Heren 8

Niveau: 1e klasse

Training: Dinsdag: 21:00-22:30 uur

Team sponsors

Heren 8

Thijmen Oomes
Youri van de Pol
Harm Korevaar
Sem Clement
Luuk de Groot
Aron Huijser
Jari Tournier
Timon Zoutendijk
Cas Westgeest
Berend de Vries

Trainer/coaches: Bas de Groot, Jelte Wietses

  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

  • Programma

    Sliedrecht Sport HS 8
    19 sep 12:30
    Haaften Kwiek HS 1

    Wedstrijd: 7000H1B BK, Datum: zaterdag 19 september, 12:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    Vollido HS 3
    23 sep 20:45
    Sliedrecht Sport HS 8

    Wedstrijd: 7000H1B JB, Datum: woensdag 23 september, 20:45, Speellocatie: De Ridderhal, Hoge Kade 60 , 3341BE Hendrik-Ido-Ambacht

    Sliedrecht Sport HS 8
    3 okt 14:45
    Switch'89 HS 1

    Wedstrijd: 7000H1B BI, Datum: zaterdag 3 oktober, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    Flits HS 2
    10 okt 18:30
    Sliedrecht Sport HS 8

    Wedstrijd: 7000H1B HB, Datum: zaterdag 10 oktober, 18:30, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110 , 3353CV Papendrecht

    Sliedrecht Sport HS 8
    17 okt 14:45
    SNA HS 1

    Wedstrijd: 7000H1B BG, Datum: zaterdag 17 oktober, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    VC WIK Groot-Ammers HS 5
    31 okt 11:00
    Sliedrecht Sport HS 8

    Wedstrijd: 7000H1B FB, Datum: zaterdag 31 oktober, 11:00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3 , 2964AV Groot-Ammers

    Sliedrecht Sport HS 8
    7 nov 14:45
    Podarwic HS 1

    Wedstrijd: 7000H1B BE, Datum: zaterdag 7 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    AVVA HS 2
    14 nov 16:30
    Sliedrecht Sport HS 8

    Wedstrijd: 7000H1B DB, Datum: zaterdag 14 november, 16:30, Speellocatie: Het Spant, Liesveldweg 67 , 4233HG Ameide

    Sliedrecht Sport HS 8
    21 nov 14:45
    Spirit HS 2

    Wedstrijd: 7000H1B BC, Datum: zaterdag 21 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    VCN HS 4
    27 nov 21:00
    Sliedrecht Sport HS 8

    Wedstrijd: 7000H1B LB, Datum: vrijdag 27 november, 21:00, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261 , 2905AB Capelle aan den IJssel

    Voleco HS 2
    12 dec 17:00
    Sliedrecht Sport HS 8

    Wedstrijd: 7000H1B AB, Datum: zaterdag 12 december, 17:00, Speellocatie: De Bakwetering, Nicolaas Beetsstraat 403 , 2941TN Lekkerkerk

    Sliedrecht Sport HS 8
    16 jan 14:45
    Vollido HS 3

    Wedstrijd: 7000H1B BJ, Datum: zaterdag 16 januari, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    Switch'89 HS 1
    23 jan 16:00
    Sliedrecht Sport HS 8

    Wedstrijd: 7000H1B IB, Datum: zaterdag 23 januari, 16:00, Speellocatie: Walburghal, Beneluxlaan 60 , 3332EB Zwijndrecht

    Sliedrecht Sport HS 8
    30 jan 14:45
    Flits HS 2

    Wedstrijd: 7000H1B BH, Datum: zaterdag 30 januari, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    SNA HS 1
    6 feb 0:00
    Sliedrecht Sport HS 8

    Wedstrijd: 7000H1B GB, Datum: zaterdag 6 februari, 0:00, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1 , 2971XG Bleskensgraaf ca

    Sliedrecht Sport HS 8
    27 feb 14:45
    VC WIK Groot-Ammers HS 5

    Wedstrijd: 7000H1B BF, Datum: zaterdag 27 februari, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    Podarwic HS 1
    6 mrt 14:45
    Sliedrecht Sport HS 8

    Wedstrijd: 7000H1B EB, Datum: zaterdag 6 maart, 14:45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19 , 5308KB Aalst GLD

    Sliedrecht Sport HS 8
    13 mrt 14:45
    AVVA HS 2

    Wedstrijd: 7000H1B BD, Datum: zaterdag 13 maart, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    Spirit HS 2
    20 mrt 17:00
    Sliedrecht Sport HS 8

    Wedstrijd: 7000H1B CB, Datum: zaterdag 20 maart, 17:00, Speellocatie: Vrijenburgpoort, Hertenburg 32 , 2994CC Barendrecht

    Sliedrecht Sport HS 8
    27 mrt 14:45
    VCN HS 4

    Wedstrijd: 7000H1B BL, Datum: zaterdag 27 maart, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    Sliedrecht Sport HS 8
    10 apr 14:45
    Voleco HS 2

    Wedstrijd: 7000H1B BA, Datum: zaterdag 10 april, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    Haaften Kwiek HS 1
    17 apr 18:00
    Sliedrecht Sport HS 8

    Wedstrijd: 7000H1B KB, Datum: zaterdag 17 april, 18:00, Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1 , 4175HA Haaften



    Uitslagen



    Stand

    NummerTeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
    0Gavoc'10 HS 1000000
    0Savok HS 1000000
    0Forza Schouwen-Duiveland HS 2000000
    0Sic Pugno HS 2000000
    0VOKO HS 3000000
    0De Burgst Breda HS 5000000
    0VV Stevo HS 2000000
    0VV-VAT HS 1000000
    0De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 4000000
    0Next Volley Dordrecht HS 7000000
    0Ardito HS 2000000
    0Atak'55 HS 4000000



    Business Club