Volleybal agenda

Teamindeling seizoen 2017-2018

 

 

Hierbij de teamindelingen voor het seizoen 2017-2018 zoals dat vanaf maandag 21 augustus geldt. Met deze teamindelingen wordt het nieuwe seizoen aangevangen.

Opmerkingen:

  • als je erg graag training wilt geven of een team wilt coachen kun je altijd contact opnemen met onderstaande personen;
  • als je je naam mist of vragen hebt, mail dit dan ook naar onderstaande personen;
  • kijk in het zaalrooster voor de trainingstijden van het team waarbij je bent ingedeeld;
  • dit rooster is 19 augustus voor het laatst bijgewerkt.

Contact over de teamindelingen:

Heren 2,3 – jongens jeugd Bas de Groot 06-27086415
Dames 2,3 – meisjes jeugd David van Rekom 06-34862237
Heren 4 ev, Dames 4 ev Jan Willem de Visser 06-15083880
CMV Remko Kenter 06-53414487

 

Overzicht Dames
Overzicht Meisjes
Overzicht Heren
Overzicht Jongens
Overzicht CMV

 

Dames

 

Dames 1 Dames 2 Dames 3
Ere divisie 1e Divisie 3e divisie
Matt van Wezel Andre van Leeuwen Peter Muilwijk
Erik Koppelaar Matt van Wezel Martijn vd Valk
Frank Vlot    
     
Coach: Matt / Erik Coach: Arie / Frank Coach: Andre / Peter
     
Lisa Vossen Famke van Rekom Sandy Stout
Ana Rekar Eline de Haan Marit van As
Florien Reesink Laura Kerkhof Serena van der Made
Annemiek Manschot Pascalle Cnossen Fleur Muilwijk
Lynn Thijssen Anke van As Eline de Haan
Carlijn Ghijssen-Jans Mika Pierik Iris Kerkhof
Brechtje Kraaijvanger Ilse Jansen Michelle Beijderwellen
Lea van Rooijen Marloes Hesselink Dorijn Boogaard
Esther Hullegie Iris Kerkhof Pascalle Cnossen
Carlijn Oosterlaken Lisette de Wit Lillian Middendorp
Christie Wolt Angelique Verheul Lisa de Wit
Fleur Savelkoel  Jolijn de Haan Isa van Leeuwen
     
     
Dames 4 Dames 5 Dames 6
Promotieklasse Promotieklasse 1e klasse
  Trainer: Leonard van der Leeden  
     
Myrna van der Leeden Irene Dunsbergen Janel van Beest
Siri Nijmeijer Melissa de Groot Naomi Chirill
Janneke Toonen Rosanne Huisman Lisette Stam
Marjolein van Uden Manon Koppelaar Gina de Visser
Irene van Wijngaarden Mara Kortland Leanne  Heij
Hanneke van Wijngaarden Simone Roskam Lois Sgravensande
  Jolijn de Rover Tamara Baggerman
  Vicky Stout Myron Brard
  Linda Tamerus Jeanne de  Vries
  Maricia Wanrooij  
  Sharmila Eijkelboom  
     
     
Dames 7 Dames 8 Dames 9
2e klasse 2e klasse 2e klasse
Trainer: Tineke Kenter Trainer: Michael van Leeuwe Trainer: Roel Hokken
     
  Coach: Michael van Leeuwe Coach: Wim Hokken
     
Ineke Boer Anoek Barnhoorn Rineke Baan
Marjolein Bons Marleen Blokland Joella Bot
Wendy t Hart Leanne van den Dool Laura Hokken
Jennifer Koster Denise van de Graaf Talitha Lemmen
Wilja Slieker Lianne van Steenis Ester Netten
Krista Verhaar Arlieke Tromp Sharita Veth
Diane Versluis Samantha van Wingerden Kimberley Viset
Margo van Wingerden  Simone Bezemer
Lisa de  Vaan
  Daphne van Beest Mariska Aantjes
     
     
Dames 10 Dames 11  
2e klasse 3e klasse  
Trainer: Reijer Kros Trainer: Tineke Kenter  
Coach: Jorian Hak
Rob Boer
Chris Harrewijn 
   
