1 Degradatie
     
Dames 3e divisie A  
1 HLB Van Daal/DS DS 1 Kampioen
2 Spivo DS 1 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
3 ODI DS 1  
4 Volley Tilburg DS 2  
5 Voltena DS 2  
6 Spie/De Burgst Breda DS 1  
7 Volley Meerkerk'95 DS 2  
8 Nuvoc DS 1  
9 Next Volley Dordrecht DS 1  
10 VCN DS 4 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
11 Sliedrecht Sport DS 3 Degradatie
12 VVS'92 DS 1 Degradatie
     
Dames Promotieklasse A  
1 Volley Zuid DS 1 Kampioen
2 DVO DS 1 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
3 Volley2B DS 1  
4 HLB Van Daal/DS DS 2  
5 Sliedrecht Sport DS 4  
6 Move4U DS 1  
7 WHV DS 1  
8 Voleco DS 1  
9 Forza Schouwen-Duiveland DS 1  
10 DVO DS 2 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
11 RVC/Libanon '50 DS 2 Degradatie
12 Fusion DS 1 Degradatie
     
Dames Promotieklasse B  
1 Bok DS 1 Kampioen
2 Volley Tilburg DS 3 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
3 Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 2  
4 De Burgst Breda DS 2  
5 RVC/Libanon '50 DS 1  
6 Sic Pugno DS 1  
7 Sliedrecht Sport DS 5  
8 VV Stevo DS 1  
9 VOKO DS 1  
10 Zuvo DS 1 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
11 Atak'55 DS 1 Degradatie
12 Spirit DS 1 Degradatie
     
 Dames 1e Klasse A  
1 Erasmus Volley DS 1 Kampioen
2 Voleco DS 2 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
3 City Bril Krimpen DS 1  
4 Smash'66 DS 1  
5 Volley Zuid DS 3  
6 VCN DS 5  
7 MVC DS 1  
8 Sliedrecht Sport DS 6  
9 V=Volley DS 1  
10 RVC/Libanon '50 DS 3 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
11 Hou Stand DS 1 Degradatie
12 Vovero DS 1 Degradatie
     
Dames 2e Klasse C  
1 Move4U DS 2 Kampioen
2 VC Wik Groot-Ammers DS 4 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
3 Erasmus Volley DS 3  
4 SNA DS 1  
5 Voltena DS 4  
6 Apollo DS 1  
7 Volley Meerkerk'95 DS 3  
8 Sliedrecht Sport DS 7  
9 Erasmus Volley DS 2  
10 AVVA DS 2 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
11 City Bril Krimpen DS 2 Degradatie
12 Volley Zuid DS 6 Degradatie
     
Dames 2e Klasse D  
1 Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 3 Kampioen
2 HLB Van Daal/DS DS 5 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
3 Haaften Kwiek DS 1  
4 Jola Olympus DS 2  
5 Groene Ster DS 1  
6 Sliedrecht Sport DS 8  
7 Minerva DS 2  
8 Phoenix DS 2  
9 WHV DS 3  
10 VOKO DS 3 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
11 De Burgst Breda DS 4 Degradatie
12 Atak'55 DS 2 Degradatie
     
Dames 3e Klasse D  
1 Sliedrecht Sport DS 9 Kampioen
2 Vridos DS 1 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
3 Volley Meerkerk'95 DS 4  
4 Vridos DS 2  
5 Volley Zuid DS 7  
6 City Bril Krimpen DS 3  
7 RVC/Libanon '50 DS 9  
8 Move4U DS 3  
9 Vollido DS 3  
10 Volley2B DS 3  
11 Fusion DS 4  
     
Dames 3e Klasse E  
1 Podarwic DS 3 Kampioen
2 VC Wik Groot-Ammers DS 5 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
3 RVC/Libanon '50 DS 6  
4 Sliedrecht Sport DS 10  
5 Molenwiek'74 DS 1  
6 Hou Stand DS 4  
7 WHV DS 4  
8 Volley Meerkerk'95 DS 5  
9 Vedo'70 DS 3  
10 Vridos DS 3  
11 Next Volley Dordrecht DS 5  
     
Dames 3e Klasse C  
1 Sliedrecht Sport DS 11 Kampioen
2 DVO DS 4 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
3 OKK '70 DS 2  
4 RVC/Libanon '50 DS 8  
5 Switch'89 DS 2  
6 Move4U DS 5  
7 Hou Stand DS 3  
8 Intermezzo DS 2  
9 MVC DS 2  
10 Yum DS 2  
11 Apollo DS 3  
     
Jongens A Topklasse   
1 Sliedrecht Sport JA 1 Kampioen, Regiokampioen, PD voor 1e klasse senioren
2 Next Volley Dordrecht JA 1  
3 De Burgst Breda JA 1  
4 Volley2B JA 1  
     
