Dames 2

Niveau: Topdivisie

Training: Maandag: 18:30-20:00 uur (Crayenest)
Dinsdag: 19:00-21:00 uur
Donderdag: 19:30-21:30 uur
Vrijdag: 14:00-16:00 uur (talenten D1/D2)

Team sponsors

Dames 2

Daphne Hulst

  • Positie: midden
  • Leeftijd: 21 jaar
  • Rugnummer: 1
  • Sjakkie Donkers

  • Positie: diagonaal
  • Leeftijd: 17 jaar
  • Rugnummer: 2
  • Senna van de Berg

  • Positie: passer-loper
  • Leeftijd: 19 jaar
  • Rugnummer: 3
  • Rianne Hulst

  • Positie: passer-loper
  • Leeftijd: 16 jaar
  • Rugnummer: 4
  • Famke van Rekom

  • Positie: spelverdeler
  • Leeftijd: 26 jaar
  • Rugnummer: 5
  • Ellemijn Stevens

  • Positie: midden
  • Leeftijd: 20 jaar
  • Rugnummer: 6
  • Carlijn Berendsen

  • Positie: diagonaal
  • Leeftijd: 25 jaar
  • Rugnummer: 7
  • Pamela Bakker

  • Positie: passer-loper
  • Leeftijd: 40 jaar
  • Rugnummer: 8
  • Femke Zegwaard

  • Positie: diagonaal
  • Leeftijd: 16 jaar
  • Rugnummer: 9
  • Britt Herwaarden

  • Positie: spelverdeler
  • Leeftijd: 18 jaar
  • Rugnummer: 10
  • Solfee Postma

  • Positie: midden
  • Leeftijd: 21 jaar
  • Rugnummer: 11
  • Mika Pierik

  • Positie: libero
  • Leeftijd: 22 jaar
  • Rugnummer: 12
  • Elroy Bezemer

  • Positie: trainer-coach
  • Meike Martijn

  • Positie: assistent trainer-coach
  • Martijn Berendsen

  • Positie: assistent trainer-coach
  • Tom Baas

  • Positie: data-analist
  • Lisette de Wit

  • Positie: teammanager
  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

  • Programma

    Sliedrecht Sport DS 2
    1 okt 17:15
    SOMAS/Activia DS 1
    Rensa Family Orion DS 1
    8 okt 17:30
    Sliedrecht Sport DS 2
    Sliedrecht Sport DS 2
    15 okt 17:15
    ITC Groep/AVV Keistad DS 1
    Ledûb Volleybal DS 1
    22 okt 19:00
    Sliedrecht Sport DS 2
    Armixtos DS 1
    29 okt 0:00
    Sliedrecht Sport DS 2
    Sliedrecht Sport DS 2
    29 okt 0:00
    Bejo/Dinto DS 1
    Sliedrecht Sport DS 2
    5 nov 17:15
    VoCASA DS 1
    Armixtos DS 1
    12 nov 16:15
    Sliedrecht Sport DS 2
    Sliedrecht Sport DS 2
    19 nov 17:15
    VollinGo DS 1
    Pharmafilter US DS 1
    26 nov 17:45
    Sliedrecht Sport DS 2
    SOMAS/Activia DS 1
    3 dec 19:30
    Sliedrecht Sport DS 2
    Sliedrecht Sport DS 2
    10 dec 17:15
    Spaarnestad DS 1
    Laudame Financials VCN DS 1
    17 dec 17:30
    Sliedrecht Sport DS 2
    Sliedrecht Sport DS 2
    21 jan 17:15
    Rensa Family Orion DS 1
    ITC Groep/AVV Keistad DS 1
    28 jan 16:30
    Sliedrecht Sport DS 2
    Sliedrecht Sport DS 2
    4 feb 17:15
    Ledûb Volleybal DS 1
    VoCASA DS 1
    11 feb 17:00
    Sliedrecht Sport DS 2
    Sliedrecht Sport DS 2
    18 feb 17:15
    Armixtos DS 1
    VollinGo DS 1
    11 mrt 19:00
    Sliedrecht Sport DS 2
    Sliedrecht Sport DS 2
    18 mrt 17:15
    Pharmafilter US DS 1
    Spaarnestad DS 1
    25 mrt 16:30
    Sliedrecht Sport DS 2
    Sliedrecht Sport DS 2
    1 apr 17:15
    Laudame Financials VCN DS 1
    Volley Tilburg DS 1
    15 apr 20:30
    Sliedrecht Sport DS 2


    Uitslagen

    Sliedrecht Sport DS 2
    3-217 Sep
    Volley Tilburg DS 1


    Stand

    Nummer Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
    1 VoCASA DS 1 1 3 3 0 75 54
    2 Ledûb Volleybal DS 1 1 3 3 0 75 59
    3 SOMAS/Activia DS 1 1 3 3 0 76 60
    4 ITC Groep/AVV Keistad DS 1 1 3 3 1 97 65
    5 Sliedrecht Sport DS 2 1 2 3 2 109 94
    6 Volley Tilburg DS 1 1 1 2 3 94 109
    7 Rensa Family Orion DS 1 0 0 0 0 0 0
    7 Laudame Financials VCN DS 1 0 0 0 0 0 0
    9 Spaarnestad DS 1 1 0 1 3 65 97
    10 Armixtos DS 1 1 0 0 3 60 76
    11 Pharmafilter US DS 1 1 0 0 3 59 75
    12 VollinGo DS 1 1 0 0 3 54 75

    Nieuws



    Business Club