Wedstrijden in De Basis

Hier vind je het overzicht van welke wedstrijden van Sliedrecht Sport-teams er de komende tijd in De Basis gespeeld worden. Let op: wedstrijden van Dames 1 en Heren 1 zijn niet opgenomen in dit overzicht.


Programma

: Sliedrecht Sport JA 2 - Sliedrecht Sport JA 1

Wedstrijd: 7000JAHA1 DC, Datum: , Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 3
20 sep 19:15
Volley Zuid DS 1

Wedstrijd: 70003AD BK, Datum: vrijdag 20 september, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 8
20 sep 19:15
Volley Meerkerk'95 DS 4

Wedstrijd: 7000D2B BK, Datum: vrijdag 20 september, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 4
20 sep 19:15
VOKO HS 2

Wedstrijd: 7000HPB DI, Datum: vrijdag 20 september, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 9
20 sep 21:15
Volley Tilburg DS 8

Wedstrijd: 7000D3I1 CJ, Datum: vrijdag 20 september, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 6
20 sep 21:15
Fusion Rotterdam HS 2

Wedstrijd: 7000HPA CJ, Datum: vrijdag 20 september, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 3
20 sep 21:15
Erasmus Volley HS 1

Wedstrijd: 70003AH FG, Datum: vrijdag 20 september, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N5 1
21 sep 9:00
Voleco/VC Krimpen N5 1

Wedstrijd: 7000CA5HA1AB, Datum: zaterdag 21 september, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JC 2
21 sep 9:00
Vollido JC 3

Wedstrijd: 7000JC2D1 BA, Datum: zaterdag 21 september, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N6 1
21 sep 9:00
Voleco/VC Krimpen N6 3

Wedstrijd: 7000CA61A1CD, Datum: zaterdag 21 september, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N5 3
21 sep 9:00
VC WIK Groot-Ammers N5 2

Wedstrijd: 7000CA51G1CD, Datum: zaterdag 21 september, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MC 2
21 sep 9:00
Smash'66 MC 1

Wedstrijd: 7000MC1B1 EF, Datum: zaterdag 21 september, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MA 2
21 sep 10:45
Flits MA 2

Wedstrijd: 7000MA1C1 BC-1, Datum: zaterdag 21 september, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MC 1
21 sep 10:45
Volley Meerkerk'95 MC 1

Wedstrijd: 7000MCHA1 BD, Datum: zaterdag 21 september, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MC 3
21 sep 10:45
VIA MC 1

Wedstrijd: 7000MC2F1 CD, Datum: zaterdag 21 september, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MA 3
21 sep 12:45
Flits MA 1

Wedstrijd: 7000MA1D1 AB, Datum: zaterdag 21 september, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MB 1
21 sep 12:45
Volley2B MB 1

Wedstrijd: 7000MBHA1 AE, Datum: zaterdag 21 september, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JA 2
21 sep 12:45
VC WIK Groot-Ammers JA 1

Wedstrijd: 7000JAHA1 DE, Datum: zaterdag 21 september, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 4
21 sep 14:45
Volley Zuid DS 2

Wedstrijd: 7000DPA BK, Datum: zaterdag 21 september, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 6
21 sep 14:45
Fusion Rotterdam DS 2

Wedstrijd: 7000D2A CJ, Datum: zaterdag 21 september, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 2
21 sep 17:15
VV Utrecht DS 1

Wedstrijd: 9000TD CJ, Datum: zaterdag 21 september, 17:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 3
27 sep 19:15
ROWI HS 1

Wedstrijd: 70003AH FL, Datum: vrijdag 27 september, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 10
27 sep 19:15
RVC/Libanon '50 DS 9

Wedstrijd: 7000D3C1 HD, Datum: vrijdag 27 september, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 7
27 sep 21:15
Phoenix HS 1

Wedstrijd: 7000H1A GE, Datum: vrijdag 27 september, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 5
27 sep 21:15
VC Polaris HS 2

Wedstrijd: 7000HPC HD, Datum: vrijdag 27 september, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 5
27 sep 21:15
Haaften Kwiek DS 1

Wedstrijd: 7000D1A IC, Datum: vrijdag 27 september, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N5 5
28 sep 9:00
Next Volley Dordrecht N5 4

Wedstrijd: 7000CA51F1EC, Datum: zaterdag 28 september, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MB 2
28 sep 10:45
AVVA MB 1

Wedstrijd: 7000MB1D1 BC, Datum: zaterdag 28 september, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JB 2
28 sep 10:45
Voleco/VC Krimpen JB 2

Wedstrijd: 7000JB1A1 BC, Datum: zaterdag 28 september, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MA 2
28 sep 12:45
Flits MA 2

Wedstrijd: 7000MA1C1 BC, Datum: zaterdag 28 september, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MB 3
28 sep 12:45
Flits MB 1

Wedstrijd: 7000MB1C1 CD, Datum: zaterdag 28 september, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JA 1
28 sep 12:45
Sliedrecht Sport JA 2

Wedstrijd: 7000JAHA1 CD, Datum: zaterdag 28 september, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 11
28 sep 14:45
RVC/Libanon '50 DS 8

Wedstrijd: 7000D3E1 HD, Datum: zaterdag 28 september, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 9
28 sep 14:45
Spirit HS 5

Wedstrijd: 7000H3C1 IC, Datum: zaterdag 28 september, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 7
28 sep 16:45
Phoenix DS 2

Wedstrijd: 7000D2C GE, Datum: zaterdag 28 september, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 2
28 sep 16:45
Compaen HS 1

