Wedstrijden in De Basis

Hier vind je het overzicht van welke wedstrijden van Sliedrecht Sport-teams er de komende tijd in De Basis gespeeld worden. Let op: wedstrijden van Dames 1 en Heren 1 zijn niet opgenomen in dit overzicht.


Programma

Sliedrecht Sport DS 6
21 feb 19:15
Erasmus Volley DS 3

Wedstrijd: 7000D2A CH, Datum: vrijdag 21 februari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 9
21 feb 21:15
Smash'66 HS 1

Wedstrijd: 7000H4C2 CD, Datum: vrijdag 21 februari, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 7
21 feb 21:15
VCN HS 4

Wedstrijd: 7000H1A GL, Datum: vrijdag 21 februari, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 5
21 feb 21:15
AVVA DS 2

Wedstrijd: 7000D1A IE, Datum: vrijdag 21 februari, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 1
29 feb 12:00
Next Volley Dordrecht MB 1

Wedstrijd: 7000BMB3A 01, Datum: zaterdag 29 februari, 12:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MA 1
29 feb 12:00
Voltena MA 1

Wedstrijd: 7000BMA3A 01, Datum: zaterdag 29 februari, 12:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

AVC '87 HS 1
29 feb 12:00
DVO HS 1

Wedstrijd: 7000BH3BA 01, Datum: zaterdag 29 februari, 12:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MC 1
29 feb 13:45
VOKO MC 1

Wedstrijd: 7000BMC3A 01, Datum: zaterdag 29 februari, 13:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

De Moriaan Symmachia Roosendaal DS 1
29 feb 13:45
Volley2B DS 1

Wedstrijd: 7000BD3AA 01, Datum: zaterdag 29 februari, 13:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Volley2B DS 2
29 feb 13:45
VC WIK Groot-Ammers DS 2

Wedstrijd: 7000BD3BA 01, Datum: zaterdag 29 februari, 13:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JA 1
Vervallen: 29 feb 15:30
Next Volley Dordrecht JA 1

Vervallen wedstrijd: 7000BJA3A 01, Datum: zaterdag 29 februari, 15:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Volley2B HS 1
29 feb 15:30
De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 1

Wedstrijd: 7000BH3AA 01, Datum: zaterdag 29 februari, 15:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JB 1
29 feb 15:30
VC WIK Groot-Ammers JB 1

Wedstrijd: 7000BJB3A 01, Datum: zaterdag 29 februari, 15:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 1
29 feb 19:30
Draisma Dynamo HS 1

Wedstrijd: 9000EHK CA, Datum: zaterdag 29 februari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 1
4 mrt 19:30
Eurosped DS 1

Wedstrijd: 9000EDK AB, Datum: woensdag 4 maart, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JB 2
6 mrt 19:15
Meteoor JB 2

Wedstrijd: 7000JB2A2 DC, Datum: vrijdag 6 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 3
6 mrt 19:15
De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 1

Wedstrijd: 70003AH FA, Datum: vrijdag 6 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 4
6 mrt 21:15
VV Stevo HS 1

Wedstrijd: 7000HPB DC, Datum: vrijdag 6 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 7
6 mrt 21:15
Volley Zuid HS 5

Wedstrijd: 7000H1A GK, Datum: vrijdag 6 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 5
6 mrt 21:15
Volley2B HS 2

Wedstrijd: 7000HPC HJ, Datum: vrijdag 6 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N6 3
7 mrt 9:00
VCN N6 2

Wedstrijd: 7000CA61A2DB, Datum: zaterdag 7 maart, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 3
7 mrt 9:00
VIA N5 1

Wedstrijd: 7000CA51C2FA, Datum: zaterdag 7 maart, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 2
7 mrt 9:00
Fusion Rotterdam N5 2

Wedstrijd: 7000CA51D2FD, Datum: zaterdag 7 maart, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JC 1
7 mrt 10:45
Intermezzo JC 1

Wedstrijd: 7000JCHA2 CB, Datum: zaterdag 7 maart, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MA 3
7 mrt 10:45
Groene Ster MA 1

