Volleybal agenda

Wedstrijdschema

vr 21-09-2018 (Volleybal - Spelend lid)
Bardienst 2: 14:00 - 19:00 Afgeschermd persoon
Zaalwacht De Basis - Vrij: 18:30 - 23:15 Dames 7
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Thuis
HS 4 - OKK '70 HS 1 Nr. 7000HPA CJ SDTBA3 19:15
Scheidsrechters: HS 5. Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
HS 6 - Spirit HS 3 Nr. 7000H1B BK SDTBA2 21:15
Scheidsrechters: HS 3 (Luuk van der Leeden). Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
HS 7 - Kraftwell Symmachia Roosendaal HS 3 Nr. 7000H1C BK SDTBA3 21:15
Scheidsrechters: HS 4 (Marien Kornet). Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3

Uit
OKK '70 MB 2 - MB 3 Nr. 7000MB2E1 CD 19:30
Speellocatie: De Appelgaard, Bellefleur 1 A
Move4U DS 2 - DS 5 Nr. 7000D1A FG 19:30
Speellocatie: Sporthal Holy, Korhoenlaan 6
Voleco/Vc Krimpen DS 4 - DS 11 Nr. 7000D3E FG 19:45
Speellocatie: De Boog, Krimpenerbosweg 2 A
OKK '70 DS 1 - DS 10 Nr. 7000D2D EH 20:30
Speellocatie: De Wielewaal, Cornelisweer 2
za 22-09-2018 (Volleybal - Spelend lid)
Zaalwacht De Basis - Za1: 08:15 - 13:30 Dames 9
Zaalwacht De Basis - Za2: 13:30 - 19:00 Dames 5
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Thuis
N5 3 - Spirit N5 2 Nr. 7000CA51B1CD SDTBA1A 09:00
Scheidsrechters: Maud van de Weg. Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
N5 5 - Sliedrecht Sport N5 6 Nr. 7000CA51G1DB SDTBA1C 09:00
Scheidsrechters: Noa van Dijk. Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
JC 2 - VC Wik Groot-Ammers JC 1 Nr. 7000JC1B1 CF SDTBA2 09:00
Scheidsrechters: Lois Leeuwesteijn. Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
MC 1 - Voltena MC 1 Nr. 7000MCHA1 EF SDTBA1 10:45
Scheidsrechters: Eva van der Sluijs. Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
MB 2 - Vollido MB 1 Nr. 7000MB1D1 DF SDTBA2 10:45
Scheidsrechters: Justin Visser. Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
JB 3 - Voltena JB 1 Nr. 7000JB1B1 CD SDTBA3 10:45
Scheidsrechters: Celine Hofman. Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
MA 1 - Flits MA 1 Nr. 7000MAHB1 CD SDTBA1 12:45
Scheidsrechters: DS 10 (Ineke Boer). Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
JA 2 - Sliedrecht Sport JA 1 Nr. 7000JAHA1 ED SDTBA2 12:45
Scheidsrechters: HS 9 (Jurgen Schuurman). Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
MA 2 - Haaften Kwiek MA 1 Nr. 7000MA1B1 CD SDTBA3 12:45
Scheidsrechters: Aron Huijser. Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
MB 1 - Voltena MB 1 Nr. 7000MBHB1 BC SDTBA1 14:45
Scheidsrechters: DS 3 (Fabienne Struijs). Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
HS 9 - Spirit HS 6 Nr. 7000H3C BK SDTBA3 14:45
Scheidsrechters: HS 6 (Arie Sprong). Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
DS 2 - VC Velden DS 1 Nr. 90001BD BK SDTBA1 16:45
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
HS 8 - Flits HS 2 Nr. 7000H2C BK SDTBA3 16:45
Scheidsrechters: Martijn van Wijgerden. Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3

