Wedstrijden in De Basis

Hier vind je het overzicht van welke wedstrijden van Sliedrecht Sport-teams er de komende tijd in De Basis gespeeld worden.


Programma

Sliedrecht Sport HS 6
gepland
Apollo HS 1
Sliedrecht Sport DS 10
9 dec. 19:15
VCN DS 5
Sliedrecht Sport DS 3
9 dec. 20:00
Spaarnestad DS 2
Sliedrecht Sport DS 7
9 dec. 21:15
Vedo'70 DS 2
Sliedrecht Sport HS 4
9 dec. 21:15
Vollido HS 1
Sliedrecht Sport N6 1
10 dec. 9:00
Next Volley Dordrecht N6 2
Sliedrecht Sport N5 4
10 dec. 9:00
VC WIK Groot-Ammers N5 3
Sliedrecht Sport N5 3
10 dec. 9:00
Vridos N5 1
Sliedrecht Sport N5 1
10 dec. 9:00
Apollo N5 1
Sliedrecht Sport MB 2
10 dec. 10:45
OKK '70 MB 1
Sliedrecht Sport MC 2
10 dec. 10:45
Apollo MC 1
Sliedrecht Sport JC 2
10 dec. 10:45
OKK '70 JC 1
Sliedrecht Sport MC 3
10 dec. 12:45
HWVV Fidus MC 1
Sliedrecht Sport MC 6
10 dec. 12:45
Meteoor MC 1
Sliedrecht Sport MC 5
10 dec. 14:45
Molenwiek'74 MC 1
Sliedrecht Sport DS 4
10 dec. 14:45
DVO DS 1
Sliedrecht Sport DS 5
10 dec. 14:45
AVVA DS 1
Sliedrecht Sport DS 2
10 dec. 17:15
Spaarnestad DS 1
Sliedrecht Sport HS 1
10 dec. 20:00
NUMIDIA VC LIMAX HS 1
Sliedrecht Sport HS 3
16 dec. 19:15
ROWI HS 1
Sliedrecht Sport N5 5
16 dec. 19:15
Voltena N5 1
Sliedrecht Sport DS 11
16 dec. 19:15
Podarwic DS 3
Sliedrecht Sport HS 6
16 dec. 21:15
Volley Zuid HS 2
Sliedrecht Sport HS 7
16 dec. 21:15
OKK '70 HS 3
Sliedrecht Sport DS 6
16 dec. 21:15
Move4U/MVC DS 1
Sliedrecht Sport N5 6
17 dec. 9:00
Voltena N5 2
Sliedrecht Sport N5 2
17 dec. 9:00
Voltena N5 3
Sliedrecht Sport MC 1
17 dec. 9:00
Volley2B MC 2
Sliedrecht Sport JB 2
17 dec. 9:00
Volley2B JB 1
Sliedrecht Sport MA 1
17 dec. 10:45
WHV MA 1
Sliedrecht Sport JC 3
17 dec. 10:45
Mytilus/VVS'92 JC 1
Sliedrecht Sport JC 1
17 dec. 10:45
VV Utrecht JC 1
Sliedrecht Sport MC 2
17 dec. 12:45
Fusion Rotterdam MC 1
Sliedrecht Sport MB 1
17 dec. 12:45
Peelpush MB 1
Sliedrecht Sport JB 1
17 dec. 14:45
Nuvoc JB 1
Sliedrecht Sport DS 13
17 dec. 14:45
Smash'66 DS 3
Sliedrecht Sport HS 2
17 dec. 17:15
Departyshop.nl VIVES HS 1
Sliedrecht Sport DS 1
17 dec. 20:00
Booleans/ VV Utrecht DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
23 dec. 20:00
Booleans/ VV Utrecht DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
6 jan. 20:00
Djopzz VC Zwolle Topvolleybal DS 1
VV Utrecht M6
7 jan. 9:45
Next Volley Dordrecht M6
Zovoc M6
7 jan. 9:45
Volley2B M6
Limes M6
7 jan. 9:45
Atak '55 M6
Volley2B J6
7 jan. 9:45
Sliedrecht Sport J6
Next Volley Dordrecht J6
7 jan. 9:45
VV Utrecht J6
Sliedrecht Sport M6
7 jan. 9:45
ODI M6 0
VTC Woerden M6
7 jan. 9:45
VC Polaris M6
VTC Woerden M6
7 jan. 11:00
ODI M6 0
VC Montagnards M6
7 jan. 11:00
VV Forza M6
Flamingo's '56 M6
7 jan. 11:00
Trivos M6
Pegasus (Nijmegen) M6
7 jan. 11:00
Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' M6
Zovoc J6
7 jan. 11:00
Pegasus (Nijmegen) J6
Trivos J6
7 jan. 11:00
Aetos J6
Set Up (Meerlo) M6
7 jan. 11:00
Sliedrecht Sport M6
VC Montagnards M6
7 jan. 12:00
VV Utrecht M6
Flamingo's '56 M6
7 jan. 12:00
Zovoc M6
Pegasus (Nijmegen) M6
7 jan. 12:00
Limes M6
Zovoc J6
7 jan. 12:00
Volley2B J6
Trivos J6
7 jan. 12:00
Next Volley Dordrecht J6
VC Polaris M6
7 jan. 12:00
Set Up (Meerlo) M6
Sliedrecht Sport M6
7 jan. 13:00
VTC Woerden M6
Trivos M6
7 jan. 13:00
Volley2B M6
Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' M6
7 jan. 13:00
Atak '55 M6
Pegasus (Nijmegen) J6
7 jan. 13:00
Sliedrecht Sport J6
Aetos J6
7 jan. 13:00
VV Utrecht J6
VV Forza M6
7 jan. 13:00
Next Volley Dordrecht M6
ODI M6 0
7 jan. 14:00
VC Polaris M6
VV Forza M6
7 jan. 14:00
VV Utrecht M6
Trivos M6
7 jan. 14:00
Zovoc M6
Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' M6
7 jan. 14:00
Limes M6
Pegasus (Nijmegen) J6
7 jan. 14:00
Volley2B J6
Aetos J6
7 jan. 14:00
Next Volley Dordrecht J6
Set Up (Meerlo) M6
7 jan. 14:00
VTC Woerden M6
Next Volley Dordrecht M6
7 jan. 15:00
VC Montagnards M6
Volley2B M6
7 jan. 15:00
Flamingo's '56 M6
Atak '55 M6
7 jan. 15:00
Pegasus (Nijmegen) M6
Sliedrecht Sport J6
7 jan. 15:00
Zovoc J6
VV Utrecht J6
7 jan. 15:00
Trivos J6
ODI M6 0
7 jan. 15:00
Set Up (Meerlo) M6
VC Polaris M6
7 jan. 15:00
Sliedrecht Sport M6
Nr 3 poule V-J604
7 jan. 16:15
Nr 4 poule V-J605
Nr 2 poule V-M610
7 jan. 16:15
Nr 3 poule V-M611
Nr 3 poule V-J605
7 jan. 16:15
Nr 4 poule V-J604
Nr 2 poule V-M611
7 jan. 16:15
Nr 3 poule V-M612
Nr 2 poule V-M612
7 jan. 16:15
Nr 3 poule V-M613
Nr 2 poule V-M613
7 jan. 16:15
Nr 3 poule V-M610
Sliedrecht Sport HS 1
7 jan. 20:00
Prima Donna Kaas Huizen HS 1
Sliedrecht Sport DS 1
11 jan. 19:30
Voltena DS 1
Sliedrecht Sport HS 3
13 jan. 19:15
VC WIK Groot-Ammers HS 2
Sliedrecht Sport DS 8
13 jan. 19:15
VC WIK Groot-Ammers DS 4
Sliedrecht Sport DS 6
13 jan. 21:15
Flits DS 2
Sliedrecht Sport HS 6
14 jan. 12:45
VC WIK Groot-Ammers HS 4
Sliedrecht Sport HS 2
14 jan. 17:15
Spaarnestad HS 1
Sliedrecht Sport HS 1
14 jan. 20:00
VCN HS 1
Sliedrecht Sport DS 10
20 jan. 19:15
Next Volley Dordrecht DS 5
Sliedrecht Sport DS 3
20 jan. 20:00
Bende Services Thor DS 1
Sliedrecht Sport DS 7
20 jan. 21:15
Volley Meerkerk'95 DS 6
Sliedrecht Sport HS 4
20 jan. 21:15
Next Volley Dordrecht HS 2
Sliedrecht Sport DS 4
21 jan. 12:45
Volley Lek en IJssel DS 2
Sliedrecht Sport DS 5
21 jan. 14:45
Volley Meerkerk'95 DS 3
Sliedrecht Sport DS 2
21 jan. 17:15
Rensa Family Orion DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
21 jan. 20:00
ARBO Rotterdam/FAST DS 1
Sliedrecht Sport HS 3
27 jan. 19:15
Vollido HS 1
Sliedrecht Sport DS 8
27 jan. 19:15
Vedo'70 DS 2
Sliedrecht Sport HS 5
27 jan. 21:15
OKK '70 HS 2
Sliedrecht Sport HS 6
28 jan. 12:45
HWVV Fidus HS 1
Sliedrecht Sport DS 9
28 jan. 14:45
Vollido DS 2
Sliedrecht Sport HS 7
28 jan. 14:45
Meteoor HS 2
Sliedrecht Sport HS 2
28 jan. 17:15
Inter Rijswijk HS 1
Sliedrecht Sport HS 1
28 jan. 20:00
Taurus HS 1
Sliedrecht Sport DS 6
31 jan. 21:00
Vedo'70 DS 1
Sliedrecht Sport DS 10
3 feb. 19:15
Volley Zuid DS 4
Sliedrecht Sport DS 3
3 feb. 20:00
Quadrant Bouw VTC Woerden DS 1
Sliedrecht Sport HS 4
3 feb. 21:15
OKK '70 HS 1
Sliedrecht Sport DS 7
3 feb. 21:15
Podarwic DS 2
Sliedrecht Sport DS 4
4 feb. 12:45
Volley Zuid DS 2
Sliedrecht Sport DS 5
4 feb. 14:45
WHV DS 2
Sliedrecht Sport DS 2
4 feb. 17:15
Ledûb Volleybal DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
4 feb. 20:00
Draisma Dynamo DS 1
Sliedrecht Sport HS 3
10 feb. 19:15
Cegelec ZUVO HS 1
Sliedrecht Sport DS 8
10 feb. 19:15
Vridos DS 2
Sliedrecht Sport DS 6
10 feb. 21:15
Erasmus Volley DS 2
Sliedrecht Sport HS 5
10 feb. 21:15
Next Volley Dordrecht HS 4
Sliedrecht Sport HS 6
11 feb. 12:45
VCN HS 3
Sliedrecht Sport DS 9
11 feb. 14:45
VCN DS 6
Sliedrecht Sport HS 7
11 feb. 14:45
Vridos HS 1
Sliedrecht Sport HS 2
11 feb. 17:15
Volley Tilburg HS 1
Sliedrecht Sport HS 1
11 feb. 20:00
Active Living Orion HS 1
Sliedrecht Sport DS 9
17 feb. 19:15
Vovero DS 2
Sliedrecht Sport DS 6
17 feb. 21:15
Volley Meerkerk'95 DS 4
Sliedrecht Sport HS 4
17 feb. 21:15
Cegelec ZUVO HS 1
Sliedrecht Sport DS 3
18 feb. 13:00
Sovoco DS 1
Sliedrecht Sport DS 2
18 feb. 17:15
Armixtos DS 1
Sliedrecht Sport DS 9
24 feb. 19:15
Molenwiek'74 DS 1
Sliedrecht Sport DS 10
3 mrt. 19:15
Voltena DS 4
Sliedrecht Sport DS 4
4 mrt. 12:45
Erasmus Volley DS 1
Sliedrecht Sport DS 5
4 mrt. 14:45
VC WIK Groot-Ammers DS 3
Sliedrecht Sport HS 3
10 mrt. 19:15
Next Volley Dordrecht HS 2
Sliedrecht Sport DS 8
10 mrt. 19:15
Volley Meerkerk'95 DS 6
Sliedrecht Sport HS 5
10 mrt. 21:15
Volley Lek en IJssel HS 3
Sliedrecht Sport HS 6
11 mrt. 12:45
Volley Meerkerk'95 HS 1
Sliedrecht Sport DS 9
11 mrt. 14:45
Volley Lek en IJssel DS 3
Sliedrecht Sport HS 7
11 mrt. 14:45
Volley2B HS 3
Sliedrecht Sport HS 2
11 mrt. 17:15
MKB Accountants/VCV HS 1
Sliedrecht Sport DS 10
17 mrt. 19:15
Molenwiek'74 DS 2
Sliedrecht Sport DS 3
17 mrt. 21:00
Zovoc DS 1
Sliedrecht Sport DS 7
17 mrt. 21:15
AVVA DS 2
Sliedrecht Sport HS 4
17 mrt. 21:15
AVVA HS 1
Sliedrecht Sport DS 4
18 mrt. 12:45
Forza Schouwen-Duiveland DS 1
Sliedrecht Sport DS 5
18 mrt. 14:45
Jola Olympus DS 1
Sliedrecht Sport DS 2
18 mrt. 17:15
Pharmafilter US DS 1
Sliedrecht Sport HS 3
24 mrt. 19:15
OKK '70 HS 1
Sliedrecht Sport DS 8
24 mrt. 19:15
Podarwic DS 2
Sliedrecht Sport DS 6
24 mrt. 21:15
OKK '70 DS 2
Sliedrecht Sport HS 5
24 mrt. 21:15
SNA HS 1
Sliedrecht Sport HS 6
25 mrt. 12:45
CVV-Spirit HS 1
Sliedrecht Sport DS 9
25 mrt. 14:45
Volley Zuid DS 6
Sliedrecht Sport HS 7
25 mrt. 14:45
WHV HS 2
Sliedrecht Sport HS 2
25 mrt. 17:15
The Smooth Brothers VV Utrecht HS 1
Sliedrecht Sport DS 10
31 mrt. 19:15
Vridos DS 1
Sliedrecht Sport HS 5
31 mrt. 21:15
VC WIK Groot-Ammers HS 3
Sliedrecht Sport DS 7
31 mrt. 21:15
Phoenix DS 2
Sliedrecht Sport HS 4
31 mrt. 21:15
Fusion Rotterdam HS 1
Sliedrecht Sport DS 4
1 apr. 12:45
Vollido DS 1
Sliedrecht Sport DS 3
1 apr. 13:00
Prima Donna Kaas Huizen DS 1
Sliedrecht Sport DS 5
1 apr. 14:45
OKK '70 DS 1
Sliedrecht Sport DS 2
1 apr. 17:15
Laudame Financials VCN DS 1
Sliedrecht Sport HS 3
14 apr. 19:15
Next Volley Dordrecht HS 3
Sliedrecht Sport DS 8
14 apr. 19:15
Minerva DS 2
Sliedrecht Sport DS 6
14 apr. 21:15
RVC/Libanon '50 DS 3
Sliedrecht Sport DS 9
15 apr. 10:45
Volley2B DS 4
Sliedrecht Sport HS 6
15 apr. 12:45
RVC/Libanon '50 HS 1
Sliedrecht Sport HS 7
15 apr. 14:45
SNA HS 2
Sliedrecht Sport HS 2
15 apr. 17:15
Zaanstad HS 1



Business Club