Wedstrijd: 7000MA1C2 DB, Datum: zaterdag 7 maart, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 2
7 mrt 10:45
Atak'55 MB 1

Wedstrijd: 7000MB1D2 EA, Datum: zaterdag 7 maart, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JA 1
7 mrt 12:45
Fusion Rotterdam JA 1

Wedstrijd: 3000JATA2 BA, Datum: zaterdag 7 maart, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 3
7 mrt 12:45
AVVA MB 2

Wedstrijd: 7000MB1B2 BF, Datum: zaterdag 7 maart, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MA 2
7 mrt 12:45
WHV MA 1

Wedstrijd: 7000MAHA2 CE, Datum: zaterdag 7 maart, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JB 1
7 mrt 14:45
VOLEVO JB 1

Wedstrijd: 3000JBTA2 BE, Datum: zaterdag 7 maart, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JC 2
7 mrt 14:45
Vridos JC 2

Wedstrijd: 7000JC2B2 EF, Datum: zaterdag 7 maart, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 7
7 mrt 16:45
Volley Zuid DS 3

Wedstrijd: 7000D2C GK, Datum: zaterdag 7 maart, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 2
7 mrt 16:45
VV Utrecht HS 1

Wedstrijd: 90001BH HJ, Datum: zaterdag 7 maart, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 8
7 mrt 16:45
VC WIK Groot-Ammers HS 6

Wedstrijd: 7000H2C HJ, Datum: zaterdag 7 maart, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 1
7 mrt 19:30
SAMEN

Wedstrijd: 9000EHK CB, Datum: zaterdag 7 maart, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 3
13 mrt 19:15
RVC/Libanon '50 DS 1

Wedstrijd: 70003AD BD, Datum: vrijdag 13 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 8
13 mrt 19:15
Erasmus Volley DS 2

Wedstrijd: 7000D2B BD, Datum: vrijdag 13 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 6
13 mrt 21:15
WHV HS 1

Wedstrijd: 7000HPA CL, Datum: vrijdag 13 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 9
13 mrt 21:15
Spirit DS 3

Wedstrijd: 7000D3C2 FE, Datum: vrijdag 13 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 5
13 mrt 21:15
Volley2B DS 2

Wedstrijd: 7000D1A IH, Datum: vrijdag 13 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MC 2
14 mrt 9:00
BeneVia MC 1

Wedstrijd: 7000MC1B2 AE, Datum: zaterdag 14 maart, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N6 2
14 mrt 9:00
Vollido N6 1

Wedstrijd: 7000CA6HA2DA, Datum: zaterdag 14 maart, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N6 1
14 mrt 9:00
WHV N6 1

Wedstrijd: 7000CA6HB2DA-1, Datum: zaterdag 14 maart, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 1
14 mrt 9:00
VC WIK Groot-Ammers N5 2

Wedstrijd: 7000CA5HB2DB, Datum: zaterdag 14 maart, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N6 3
14 mrt 9:00
DVO N6 2

Wedstrijd: 7000CA61A2DC, Datum: zaterdag 14 maart, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 4
14 mrt 9:00
OKK '70 N5 3

Wedstrijd: 7000CA51E2ED, Datum: zaterdag 14 maart, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 4
14 mrt 10:45
Flits MB 3

Wedstrijd: 7000MB2B2 BA, Datum: zaterdag 14 maart, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MC 3
14 mrt 10:45
De Burgst Breda MC 1

Wedstrijd: 7000MC2D2 CA, Datum: zaterdag 14 maart, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MC 1
14 mrt 10:45
Volley2B MC 2

Wedstrijd: 7000MCHA2 DF, Datum: zaterdag 14 maart, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 1
14 mrt 12:45
VCE/PSV MB 1

Wedstrijd: 7000MBTA2 BC, Datum: zaterdag 14 maart, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JA 2
14 mrt 12:45
Next Volley Dordrecht JA 1

Wedstrijd: 7000JAHA2 DC, Datum: zaterdag 14 maart, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 4
14 mrt 14:45
DVO DS 1

Wedstrijd: 7000DPA BD, Datum: zaterdag 14 maart, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 6
14 mrt 14:45
Volley Voorne DS 1

Wedstrijd: 7000D2A CL, Datum: zaterdag 14 maart, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JB 2
14 mrt 14:45
Yum JB 1

Wedstrijd: 7000JB2A2 DE, Datum: zaterdag 14 maart, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 2
14 mrt 17:15
Dros-Alterno DS 2

Wedstrijd: 9000TD CL, Datum: zaterdag 14 maart, 17:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 1
14 mrt 20:00
FAST DS 1

Wedstrijd: 9000EDK AE, Datum: zaterdag 14 maart, 20:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 4
20 mrt 19:15
Volley Zuid HS 2

Wedstrijd: 7000HPB DA, Datum: vrijdag 20 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 10
20 mrt 19:15
Molenwiek'74 DS 1

Wedstrijd: 7000D4D2 FC, Datum: vrijdag 20 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 3
20 mrt 19:15
Fusion Rotterdam HS 1

Wedstrijd: 70003AH FJ, Datum: vrijdag 20 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 6
20 mrt 21:15
City Bril Krimpen HS 2

Wedstrijd: 7000HPA CB, Datum: vrijdag 20 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 9
20 mrt 21:15
Voleco/VC Krimpen DS 3

Wedstrijd: 7000D3C2 FC, Datum: vrijdag 20 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 7
20 mrt 21:15
VC WIK Groot-Ammers HS 4

Wedstrijd: 7000H1A GI, Datum: vrijdag 20 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N6 2
21 mrt 9:00
Voleco/VC Krimpen N6 2

Wedstrijd: 7000CA6HA2DC, Datum: zaterdag 21 maart, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N6 1
21 mrt 9:00
Voleco/VC Krimpen N6 1

Wedstrijd: 7000CA6HB2DC, Datum: zaterdag 21 maart, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 1
21 mrt 9:00
OKK '70 N5 1

Wedstrijd: 7000CA5HB2DC, Datum: zaterdag 21 maart, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 4
21 mrt 9:00
Next Volley Dordrecht N5 3

Wedstrijd: 7000CA51E2EB, Datum: zaterdag 21 maart, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MA 2
21 mrt 10:45
Volley2B MA 3

Wedstrijd: 7000MAHA2 CD-1, Datum: zaterdag 21 maart, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JA 2
21 mrt 10:45
Meteoor JA 1

Wedstrijd: 7000JAHA2 DB, Datum: zaterdag 21 maart, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 1
21 mrt 12:45
VCE/PSV MB 1

Wedstrijd: 7000MBTA2 BC-1, Datum: zaterdag 21 maart, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 3
21 mrt 12:45
VCN MB 1

Wedstrijd: 7000MB1B2 BE, Datum: zaterdag 21 maart, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MA 3
21 mrt 12:45
Next Volley Dordrecht MA 2

Wedstrijd: 7000MA1C2 DC, Datum: zaterdag 21 maart, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MA 1
21 mrt 14:45
Nuvoc MA 1

Wedstrijd: 7000MATA2 BA, Datum: zaterdag 21 maart, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 6
21 mrt 14:45
City Bril Krimpen DS 2

Wedstrijd: 7000D2A CB, Datum: zaterdag 21 maart, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 7
21 mrt 14:45
Vedo'70 DS 1

Wedstrijd: 7000D2C GI, Datum: zaterdag 21 maart, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 2
21 mrt 17:15
koffievoordeel

Wedstrijd: 9000TD CB, Datum: zaterdag 21 maart, 17:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 1
21 mrt 20:00
Apollo 8 DS 1

Wedstrijd: 9000EDK AC, Datum: zaterdag 21 maart, 20:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 1
25 mrt 19:30
RECO ZVH HS 1

Wedstrijd: 9000EHK CE, Datum: woensdag 25 maart, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 3
27 mrt 19:15
De Moriaan Symmachia Roosendaal DS 1