Jongens A 1e Klasse A 2e helft  
1 Vollido JA 2 Kampioen
2 Intermezzo JA 1  
3 Molenwiek'74 JA 1  
4 Sliedrecht Sport JA 2  
5 VolleyNisse JA 1  
6 Volley2B JA 2  
     
Meisjes A Topklasse A  
1 Voltena MA 1 Kampioen
2 Sliedrecht Sport MA 1  
3 Next Volley Dordrecht MA 1  
4 VCN MA 1  
5 Peelpush MA 1  
6 Waalre MA 1  
7 VC Volt / Flip Schoonmaak MA 1  
     
Meisjes A 1e Klasse C 2e helft  
1 Sliedrecht Sport MA 2 Kampioen
2 Bok MA 1  
3 OKK '70 MA 1  
4 Next Volley Dordrecht MA 3  
5 Zuvo MA 1 Buiten mededinging
6 Jola Olympus MA 2 Team met dispensatie
7 Atak'55 MA 2  
     
 Jongens B Topklasse   
1 VC Polaris JB 1 Regiokampioen, Kampioen
2 Volley Tilburg JB 1  
3 Next Volley Dordrecht JB 1  
4 Sliedrecht Sport JB 1  
     
Jongens B Hoofdklasse B 1e helft  
1 VC Polaris JB 1 Kampioen
2 Volley Tilburg JB 1  
3 Next Volley Dordrecht JB 1  
4 Sliedrecht Sport JB 2  
     
 Jongens B Hoofdklasse A 2e helft  
1 Volley2B JB 1 Team met dispensatie, Kampioen
2 Sliedrecht Sport JB 3 Deelname regiokampioendschap JC, kampioen JC 1e helft
3 VC Wik Groot-Ammers JB 1  
4 Voleco JB 1  
5 SNA JB 1  
     
Jongens B 1e Klasse A 2e helft  
1 Vridos JB 1 Team met dispensatie, Kampioen
2 Sliedrecht Sport JB 4  
3 Intermezzo JB 1  
4 Podarwic JB 1 Team met dispensatie
5 Haaften Kwiek JB 1  
     
Meisjes B Hoofdklasse B 2e helft  
1 Sliedrecht Sport MB 1 Kampioen
2 Flits MB 1 Team met dispensatie
3 WHV MB 1  
4 VIA MB 1  
5 Haaften Kwiek MB 1 Team met dispensatie
6 Vridos MB 1 Team met dispensatie
     
Meisjes B 1e Klasse B 2e helft  
1 OKK '70 MB 1 Kampioen
2 Sliedrecht Sport MB 2  
3 City Bril Krimpen MB 2  
4 Volley2B MB 2  
5 VCN MB 2  
6 Flits MB 3  
     
Meisjes B 1e Klasse C 2e helft  
1 Podarwic MB 1 Kampioen
2 Voltena MB 2  
3 Sliedrecht Sport MB 3  
4 Flits MB 2  
5 WHV MB 2  
6 Voleco MB 1  
     
Meisjes B 2de Klasse B 2e helft  
1 Molenwiek'74 MB 2 Kampioen
2 Sliedrecht Sport MB 4 Buiten mededinging
3 Next Volley Dordrecht MB 2  
4 Vollido MB 1  
5 Vridos MB 2  
6 SNA MB 1  
     
Jongens C 1e Klasse B 2e helft  
1 Spins Up JC 1 Team met dispensatie, Kampioen
2 HLB Van Daal/DS JC 1  
3 Vridos JC 1  
4 Westphal Kozijnen CSS JC 1 Team met dispensatie
5 Vollido JC 1  
6 Sliedrecht Sport JC 1  
     
Meisjes C Topklasse A  
1 Sliedrecht Sport MC 1 Kampioen, deelname regiokampioenschap
2 Next Volley Dordrecht MC 1  
3 Spivo MC 1  
4 VOKO MC 1  
     
Meisjes C Hoofdklasse B 2e helft  
1 Voltena MC 1 Kampioen
2 Apollo MC 1  
3 Volley2B MC 2  
4 Next Volley Dordrecht MC 2  
5 WHV MC 1  
6 Smash'66 MC 1  
7 Sliedrecht Sport MC 2  
     
Meisjes C 1e Klasse C 2e helft  
1 Sliedrecht Sport MC 3 Kampioen
2 Meteoor MC 1 Team met dispensatie
3 AVVA MC 1  
4 Volley Meerkerk'95 MC 1 Team met dispensatie
5 Molenwiek'74 MC 1 Team met dispensatie
6 OKK '70 MC 1 Buiten mededinging
     
