Heren 3

Niveau: 3e divisie

Training: Maandag: 19:00-21:00 uur
Woensdag: 19:30-21:30 uur

Team sponsors

Heren 3

Jilles Amersfoort
Kristian van Heteren
Max Niewenhuis
Niels Middendorp
Jeffrey Grinwis
Dan Brinkman
Glen Korevaar
Bas van Houten
Jorren Bakker
Jelle Leeuwis
Luuk van der Leeden
Rune Bal

Trainer/coach: Egbert op 't Hof, Tim Oskam

Teammanager: Richard Versluis

  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

  • Programma

    VC WIK Groot-Ammers HS 2
    14 dec 13:30
    Sliedrecht Sport HS 3

    Wedstrijd: 70003AH HF, Datum: zaterdag 14 december, 13:30, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV GROOT-AMMERS

    Sliedrecht Sport HS 3
    21 dec 15:15
    Ledub HS 1

    Wedstrijd: 7000BH2AA 01, Datum: zaterdag 21 december, 15:15, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB CAPELLE AAN DEN IJSSEL

    De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 1
    21 dec 17:45
    Sliedrecht Sport HS 3

    Wedstrijd: 7000BH2AA 03, Datum: zaterdag 21 december, 17:45, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB CAPELLE AAN DEN IJSSEL

    ROWI HS 1
    9 jan 21:30
    Sliedrecht Sport HS 3

    Wedstrijd: 70003AH LF, Datum: donderdag 9 januari, 21:30, Speellocatie: Het Turfschip, Schipperstraat 2, 4871KK ETTEN-LEUR

    Sliedrecht Sport HS 3
    17 jan 19:15
    AVVA HS 1

    Wedstrijd: 70003AH FE, Datum: vrijdag 17 januari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Volley2B HS 1
    25 jan 18:30
    Sliedrecht Sport HS 3

    Wedstrijd: 70003AH DF, Datum: zaterdag 25 januari, 18:30, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL BERGSCHENHOEK

    Sliedrecht Sport HS 3
    31 jan 19:15
    Next Volley Dordrecht HS 2

    Wedstrijd: 70003AH FC, Datum: vrijdag 31 januari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    City Bril Krimpen HS 1
    8 feb 18:30
    Sliedrecht Sport HS 3

    Wedstrijd: 70003AH BF, Datum: zaterdag 8 februari, 18:30, Speellocatie: De Boog, Krimpenerbosweg 2 A, 2923LA KRIMPEN AAN DEN IJSSEL

    Sliedrecht Sport HS 3
    6 mrt 19:15
    De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 1

    Wedstrijd: 70003AH FA, Datum: vrijdag 6 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Cegelec ZUVO HS 1
    14 mrt 14:30
    Sliedrecht Sport HS 3

    Wedstrijd: 70003AH KF, Datum: zaterdag 14 maart, 14:30, Speellocatie: Onder de Mast, Onder de Mast 2, 4881AN ZUNDERT

    Sliedrecht Sport HS 3
    20 mrt 19:15
    Fusion Rotterdam HS 1

    Wedstrijd: 70003AH FJ, Datum: vrijdag 20 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    OKK '70 HS 1
    27 mrt 20:30
    Sliedrecht Sport HS 3

    Wedstrijd: 70003AH IF, Datum: vrijdag 27 maart, 20:30, Speellocatie: De Wielewaal, Cornelisweer 2, 3371PH HARDINXVELD-GIESSENDAM

    Sliedrecht Sport HS 3
    3 apr 21:15
    VC WIK Groot-Ammers HS 2

    Wedstrijd: 70003AH FH, Datum: vrijdag 3 april, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Erasmus Volley HS 1
    16 apr 21:30
    Sliedrecht Sport HS 3

    Wedstrijd: 70003AH GF, Datum: donderdag 16 april, 21:30, Speellocatie: Woudestein, Burgemeester Oudlaan 50, 3062PA ROTTERDAM



    Uitslagen

    Sliedrecht Sport HS 3
    3-106 Dec
    OKK '70 HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 3 - OKK '70 HS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-19, 25-22, 18-25, 25-22

    Fusion Rotterdam HS 1
    1-330 Nov
    Sliedrecht Sport HS 3

    Wedstrijd: Fusion Rotterdam HS 1 - Sliedrecht Sport HS 3, Uitslag: 1-3, Setstanden: 25-21, 18-25, 23-25, 23-25

    Next Volley Dordrecht HS 2
    1-323 Nov
    Sliedrecht Sport HS 3

    Wedstrijd: Next Volley Dordrecht HS 2 - Sliedrecht Sport HS 3, Uitslag: 1-3, Setstanden: 24-26, 25-22, 23-25, 8-25

    Sliedrecht Sport HS 3
    3-115 Nov
    Cegelec ZUVO HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 3 - Cegelec ZUVO HS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 21-25, 25-16, 25-15, 25-21

    De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 1
    2-309 Nov
    Sliedrecht Sport HS 3

    Wedstrijd: De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 1 - Sliedrecht Sport HS 3, Uitslag: 2-3, Setstanden: 25-17, 25-17, 17-25, 23-25, 18-20

    Sliedrecht Sport HS 3
    2-301 Nov
    City Bril Krimpen HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 3 - City Bril Krimpen HS 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 20-25, 25-20, 25-23, 15-25, 9-15

    Sliedrecht Sport HS 3
    3-019 Oct
    Forza Schouwen-Duiveland HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 3 - Forza Schouwen-Duiveland HS 1, Uitslag: 3-0, Setstanden: 25-20, 25-18, 25-23

    Sliedrecht Sport HS 3
    3-111 Oct
    Volley2B HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 3 - Volley2B HS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 13-25, 25-22, 25-16, 25-17

    AVVA HS 1
    3-105 Oct
    Sliedrecht Sport HS 3

    Wedstrijd: AVVA HS 1 - Sliedrecht Sport HS 3, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-11, 26-28, 25-22, 25-18

    Sliedrecht Sport HS 3
    3-227 Sep
    ROWI HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 3 - ROWI HS 1, Uitslag: 3-2, Setstanden: 25-21, 25-19, 19-25, 17-25, 15-11

    Sliedrecht Sport HS 3
    3-120 Sep
    Erasmus Volley HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 3 - Erasmus Volley HS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-16, 25-13, 25-20, 23-25



    Stand

    Nummer Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
    1 AVVA HS 1 9 33 26 10 859 762
    2 Volley2B HS 1 10 33 26 14 944 853
    3 Sliedrecht Sport HS 3 10 33 27 16 947 906
    4 City Bril Krimpen HS 1 8 31 26 9 819 672
    5 De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 1 10 28 24 19 962 943
    6 VC WIK Groot-Ammers HS 2 9 23 19 18 807 823
    7 Next Volley Dordrecht HS 2 8 18 16 18 736 765
    8 OKK '70 HS 1 9 18 15 22 808 836
    9 Cegelec ZUVO HS 1 8 16 13 19 693 722
    10 ROWI HS 1 7 12 11 20 631 699
    11 Fusion Rotterdam HS 1 7 8 8 22 615 695
    12 Erasmus Volley HS 1 7 2 2 26 550 695

    Nieuws



    Business Club