Wedstrijd: 90001BH HD, Datum: zaterdag 28 september, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 8
28 sep 16:45
AVVA HS 2

Wedstrijd: 7000H2C HD, Datum: zaterdag 28 september, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 3
4 okt 19:15
Hands up/VVC Vught DS 1

Wedstrijd: 70003AD BI, Datum: vrijdag 4 oktober, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 8
4 okt 19:15
VC WIK Groot-Ammers DS 4

Wedstrijd: 7000D2B BI, Datum: vrijdag 4 oktober, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 4
4 okt 19:15
Spirit HS 1

Wedstrijd: 7000HPB DG, Datum: vrijdag 4 oktober, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 9
4 okt 21:15
Vedo'70 DS 3

Wedstrijd: 7000D3I1 CH, Datum: vrijdag 4 oktober, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 6
4 okt 21:15
Move4U HS 1

Wedstrijd: 7000HPA CH, Datum: vrijdag 4 oktober, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N5 1
5 okt 9:00
Sliedrecht Sport N5 2

Wedstrijd: 7000CA5HA1AD, Datum: zaterdag 5 oktober, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N5 3
5 okt 9:00
Voltena N5 1

Wedstrijd: 7000CA51G1CF, Datum: zaterdag 5 oktober, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N5 4
5 okt 9:00
Flits N5 2

Wedstrijd: 7000CA51E1DA, Datum: zaterdag 5 oktober, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MC 2
5 okt 9:00
OKK '70 MC 1

Wedstrijd: 7000MC1B1 ED, Datum: zaterdag 5 oktober, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MB 4
5 okt 10:45
Vollido MB 3

Wedstrijd: 7000MB2C1 CF, Datum: zaterdag 5 oktober, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MC 3
5 okt 10:45
WHV MC 2

Wedstrijd: 7000MC2F1 CF, Datum: zaterdag 5 oktober, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N5 5
5 okt 10:45
Flits N5 3

Wedstrijd: 7000CA51F1EA-1, Datum: zaterdag 5 oktober, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MA 3
5 okt 12:45
OKK '70 MA 1

Wedstrijd: 7000MA1D1 AC, Datum: zaterdag 5 oktober, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MB 1
5 okt 12:45
Voleco/VC Krimpen MB 1

Wedstrijd: 7000MBHA1 AC, Datum: zaterdag 5 oktober, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JA 2
5 okt 12:45
De Burgst Breda JA 1

Wedstrijd: 7000JAHA1 DA, Datum: zaterdag 5 oktober, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 4
5 okt 14:45
Move4U DS 1

Wedstrijd: 7000DPA BI, Datum: zaterdag 5 oktober, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MA 1
5 okt 14:45
Volley2B MA 2

Wedstrijd: 7000MAHB1 CD, Datum: zaterdag 5 oktober, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 6
5 okt 14:45
Erasmus Volley DS 3

Wedstrijd: 7000D2A CH, Datum: zaterdag 5 oktober, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 2
5 okt 17:15
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 1

Wedstrijd: 9000TD CH, Datum: zaterdag 5 oktober, 17:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 3
11 okt 19:15
Volley2B HS 1

Wedstrijd: 70003AH FD, Datum: vrijdag 11 oktober, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 10
11 okt 19:15
Spirit DS 3

Wedstrijd: 7000D3C1 HB, Datum: vrijdag 11 oktober, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 7
11 okt 21:15
Podarwic HS 1

Wedstrijd: 7000H1A GC, Datum: vrijdag 11 oktober, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 5
11 okt 21:15
Udenhout HS 1

Wedstrijd: 7000HPC HB, Datum: vrijdag 11 oktober, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 5
11 okt 21:15
City Bril Krimpen DS 1

Wedstrijd: 7000D1A IA, Datum: vrijdag 11 oktober, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JC 2
12 okt 9:00
Flits JC 1

Wedstrijd: 7000JC2D1 BC, Datum: zaterdag 12 oktober, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N5 4
12 okt 9:00
Spirit N5 2

Wedstrijd: 7000CA51E1DE, Datum: zaterdag 12 oktober, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N5 2
12 okt 9:00
VC WIK Groot-Ammers N5 1

Wedstrijd: 7000CA5HA1DE, Datum: zaterdag 12 oktober, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MC 2
12 okt 9:00
Next Volley Dordrecht MC 2

Wedstrijd: 7000MC1B1 EC, Datum: zaterdag 12 oktober, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JC 1
12 okt 10:45
Smash'66 JC 1

Wedstrijd: 7000JCHA1 DE, Datum: zaterdag 12 oktober, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MA 2
12 okt 12:45
Next Volley Dordrecht MA 2

Wedstrijd: 7000MA1C1 BD, Datum: zaterdag 12 oktober, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MB 3
12 okt 12:45
VCN MB 1

Wedstrijd: 7000MB1C1 CA, Datum: zaterdag 12 oktober, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JB 1
12 okt 14:45
VCE/PSV JB 1

Wedstrijd: 7000JBHA1 DF, Datum: zaterdag 12 oktober, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 11
12 okt 14:45
Voleco DS 3

Wedstrijd: 7000D3E1 HB, Datum: zaterdag 12 oktober, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 9
12 okt 14:45
City Bril Krimpen HS 3

Wedstrijd: 7000H3C1 IA, Datum: zaterdag 12 oktober, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 7
12 okt 16:45
Next Volley Dordrecht DS 6

