Volleybal agenda

Voorlopige teamindeling seizoen 2017-2018

Hierbij de nieuwe voorlopige teamindelingen voor het seizoen 2017-2018,  met deze teamindelingen wordt het nieuwe seizoen vooralsnog aangevangen (uiteraard onder voorbehoud).

Opmerkingen:

  • als je erg graag training wilt geven of een team wilt coachen kun je altijd contact opnemen met onderstaande personen;
  • als je je naam mist of vragen hebt, mail dit dan ook naar onderstaande personen;
  • kijk in het zaalrooster voor de trainingstijden van het team waarbij je bent ingedeeld;
  • de jeugdteams bij de jongens trainen het seizoen uit in de huidige teamsamenstelling en op de huidige trainingstijden;

Contact over de teamindelingen:

Heren 2,3 – jongens jeugd Bas de Groot 06-27086415
Dames 2,3 – meisjes jeugd David van Rekom 06-34862237
Heren 4 ev, Dames 4 ev Jan Willem de Visser 06-15083880
CMV Remko Kenter 06-53414487

 

Overzicht Dames (wordt nog aan gewerkt)
Overzicht Meisjes
Overzicht Heren
Overzicht Jongens
Overzicht CMV

 

Dames

Dames 1 Dames 2 Dames 3
Ere divisie 1e Divisie 3e divisie
Matt van Wezel Andre van Leeuwen Peter Muilwijk
Erik Koppelaar Matt van Wezel Martijn vd Valk
Frank Vlot    
     
Coach: Matt / Erik Coach: Arie / Frank Coach: Andre / Peter
     
Lisa Vossen Famke van Rekom Sandy Stout
Ana Rekar Eline de Haan Marit van As
Florien Reesink Laura Kerkhof Serena van der Made
Annemiek Manschot Pascalle Cnossen Fleur Muilwijk
Lynn Thijssen Anke van As Eline de Haan
Carlijn Ghijssen-Jans Mika Pierik Iris Kerkhof
Brechtje Kraaijvanger Ilse Jansen Michelle Beijderwellen
Lea van Rooijen    
Esther Hullegie Iris Kerkhof Pascalle Cnossen
Carlijn Oosterlaken Lisette de Wit Lillian Middendorp
Christie Wolt Marloes Hesselink Lisa de Wit
Fleur Savelkoel   Dorijn Boogaard
     
     
Dames 4 Dames 5 Dames 6
Promotieklasse Promotieklasse 1e klasse
  Leonard van der Leeden  
     
Myrna van der Leeden Irene Dunsbergen Janel van Beest
Siri Nijmeijer Melissa de Groot Naomi Chirill
Maaike Pesch Rosanne Huisman Lisette Stam
Janneke Toonen Manon Koppelaar Gina de Visser
Marjolein van Uden Mara Kortland Leanne  Heij
Irene van Wijngaarden Simone Roskam Lois Sgravensande
Hanneke van Wijngaarden Jolijn de Rover Tamara Baggerman
  Vicky Stout Myron Brard
  Linda Tamerus Jeanne de  Vries
  Maricia Wanrooij  
  Sharmila Eijkelboom  
     
     
Dames 7 Dames 8 Dames 9
2e klasse 2e klasse 2e klasse
Tineke Kenter Michael van Leeuwe Roel Hokken
    Wim Hokken
     
Ineke Boer Anoek Barnhoorn Rineke Baan
Marjolein Bons Marleen Blokland Joella Bot
Wendy t Hart Leanne van den Dool Laura Hokken
Jennifer Koster Denise van de Graaf Talitha Lemmen
Wilja Slieker Lianne van Steenis Ester Netten
Krista Verhaar Arlieke Tromp Sharita Veth
Diane Versluis Samantha van Wingerden Kimberley Viset
Margo van Wingerden   Lisa de  Vaan
     
