Dames 3

Niveau: 3e divisie

Training: Maandag: 20.00-22.00 uur
Woensdag: 19.00-21.00 uur

Team sponsors

Dames 3

Serena van der Made
Fleur Muilwijk
Lisa de Wit
Isa van Leeuwen
Dorijn Boogaard
Ayesta Heijden
Joelle Duijndam
Fabiënne Struijs
Melissa Duindam
Anouk de Jong
Jeanine de Jong

Trainer-coach: Peter Muilwijk
Trainer: Daniël van Helden

  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

  • Programma

    Sliedrecht Sport DS 3
    20 sep 19:15
    Volley Zuid DS 1

    Wedstrijd: 70003AD BK, Datum: vrijdag 20 september, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Volley Meerkerk'95 DS 2
    28 sep 15:30
    Sliedrecht Sport DS 3

    Wedstrijd: 70003AD JB, Datum: zaterdag 28 september, 15:30, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT MEERKERK

    Sliedrecht Sport DS 3
    4 okt 19:15
    Hands up DS 1

    Wedstrijd: 70003AD BI, Datum: vrijdag 4 oktober, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    HLB Van Daal/DS DS 2
    12 okt 14:45
    Sliedrecht Sport DS 3

    Wedstrijd: 70003AD HB, Datum: zaterdag 12 oktober, 14:45, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

    Voleco DS 1
    2 nov 17:00
    Sliedrecht Sport DS 3

    Wedstrijd: 70003AD FB, Datum: zaterdag 2 november, 17:00, Speellocatie: De Drie Maenen, Abelenlaan 1, 2935SB OUDERKERK AAN DEN IJSSEL

    Sliedrecht Sport DS 3
    8 nov 19:15
    VCN DS 4

    Wedstrijd: 70003AD BE, Datum: vrijdag 8 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    RVC/Libanon '50 DS 1
    16 nov 20:00
    Sliedrecht Sport DS 3

    Wedstrijd: 70003AD DB, Datum: zaterdag 16 november, 20:00, Speellocatie: Kralingen, Slaak 15, 3061CS ROTTERDAM

    Sliedrecht Sport DS 3
    22 nov 19:15
    Next Volley Dordrecht DS 2

    Wedstrijd: 70003AD BG, Datum: vrijdag 22 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Sliedrecht Sport DS 3
    29 nov 19:15
    Volley2B DS 1

    Wedstrijd: 70003AD BC, Datum: vrijdag 29 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    De Moriaan Symmachia Roosendaal DS 1
    7 dec 19:30
    Sliedrecht Sport DS 3

    Wedstrijd: 70003AD LB, Datum: zaterdag 7 december, 19:30, Speellocatie: D'n Dijck, Platinadijk 27, 4706LK ROOSENDAAL

    Voltena DS 2
    14 dec 13:30
    Sliedrecht Sport DS 3

    Wedstrijd: 70003AD AB, Datum: zaterdag 14 december, 13:30, Speellocatie: De Iris, Singel 16 A, 4255HD NIEUWENDIJK NB

    Sliedrecht Sport DS 3
    10 jan 19:15
    Volley Meerkerk'95 DS 2

    Wedstrijd: 70003AD BJ, Datum: vrijdag 10 januari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Hands up DS 1
    18 jan 14:00
    Sliedrecht Sport DS 3

    Wedstrijd: 70003AD IB, Datum: zaterdag 18 januari, 14:00, Speellocatie: De Run, Runweg 11, 5258BK BERLICUM NB

    Sliedrecht Sport DS 3
    24 jan 19:15
    HLB Van Daal/DS DS 2

    Wedstrijd: 70003AD BH, Datum: vrijdag 24 januari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Next Volley Dordrecht DS 2
    1 feb 16:45
    Sliedrecht Sport DS 3

    Wedstrijd: 70003AD GB, Datum: zaterdag 1 februari, 16:45, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT

    Sliedrecht Sport DS 3
    7 feb 19:15
    Voleco DS 1

    Wedstrijd: 70003AD BF, Datum: vrijdag 7 februari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    VCN DS 4
    7 mrt 14:15
    Sliedrecht Sport DS 3

    Wedstrijd: 70003AD EB, Datum: zaterdag 7 maart, 14:15, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB CAPELLE AAN DEN IJSSEL

    Sliedrecht Sport DS 3
    13 mrt 19:15
    RVC/Libanon '50 DS 1

    Wedstrijd: 70003AD BD, Datum: vrijdag 13 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Volley2B DS 1
    21 mrt 18:30
    Sliedrecht Sport DS 3

    Wedstrijd: 70003AD CB, Datum: zaterdag 21 maart, 18:30, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL BERGSCHENHOEK

    Sliedrecht Sport DS 3
    27 mrt 19:15
    De Moriaan Symmachia Roosendaal DS 1

    Wedstrijd: 70003AD BL, Datum: vrijdag 27 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Sliedrecht Sport DS 3
    3 apr 19:15
    Voltena DS 2

    Wedstrijd: 70003AD BA, Datum: vrijdag 3 april, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Volley Zuid DS 1
    18 apr 18:00
    Sliedrecht Sport DS 3

    Wedstrijd: 70003AD KB, Datum: zaterdag 18 april, 18:00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET ROTTERDAM



    Uitslagen



    Stand

    Nummer Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
    0 Voltena DS 2 0 0 0 0 0 0
    0 Sliedrecht Sport DS 3 0 0 0 0 0 0
    0 Volley2B DS 1 0 0 0 0 0 0
    0 RVC/Libanon '50 DS 1 0 0 0 0 0 0
    0 VCN DS 4 0 0 0 0 0 0
    0 Voleco DS 1 0 0 0 0 0 0
    0 Next Volley Dordrecht DS 2 0 0 0 0 0 0
    0 HLB Van Daal/DS DS 2 0 0 0 0 0 0
    0 Hands up DS 1 0 0 0 0 0 0
    0 Volley Meerkerk'95 DS 2 0 0 0 0 0 0
    0 Volley Zuid DS 1 0 0 0 0 0 0
    0 De Moriaan Symmachia Roosendaal DS 1 0 0 0 0 0 0

    Nieuws



    Business Club