     
Ilse van Dijk Marjan Boer  
Elize Harrewijn Henny Derks  
Bianca Huisman Marlieke Kamphuis  
Anne de Visser Tineke Kenter  
Tatum Prins Aemilie Manschot  
Sabine van Rooy Hilde Schep  
Quinty Troost Marlies Schild  
Femke van der Zouwen Dominique Verdoorn  
Jolissa Vet Annemarie Oskam  
Nikki Hordijk Gerarda van  Kooten  
Chantal de Jong    

Terug naar boven

Meisjes

 

Meisjes A1 Meisjes A2 Meisjes A3
Dave van Rekom Pieter Kerkhof Ronald Visscher
Famke van Rekom   Lars Verhaar
     
Coach: Dave/Famke Coach: Pieter / Willem Blokland Ronald / Lars
     
Raquel Farias Luna Kim de Ruiter Asha Mohamed
Evi Roos Eva van der Sluis Hacer Alcarin
Anouk de Jong Celine Hofman Anne Fleur de Jong
Zara Noteboom Busra Anik Mandy van Werd
Janet de Jong Jannieke Breejen den Sarah Bek
Sara van de Weg Chiméne de Groot Lisanne Blommers
Mila Leeuwis Demi Blokland Larissa Visscher
Lisa de Vries Nina Verhaar Rachelle Jong
Marit van der Sluis Julia Sterrenburg  
Amalia Panajoti Tessa Verhoeven  
     
     
Meisjes A4 Meisjes B1 Meisjes B2
Daisy Renaud
Bianca Boer Angelique Verheul
 Myrthe de Wit  Famke / Lisette  
     
Coach: Daisy / Myrthe Coach: Bianca Coach: 
     
Vivian van Tuijl Katie Korporaal Hannah van de Ree
Eunice Kalkman Emma de Ruiter Mariëlle Visser
Lilian Renaud Donna de Jong Celeste Troost
Irem Yilmaz Maud van de  Weg Moa de Visser
Kirsten Braaksma Monika de Jong Lara Sneijder
Hanneke Boom Sanne Kraaijeveld Alyssa Visser
Suzanne Kleijn Hannah Stam Sasja de Klerk
Dilara Kanlioglu Mylene de Jong Denise van Heumen
Esmée de Jongh Roos van Gastelen Regina van den Berg
    Sanne Zwart
     
     
     
Meisjes B3 Meisjes C1 Meisjes C2
Jaap van Dijk Dave van Rekom Bram & Arjen
   Daniel van Helden  
     
Coach: Jaap Coach: Dave Coach: Bram/Arjen
     
Noa van Dijk Lisa van Zijl Dunya de Rover
Izabel Dekkers Caithlyn Korporaal Sofie van Voorst
Lois Leeuwesteijn Zelda Westerhout Loïs Spek
Noa Kentie Marit Bor Annelies de Bruin
Yentl van Bekkum Febe Vendeville Sanne van der Es
Siri Bergwerf Laureen Huijser Sarah de Raad
Luna Teerds Britt Verboom Bodhi Struijk
Evi Hagenaars Suus Kros Marit Baan
Xanne Verhaar Chantal Niewenhuis Bridget Dekker
     
     
     
Meisjes C3 Meisjes C4 Meisjes C5
 Anne Fleur Steverink Diane Versluis Wilma Bakker
  Lieneke Stip Namalee Donker  
     
Coach: Anne Fleur / Lieneke
Coach: Diane/Namalee Coach: Wilma
     
Narin Takac Anna de Jong Gwenn van der Klooster
Annelies de Bruin Esmee Bergwerf Tara Griffioen
Emma Hartmans Linah Elhalky Jasmijn Bons
Bos van der Esther Nikki Roskam Guusje Hoogendoorn
Bo van Hoornaar Lieke Versluis Thamar Versteeg
Sterre Sala Sanne Versluis Henrika van den Berg
Stuij Emma Maureen van de Bos Nienke Westland
Marit Zwart Myrthe Mijnster Sanne Westland
  Arinda Voorberg Sira Bos
     

Terug naar boven

Heren

 

Heren 1 Heren 2 Heren 3
Topdivisie 2e divisie 3e divisie
Trainer: Paul van der Ven Trainer: Frank Vlot Trainer: Frank Vlot
Trainer: Marnix Elbers Trainer: Marnix Elbers Trainer: Eric Tubbing
     
Coach: Paul Coach: Frank Vlot Coach: Egbert op 't Hof
Coach: Marnix Coach: Marnix Elbers Coach: Bas de Groot
     
