Dames 4

Niveau: Promotieklasse

Training: Maandag: 21.00-22.30 De Basis
Woensdag: 20.30-22.00 De Stoep data in overleg

Team sponsors

Dames 4

Ilse van Dijk
Nikki Hordijk
Anne-Fleur de Jong
Femke van der Zouwen
Tatum Prins
Lisette Stam
Quinty Troost
Marjolein van Uden
Monika de Jong

Trainer/coach: Hugo van Veen

  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

  • Programma

    Volley Lek en IJssel DS 2
    8 okt 15:00
    Sliedrecht Sport DS 4
    Sliedrecht Sport DS 4
    15 okt 14:45
    WHV DS 1
    Sliedrecht Sport DS 4
    17 okt 21:00
    SNA DS 1
    Volley Zuid DS 2
    22 okt 14:00
    Sliedrecht Sport DS 4
    Sliedrecht Sport DS 4
    5 nov 12:45
    Voltena DS 3
    Erasmus Volley DS 1
    10 nov 21:30
    Sliedrecht Sport DS 4
    Sliedrecht Sport DS 4
    19 nov 12:45
    VC WIK Groot-Ammers DS 2
    Forza Schouwen-Duiveland DS 1
    26 nov 16:30
    Sliedrecht Sport DS 4
    Sliedrecht Sport DS 4
    10 dec 14:45
    DVO DS 1
    Vollido DS 1
    17 dec 18:00
    Sliedrecht Sport DS 4
    RVC/Libanon '50 DS 2
    14 jan 15:45
    Sliedrecht Sport DS 4
    Sliedrecht Sport DS 4
    21 jan 12:45
    Volley Lek en IJssel DS 2
    Sliedrecht Sport DS 4
    4 feb 12:45
    Volley Zuid DS 2
    Voltena DS 3
    11 feb 11:30
    Sliedrecht Sport DS 4
    Sliedrecht Sport DS 4
    4 mrt 12:45
    Erasmus Volley DS 1
    VC WIK Groot-Ammers DS 2
    11 mrt 11:30
    Sliedrecht Sport DS 4
    Sliedrecht Sport DS 4
    18 mrt 12:45
    Forza Schouwen-Duiveland DS 1
    DVO DS 1
    25 mrt 17:00
    Sliedrecht Sport DS 4
    Sliedrecht Sport DS 4
    1 apr 12:45
    Vollido DS 1
    WHV DS 1
    8 apr 18:00
    Sliedrecht Sport DS 4
    SNA DS 1
    15 apr 14:30
    Sliedrecht Sport DS 4


    Uitslagen

    Sliedrecht Sport DS 4
    1-301 Oct
    RVC/Libanon '50 DS 2


    Stand

    Nummer Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
    1 Voltena DS 3 2 8 6 2 197 172
    2 RVC/Libanon '50 DS 2 2 8 6 2 192 168
    3 Volley Lek en IJssel DS 2 1 5 4 0 101 81
    4 DVO DS 1 1 4 3 1 96 84
    5 VC WIK Groot-Ammers DS 2 2 4 4 5 189 204
    6 WHV DS 1 1 3 3 2 106 98
    7 Erasmus Volley DS 1 2 3 3 6 184 202
    8 Vollido DS 1 1 2 2 3 98 106
    9 Forza Schouwen-Duiveland DS 1 1 1 1 3 92 100
    10 Sliedrecht Sport DS 4 1 1 1 3 91 99
    11 Volley Zuid DS 2 1 1 1 3 84 96
    12 SNA DS 1 1 0 0 4 81 101



    Business Club