     
Dames 10 Dames 11 Dames 12
2e klasse 3e klasse 3e klasse
  Tineke Kenter  
     
Ilse van Dijk Marjan Boer Chantal de Jong
Elize Harrewijn Henny Derks Merel Schep
Bianca Huisman Marlieke Kamphuis Melissa van Veelen
Anne de Visser Tineke Kenter Daphne van Beest
Tatum Prins Aemilie Manschot Simone Bezemer
Sabine van Rooy Hilde Schep Laura Hoogendoorn
Quinty Troost Marlies Schild Mariska Aantjes
Femke van der Zouwen Dominique Verdoorn  
Jolissa Vet Annemarie Oskam  
Nikki Hordijk Gerarda van  Kooten  
Cato Huijssen    

 

Terug naar boven

Meisjes

Meisjes A1 Meisjes A2 Meisjes A3
Peter Muilwijk Pieter Kerkhof Ronald Visscher
Ronald Lacroes   Lars Verhaar
     
Coach: Peter Coach: Pieter Ronald / Lars
     
Jeanine de Jong Eva van der Sluis Asha Mohamed
Johanna van Vliet Celine Hofman Hacer Alcarin
Romy Vet Busra Anik Anne Fleur de Jong
Anique Tavenier Jannieke den Breejen Mandy van Werd
Fleur Muilwijk Chiméne de Groot Sarah Bek
Isa van Leeuwen Demi Blokland Lisanne Blommers
  Nina Verhaar Larissa Visscher
  Julia Sterrenburg Rachelle Jong
  Tessa Verhoeven Esmée Jongh
   Kim de Ruiter  
     
     
Meisjes A4 Meisjes B1 Meisjes B2
Elize Harrewijn Dave van Rekom Bianca Boer (tot de zomer)
  Famke van Rekom  
  Bas de Groot  
     
Coach: Elize Coach: Dave & Famke Coach: Bianca Boer
     
Vivian van Tuijl Evi Roos Mariëlle Visser
Eunice Kalkman Anouk de Jong Celeste Troost
Lilian Renaud Zara Noteboom Moa de Visser
Irem Yilmaz Janet de Jong Lara Sneijder
Kirsten Braaksma Sara van de Weg Alyssa Visser
Hanneke Boom Mila Leeuwis Sasja de Klerk
Suzanne Kleijn Lisa de Vries Denise van Heumen
Dilara Kanlioglu Marit van der Sluis Regina van den Berg
  Katie Korporaal Sanne Zwart
  Amalia Panajoti  Hanna van de Ree
  Emma de Ruiter  
     
     
Meisjes B3 Meisjes C1 Meisjes C2
Jaap van Dijk Bianca Boer Dave van Rekom
  Dave van Rekom Ronald Lacroes
     
Coach: Jaap Coach: Bianca Coach: Dave
     
Noa van Dijk Katie Korporaal Lisa van Zijl
Izabel Dekkers Emma de Ruiter Caithlyn Korporaal
Lois Leeuwesteijn Donna de Jong Zelda Westerhout
Noa Kentie Maud van de  Weg Marit Bor
Yentl van Bekkum Monika de Jong Febe Vendeville
Siri Bergwerf Sanne Kraaijeveld Laureen Huijser
Luna Teerds Hannah Stam Britt Verboom
Evi Hagenaars Mylene de Jong Suus Kros
Xanne Verhaar Roos van Gastelen Chantal Niewenhuis
     
     
Meisjes C3 Meisjes C4 Meisjes C5*
Bram & Arjen Bram & Arjen Diane Versluis
    Namalee Donker
     
Coach: Bram/Arjen Coach: Bram/Arjen Coach: Diane Versluis
     
Dunya de Rover Narin Takac Anna de Jong
Sofie van Voorst Bridget Dekker Esmee Bergwerf
Loïs Spek Emma Hartmans Linah Elhalky
Annelies de Bruin Maasse Hanna Roskam Nikki
Sanne van der Es Bos van der Esther Versluis Lieke
Sarah de Raad Bo van Hoornaar Versluis Sanne
Bodhi Struijk Sterre Sala Bos van de Maureen
Marit Baan Stuij Emma Mijnster Myrthe
  Zwart Marit Voorberg Arinda
     