Wedstrijd: 7000D2C GC, Datum: zaterdag 12 oktober, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 2
12 okt 16:45
NVC HS 1

Wedstrijd: 90001BH HB, Datum: zaterdag 12 oktober, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 8
12 okt 16:45
Yum HS 1

Wedstrijd: 7000H2C HB, Datum: zaterdag 12 oktober, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 1
12 okt 19:30
Active Living Orion

Wedstrijd: 9000EH AJ, Datum: zaterdag 12 oktober, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 1
16 okt 19:30
VoCASA HS 1

Wedstrijd: 9000EH AB, Datum: woensdag 16 oktober, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N6 1
19 okt 9:00
DVO N6 1

Wedstrijd: 7000CA61A1CB, Datum: zaterdag 19 oktober, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JB 2
19 okt 10:45
Volley2B JB 1

Wedstrijd: 7000JB1A1 BA, Datum: zaterdag 19 oktober, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JA 1
19 okt 12:45
Sliedrecht Sport JA 2

Wedstrijd: 7000JAHA1 CD-1, Datum: zaterdag 19 oktober, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 2
19 okt 17:15
Laudame Financials VCN DS 1

Wedstrijd: 9000TD CF, Datum: zaterdag 19 oktober, 17:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 1
19 okt 19:30
FAST DS 1

Wedstrijd: 9000ED FG, Datum: zaterdag 19 oktober, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N5 2
26 okt 9:00
Sliedrecht Sport N5 1

Wedstrijd: 7000CA5HA1DA, Datum: zaterdag 26 oktober, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JB 2
26 okt 10:45
Fusion Rotterdam JB 1

Wedstrijd: 7000JB1A1 BE, Datum: zaterdag 26 oktober, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JA 2
26 okt 12:45
Fusion Rotterdam JA 1

Wedstrijd: 7000JAHA1 DB, Datum: zaterdag 26 oktober, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 1
26 okt 19:30
Zaanstad HS 1

Wedstrijd: 9000EH AD, Datum: zaterdag 26 oktober, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 3
1 nov 19:15
City Bril Krimpen HS 1

Wedstrijd: 70003AH FB, Datum: vrijdag 1 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 10
1 nov 19:15
Spivo DS 3

Wedstrijd: 7000D3C1 HK, Datum: vrijdag 1 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 7
1 nov 21:15
SNA HS 1

Wedstrijd: 7000H1A GA, Datum: vrijdag 1 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 5
1 nov 21:15
VVC-Vught HS 1

Wedstrijd: 7000HPC HK, Datum: vrijdag 1 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 5
1 nov 21:15
AVVA DS 1

Wedstrijd: 7000D1A IJ, Datum: vrijdag 1 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MB 2
2 nov 9:00
Flits MB 2

Wedstrijd: 7000MB1D1 BD, Datum: zaterdag 2 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JC 2
2 nov 9:00
OKK '70 JC 1

Wedstrijd: 7000JC2D1 BD, Datum: zaterdag 2 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MC 2
2 nov 9:00
Molenwiek'74 MC 1

Wedstrijd: 7000MC1B1 EB, Datum: zaterdag 2 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MA 3
2 nov 10:45
Volley Meerkerk'95 MA 1

Wedstrijd: 7000MA1D1 AD, Datum: zaterdag 2 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JB 2
2 nov 10:45
Vollido JB 1

Wedstrijd: 7000JB1A1 BD, Datum: zaterdag 2 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JC 1
2 nov 10:45
VC 't Aogje JC 1

Wedstrijd: 7000JCHA1 DF, Datum: zaterdag 2 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MB 4
2 nov 12:45
SNA MB 1

Wedstrijd: 7000MB2C1 CE, Datum: zaterdag 2 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JA 1
2 nov 12:45
VC WIK Groot-Ammers JA 1

Wedstrijd: 7000JAHA1 CE, Datum: zaterdag 2 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 11
2 nov 12:45
Vollido DS 3

Wedstrijd: 7000D3E1 HK, Datum: zaterdag 2 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MA 1
2 nov 14:45
Volley2B MA 2

Wedstrijd: 7000MAHB1 CD-1, Datum: zaterdag 2 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JB 1
2 nov 14:45
VC WIK Groot-Ammers JB 1

Wedstrijd: 7000JBHA1 DE, Datum: zaterdag 2 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 9
2 nov 14:45
VC WIK Groot-Ammers HS 7

Wedstrijd: 7000H3C1 IJ, Datum: zaterdag 2 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 7
2 nov 16:45
Volley Zuid DS 6

Wedstrijd: 7000D2C GA, Datum: zaterdag 2 november, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 2
2 nov 16:45
MKB Accountants/VCV HS 1

Wedstrijd: 90001BH HK, Datum: zaterdag 2 november, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 8
2 nov 16:45
Vollido HS 4

Wedstrijd: 7000H2C HK, Datum: zaterdag 2 november, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 1
2 nov 19:30
Eurosped DS 1

Wedstrijd: 9000ED FI, Datum: zaterdag 2 november, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 3
8 nov 19:15
VCN DS 4

Wedstrijd: 70003AD BE, Datum: vrijdag 8 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 8
8 nov 19:15
RVC/Libanon '50 DS 4

Wedstrijd: 7000D2B BE, Datum: vrijdag 8 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 9
8 nov 21:15
OKK '70 DS 3

Wedstrijd: 7000D3I1 CD, Datum: vrijdag 8 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 6
8 nov 21:15
OKK '70 HS 2

Wedstrijd: 7000HPA CD, Datum: vrijdag 8 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 5
8 nov 21:15
WHV DS 2

Wedstrijd: 7000D1A IL, Datum: vrijdag 8 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N5 3
9 nov 9:00
Next Volley Dordrecht N5 8

Wedstrijd: 7000CA51G1CA, Datum: zaterdag 9 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MC 3
9 nov 9:00
Flits MC 3

Wedstrijd: 7000MC2F1 CA, Datum: zaterdag 9 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N6 1
9 nov 9:00
BeneVia N6 1

Wedstrijd: 7000CA61A1CE, Datum: zaterdag 9 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MC 2
9 nov 9:00
Flits MC 1

Wedstrijd: 7000MC1B1 EA, Datum: zaterdag 9 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MC 1
9 nov 10:45
Volley2B MC 1

Wedstrijd: 7000MCHA1 BE, Datum: zaterdag 9 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MB 4
9 nov 10:45
Switch'89 MB 1

Wedstrijd: 7000MB2C1 CD, Datum: zaterdag 9 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MB 3
9 nov 10:45
Next Volley Dordrecht MB 2

Wedstrijd: 7000MB1C1 CE, Datum: zaterdag 9 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MB 1
9 nov 12:45
Volley Zuid MB 1

Wedstrijd: 7000MBHA1 AD, Datum: zaterdag 9 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MA 3
9 nov 12:45
Voltena MA 1

Wedstrijd: 7000MA1D1 AE, Datum: zaterdag 9 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 4
9 nov 12:45
RVC/Libanon '50 DS 2

Wedstrijd: 7000DPA BE, Datum: zaterdag 9 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 6
9 nov 14:45
Volley2B DS 3

Wedstrijd: 7000D2A CD, Datum: zaterdag 9 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MA 1
9 nov 14:45
WHV MA 1

Wedstrijd: 7000MAHB1 CE, Datum: zaterdag 9 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 9
9 nov 14:45
WHV HS 4

Wedstrijd: 7000H3C1 IL, Datum: zaterdag 9 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 2
9 nov 17:15
SV Dynamo Apeldoorn DS 1

Wedstrijd: 9000TD CD, Datum: zaterdag 9 november, 17:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 1
9 nov 19:30
Draisma Dynamo HS 1

Wedstrijd: 9000EH AF, Datum: zaterdag 9 november, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 4
15 nov 19:15
Forza Schouwen-Duiveland HS 1

Wedstrijd: 7000HPB DB, Datum: vrijdag 15 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 3
15 nov 19:15
Cegelec ZUVO HS 1

Wedstrijd: 70003AH FK, Datum: vrijdag 15 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 10
15 nov 19:15
Volley2B DS 6

Wedstrijd: 7000D3C1 HI, Datum: vrijdag 15 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 7
15 nov 21:15
Volley Meerkerk'95 HS 1

Wedstrijd: 7000H1A GJ, Datum: vrijdag 15 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 5
15 nov 21:15
HLB Van Daal/DS HS 3

Wedstrijd: 7000HPC HI, Datum: vrijdag 15 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N5 3
16 nov 9:00
OKK '70 N5 2

Wedstrijd: 7000CA51G1CB, Datum: zaterdag 16 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N5 2
16 nov 9:00
Voleco/VC Krimpen N5 1

Wedstrijd: 7000CA5HA1DB, Datum: zaterdag 16 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N5 4
16 nov 9:00
Vridos N5 1

Wedstrijd: 7000CA51E1DF, Datum: zaterdag 16 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N5 5
16 nov 9:00
OKK '70 N5 1

Wedstrijd: 7000CA51F1ED, Datum: zaterdag 16 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MB 2
16 nov 10:45
Meteoor MB 1

Wedstrijd: 7000MB1D1 BE, Datum: zaterdag 16 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JB 2
16 nov 10:45
OKK '70 JB 1

Wedstrijd: 7000JB1A1 BF, Datum: zaterdag 16 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JC 1
16 nov 10:45
VC Verrekijker / ODI JC 1

Wedstrijd: 7000JCHA1 DG, Datum: zaterdag 16 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MA 2
16 nov 12:45
Smash'66 MA 1

Wedstrijd: 7000MA1C1 BE, Datum: zaterdag 16 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MC 1
16 nov 12:45
Volley2B MC 2

Wedstrijd: 7000MCHA1 BF, Datum: zaterdag 16 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JA 1
16 nov 12:45
Fusion Rotterdam JA 1

Wedstrijd: 7000JAHA1 CB, Datum: zaterdag 16 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 11
16 nov 14:45
Erasmus Volley DS 6

Wedstrijd: 7000D3E1 HI, Datum: zaterdag 16 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 7
16 nov 16:45
Volley Meerkerk'95 DS 3

Wedstrijd: 7000D2C GJ, Datum: zaterdag 16 november, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 2
16 nov 16:45
Banierhuis Taurus HS 2

Wedstrijd: 90001BH HI, Datum: zaterdag 16 november, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 8
16 nov 16:45
Erasmus Volley HS 2

Wedstrijd: 7000H2C HI, Datum: zaterdag 16 november, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 1
16 nov 19:30
Apollo 8 DS 1

Wedstrijd: 9000ED FB, Datum: zaterdag 16 november, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 3
22 nov 19:15
Next Volley Dordrecht DS 2

Wedstrijd: 70003AD BG, Datum: vrijdag 22 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 8
22 nov 19:15
Flits DS 2

Wedstrijd: 7000D2B BG, Datum: vrijdag 22 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 4
22 nov 19:15
Vollido HS 2

Wedstrijd: 7000HPB DE, Datum: vrijdag 22 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 9
22 nov 21:15
Condor DS 3

Wedstrijd: 7000D3I1 CF, Datum: vrijdag 22 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 6
22 nov 21:15
Voleco HS 1

Wedstrijd: 7000HPA CF, Datum: vrijdag 22 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N5 1
23 nov 9:00
VC WIK Groot-Ammers N5 1

Wedstrijd: 7000CA5HA1AE, Datum: zaterdag 23 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JC 2
23 nov 9:00
Vridos JC 2

Wedstrijd: 7000JC2D1 BE, Datum: zaterdag 23 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N6 1
23 nov 9:00
Voleco/VC Krimpen N6 2

Wedstrijd: 7000CA61A1CA, Datum: zaterdag 23 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MC 1
23 nov 10:45
Voleco/VC Krimpen MC 1

Wedstrijd: 7000MCHA1 BC, Datum: zaterdag 23 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MB 4
23 nov 10:45
BeneVia MB 1

Wedstrijd: 7000MB2C1 CA, Datum: zaterdag 23 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MC 3
23 nov 10:45
Meteoor MC 2

Wedstrijd: 7000MC2F1 CB, Datum: zaterdag 23 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MA 3
23 nov 12:45
Flits MA 1

Wedstrijd: 7000MA1D1 AB-1, Datum: zaterdag 23 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MB 1
23 nov 12:45
Voltena MB 1

Wedstrijd: 7000MBHA1 AF, Datum: zaterdag 23 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 4
23 nov 14:45
Volley Tilburg DS 4

Wedstrijd: 7000DPA BG, Datum: zaterdag 23 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MA 1
23 nov 14:45
De Burgst Breda MA 1

Wedstrijd: 7000MAHB1 CA, Datum: zaterdag 23 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 6
23 nov 14:45
Hou Stand DS 1

Wedstrijd: 7000D2A CF, Datum: zaterdag 23 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 3
29 nov 19:15
Volley2B DS 1

Wedstrijd: 70003AD BC, Datum: vrijdag 29 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 8
29 nov 19:15
Volley2B DS 4

Wedstrijd: 7000D2B BC, Datum: vrijdag 29 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 10
29 nov 19:15
Volley Voorne DS 2

Wedstrijd: 7000D3C1 HL, Datum: vrijdag 29 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 5
29 nov 21:15
VC Volt HS 2

Wedstrijd: 7000HPC HL, Datum: vrijdag 29 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 5
29 nov 21:15
Flits DS 1

Wedstrijd: 7000D1A IG, Datum: vrijdag 29 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JC 2
30 nov 9:00
Flits JC 1

Wedstrijd: 7000JC2D1 BC-1, Datum: zaterdag 30 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N5 4
30 nov 9:00
Next Volley Dordrecht N5 1

Wedstrijd: 7000CA51E1DB, Datum: zaterdag 30 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N5 5
30 nov 9:00
Flits N5 3

Wedstrijd: 7000CA51F1EA, Datum: zaterdag 30 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MB 2
30 nov 10:45
WHV MB 1

Wedstrijd: 7000MB1D1 BF, Datum: zaterdag 30 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JC 1
30 nov 10:45
VCE/PSV JC 1

Wedstrijd: 7000JCHA1 DH, Datum: zaterdag 30 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JA 1
30 nov 12:45
De Burgst Breda JA 1

Wedstrijd: 7000JAHA1 CA, Datum: zaterdag 30 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MB 3
30 nov 12:45
Flits MB 1

Wedstrijd: 7000MB1C1 CD-1, Datum: zaterdag 30 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 4
30 nov 14:45
Erasmus Volley DS 1

Wedstrijd: 7000DPA BC, Datum: zaterdag 30 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JB 1
30 nov 14:45
Voleco/VC Krimpen JB 1

Wedstrijd: 7000JBHA1 DH, Datum: zaterdag 30 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 9
30 nov 14:45
Switch'89 HS 2

Wedstrijd: 7000H3C1 IG, Datum: zaterdag 30 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 2
30 nov 16:45
Zaanstad HS 2

Wedstrijd: 90001BH HL, Datum: zaterdag 30 november, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 8
30 nov 16:45
Vridos HS 1

Wedstrijd: 7000H2C HL, Datum: zaterdag 30 november, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 11
30 nov 16:45
WHV DS 4

Wedstrijd: 7000D3E1 HL, Datum: zaterdag 30 november, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 1
30 nov 19:30
TT Papendal/Arnhem HS 1

Wedstrijd: 9000EH AH, Datum: zaterdag 30 november, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 4
6 dec 19:15
Kraftwell Symmachia Roosendaal HS 2

Wedstrijd: 7000HPB DK, Datum: vrijdag 6 december, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 3
6 dec 19:15
OKK '70 HS 1

Wedstrijd: 70003AH FI, Datum: vrijdag 6 december, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 9
6 dec 21:15
Minerva DS 4

Wedstrijd: 7000D3I1 CA, Datum: vrijdag 6 december, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 6
6 dec 21:15
Vollido HS 1

Wedstrijd: 7000HPA CA, Datum: vrijdag 6 december, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 7
6 dec 21:15
Volley2B HS 3

Wedstrijd: 7000H1A GH, Datum: vrijdag 6 december, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N5 1
7 dec 9:00
Fusion Rotterdam N5 1

Wedstrijd: 7000CA5HA1AC, Datum: zaterdag 7 december, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N6 1
7 dec 9:00
Voleco/VC Krimpen N6 3

