Volleybal agenda

Dames 11

Wedstrijdschema:
Datum Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd Aan Afw Onb
Opmerkingen
21-09 Voleco/Vc Krimpen DS 4 - DS 11 Nr. 7000D3E FG 19:45 0 0 12
Speellocatie: De Boog, Krimpenerbosweg 2 A
28-09 DS 11 - OKK '70 DS 3 Nr. 7000D3E GE SDTBA2 19:15 0 0 12
Scheidsrechters: Leanne van den Dool. Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
06-10 Fusion Rotterdam DS 4 - DS 11 Nr. 7000D3E DG 19:30 0 0 12
Speellocatie: Alexander, Sjanghailaan 275
12-10 DS 11 - Phoenix DS 3 Nr. 7000D3E GC 19:15 0 0 12
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
27-10 Vollido DS 4 - DS 11 Nr. 7000D3E BG 15:30 0 0 12
Speellocatie: De Ridderhal, Hoge Kade 60
10-11 Flits DS 3 - DS 11 Nr. 7000D3E KG 16:00 0 0 12
Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110
16-11 DS 11 - Switch'89 DS 1 Nr. 7000D3E GJ 19:15 0 0 12
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
24-11 Vedo'70 DS 2 - DS 11 Nr. 7000D3E IG 19:00 0 0 12
Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32
08-12 DS 11 - Next Volley Dordrecht DS 8 Nr. 7000D3E GH 16:45 0 0 12
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
14-12 DS 11 - RVC/Libanon '50 DS 9 Nr. 7000D3E GL 19:15 0 0 12
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
11-01 OKK '70 DS 3 - DS 11 Nr. 7000D3E EG 21:30 0 0 12
Speellocatie: De Wielewaal, Cornelisweer 2
18-01 DS 11 - Fusion Rotterdam DS 4 Nr. 7000D3E GD 19:15 0 0 12
Scheidsrechters: DS 8. Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
26-01 Phoenix DS 3 - DS 11 Nr. 7000D3E CG 14:00 0 0 12
Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55
01-02 DS 11 - Vollido DS 4 Nr. 7000D3E GB 19:15 0 0 12
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
15-02 DS 11 - Flits DS 3 Nr. 7000D3E GK 19:15 0 0 12
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
23-02 Switch'89 DS 1 - DS 11 Nr. 7000D3E JG 16:00 0 0 12
Speellocatie: Walburghal, Beneluxlaan 60
15-03 DS 11 - Vedo'70 DS 2 Nr. 7000D3E GI 19:15 0 0 12
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
22-03 Next Volley Dordrecht DS 8 - DS 11 Nr. 7000D3E HG 20:00 0 0 12
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
06-04 RVC/Libanon '50 DS 9 - DS 11 Nr. 7000D3E LG 13:30 0 0 12
Speellocatie: Kralingen, Slaak 15
12-04 DS 11 - Voleco/Vc Krimpen DS 4 Nr. 7000D3E GF 19:15 0 0 12
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
Scheidsrechters:
Datum Wedstrijd Veld Tijd Opmerkingen
28-09 DS 8 - Volley2B DS 3 SDTBA2 21:15 Scheidsrechters: DS 11 (Marlies Schild). Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
18-01 DS 8 - SNA DS 1 21:15 Scheidsrechters: DS 11. Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
Diensten:
Datum Dienst Tijd
19-10 Zaalwacht De Basis - Vrij: Dames 11 18:30 - 23:15
03-11 Zaalwacht De Basis - Za1: Dames 11 08:15 - 13:30
Training: