Volleybal agenda

6 januari 2018: informatie voorronde NOJK (Volleybaldirect Open)

logo_nojk.pngOp zaterdag 6 januari 2018 vinden de voorrondes van de Nationale Open Jeugd Kampioenschappen plaats. De Nationale Open Jeugd Kampioenschappen (Volleybaldirect Open) is het belangrijkste jeugdtoernooi dat de Nevobo organiseert. Verenigingen nemen deel met teams die zo sterk mogelijk worden samengesteld op basis van leeftijd.
Aan de best 'overall' presterende vereniging wordt de Jaap van Kasteel trofee uitgereikt die Sliedrecht Sport in 2003, 2005, 2016 en 2017 in ontvangst heeft mogen nemen.
Jongens A en B en Meisjes B zijn vrijgesteld voor de voorronde en zullen pas in actie komen in de halve finale op zaterdag 17 februari 2018.
Voor het eerst zijn we als Sliedrecht Sport organisator bij het NOJK. Jongens C mag hierdoor in De Basis de wedstrijden spelen.
Onderstaand alle wedstrijden van de Sliedrecht Sport teams op 6 januari 2018.

Van harte welkom als supporter ! 

09:45

Limes J6

Sliedrecht Sport J6 (=CMV)

Kruisboog, HOUTEN

13:00

Kalinko J6

Sliedrecht Sport J6

Kruisboog, HOUTEN

15:00

Sliedrecht Sport J6

Voleco J6

Kruisboog, HOUTEN

       

10:00

Next Volley Dordrecht JC

Sliedrecht Sport JC

De Basis, SLIEDRECHT

11:30

VCE/PSV JC

Sliedrecht Sport JC

De Basis, SLIEDRECHT

13:00

Sliedrecht Sport JC

Voleco JC

De Basis, SLIEDRECHT

14:30

Sliedrecht Sport JC

Kraftwell Sym.  Roosendaal JC

De Basis, SLIEDRECHT

16:00

Sliedrecht Sport JC

Volley Tilburg JC

De Basis, SLIEDRECHT

       

09:45

Sliedrecht Sport M6 (=CMV)

Limes M6

Kruisboog, HOUTEN

12:00

Dinto M6

Sliedrecht Sport M6

Kruisboog, HOUTEN

14:00

Leython DC M6

Sliedrecht Sport M6

Kruisboog, HOUTEN

       

11:00

Sliedrecht Sport MA

VTC Woerden MA

Oostgaarde, CAPELLE A/D IJSSEL

12:00

Sliedrecht Sport MA

Fusion MA

Oostgaarde, CAPELLE A/D IJSSEL

15:00

VCN MA

Sliedrecht Sport MA

Oostgaarde, CAPELLE A/D IJSSEL

       

09:45

Sliedrecht Sport MC

Intermezzo MC

De Zebra, GOUDA

12:00

Volley Tilburg MC

Sliedrecht Sport MC

De Zebra, GOUDA

14:00

Kraftwell Sym. Roosendaal MC

Sliedrecht Sport MC

De Zebra, GOUDA