Volleybal agenda

Heren 4

Wedstrijdschema:
Datum Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd Aan Afw Onb
Opmerkingen
28-10 Atak'55 HS 2 - HS 4 Nr. 7000HPB AH 16:00 0 0 12
Speellocatie: Sportcentrum Waspik, Wilhelminastraat 2
03-11 HS 4 - BeneVia HS 1 Nr. 7000HPB HK SDTBA1 21:15 0 0 12
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
11-11 Vollido HS 1 - HS 4 Nr. 7000HPB JH 15:00 0 0 12
Speellocatie: De Ridderhal, Hoge Kade 60
24-11 HS 4 - De Burgst Breda HS 2 Nr. 7000HPB HI SDTBA3 21:15 0 0 12
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
02-12 HS 4 - Volley Zuid HS 3 Nr. 7000HPB HL SDTBA3 16:45 0 0 12
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
09-12 Udenhout HS 1 - HS 4 Nr. 7000HPB GH 18:00 0 0 12
Speellocatie: Roomley, Groenvelde 20
16-12 HS 4 - Skunk HS 2 Nr. 7000HPB HF SDTBA3 16:45 0 0 12
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
13-01 Kraftwell Symmachia Roosendaal HS 2 - HS 4 Nr. 7000HPB DH 14:30 0 0 12
Speellocatie: D'n Dijck, Platinadijk 27
19-01 HS 4 - VOKO HS 1 Nr. 7000HPB HC SDTBA3 19:15 0 0 12
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
27-01 Volley2B HS 1 - HS 4 Nr. 7000HPB BH 16:15 0 0 12
Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27
03-02 HS 4 - Atak'55 HS 2 Nr. 7000HPB HA SDTBA3 16:45 0 0 12
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
16-02 BeneVia HS 1 - HS 4 Nr. 7000HPB KH 20:30 0 0 12
Speellocatie: De Schenkel, Schenkeltje 7 B
22-02 De Burgst Breda HS 2 - HS 4 Nr. 7000HPB IH 20:30 0 0 12
Speellocatie: Sportcentrum Breda, Topaasstraat 13
09-03 HS 4 - Vollido HS 1 Nr. 7000HPB HJ SDTBA3 21:15 0 0 12
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
24-03 Volley Zuid HS 3 - HS 4 Nr. 7000HPB LH 20:00 0 0 12
Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398
07-04 HS 4 - Udenhout HS 1 Nr. 7000HPB HG SDTBA3 16:45 0 0 12
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
14-04 Skunk HS 2 - HS 4 Nr. 7000HPB FH 13:00 0 0 12
Speellocatie: De Bunders, De Bunders 1
21-04 HS 4 - VV Stevo HS 1 Nr. 7000HPB HE 16:45 0 0 12
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
Overige activiteiten:
Datum Activiteit Tijd
25-11 Zaalwacht De Basis 2: Heren 4 08:00 - 23:00
05-12 Oud papier: Heren 4 18:30 - 20:30
Training:

Heren 4