     
     
Meisjes C6*    
Wilma Bakker    
     
Coach: Wilma    
     
 Gwenn van der Klooster    
Tara Griffioen    
 Jasmijn Bons    
 Guusje Hoogendoorn    
 Thamar Versteeg    
 Allon Amirtha Thedchanamoorthy    
 Henrika van den Berg    
 Nienke Westland    
 Sanne Westland    
* Meisjes ingedeeld in C5 en C6 die nu bij CMV trainen blijven tot aan de zomervakantie bij CMV trainen !!!

 

Terug naar boven

Heren

Heren 1 Heren 2 Heren 3
Topdivisie 2e divisie 3e divisie
Paul van der Ven Frank Vlot Frank Vlot
Marnix Elbers Marnix Elbers Egbert op 't Hof
     
Coach: Paul Coach: Andre Coach: Martijn
     
Niels Vermeulen Rick van der Sluis Jelle van Rekom
Daniel van Helden Robert Zoutendijk Richard Boogaard
Michael van Leeuwe Luke Amersfoort Max Nieuwenhuis
Ian de Bus Jeffrey Grinwis Chiel/Niels (H3, schema)
Yorick de Groot Gertjan Toonen Joel Blokland
Bart Yark Glen Korevaar Mart de Groot
Albert Stek Roy Kroon Bas Bouter
Gerard Baan Egbert op 't Hof Jan Willem de Visser
Carl Swijnenburg Jorren Bakker Leon Tubbing
Ruben van der Leeden Rick Julicher Jesse van Leeuwen
Tristan de Keijzer Mart de Groot Luuk vd Leeden
     
invulling H2 invulling H3  
     
     
     
Heren 4 Heren 5 Heren 6
promotieklasse promotieklasse 1e klasse
Kristian van Heteren Sander Ottevanger Michiel Bakker
Marien Kornet Rolf Stam Lennart Huijser
Marijn Ottevanger Nick Veth Jurre Korevaar
Timon Jongkind Chris Harrewijn Arjan van der Leeden
Roel Hokken Roel Boer Olav Leeuwis
Jaap de Wild Arjen Broersma Jeffrey van Mourik
Friso Voorberg Jorian Hak Eric de Ruiter
Konrad van Wijngaarden Christian van Tilburg Arie Sprong
Niels Middendorp / Chiel Kaptein (schema H3)  Ruben Ottevanger Dion  van der Leeden
Corné Koppelaar Ricardo Batenburg  
     
     
Heren 7 Heren 8 Heren 9
2e klasse 2e klasse 2e klasse
Lennart Bisschop Brian Cleton Jan-Willem Broersma
Rob Boer Arjen van den Dool Robbert Hak
Morten van Heteren Christian Kornet Mark van Rijsbergen
Wouter van Rees Ricardo van Ooijen Jurgen Schuurman
Niels van Rekom Ron Prins Gabriel Spiller Beltrao
Robert van Rekom Don Rooswinkel Sander Stam
Bram van Rijsbergen Lars Verhaar Kevin van Genderen
Thijmen de Vries Peter de Visser Martijn van Wijgerden
    Justin van den Bos
    Jelte Wietses
    Pepijn Vonk

 

Terug naar boven

Jongens

Jongens A1 Jongens B1 Jongens B2
Bas de Groot Bas de Groot nog niet bekend
Daniel van Helden Dave van Rekom  
     
     
Jelmer Schep Timon Zoutendijk Gus Rooswinkel
Jeffrey vd Berg Youri vd Pol Stefan Vogel
Sem Brinkman Cas Westgeest Justin Visser
Chiel/Niels (H3, schema) Luuk de Groot Barth Thieman
Wesley Boer Aron Huijser Wesley Boer
Leon Tubbing (H3) Jari Tournier Steijn Kaptein
Dan Brinkman Berend de Vries Sem Kaptein
Jelle Leeuwis Joost Suijker Jochem Niewenhuis
Albert van Lingen  Rune Bal Jos van de Minkelis
Davi Beltrao / Xander Prins   Vince Kazen
Rune Bal    
     
definitieve selectie volgt  definitieve selectie volgt  definitieve selectie volgt 
     