Wedstrijd: 7000CA61A1CD-1, Datum: zaterdag 7 december, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N5 3
7 dec 9:00
Volley Meerkerk'95 N5 1

Wedstrijd: 7000CA51G1CE, Datum: zaterdag 7 december, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N5 2
7 dec 9:00
VC WIK Groot-Ammers N5 1

Wedstrijd: 7000CA5HA1DE-1, Datum: zaterdag 7 december, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MC 1
7 dec 10:45
Next Volley Dordrecht MC 1

Wedstrijd: 7000MCHA1 BA, Datum: zaterdag 7 december, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MB 4
7 dec 10:45
Next Volley Dordrecht MB 3

Wedstrijd: 7000MB2C1 CB, Datum: zaterdag 7 december, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MC 3
7 dec 10:45
VC WIK Groot-Ammers MC 2

Wedstrijd: 7000MC2F1 CE, Datum: zaterdag 7 december, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MB 1
7 dec 12:45
VC WIK Groot-Ammers MB 1

Wedstrijd: 7000MBHA1 AB, Datum: zaterdag 7 december, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JA 2
7 dec 12:45
VC WIK Groot-Ammers JA 1

Wedstrijd: 7000JAHA1 DE-1, Datum: zaterdag 7 december, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 6
7 dec 14:45
Volley Zuid DS 4

Wedstrijd: 7000D2A CA, Datum: zaterdag 7 december, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MA 1
7 dec 14:45
Haaften Kwiek MA 1

Wedstrijd: 7000MAHB1 CB, Datum: zaterdag 7 december, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 7
7 dec 14:45
Smash'66 DS 2

Wedstrijd: 7000D2C GH, Datum: zaterdag 7 december, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 2
7 dec 17:15
IMS/Voltena DS 1

Wedstrijd: 9000TD CA, Datum: zaterdag 7 december, 17:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 1
7 dec 19:30
Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED FD, Datum: zaterdag 7 december, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 1
11 dec 19:30
VC Sneek DS 1

Wedstrijd: 9000ED FJ, Datum: woensdag 11 december, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 10
13 dec 19:15
Vovero DS 3

Wedstrijd: 7000D3C1 HF, Datum: vrijdag 13 december, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 7
13 dec 21:15
VCN HS 4

Wedstrijd: 7000H1A GL, Datum: vrijdag 13 december, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 5
13 dec 21:15
VC Bravo HS 1

Wedstrijd: 7000HPC HF, Datum: vrijdag 13 december, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 5
13 dec 21:15
AVVA DS 2

Wedstrijd: 7000D1A IE, Datum: vrijdag 13 december, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N5 4
14 dec 9:00
OKK '70 N5 3

Wedstrijd: 7000CA51E1DC, Datum: zaterdag 14 december, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N5 2
14 dec 9:00
Fusion Rotterdam N5 1

Wedstrijd: 7000CA5HA1DC, Datum: zaterdag 14 december, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport N5 5
14 dec 9:00
Meteoor N5 1

Wedstrijd: 7000CA51F1EB, Datum: zaterdag 14 december, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MB 2
14 dec 10:45
Voltena MB 3

Wedstrijd: 7000MB1D1 BA, Datum: zaterdag 14 december, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport JB 2
14 dec 10:45
Intermezzo JB 1

Wedstrijd: 7000JB1A1 BG, Datum: zaterdag 14 december, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MA 2
14 dec 12:45
Molenwiek'74 MA 2

Wedstrijd: 7000MA1C1 BA, Datum: zaterdag 14 december, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport MB 3
14 dec 12:45
Voltena MB 2

Wedstrijd: 7000MB1C1 CB, Datum: zaterdag 14 december, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 11
14 dec 14:45
Meteoor DS 1

Wedstrijd: 7000D3E1 HF, Datum: zaterdag 14 december, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 9
14 dec 14:45
Hou Stand HS 3

Wedstrijd: 7000H3C1 IE, Datum: zaterdag 14 december, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 7
14 dec 16:45
Vridos DS 1

Wedstrijd: 7000D2C GL, Datum: zaterdag 14 december, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 2
14 dec 16:45
Inter Rijswijk HS 2

Wedstrijd: 90001BH HF, Datum: zaterdag 14 december, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 8
14 dec 16:45
Voleco HS 2

Wedstrijd: 7000H2C HF, Datum: zaterdag 14 december, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 1
14 dec 19:30
SV Land Taurus HS 1

Wedstrijd: 9000EH AC, Datum: zaterdag 14 december, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 1
4 jan 19:30
TT Papendal/Arnhem DS 1

Wedstrijd: 9000ED FH, Datum: zaterdag 4 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 1
8 jan 19:30
RECO ZVH HS 1

Wedstrijd: 9000EH AE, Datum: woensdag 8 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 3
10 jan 19:15
Volley Meerkerk'95 DS 2

Wedstrijd: 70003AD BJ, Datum: vrijdag 10 januari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 8
10 jan 19:15
Vollido DS 2

Wedstrijd: 7000D2B BJ, Datum: vrijdag 10 januari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 4
10 jan 19:15
Next Volley Dordrecht HS 4

Wedstrijd: 7000HPB DH, Datum: vrijdag 10 januari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 6
10 jan 21:15
VC WIK Groot-Ammers HS 3

Wedstrijd: 7000HPA CI, Datum: vrijdag 10 januari, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 4
11 jan 14:45
Fusion Rotterdam DS 1

