Volleybal agenda

Dames 4

Wedstrijdschema:
Datum Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd Aan Afw Onb
Opmerkingen
27-10 DS 4 - VV Stevo DS 1 Nr. 7000DPB DE SDTBA1 21:15 0 0 7
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
04-11 Vollido DS 1 - DS 4 Nr. 7000DPB LD 13:00 0 0 7
Speellocatie: De Ridderhal, Hoge Kade 60
09-11 De Burgst Breda DS 2 - DS 4 Nr. 7000DPB CD 20:30 0 0 7
Speellocatie: Sportcentrum Breda, Topaasstraat 13
24-11 DS 4 - VOKO DS 1 Nr. 7000DPB DB SDTBA1 21:15 0 0 7
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
02-12 VVS'92 DS 1 - DS 4 Nr. 7000DPB AD 16:00 0 0 7
Speellocatie: Baskensburg I, President Rooseveltlaan 733
08-12 DS 4 - RVC/Libanon '50 DS 1 Nr. 7000DPB DK SDTBA1 21:15 0 0 7
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
16-12 HLB Van Daal/DS DS 2 - DS 4 Nr. 7000DPB JD 14:45 0 0 7
Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25
13-01 DS 4 - Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 2 Nr. 7000DPB DH SDTBA1 14:45 0 0 7
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
27-01 DS 4 - Zuvo DS 1 Nr. 7000DPB DF SDTBA1 14:45 0 0 7
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
03-02 VV Stevo DS 1 - DS 4 Nr. 7000DPB ED 16:30 0 0 7
Speellocatie: 't Sportuus, Oud-Oosteinde 1
16-02 DS 4 - Vollido DS 1 Nr. 7000DPB DL SDTBA3 21:15 0 0 7
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
24-02 Voleco DS 2 - DS 4 Nr. 7000DPB GD 14:45 0 0 7
Speellocatie: De Drie Maenen, Abelenlaan 1
09-03 DS 4 - De Burgst Breda DS 2 Nr. 7000DPB DC SDTBA1 21:15 0 0 7
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
17-03 VOKO DS 1 - DS 4 Nr. 7000DPB BD 17:00 0 0 7
Speellocatie: VOKO-home, Paterserf 16
23-03 DS 4 - VVS'92 DS 1 Nr. 7000DPB DA SDTBA3 21:15 0 0 7
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
07-04 RVC/Libanon '50 DS 1 - DS 4 Nr. 7000DPB KD 16:00 0 0 7
Speellocatie: Kralingen, Slaak 15
13-04 DS 4 - Sic Pugno DS 1 Nr. 7000DPB DI SDTBA3 21:15 0 0 7
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
14-04 DS 4 - HLB Van Daal/DS DS 2 Nr. 7000DPB DJ SDTBA1 14:45 0 0 7
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
21-04 Sic Pugno DS 1 - DS 4 Nr. 7000DPB ID 16:30 0 0 7
Speellocatie: De Boulevard, De Boulevard Noord 4
Overige activiteiten:
Datum Activiteit Tijd
20-10 Zaalwacht De Basis 1: Dames 4 08:00 - 23:00
09-12 Zaalwacht De Basis 2: Dames 4 08:00 - 23:00
Training:

Dames 4

6 mrt
Een doordeweeks uitstapje naar Vlissingen
31 jan
Dames 4 wint van Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 2
16 nov
Een onnodig verlies in Rotterdam
8 nov
Sliedrecht Sport D4 – VVS’92 D1
2 nov
Moeilijke wedstrijd Dames 4 tegen Voko
19 okt
Dames 4 tegen Kraftwell Symmachia Roosendaal D2
12 okt
Dames 4 tegen VC Goirle
29 sep
Wedstrijdverslag Sliedrecht Sport D4 – Sic Pugno 1