Dames 8

Niveau: 2e klasse

Training: Woensdag: 20:30-22:00 uur (De Stoep)

Team sponsors

Dames 8

Mariska Aantjes
Simone Bezemer
Hanna Nengerman
Sharita Veth
Joëlla Bot
Rineke Baan
Laura Hokken
Kimberley Viset
Leanne de Groot
Lisa den Toom
Aniek de Groot (trainend)

Coach: Piet Veth
Trainer: Bram van Rijsbergen

  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

  • Programma

    Vedo'70 DS 2
    15 okt 19:00
    Sliedrecht Sport DS 8
    Sliedrecht Sport DS 7
    19 okt 20:30
    Sliedrecht Sport DS 8
    Sliedrecht Sport DS 8
    21 okt 19:15
    Phoenix DS 2
    Sliedrecht Sport DS 8
    28 okt 19:15
    AVVA DS 2
    Vridos DS 2
    5 nov 17:30
    Sliedrecht Sport DS 8
    Sliedrecht Sport DS 8
    11 nov 19:15
    Sliedrecht Sport DS 7
    Volley Meerkerk'95 DS 6
    17 nov 21:00
    Sliedrecht Sport DS 8
    Podarwic DS 2
    10 dec 12:45
    Sliedrecht Sport DS 8
    Sliedrecht Sport DS 8
    13 jan 19:15
    VC WIK Groot-Ammers DS 4
    AVVA DS 2
    21 jan 16:30
    Sliedrecht Sport DS 8
    Sliedrecht Sport DS 8
    27 jan 19:15
    Vedo'70 DS 2
    Phoenix DS 2
    4 feb 14:00
    Sliedrecht Sport DS 8
    Sliedrecht Sport DS 8
    10 feb 19:15
    Vridos DS 2
    Sliedrecht Sport DS 8
    10 mrt 19:15
    Volley Meerkerk'95 DS 6
    Sliedrecht Sport DS 8
    24 mrt 19:15
    Podarwic DS 2
    Sliedrecht Sport DS 8
    14 apr 19:15
    Minerva DS 2


    Uitslagen

    VC WIK Groot-Ammers DS 4
    1-326 Sep
    Sliedrecht Sport DS 8
    Minerva DS 2
    4-016 Sep
    Sliedrecht Sport DS 8


    Stand

    Nummer Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
    1 Podarwic DS 2 2 10 8 0 200 119
    2 Minerva DS 2 2 9 7 1 188 170
    3 Volley Meerkerk'95 DS 6 2 8 6 2 194 167
    4 Sliedrecht Sport DS 7 2 4 4 5 185 176
    5 Sliedrecht Sport DS 8 2 4 3 5 183 165
    6 Vridos DS 2 2 3 3 6 175 196
    7 Phoenix DS 2 1 1 1 3 80 98
    8 VC WIK Groot-Ammers DS 4 1 1 1 3 65 98
    9 Vedo'70 DS 2 1 0 0 4 62 100
    10 AVVA DS 2 1 0 0 4 57 100

    Nieuws



    Business Club