Uit
Sliedrecht Sport N5 5 - N5 6 Nr. 7000CA51G1DB 09:00
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
Volley Meerkerk'95 N5 1 - N5 2 Nr. 7000CA51C1FD 09:30
Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1
Volley Tilburg JB 1 - JB 2 Nr. 7000JBHB1 BD 10:00
Speellocatie: Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Olympiaplein 382
VC Wik Groot-Ammers MC 2 - MC 5 Nr. 7000MC2E1 FA 11:30
Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3
Volley Tilburg MC 3 - MC 4 Nr. 7000MC1D1 CE 12:00
Speellocatie: Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Olympiaplein 382
Sliedrecht Sport JA 2 - JA 1 Nr. 7000JAHA1 ED 12:45
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
Meteoor N5 1 - N5 1 Nr. 7000CA51D1AB 13:00
Speellocatie: Oosterbliek, Dr H B Wiardi Beckmanpln 60
Meteoor N5 2 - N5 4 Nr. 7000CA51H1BC 13:00
Speellocatie: Oosterbliek, Dr H B Wiardi Beckmanpln 60
VCE/PSV MC 1 - MC 2 Nr. 7000MCHB1 DF 13:00
Speellocatie: Sporthogeschool, Theo Koomenlaan 3
VC Wik Groot-Ammers DS 4 - DS 8 Nr. 7000D2B EH 13:45
Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3
Cegelec Zuvo HS 1 - HS 3 Nr. 70003AH FG 14:30
Speellocatie: Onder de Mast, Onder de Mast 2
Next Volley Dordrecht MC 2 - MC 3 Nr. 7000MC1C1 AB 15:15
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
AVC '87 HS 1 - HS 5 Nr. 7000HPB DI 15:15
Speellocatie: Meulvliet, Zoekweg 8
Phoenix MA 1 - MA 3 Nr. 7000MA2C1 AB 16:00
Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55
WHV DS 2 - DS 7 Nr. 7000D1B FG 17:00
Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39
VC Wik Groot-Ammers HS 1 - HS 2 Nr. 90001BH FG 17:30
Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3
vr 28-09-2018 (Volleybal - Spelend lid)
Zaalwacht De Basis - Vrij: 18:30 - 23:15 Heren 2
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Thuis
HS 3 - Atak'55 HS 2 Nr. 70003AH GE SDTBA1 19:15
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
DS 11 - OKK '70 DS 3 Nr. 7000D3E GE SDTBA2 19:15
Scheidsrechters: Leanne van den Dool. Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
DS 9 - VOKO DS 2 Nr. 7000D2C GE SDTBA3 19:15
Scheidsrechters: DS 2. Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
HS 5 - Next Volley Dordrecht HS 3 Nr. 7000HPB IC SDTBA1 21:15
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
DS 8 - Volley2B DS 3 Nr. 7000D2B HD SDTBA2 21:15
Scheidsrechters: DS 11 (Marlies Schild). Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
DS 5 - VCN S 5 Nr. 7000D1A GE SDTBA3 21:15
Scheidsrechters: HS 2. Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3

Uit
VCN S 4 - HS 6 Nr. 7000H1B JB 21:15
Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261
OKK '70 HS 3 - HS 8 Nr. 7000H2C JB 21:30
Speellocatie: De Wielewaal, Cornelisweer 2
za 29-09-2018 (Volleybal - Spelend lid)
Lotenverkoper 19:30: 18:45 - 19:30 Meisjes A1
Zaalwacht De Basis - Za2: 13:30 - 19:00 Heren 3
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Thuis
N5 4 - Smash'66 N5 1 Nr. 7000CA51H1CD 12:45
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
JB 3 - Mytilus JB 1 Nr. 7000JB1B1 CF 12:45
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
JA 1 - Fusion Rotterdam JA 1 Nr. 7000JAHA1 DA 12:45
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
N5 2 - Spirit N5 3 Nr. 7000CA51C1DE 12:45
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
MC 3 - Volley Meerkerk'95 MC 2 Nr. 7000MC1C1 BC 14:45
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
MB 3 - Voltena MB 3 Nr. 7000MB2E1 DE 14:45
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
DS 7 - VCN S 6 Nr. 7000D1B GE 14:45
Scheidsrechters: DS 5 (Mara Kortland). Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
HS 2 - VV Utrecht HS 1 Nr. 90001BH GE 16:45
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
DS 1 - Eurosped DS 1 Nr. 9000EDS AB SDTBAC 19:30
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3