Niels Vermeulen Rick van der Sluis Jelle van Rekom
Daniel van Helden Robert Zoutendijk Richard Boogaard
Michael van Leeuwe Luke Amersfoort Max Nieuwenhuis
Ian de Bus Jeffrey Grinwis Joel Blokland
Jan Peter Kok Gertjan Toonen Mart de Groot
Yorick de Groot Glen Korevaar Bas Bouter
Bart Yark Roy Kroon Jan Willem de Visser
Albert Stek Egbert op 't Hof Leon Tubbing (H3/A1)
Gerard Baan Jorren Bakker Chiel Kaptein (H3/H4/A1)
Carl Zwijnenburg Rick Julicher Niels Middendorp (H3/H4/A1)
Ruben van der Leeden Mart de Groot  Luuk vd Leeden
     Jesse van Leeuwen
invulling H2 invulling H3  
     
     
     
Heren 4 Heren 5 Heren 6
promotieklasse promotieklasse 1e klasse
Trainer: Cees Adriaanse Coach: Steven van Mourik  
     
Kristian van Heteren Sander Ottevanger Michiel Bakker
Marien Kornet Rolf Stam Lennart Huijser
Marijn Ottevanger Nick Veth Jurre Korevaar
Timon Jongkind Chris Harrewijn Arjan van der Leeden
Roel Hokken Roel Boer Olav Leeuwis
Jaap de Wild Arjen Broersma Jeffrey van Mourik
Friso Voorberg Jorian Hak Eric de Ruiter
Konrad van Wijngaarden Ricardo Batenburg Arie Sprong
Niels Middendorp / Chiel Kaptein (schema H3)  Frank  Nijmeijer Dion  van der Leeden
Corné Koppelaar Niels Ruiter  
Luuk  van der Leeden    
     
     
     
Heren 7 Heren 8 Heren 9
2e klasse 2e klasse 2e klasse
    Trainer/coach:
Sander Ottevanger
Christian Kornet
     
Lennart Bisschop Brian Cleton Jan-Willem Broersma
Rob Boer Arjen van den Dool Robbert Hak
Morten van Heteren Christian Kornet Mark van Rijsbergen
Wouter van Rees Ricardo van Ooijen Jurgen Schuurman
Niels van Rekom Ron Prins Gabriel Spiller Beltrao
Robert van Rekom Don Rooswinkel Sander Stam
Bram van Rijsbergen Peter de Visser Kevin van Genderen
Thijmen de Vries   Martijn van Wijgerden
    Jelte Wietses
    Pepijn Vonk

 

Terug naar boven

Jongens

 

Jongens A1 Jongens B1 Jongens B2
Trainer: Daniel van Helden Trainer: Bas de Groot Trainer: Irene Dunsbergen
    Trainer: Jelte Wietses
     
Coach: Daniel van Helden Coach: Bas de Groot Coach: Irene Dunsbergen
     
Jelmer Schep Timon Zoutendijk Gus Rooswinkel
Jeffrey vd Berg Youri vd Pol Stefan Vogel
Sem Brinkman Cas Westgeest Justin Visser
Wesley Boer (A1/B1) Luuk de Groot Barth Thieman
Dan Brinkman Aron Huijser Wesley Boer (A1/B1)
Rune Bal (B1/A1) Jari Tournier Stijn Kaptein
Jelle Leeuwis Berend de Vries (B1/B2) Sem Kaptein
Albert van Lingen Joost Suijker Berend de Vries (B1/B2)
Xander Prins Rune Bal (B1/A1) Jochem Niewenhuis
Davi Beltrao   Jos van de Minkelis
    Vince Kazen
Meespelen (via schema): Meetrainen (via schema):  
Niels Middendorp (H34/A1) Robin Bakker  
Chiel Kaptein (H34/A1) Siebe Vermaas  
Leon Tubbing (H3/A1) Duncan Cnossen  
  Nick van der Leeden  
     
     
     
     
     
Jongens B3 Jongens C1 Jongens C2
Trainer: Glen Korevaar Trainer: Eelco Beijl Trainer: John Boer
Trainer: Luuk vd Leeden Trainer: Kristian van Heteren  
  Trainer: Friso Voorberg  
     
Coach: John van de Zouwe Coach: Kristian van Heteren Coach: John Boer
  Coach: Friso Voorberg  
     