Wedstrijd: 7000DPA BJ, Datum: zaterdag 11 januari, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 6
11 jan 14:45
Move4U DS 2

Wedstrijd: 7000D2A CI, Datum: zaterdag 11 januari, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 2
11 jan 17:15
OBEG Donitas DS 1

Wedstrijd: 9000TD CI, Datum: zaterdag 11 januari, 17:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 1
11 jan 19:30
Dros-Alterno DS 1

Wedstrijd: 9000ED FA, Datum: zaterdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 3
17 jan 19:15
AVVA HS 1

Wedstrijd: 70003AH FE, Datum: vrijdag 17 januari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 7
17 jan 21:15
Move4U HS 2

Wedstrijd: 7000H1A GD, Datum: vrijdag 17 januari, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 5
17 jan 21:15
Volley Tilburg HS 4

Wedstrijd: 7000HPC HC, Datum: vrijdag 17 januari, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 5
17 jan 21:15
SNA DS 1

Wedstrijd: 7000D1A IB, Datum: vrijdag 17 januari, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 7
18 jan 16:45
Podarwic DS 2

Wedstrijd: 7000D2C GD, Datum: zaterdag 18 januari, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 2
18 jan 16:45
Velo HS 1

Wedstrijd: 90001BH HC, Datum: zaterdag 18 januari, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 8
18 jan 16:45
Haaften Kwiek HS 1

Wedstrijd: 7000H2C HC, Datum: zaterdag 18 januari, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 1
18 jan 19:30
Advisie-SSS HS 1

Wedstrijd: 9000EH AG, Datum: zaterdag 18 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 3
24 jan 19:15
HLB Van Daal/DS DS 2

Wedstrijd: 70003AD BH, Datum: vrijdag 24 januari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 8
24 jan 19:15
Vedo'70 DS 2

Wedstrijd: 7000D2B BH, Datum: vrijdag 24 januari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 4
24 jan 19:15
BeneVia HS 1

Wedstrijd: 7000HPB DF, Datum: vrijdag 24 januari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 6
24 jan 21:15
Next Volley Dordrecht HS 3

Wedstrijd: 7000HPA CG, Datum: vrijdag 24 januari, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 4
25 jan 14:45
De Burgst Breda DS 2

Wedstrijd: 7000DPA BH, Datum: zaterdag 25 januari, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 6
25 jan 14:45
Volley2B DS 5

Wedstrijd: 7000D2A CG, Datum: zaterdag 25 januari, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 2
25 jan 17:15
Pharmafilter US DS 1

Wedstrijd: 9000TD CG, Datum: zaterdag 25 januari, 17:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 1
25 jan 19:30
Regio Zwolle Volleybal DS 1

Wedstrijd: 9000ED FC, Datum: zaterdag 25 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 3
31 jan 19:15
Next Volley Dordrecht HS 2

Wedstrijd: 70003AH FC, Datum: vrijdag 31 januari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 7
31 jan 21:15
Next Volley Dordrecht HS 5

Wedstrijd: 7000H1A GB, Datum: vrijdag 31 januari, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 5
31 jan 21:15
Hajraa HS 3

Wedstrijd: 7000HPC HA, Datum: vrijdag 31 januari, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 5
31 jan 21:15
VC WIK Groot-Ammers DS 2

Wedstrijd: 7000D1A IK, Datum: vrijdag 31 januari, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 7
1 feb 16:45
SNA DS 2

Wedstrijd: 7000D2C GB, Datum: zaterdag 1 februari, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 2
1 feb 16:45
EMD-Tooling HS 1

Wedstrijd: 90001BH HA, Datum: zaterdag 1 februari, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 8
1 feb 16:45
Molenwiek'74 HS 1

Wedstrijd: 7000H2C HA, Datum: zaterdag 1 februari, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 1
1 feb 19:30
Abiant Lycurgus HS 1

Wedstrijd: 9000EH AI, Datum: zaterdag 1 februari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 3
7 feb 19:15
Voleco DS 1

Wedstrijd: 70003AD BF, Datum: vrijdag 7 februari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 8
7 feb 19:15
VCN DS 6

Wedstrijd: 7000D2B BF, Datum: vrijdag 7 februari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 4
7 feb 19:15
Atak'55 HS 2

Wedstrijd: 7000HPB DL, Datum: vrijdag 7 februari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 6
7 feb 21:15
RVC/Libanon '50 HS 1

Wedstrijd: 7000HPA CE, Datum: vrijdag 7 februari, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 4
8 feb 14:45
Next Volley Dordrecht DS 3

Wedstrijd: 7000DPA BF, Datum: zaterdag 8 februari, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 6
8 feb 14:45
RVC/Libanon '50 DS 5

Wedstrijd: 7000D2A CE, Datum: zaterdag 8 februari, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 2
8 feb 17:15
VoCASA DS 1

Wedstrijd: 9000TD CE, Datum: zaterdag 8 februari, 17:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 1
8 feb 19:30
Peelpush DS 1

Wedstrijd: 9000ED FE, Datum: zaterdag 8 februari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 4
6 mrt 19:15
VV Stevo HS 1

Wedstrijd: 7000HPB DC, Datum: vrijdag 6 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 3
6 mrt 19:15
Kraftwell Symmachia Roosendaal HS 1

Wedstrijd: 70003AH FA, Datum: vrijdag 6 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 7
6 mrt 21:15
Volley Zuid HS 5

Wedstrijd: 7000H1A GK, Datum: vrijdag 6 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 5
6 mrt 21:15
VOKO HS 1