     
Jongens B3 Jongens C1 Jongens C2
nog niet bekend Eelco John Boer
  Bas  
     
Mitchel Bransz Ryan Wiersma Quinten Boer
Jeffrey Dekkers Jesse de Jager Joost Baars
Roan ter Linden Xander van der Pol Silas van Horsen
Nathan Schild Levi vd Giessen Ezra van de Ree
Jochem Bons Robin Bakker Rens van de Luitgaarden
Lars van de Zouwen Duncan Cnossen Julian den Boer
Corne Voorberg Nick vd Leeden Thijmen Ligthart
Thijs van de Ing Siebe Vermaas Maurice Kornet
Gidon van Leeuwen   Levi den Otter
     
  Meetrainen: Meetrainen:
  Thijmen Ligthart Xander van der Pol
  Maurice Kornet Aron van Horsen
  Levi den Otter  

Terug naar boven

 CMV

Gerard Namalee Dave
Jan Willem Kevin Max
CMV E1 (N5.1) CMV E2 (N5.2) CMV E3 (N5.3)
1e klasse 1e klasse 1e klasse
Vrijdag - De Basis Vrijdag - De Stoep Vrijdag - De Stoep
17:00-18:00 18:00-19:00 18:00-19:00
     
David van Heteren Sira Bos Erica de Vries
Boudewijn Ligthart Liese Leskas Meike Bakker
Elijah Gort Julie Slotboom Isa Kroon
Noah Wemmers Isabel Visscher Senne van den Berg
Tycho van der  Pol Millaa de Keijzer Evi Baan
  Rosemarijn Kenter Julia Boogaard
     
     
     
Bianca Sabine Wesley
  Kim  
CMV E4 (N5.4) CMV F1 (N4.1) CMV F2 (N4.2)
1e klasse Niv 4 Niv 4
De Stoep De Basis De Basis
18:00-19:00 16:00-17:00 17:00-18:00
     
Noortje van Voorst Boas Hoekwater Richard Baggerman
Ester Elsinga Tibo Visser Abel Bos
Judith Mijnster Justin van der Linden Micha Mak
Cyrille de Groot Tycho Westerhout Quinten Verhaar
Shannon de Groot Jesse Wiersma Jasper Breedveld
Tessa Mijnster Tiemen van de Minkelis Sebastiaan Plenk
  Lars Mostert Levi van Houwelingen
     
     
Mark Remko Dave
Femke Chimene Max
CMV F3 (N4.3) CMV F4  (N4.4) CMV H1 (N3.1)
Niv 3 Niv 3 Niv 3
De Stoep De Basis De Stoep
17:00-18:00 16:00-17:00 17:00-18:00
     
Hanna Veen Benthe Vogel Jaydey van Rees
Zilpa Vendeville Sarah Korporaal Laura Flier
Julia Blokland Milou van  Dijk Jiska van Luitgaarden
Noa Visser Femke Seesing Felicia Dorst
Charlotte Plenk Sam van de Weg Rozemarijn van Ham
  Lieve Smits Marrit Wijgerden
     
     
     
Remko Sabine Bianca
Chimene    
CMV H2 (N3.2) CMV H3 (N3.3) CMV H4 (N3.4)
Niv 3 Niv 3 Niv 3
De Basis De Basis De Stoep
17:00-18:00 16:00-17:00 17:00-18:00
     
Lorenzo van Rees Hind Elhalki Fenna van der Valk
Bart Stam Lois de  Raad Tirsa van der Valk
Owen Gort Jenthe van  Loon Lisa Mijnster
Olivier ? Doortje Kros Louna Hartog

Terug naar boven