Heren 11

Niveau: 4e Klasse

Team sponsors

Heren 11

Mark van Rijsbergen
Jurgen Schuurman
Sander Stam
Kevin van Genderen
Luc van Dijk
Jochem Bons
Mitchel Bransz
Jesse Klompenhouwer

Trainer/coach: Ronald Visscher

  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

  • Programma

    Sliedrecht Sport HS 10
    19 sep 12:30
    VV Stevo HS 3

    Wedstrijd: 7000H4D1 DF, Datum: zaterdag 19 september, 12:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    BeneVia HS 2
    26 sep 16:00
    Sliedrecht Sport HS 10

    Wedstrijd: 7000H4D1 CD, Datum: zaterdag 26 september, 16:00, Speellocatie: De Schenkel, Schenkeltje 7 B, 3295KK 's-Gravendeel

    Sliedrecht Sport HS 10
    3 okt 14:45
    Flits HS 4

    Wedstrijd: 7000H4D1 DA, Datum: zaterdag 3 oktober, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    VV Stevo HS 3
    10 okt 16:30
    Sliedrecht Sport HS 10

    Wedstrijd: 7000H4D1 FD, Datum: zaterdag 10 oktober, 16:30, Speellocatie: 't Sportuus, Oud-Oosteinde 1 , 4571DA Axel

    Sliedrecht Sport HS 10
    17 okt 14:45
    BeneVia HS 2

    Wedstrijd: 7000H4D1 DC, Datum: zaterdag 17 oktober, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    VOKO HS 4
    30 okt 20:30
    Sliedrecht Sport HS 10

    Wedstrijd: 7000H4D1 ED, Datum: vrijdag 30 oktober, 20:30, Speellocatie: VOKO-home, Paterserf 16 , 4904AR Oosterhout NB

    Sliedrecht Sport HS 10
    7 nov 14:45
    VOKO HS 4

    Wedstrijd: 7000H4D1 DE, Datum: zaterdag 7 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    Dunamis HS 1
    14 nov 16:00
    Sliedrecht Sport HS 10

    Wedstrijd: 7000H4D1 BD, Datum: zaterdag 14 november, 16:00, Speellocatie: Frankenhal, Frankische Driehoek 4 , 5052BL Goirle

    Sliedrecht Sport HS 10
    21 nov 14:45
    Dunamis HS 1

    Wedstrijd: 7000H4D1 DB, Datum: zaterdag 21 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    Flits HS 4
    12 dec 9:15
    Sliedrecht Sport HS 10

    Wedstrijd: 7000H4D1 AD, Datum: zaterdag 12 december, 9:15, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110 , 3353CV Papendrecht



    Uitslagen



    Stand

    NummerTeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
    0Flits HS 4000000
    0VOKO HS 4000000
    0VV Stevo HS 3000000
    0BeneVia HS 2000000
    0Sliedrecht Sport HS 10000000
    0Dunamis HS 1000000



    Business Club