Jongens A1

Niveau: Topklasse

Training: Dinsdag: 17.00-19.00 uur
Donderdag: 17.30-19.30 uur (De Stoep)
Winterrooster:
Dinsdag: 17.00-19.00 uur
Donderdag: 17.30-19.30 uur (De Lockhorst)

Team sponsors

Jongens A1

Jeffrey van den Berg
Jilles Amersfoort
Rune Bal
Dan Brinkman
Albert van Lingen
Jelle Leeuwis
Davi Spiller Beltrao
Berend de Vries
Jelmer Schep
Martijn van Wijgerden

Trainer-coaches: Daniël van Helden, Bart Yark

  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

  • Programma

    Sliedrecht Sport JA 1
    28 sep 12:45
    Sliedrecht Sport JA 2

    Wedstrijd: 7000JAHA1 CD, Datum: zaterdag 28 september, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    VC WIK Groot-Ammers JA 1
    4 okt 19:30
    Sliedrecht Sport JA 1

    Wedstrijd: 7000JAHA1 EC, Datum: vrijdag 4 oktober, 19:30, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV GROOT-AMMERS

    Fusion Rotterdam JA 1
    5 okt 13:30
    Sliedrecht Sport JA 1

    Wedstrijd: 7000JAHA1 BC-1, Datum: zaterdag 5 oktober, 13:30, Speellocatie: Alexander, Sjanghailaan 275, 3066SJ ROTTERDAM

    Sliedrecht Sport JA 2
    11 okt 19:15
    Sliedrecht Sport JA 1

    Wedstrijd: 7000JAHA1 DC, Datum: vrijdag 11 oktober, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Fusion Rotterdam JA 1
    12 okt 13:30
    Sliedrecht Sport JA 1

    Wedstrijd: 7000JAHA1 BC, Datum: zaterdag 12 oktober, 13:30, Speellocatie: Alexander, Sjanghailaan 275, 3066SJ ROTTERDAM

    Sliedrecht Sport JA 1
    19 okt 12:45
    Sliedrecht Sport JA 2

    Wedstrijd: 7000JAHA1 CD-1, Datum: zaterdag 19 oktober, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Sliedrecht Sport JA 1
    2 nov 12:45
    VC WIK Groot-Ammers JA 1

    Wedstrijd: 7000JAHA1 CE, Datum: zaterdag 2 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Sliedrecht Sport JA 1
    16 nov 12:45
    Fusion Rotterdam JA 1

    Wedstrijd: 7000JAHA1 CB, Datum: zaterdag 16 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Sliedrecht Sport JA 1
    30 nov 12:45
    De Burgst Breda JA 1

    Wedstrijd: 7000JAHA1 CA, Datum: zaterdag 30 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    De Burgst Breda JA 1
    14 dec 16:30
    Sliedrecht Sport JA 1

    Wedstrijd: 7000JAHA1 AC, Datum: zaterdag 14 december, 16:30, Speellocatie: Sportcentrum Breda, Topaasstraat 13, 4817HA BREDA



    Uitslagen



    Stand

    Er is momenteel geen data beschikbaar.

    Nieuws



    Business Club