Dames 7

Niveau: 1e klasse

Training: Woensdag: 19.30-21.30 uur

Team sponsors

Dames 7

Ilse van Dijk
Elize Harrewijn
Anne de Visser
Tatum Prins
Sabine van Rooy
Quinty Troost
Femke van der Zouwen
Nikki Hordijk
Raquel Farias Luna
Marjolein van Uden
Petra Kroon (meetrainend)

Trainer: Reijer Kros
Coach: Haitske de Visser

  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

  • Programma

    RVC/Libanon '50 DS 6
    21 sep 13:30
    Sliedrecht Sport DS 7

    Wedstrijd: 7000D2C FG, Datum: zaterdag 21 september, 13:30, Speellocatie: Kralingen, Slaak 15, 3061CS ROTTERDAM

    Sliedrecht Sport DS 7
    28 sep 16:45
    Phoenix DS 2

    Wedstrijd: 7000D2C GE, Datum: zaterdag 28 september, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Sliedrecht Sport DS 7
    12 okt 16:45
    Next Volley Dordrecht DS 6

    Wedstrijd: 7000D2C GC, Datum: zaterdag 12 oktober, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Smash'66 DS 2
    16 okt 20:00
    Sliedrecht Sport DS 7

    Wedstrijd: 7000D2C HG, Datum: woensdag 16 oktober, 20:00, Speellocatie: Blokweer, Esdoornlaan 25, 2951BE ALBLASSERDAM

    Podarwic DS 2
    26 okt 12:45
    Sliedrecht Sport DS 7

    Wedstrijd: 7000D2C DG, Datum: zaterdag 26 oktober, 12:45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 21, 5308KB AALST

    Sliedrecht Sport DS 7
    2 nov 16:45
    Volley Zuid DS 6

    Wedstrijd: 7000D2C GA, Datum: zaterdag 2 november, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Volley Zuid DS 3
    8 nov 19:30
    Sliedrecht Sport DS 7

    Wedstrijd: 7000D2C KG, Datum: vrijdag 8 november, 19:30, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET ROTTERDAM

    Sliedrecht Sport DS 7
    16 nov 16:45
    Volley Meerkerk'95 DS 3

    Wedstrijd: 7000D2C GJ, Datum: zaterdag 16 november, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    SNA DS 2
    23 nov 16:30
    Sliedrecht Sport DS 7

    Wedstrijd: 7000D2C BG, Datum: zaterdag 23 november, 16:30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG BLESKENSGRAAF CA

    Vedo'70 DS 1
    30 nov 17:15
    Sliedrecht Sport DS 7

    Wedstrijd: 7000D2C IG, Datum: zaterdag 30 november, 17:15, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ HOORNAAR

    Sliedrecht Sport DS 7
    7 dec 14:45
    Smash'66 DS 2

    Wedstrijd: 7000D2C GH, Datum: zaterdag 7 december, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Sliedrecht Sport DS 7
    14 dec 16:45
    Vridos DS 1

    Wedstrijd: 7000D2C GL, Datum: zaterdag 14 december, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Phoenix DS 2
    11 jan 14:00
    Sliedrecht Sport DS 7

    Wedstrijd: 7000D2C EG, Datum: zaterdag 11 januari, 14:00, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE ZALTBOMMEL

    Sliedrecht Sport DS 7
    18 jan 16:45
    Podarwic DS 2

    Wedstrijd: 7000D2C GD, Datum: zaterdag 18 januari, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Next Volley Dordrecht DS 6
    24 jan 20:30
    Sliedrecht Sport DS 7

    Wedstrijd: 7000D2C CG, Datum: vrijdag 24 januari, 20:30, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT

    Sliedrecht Sport DS 7
    1 feb 16:45
    SNA DS 2

    Wedstrijd: 7000D2C GB, Datum: zaterdag 1 februari, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Volley Zuid DS 6
    8 feb 12:00
    Sliedrecht Sport DS 7

    Wedstrijd: 7000D2C AG, Datum: zaterdag 8 februari, 12:00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET ROTTERDAM

    Sliedrecht Sport DS 7
    7 mrt 16:45
    Volley Zuid DS 3

    Wedstrijd: 7000D2C GK, Datum: zaterdag 7 maart, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Volley Meerkerk'95 DS 3
    14 mrt 13:15
    Sliedrecht Sport DS 7

    Wedstrijd: 7000D2C JG, Datum: zaterdag 14 maart, 13:15, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT MEERKERK

    Sliedrecht Sport DS 7
    21 mrt 14:45
    Vedo'70 DS 1

    Wedstrijd: 7000D2C GI, Datum: zaterdag 21 maart, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Vridos DS 1
    4 apr 16:30
    Sliedrecht Sport DS 7

    Wedstrijd: 7000D2C LG, Datum: zaterdag 4 april, 16:30, Speellocatie: Neerpolder, Bogerd 45, 3381DA GIESSENBURG

    Sliedrecht Sport DS 7
    18 apr 16:45
    RVC/Libanon '50 DS 6

    Wedstrijd: 7000D2C GF, Datum: zaterdag 18 april, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT



    Uitslagen



    Stand

    Nummer Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
    0 VVS'92 DS 1 0 0 0 0 0 0
    0 Vollido DS 1 0 0 0 0 0 0
    0 Bernisse DS 1 0 0 0 0 0 0
    0 Sic Pugno DS 2 0 0 0 0 0 0
    0 DVO DS 2 0 0 0 0 0 0
    0 YVC DS 1 0 0 0 0 0 0
    0 Spirit DS 1 0 0 0 0 0 0
    0 Ardito DS 1 0 0 0 0 0 0
    0 Apollo DS 1 0 0 0 0 0 0
    0 Volley Tilburg DS 5 0 0 0 0 0 0
    0 Spivo DS 2 0 0 0 0 0 0
    0 OKK '70 DS 1 0 0 0 0 0 0



    Business Club