Meisjes C 1e Klasse B 2e helft  
1 VCN MC 1 Kampioen
2 Volley2B MC 3 Team met dispensatie
3 Hou Stand MC 1 Team met dispensatie
4 Sliedrecht Sport MC 4  
5 Vollido MC 1 Team met dispensatie
6 Voleco MC 2  
     
Meisjes C 2de Klasse C 2de helft  
1 Sliedrecht Sport MC 5 Kampioen
2 Flits MC 1  
3 Fusion MC 2  
4 Jola Olympus MC 2  
5 Molenwiek'74 MC 2  
6 Smash'66 MC 2  
     
CMV Rotterdam/A'waard Niveau 6 Regulier A 2e helft  
1 Apollo N6 1 Deelname rayon- en regiokampioenschap, Kampioen
2 Sliedrecht Sport N6 1  
3 Vollido N6 2  
4 Volley Voorne N6 1  
5 City Bril Krimpen N6 1 Buiten mededinging
6 DVO N6 3 Buiten mededinging
     
CMV Rotterdam/A'waard Niveau 6 Regulier C 2e helft  
1 Voleco N6 1 Deelname rayon- en regiokampioenschap, Kampioen
2 Vollido N6 3  
3 DVO N6 1  
4 Sliedrecht Sport N6 2  
5 WHV N6 2 Buiten mededinging
     
CMV Rotterdam/A'waard Niveau 6 Regulier B 2e helft  
1 Volley2B N6 1 Deelname rayon- en regiokampioenschap, Kampioen
2 Vollido N6 1  
3 VCN N6 1 Buiten mededinging
4 Sliedrecht Sport N6 3  
5 Voleco N6 2  
6 DVO N6 2  
     
 CMV Rotterdam/A'waard Niveau 5 Hoog B 2e helft  
1 Vollido N5 1 Deelname rayon- en regiokampioenschap, Kampioen
2 Voltena N5 1 Deelname rayon- en regiokampioenschap
3 Volley Meerkerk'95 N5 2  
4 Sliedrecht Sport N5 1  
5 Meteoor N5 2  
     
CMV Rotterdam/A'waard Niveau 5 Regulier E 2e helft  
1 OKK '70 N5 1 Buiten mededinging
2 Vridos N5 1  
3 Next Volley Dordrecht N5 3  
4 Sliedrecht Sport N5 2  
5 Meteoor N5 3 Buiten mededinging
6 Flits N5 1  
     
CMV Rotterdam/A'waard Niveau 5 Regulier F 2e helft  
1 Next Volley Dordrecht N5 2 Kampioen
2 Voleco N5 3  
3 VC Wik Groot-Ammers N5 1  
4 Volley Meerkerk'95 N5 3 Buiten mededinging
5 Podarwic N5 1 Buiten mededinging
6 Sliedrecht Sport N5 3  

 


Naast dames 1, die  zaterdag 6 mei spelen om het kampioenschap in de Eredivisie, zijn er nog andere teams die komende weken in actie komen in de zaal:


Zaterdag 6 mei: Promotie-/Degradatiewedstrijden
Sporthal Alexander, Rotterdam
Beide teams spelen om een plaats in de 1e klasse.

Programma:

10:30 uur Sliedrecht Sport JA 1 – DVO HS 1
11:45 uur Sliedrecht Sport JA 1 - Erasmus Volley HS 2
14:15 Sliedrecht Sport HS 7 - Spivo HS 2
16:45 Sliedrecht Sport HS 7 - Vridos HS 1

Zaterdag 13 mei: Bekerfinales Nevobo Regio Zuid
Activiahal, Sint Anthonis

Programma:

10:00 uur Sliedrecht Sport JC - Volley Tilburg JC
12:15 uur Sliedrecht Sport JB - VC Polaris JB
12:15 uur Sliedrecht Sport JA - Tupos JA 1

Zaterdag 20 mei: Beslissingswedstrijden Regiokampioenschap Nevobo Zuid

Indoor Sportcentrum, Eindhoven
Conceptprogramma:

14:45 uur Sliedrecht Sport JC1 -  Hovoc JC1
15:45 uur Sliedrecht Sport JC1 – Voleco JC1

16:45 uur Sliedrecht Sport JC 1 – Ledub JC1
17:45 uur Sliedrecht Sport JC1 – VoCon JC1

17:45 uur Sliedrecht Sport MC1- SOMAS/Activia MC 1


Zaterdag 27 mei: Nationale Gesloten Jeugd Kampioenschappen (NGJK)
Hier spelen per leeftijdscategorie de 4 regiokampioenen tegen elkaar.

Bosbadhal, Emmeloord

Jongens A is al geplaatst en afhankelijk van het resultaat op 20 mei spelen Jongens C en/of Meisjes C.