Heren 6

Niveau: Promotieklasse

Training: Woensdag: 21:00-22:30 uur

Team sponsors

Heren 6

Jaap de Wild
Marien Kornet
Friso Voorberg
Sem Brinkman
Marijn Ottevanger
Arie Sprong
Chiel Kaptein
Leonard van der Leeden
Jeffrey van Mourik
Eric de Ruiter
Konrad van Wijngaarden
Arjan van der Leeden

  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

  • Programma

    VC WIK Groot-Ammers HS 3
    17 sep 21:15
    Sliedrecht Sport HS 6

    Wedstrijd: 7000HPA EH, Datum: donderdag 17 september, 21:15, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3 , 2964AV Groot-Ammers

    Sliedrecht Sport HS 6
    25 sep 21:15
    Apollo HS 1

    Wedstrijd: 7000HPA HD, Datum: vrijdag 25 september, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    Forza Schouwen-Duiveland/Intermezzo HS 1
    3 okt 18:00
    Sliedrecht Sport HS 6

    Wedstrijd: 7000HPA CH, Datum: zaterdag 3 oktober, 18:00, Speellocatie: De Staver, Olympiaweg 32 , 3245DL Sommelsdijk

    Sliedrecht Sport HS 6
    9 okt 21:15
    Spirit HS 1

    Wedstrijd: 7000HPA HB, Datum: vrijdag 9 oktober, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    WHV HS 1
    17 okt 16:00
    Sliedrecht Sport HS 6

    Wedstrijd: 7000HPA AH, Datum: zaterdag 17 oktober, 16:00, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39 , 4147BM Asperen

    Sliedrecht Sport HS 6
    30 okt 21:15
    City Bril Krimpen HS 2

    Wedstrijd: 7000HPA HK, Datum: vrijdag 30 oktober, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    Erasmus Volley HS 1
    5 nov 21:30
    Sliedrecht Sport HS 6

    Wedstrijd: 7000HPA JH, Datum: donderdag 5 november, 21:30, Speellocatie: Woudestein, Burgemeester Oudlaan 50 , 3062PA Rotterdam

    Sliedrecht Sport HS 6
    13 nov 21:15
    RVC/Libanon '50 HS 1

    Wedstrijd: 7000HPA HI, Datum: vrijdag 13 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    Sliedrecht Sport HS 6
    20 nov 21:15
    VOKO HS 1

    Wedstrijd: 7000HPA HL, Datum: vrijdag 20 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    Volley Zuid HS 3
    28 nov 14:00
    Sliedrecht Sport HS 6

    Wedstrijd: 7000HPA GH, Datum: zaterdag 28 november, 14:00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398 , 3076ET Rotterdam

    Sliedrecht Sport HS 6
    11 dec 21:15
    Fusion Rotterdam HS 2

    Wedstrijd: 7000HPA HF, Datum: vrijdag 11 december, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    Apollo HS 1
    16 jan 17:15
    Sliedrecht Sport HS 6

    Wedstrijd: 7000HPA DH, Datum: zaterdag 16 januari, 17:15, Speellocatie: Cromstrijen, Buttervliet 3 , 3281LK Numansdorp

    Sliedrecht Sport HS 6
    22 jan 21:15
    Forza Schouwen-Duiveland/Intermezzo HS 1

    Wedstrijd: 7000HPA HC, Datum: vrijdag 22 januari, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    Spirit HS 1
    30 jan 19:00
    Sliedrecht Sport HS 6

    Wedstrijd: 7000HPA BH, Datum: zaterdag 30 januari, 19:00, Speellocatie: Vrijenburgpoort, Hertenburg 32 , 2994CC Barendrecht

    Sliedrecht Sport HS 6
    5 feb 21:15
    WHV HS 1

    Wedstrijd: 7000HPA HA, Datum: vrijdag 5 februari, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    City Bril Krimpen HS 2
    27 feb 14:30
    Sliedrecht Sport HS 6

    Wedstrijd: 7000HPA KH, Datum: zaterdag 27 februari, 14:30, Speellocatie: De Boog, Krimpenerbosweg 2 A, 2923LA Krimpen aan den IJssel

    Sliedrecht Sport HS 6
    5 mrt 21:15
    Erasmus Volley HS 1

    Wedstrijd: 7000HPA HJ, Datum: vrijdag 5 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    RVC/Libanon '50 HS 1
    13 mrt 18:00
    Sliedrecht Sport HS 6

    Wedstrijd: 7000HPA IH, Datum: zaterdag 13 maart, 18:00, Speellocatie: Sportcentrum Kralingen, Slaak 15 , 3061CR Rotterdam

    VOKO HS 1
    20 mrt 15:00
    Sliedrecht Sport HS 6

    Wedstrijd: 7000HPA LH, Datum: zaterdag 20 maart, 15:00, Speellocatie: VOKO-home, Paterserf 16 , 4904AR Oosterhout NB

    Sliedrecht Sport HS 6
    26 mrt 21:15
    Volley Zuid HS 3

    Wedstrijd: 7000HPA HG, Datum: vrijdag 26 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    Fusion Rotterdam HS 2
    10 apr 15:30
    Sliedrecht Sport HS 6

    Wedstrijd: 7000HPA FH, Datum: zaterdag 10 april, 15:30, Speellocatie: Alexander, Sjanghailaan 275 , 3066SJ Rotterdam

    Sliedrecht Sport HS 6
    16 apr 21:15
    VC WIK Groot-Ammers HS 3

    Wedstrijd: 7000HPA HE, Datum: vrijdag 16 april, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht



    Uitslagen



    Stand

    NummerTeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
    0Fusion Rotterdam HS 2000000
    0Sliedrecht Sport HS 6000000
    0WHV HS 1000000
    0Spirit HS 1000000
    0Forza Schouwen-Duiveland/Intermezzo HS 1000000
    0Apollo HS 1000000
    0VC WIK Groot-Ammers HS 3000000
    0Volley Zuid HS 3000000
    0RVC/Libanon '50 HS 1000000
    0Erasmus Volley HS 1000000
    0City Bril Krimpen HS 2000000
    0VOKO HS 1000000



    Business Club