Uit
Vollido N5 1 - N5 6 Nr. 7000CA51G1FB 09:00
Speellocatie: De Ridderhal, Hoge Kade 60
Smash'66 MC 1 - MC 5 Nr. 7000MC2E1 BA 09:30
Speellocatie: Blokweer, Esdoornlaan 25
Flits N5 1 - N5 5 Nr. 7000CA51G1AD 10:30
Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110
Podarwic JC 1 - JC 2 Nr. 7000JC1B1 AC 10:45
Speellocatie: De Maayenbogerd, Donkerstraat 21
VC Polaris MC 1 - MC 2 Nr. 7000MCHB1 EF 11:00
Speellocatie: 't Hout, Mahoniehoutstraat 9 A
Next Volley Dordrecht JC 1 - JC 1 Nr. 7000JCHA1 BC 11:15
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Next Volley Dordrecht JA 1 - JA 2 Nr. 7000JAHA1 CE 11:15
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Vollido MB 1 - MB 2 Nr. 7000MB1D1 FD 12:00
Speellocatie: De Ridderhal, Hoge Kade 60
VC Wik Groot-Ammers N5 1 - N5 1 Nr. 7000CA51D1CB 12:45
Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3
Podarwic HS 3 - HS 9 Nr. 7000H3C JB 12:45
Speellocatie: De Maayenbogerd, Donkerstraat 21
MVC De Hangar JB 1 - JB 2 Nr. 7000JBHB1 CD 14:00
Speellocatie: Meerrijk, Meerbos 4
Flits MA 1 - MA 1 Nr. 7000MAHB1 DC 14:00
Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110
Next Volley Dordrecht MB 1 - MB 1 Nr. 7000MBHB1 AB 15:15
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Next Volley Dordrecht JB 1 - JB 1 Nr. 7000JBHA1 CD 15:15
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Flits HS 1 - HS 7 Nr. 7000H1C JB 16:00
Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110
Haaften Kwiek MA 1 - MA 2 Nr. 7000MA1B1 DC 17:00
Speellocatie: Sporthal Haaften, Vredeplein 1
Volley2B DS 1 - DS 3 Nr. 70003AD HD 17:30
Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27
SOMAS/Activia DS 1 - DS 2 Nr. 90001BD JB 17:30
Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D
Volley Zuid HS 2 - HS 4 Nr. 7000HPA IC 18:00
Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398
do 04-10-2018 (Volleybal - Spelend lid)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Uit
ROWI HS 1 - HS 3 Nr. 70003AH DG 21:30
Speellocatie: Het Turfschip, Schipperstraat 2
vr 05-10-2018 (Volleybal - Spelend lid)
Zaalwacht De Basis - Vrij: 18:30 - 23:15 Dames 2
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Thuis
HS 4 - Vollido HS 2 Nr. 7000HPA CH 19:15
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
DS 3 - Hands up VVC Vught DS 1 Nr. 70003AD DG 19:15
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
HS 6 - Volley Zuid HS 3 Nr. 7000H1B BI 21:15
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
HS 7 - Bok HS 1 Nr. 7000H1C BI 21:15
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
DS 6 - Next Volley Dordrecht DS 3 Nr. 7000D1C CH 21:15
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3

Uit
Next Volley Dordrecht DS 5 - DS 9 Nr. 7000D2C DG 20:00
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
za 06-10-2018 (Volleybal - Spelend lid)
Lotenverkoper 19:30: 18:45 - 19:30 Jongens A1
Zaalwacht De Basis - Za1: 08:15 - 13:30 Heren 7
Zaalwacht De Basis - Za2: 13:30 - 19:00 Heren 4
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Thuis
N5 6 - Flits N5 1 Nr. 7000CA51G1BA 09:00
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
N5 1 - VC Wik Groot-Ammers N5 1 Nr. 7000CA51D1BC 09:00
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
N5 3 - Volley Zuid N5 1 Nr. 7000CA51B1CF 09:00
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
MC 4 - Kraftwell Symmachia Roosendaal MC 1 Nr. 7000MC1D1 EF 09:00
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
MC 5 - Smash'66 MC 1 Nr. 7000MC2E1 AB 10:45
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
MA 3 - Vridos MA 1 Nr. 7000MA2C1 BD 10:45
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
MC 1 - Volley Tilburg MC 1 Nr. 7000MCHA1 EB 10:45
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
MA 2 - Molenwiek'74 MA 1 Nr. 7000MA1B1 CA 12:45
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
MA 1 - WHV MA 1 Nr. 7000MAHB1 CA 12:45
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
HS 9 - Goudriaan HS 1 Nr. 7000H3C BI 14:45
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
DS 12 - Volley2B DS 5 Nr. 7000D3D BI 14:45
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
HS 8 - Volley Zuid HS 4 Nr. 7000H2C BI 16:45
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
DS 2 - Peelpush DS 2 Nr. 90001BD BI 16:45
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1 Nr. 9000EH BI SDTBAC 19:30
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3