Wedstrijd: 70003AD BL, Datum: vrijdag 27 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 8
27 mrt 19:15
WHV DS 3

Wedstrijd: 7000D2B BL, Datum: vrijdag 27 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 10
27 mrt 19:15
Hou Stand DS 3

Wedstrijd: 7000D4D2 FB, Datum: vrijdag 27 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 5
27 mrt 21:15
Bladel HS 1

Wedstrijd: 7000HPC HG, Datum: vrijdag 27 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 5
27 mrt 21:15
VCN DS 5

Wedstrijd: 7000D1A IF, Datum: vrijdag 27 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N6 3
28 mrt 9:00
VIA N6 1

Wedstrijd: 7000CA61A2DA, Datum: zaterdag 28 maart, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JC 2
28 mrt 9:00
BeneVia JC 1

Wedstrijd: 7000JC2B2 EA, Datum: zaterdag 28 maart, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 2
28 mrt 9:00
Flits N5 2

Wedstrijd: 7000CA51D2FC, Datum: zaterdag 28 maart, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 3
28 mrt 9:00
OKK '70 N5 2

Wedstrijd: 7000CA51C2FD, Datum: zaterdag 28 maart, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JC 1
28 mrt 10:45
Smash'66 JC 1

Wedstrijd: 7000JCHA2 CD, Datum: zaterdag 28 maart, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 2
28 mrt 10:45
Flits MB 2

Wedstrijd: 7000MB1D2 EB, Datum: zaterdag 28 maart, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 3
28 mrt 12:45
Spirit MB 1

Wedstrijd: 7000MB1B2 BA, Datum: zaterdag 28 maart, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JA 1
28 mrt 12:45
Taurus JA 1

Wedstrijd: 3000JATA2 BF, Datum: zaterdag 28 maart, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MA 2
28 mrt 12:45
Fusion Rotterdam MA 1

Wedstrijd: 7000MAHA2 CA, Datum: zaterdag 28 maart, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 4
28 mrt 14:45
Voleco DS 2

Wedstrijd: 7000DPA BL, Datum: zaterdag 28 maart, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 9
28 mrt 14:45
Flits HS 3

Wedstrijd: 7000H4C2 CA, Datum: zaterdag 28 maart, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 2
28 mrt 16:45
HLB Van Daal/DS HS 2

Wedstrijd: 90001BH HG, Datum: zaterdag 28 maart, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 8
28 mrt 16:45
BeneVia HS 2

Wedstrijd: 7000H2C HG, Datum: zaterdag 28 maart, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 1
28 mrt 19:30
VC Sneek DS 1

Wedstrijd: 9000EDK AD, Datum: zaterdag 28 maart, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 3
3 apr 19:15
Voltena DS 2

Wedstrijd: 70003AD BA, Datum: vrijdag 3 april, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 8
3 apr 19:15
Volley Zuid DS 5

Wedstrijd: 7000D2B BA, Datum: vrijdag 3 april, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 4
3 apr 19:15
Jola Olympus HS 1

Wedstrijd: 7000HPB DJ, Datum: vrijdag 3 april, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 6
3 apr 21:15
Volley Zuid HS 3

Wedstrijd: 7000HPA CK, Datum: vrijdag 3 april, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 9
3 apr 21:15
Vollido DS 3

Wedstrijd: 7000D3C2 FB, Datum: vrijdag 3 april, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 3
3 apr 21:15
VC WIK Groot-Ammers HS 2

Wedstrijd: 70003AH FH, Datum: vrijdag 3 april, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 4
4 apr 9:00
Spirit MB 2

Wedstrijd: 7000MB2B2 BC-1, Datum: zaterdag 4 april, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N6 1
4 apr 9:00
Next Volley Dordrecht N6 1

Wedstrijd: 7000CA6HB2DB-1, Datum: zaterdag 4 april, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N6 2
4 apr 9:00
Intermezzo N6 1

Wedstrijd: 7000CA6HA2DE-1, Datum: zaterdag 4 april, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JB 1
4 apr 10:45
Zovoc JB 1

