Dames 13

Niveau: 3e klasse

Training: Woensdag en donderdag

Team sponsors

Dames 13

Luna Teerds
Lois Spek
Bridget Dekker
Annelies de Bruin
Sanne van der Es
Sarah de Raad
Marit Baan
Jasmijn Bons
Elise Dekker

  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

  • Programma

    Sliedrecht Sport DS 13
    13 sep 19:15
    WHV DS 3
    Vollido DS 6
    28 sep 12:00
    Sliedrecht Sport DS 13
    Sliedrecht Sport DS 14
    4 okt 19:15
    Sliedrecht Sport DS 13
    Sliedrecht Sport DS 13
    11 okt 19:15
    Meteoor DS 2
    VC WIK Groot-Ammers DS 5
    19 okt 15:15
    Sliedrecht Sport DS 13
    Sliedrecht Sport DS 13
    1 nov 19:15
    Sliedrecht Sport DS 14
    Sliedrecht Sport DS 13
    8 nov 19:15
    Next Volley Dordrecht DS 8
    Flits DS 5
    16 nov 14:30
    Sliedrecht Sport DS 13
    Sliedrecht Sport DS 13
    22 nov 19:15
    SNA DS 3
    Sliedrecht Sport DS 13
    29 nov 19:15
    Set Up DS 2
    Vridos DS 4
    7 dec 13:30
    Sliedrecht Sport DS 13
    Sliedrecht Sport DS 13
    13 dec 19:15
    OKK '70 DS 5
    Meteoor DS 2
    11 jan 14:30
    Sliedrecht Sport DS 13
    Sliedrecht Sport DS 13
    17 jan 19:15
    VC WIK Groot-Ammers DS 5
    Next Volley Dordrecht DS 8
    1 feb 14:30
    Sliedrecht Sport DS 13
    Sliedrecht Sport DS 13
    7 feb 19:15
    Flits DS 5
    SNA DS 3
    15 feb 18:30
    Sliedrecht Sport DS 13
    Set Up DS 2
    22 feb 17:00
    Sliedrecht Sport DS 13
    Sliedrecht Sport DS 13
    21 mrt 19:15
    Vridos DS 4
    OKK '70 DS 5
    28 mrt 21:30
    Sliedrecht Sport DS 13


    Uitslagen



    Stand

    Nummer Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
    0 VCN DS 7 0 0 0 0 0 0
    0 CVV-Spirit DS 5 0 0 0 0 0 0
    0 Fusion Rotterdam DS 4 0 0 0 0 0 0
    0 Bernisse DS 2 0 0 0 0 0 0
    0 Spivo DS 4 0 0 0 0 0 0
    0 RVC/Libanon '50 DS 9 0 0 0 0 0 0
    0 Sliedrecht Sport DS 12 0 0 0 0 0 0
    0 Move4U DS 3 0 0 0 0 0 0
    0 Flits DS 4 0 0 0 0 0 0
    0 Vovero DS 2 0 0 0 0 0 0

    Nieuws



    Business Club