Uit
VC Wik Groot-Ammers JB 1 - JB 1 Nr. 7000JBHA1 ED 09:30
Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3
Volley Tilburg MC 2 - MC 2 Nr. 7000MCHB1 AF 10:00
Speellocatie: Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Olympiaplein 382
Spirit N5 1 - N5 5 Nr. 7000CA51G1ED 10:30
Speellocatie: Vrijenburgpoort, Hertenburg 32
AVVA MC 1 - MC 3 Nr. 7000MC1C1 FB 10:30
Speellocatie: Het Spant, Liesveldweg 67
Next Volley Dordrecht MB 2 - MB 2 Nr. 7000MB1D1 CD 11:15
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
City Bril Krimpen N5 1 - N5 2 Nr. 7000CA51C1BD 12:30
Speellocatie: De Boog, Krimpenerbosweg 2 A
Kraftwell Symmachia Roosendaal JB 1 - JB 3 Nr. 7000JB1B1 AC 13:00
Speellocatie: D'n Dijck, Platinadijk 27
Fusion Rotterdam JA 1 - JA 1 Nr. 7000JAHA1 AD 13:30
Speellocatie: Alexander, Sjanghailaan 275
SNA DS 1 - DS 8 Nr. 7000D2B CH 14:30
Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1
Fusion Rotterdam DS 1 - DS 5 Nr. 7000D1A DG 15:30
Speellocatie: Alexander, Sjanghailaan 275
Phoenix DS 1 - DS 7 Nr. 7000D1B DG 16:00
Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55
Dunamis DS 2 - DS 10 Nr. 7000D2D CH 17:00
Speellocatie: Frankenhal, Frankische Driehoek 4
Vollido HS 1 - HS 5 Nr. 7000HPB BI 17:15
Speellocatie: De Ridderhal, Hoge Kade 60
Peelpush HS 1 - HS 2 Nr. 90001BH DG 19:00
Speellocatie: De Korref, Kurversweg 2
Fusion Rotterdam DS 4 - DS 11 Nr. 7000D3E DG 19:30
Speellocatie: Alexander, Sjanghailaan 275
Pharmafilter US DS 1 - DS 1 Nr. 9000ED CH 20:00
Speellocatie: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10
di 09-10-2018 (Volleybal - Spelend lid)
Oud papier: 18:30 - 20:30 Heren 5
wo 10-10-2018 (Volleybal - Spelend lid)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Uit
UVC Graz - DS 1 Nr. 20:25
2e voorronde CL
Gavoc'10 HS 2 - HS 8 Nr. 7000H2C HB 20:45
Speellocatie: 't Veerhuis, Veerkensweg 6 A
vr 12-10-2018 (Volleybal - Spelend lid)
Zaalwacht De Basis - Vrij: 18:30 - 23:15 Dames 6
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Thuis
DS 9 - Volley Meerkerk'95 DS 3 Nr. 7000D2C GC 19:15
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
HS 3 - Volley2B HS 1 Nr. 70003AH GC 19:15
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
DS 11 - Phoenix DS 3 Nr. 7000D3E GC 19:15
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
DS 5 - RVC/Libanon '50 DS 4 Nr. 7000D1A GC 21:15
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
DS 8 - Volley Voorne DS 2 Nr. 7000D2B HB 21:15
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3

Uit
OKK '70 MA 1 - MA 2 Nr. 7000MA1B1 BC 19:45
Speellocatie: De Wielewaal, Cornelisweer 2
Move4U DS 6 - DS 12 Nr. 7000D3D HB 21:15
Speellocatie: Sporthal Holy, Korhoenlaan 6