Wedstrijd: 3000JBTA2 BD, Datum: zaterdag 4 april, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MC 3
4 apr 10:45
VOKO MC 1

Wedstrijd: 7000MC2D2 CE, Datum: zaterdag 4 april, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MC 1
4 apr 10:45
Next Volley Dordrecht MC 2

Wedstrijd: 7000MCHA2 DC, Datum: zaterdag 4 april, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MC 2
4 apr 12:45
Fusion Rotterdam MC 1

Wedstrijd: 7000MC1B2 AD, Datum: zaterdag 4 april, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 1
4 apr 12:45
Peelpush MB 1

Wedstrijd: 7000MBTA2 BA-1, Datum: zaterdag 4 april, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MA 3
4 apr 12:45
Voltena MA 2

Wedstrijd: 7000MA1C2 DF, Datum: zaterdag 4 april, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 4
4 apr 14:45
Forza Schouwen-Duiveland DS 1

Wedstrijd: 7000DPA BA, Datum: zaterdag 4 april, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 6
4 apr 14:45
MVC DS 1

Wedstrijd: 7000D2A CK, Datum: zaterdag 4 april, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 2
4 apr 17:15
Prima Donna Kaas Huizen DS 1

Wedstrijd: 9000TD CK, Datum: zaterdag 4 april, 17:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 1
4 apr 20:00
Taurus HS 1

Wedstrijd: 9000EHK CF, Datum: zaterdag 4 april, 20:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 1
11 apr 17:30
Active Living Orion

Wedstrijd: 9000EHK CD, Datum: zaterdag 11 april, 17:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 1
11 apr 20:00
Regio Zwolle Volleybal DS 1

Wedstrijd: 9000EDK AF, Datum: zaterdag 11 april, 20:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 10
17 apr 19:15
RVC/Libanon '50 DS 9

Wedstrijd: 7000D4D2 FA, Datum: vrijdag 17 april, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 7
17 apr 21:15
RVC/Libanon '50 HS 2

Wedstrijd: 7000H1A GF, Datum: vrijdag 17 april, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 5
17 apr 21:15
RVC/Libanon '50 DS 3

Wedstrijd: 7000D1A ID, Datum: vrijdag 17 april, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N6 3
18 apr 9:00
Switch'89 N6 1

Wedstrijd: 7000CA61A2DE-1, Datum: zaterdag 18 april, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 2
18 apr 9:00
Volley Zuid N5 2

Wedstrijd: 7000CA51D2FE, Datum: zaterdag 18 april, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MA 2
18 apr 9:30
OKK '70 MA 1

Wedstrijd: 7000MAHA2 CB, Datum: zaterdag 18 april, 9:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JC 1
18 apr 10:45
Smash'66 JC 1

Wedstrijd: 7000JCHA2 CD-1, Datum: zaterdag 18 april, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MA 3
18 apr 10:45
Volley Tilburg MA 4

Wedstrijd: 7000MA1C2 DE, Datum: zaterdag 18 april, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JC 2
18 apr 10:45
Spirit JC 1

Wedstrijd: 7000JC2B2 EB, Datum: zaterdag 18 april, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 3
18 apr 12:45
Volley Meerkerk'95 MB 1

Wedstrijd: 7000MB1B2 BD, Datum: zaterdag 18 april, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JA 1
18 apr 12:45
Prima Donna Kaas Huizen JA 1

Wedstrijd: 3000JATA2 BE, Datum: zaterdag 18 april, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 9
18 apr 14:45
Volley2B HS 6

Wedstrijd: 7000H4C2 CF, Datum: zaterdag 18 april, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 7
18 apr 16:45
RVC/Libanon '50 DS 6

Wedstrijd: 7000D2C GF, Datum: zaterdag 18 april, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 2
18 apr 16:45
Skunk HS 1

Wedstrijd: 90001BH HE, Datum: zaterdag 18 april, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 8
18 apr 16:45
WHV HS 3

Wedstrijd: 7000H2C HE, Datum: zaterdag 18 april, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT




Business Club