Wedstrijd: 7000HPC HJ, Datum: vrijdag 6 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 7
7 mrt 16:45
Volley Zuid DS 3

Wedstrijd: 7000D2C GK, Datum: zaterdag 7 maart, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 2
7 mrt 16:45
VV Utrecht HS 1

Wedstrijd: 90001BH HJ, Datum: zaterdag 7 maart, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 8
7 mrt 16:45
VC WIK Groot-Ammers HS 6

Wedstrijd: 7000H2C HJ, Datum: zaterdag 7 maart, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 3
13 mrt 19:15
RVC/Libanon '50 DS 1

Wedstrijd: 70003AD BD, Datum: vrijdag 13 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 8
13 mrt 19:15
Erasmus Volley DS 2

Wedstrijd: 7000D2B BD, Datum: vrijdag 13 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 6
13 mrt 21:15
WHV HS 1

Wedstrijd: 7000HPA CL, Datum: vrijdag 13 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 5
13 mrt 21:15
Volley2B DS 2

Wedstrijd: 7000D1A IH, Datum: vrijdag 13 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 4
14 mrt 14:45
DVO DS 1

Wedstrijd: 7000DPA BD, Datum: zaterdag 14 maart, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 6
14 mrt 14:45
Volley Voorne DS 1

Wedstrijd: 7000D2A CL, Datum: zaterdag 14 maart, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 2
14 mrt 17:15
Dros-Alterno DS 2

Wedstrijd: 9000TD CL, Datum: zaterdag 14 maart, 17:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 4
20 mrt 19:15
Volley Zuid HS 2

Wedstrijd: 7000HPB DA, Datum: vrijdag 20 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 3
20 mrt 19:15
Fusion Rotterdam HS 1

Wedstrijd: 70003AH FJ, Datum: vrijdag 20 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 6
20 mrt 21:15
City Bril Krimpen HS 2

Wedstrijd: 7000HPA CB, Datum: vrijdag 20 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 7
20 mrt 21:15
VC WIK Groot-Ammers HS 4

Wedstrijd: 7000H1A GI, Datum: vrijdag 20 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 6
21 mrt 14:45
City Bril Krimpen DS 2

Wedstrijd: 7000D2A CB, Datum: zaterdag 21 maart, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 7
21 mrt 14:45
Vedo'70 DS 1

Wedstrijd: 7000D2C GI, Datum: zaterdag 21 maart, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 2
21 mrt 17:15
koffievoordeel

Wedstrijd: 9000TD CB, Datum: zaterdag 21 maart, 17:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 3
27 mrt 19:15
Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 1

Wedstrijd: 70003AD BL, Datum: vrijdag 27 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 8
27 mrt 19:15
WHV DS 3

Wedstrijd: 7000D2B BL, Datum: vrijdag 27 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 5
27 mrt 21:15
Bladel HS 1

Wedstrijd: 7000HPC HG, Datum: vrijdag 27 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 5
27 mrt 21:15
VCN DS 5

Wedstrijd: 7000D1A IF, Datum: vrijdag 27 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 4
28 mrt 14:45
Voleco DS 2

Wedstrijd: 7000DPA BL, Datum: zaterdag 28 maart, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 2
28 mrt 16:45
HLB Van Daal/DS HS 2

Wedstrijd: 90001BH HG, Datum: zaterdag 28 maart, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 8
28 mrt 16:45
Flits HS 2

Wedstrijd: 7000H2C HG, Datum: zaterdag 28 maart, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 3
3 apr 19:15
Voltena DS 2

Wedstrijd: 70003AD BA, Datum: vrijdag 3 april, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 8
3 apr 19:15
Volley Zuid DS 5

Wedstrijd: 7000D2B BA, Datum: vrijdag 3 april, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 4
3 apr 19:15
Jola Olympus HS 1

Wedstrijd: 7000HPB DJ, Datum: vrijdag 3 april, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 6
3 apr 21:15
Volley Zuid HS 3

Wedstrijd: 7000HPA CK, Datum: vrijdag 3 april, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 3
3 apr 21:15
VC WIK Groot-Ammers HS 2

Wedstrijd: 70003AH FH, Datum: vrijdag 3 april, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 4
4 apr 14:45
Forza Schouwen-Duiveland DS 1

Wedstrijd: 7000DPA BA, Datum: zaterdag 4 april, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 6
4 apr 14:45
MVC DS 1

Wedstrijd: 7000D2A CK, Datum: zaterdag 4 april, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 2
4 apr 17:15
Prima Donna Kaas Huizen DS 1

Wedstrijd: 9000TD CK, Datum: zaterdag 4 april, 17:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 7
17 apr 21:15
RVC/Libanon '50 HS 2

Wedstrijd: 7000H1A GF, Datum: vrijdag 17 april, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 5
17 apr 21:15
Skunk HS 2

Wedstrijd: 7000HPC HE, Datum: vrijdag 17 april, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 5
17 apr 21:15
RVC/Libanon '50 DS 3

Wedstrijd: 7000D1A ID, Datum: vrijdag 17 april, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport DS 7
18 apr 16:45
RVC/Libanon '50 DS 6

Wedstrijd: 7000D2C GF, Datum: zaterdag 18 april, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 2
18 apr 16:45
Skunk HS 1

Wedstrijd: 90001BH HE, Datum: zaterdag 18 april, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

Sliedrecht Sport HS 8
18 apr 16:45
WHV HS 3

Wedstrijd: 7000H2C HE, Datum: zaterdag 18 april, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht




Business Club