Mitchel Bransz Ryan Wiersma Quiten Boer
Nathan Schild Jesse de Jager Joost Baars
Jochem Bons Xander van der Pol Silas van Horsen
Lars van de Zouwen Levi vd Giessen Ryan Wiersma
Corne Voorberg Robin Bakker Ezra van de Ree
Thijs van de Ing Duncan Cnossen Rens van de Luitgaarden
  Nick vd Leeden Julian den Boer
  Siebe Vermaas Thijmen Ligthart
    Maurice Kornet
     
     
Meespelen: Meetrainen (via schema): Meetrainen:
 Quinten Boer (C2/B3) Thijmen Ligthart (di) Xander van der Pol
 Joost Baars (C2/B3) Maurice Kornet (do) Aron van Horsen
 Silas van Horsen (C2/B3) Silas van Horsen (do)  
     

Terug naar boven

 CMV

 Alle CMV trainingen zijn op vrijdag

Gerard Namalee Dave
Martijn Wijgerden
Kevin Max
CMV E1 (N5.1) CMV E2 (N5.2) CMV E3 (N5.3)
1e klasse 1e klasse 1e klasse
Vrijdag - De Basis Vrijdag - De Stoep Vrijdag - De Stoep
17:30-18:30 18:00-19:00 18:00-19:00
     
Aron van Horssen Sira Bos Erica de Vries
David van Heteren Liese Leskas Meike Bakker
Boudewijn Ligthart Julie Slotboom Isa Kroon
Elijah Gort Isabel Visscher Senne van den Berg
Noah Wemmers Millaa de Keijzer Evi Baan
Tycho van der  Pol Rosemarijn Kenter Julia Boogaard
     
     
     
Bianca Ilse Wesley
 Mark Kim  
CMV E4 (N5.4) CMV F1 (N4.1) CMV F2 (N4.2)
1e klasse Niv 4 Niv 4
De Stoep De Basis De Basis
18:00-19:00 16:30-17:30 17:30-18:30
     
Noortje van Voorst Boas Hoekwater Lars Mostert
Ester Elsinga Tibo Visser Abel Bos
Judith Mijnster Justin van der Linden Micha Mak
Cyrille de Groot Tycho Westerhout Quinten Verhaar
Shannon de Groot Jesse Wiersma Jasper Breedveld
Tessa Mijnster Tiemen van de Minkelis Sebastiaan Plenk
  Richard Baggerman Levi van Houwelingen
     
     
Mark Remko Dave
Regina van de Berg Xanne Max
CMV F3 (N4.3) CMV F4  (N4.4) CMV H1 (N3.1)
Niv 4 Niv 4 Niv 3
De Stoep De Basis De Stoep
17:00-18:00 16:30-17:30 17:00-18:00
     
Hanna Veen Benthe Vogel Jaydey van Rees
Zilpa Vendeville Sarah Korporaal Laura Flier
Julia Blokland Milou van  Dijk Jiska van Luitgaarden
Noa Visser Femke Seesing Felicia Dorst
Charlotte Plenk Sam van de Weg Rozemarijn van Ham
 Iris de Noord
Lieve Smits Marrit Wijgerden
     
     
     
Remko Sabine Bianca
Chimene    
CMV H2 (N3.2) CMV H3 (N3.3) CMV H4 (N3.4)
Niv 3 Niv 3 Niv 3
De Basis De Basis De Stoep
17:30-18:30 16:30-17:30 17:00-18:00
     
Lorenzo van Rees Hind Elhalki Fenna van der Valk
Bart Stam Lois de  Raad Tirsa van der Valk
Owen Gort Jenthe van  Loon Lisa Mijnster
Olivier Ligthart Doortje Kros Louna Hartog

 

Gerard   
Wesley  
Remko  
Smashbal  
De Basis  
17:30-18:30  
   
Aron van Horssen Tiemen van de Minkelis
David van Heteren Lars Moster
Boudewijn Ligthart Richard Baggerman
Elijah Gort Abel Bos
Noah Wemmers Quinten Verhaar
Tycho van der Pol Jasper Breedveld
Boas Hoekwater Sebastiaan Plenk
Tibo Visser Levi van Houwelingen
Justin van der Linden  
Tycho Westerhout  
Jesse Wiersma  

Terug naar boven