22|05

Voorlopige teamindeling 2021-2022

De voorlopige teamindeling is voor de meeste teams bekend. De nadruk ligt daarbij nog op het woord 'voorlopig'. Er zullen dus zeker nog wijzigingen volgen...

Voorlopige teamindeling 2021-2022

Voor de CMV- en C-teams (behalve MC1) geldt dat om tot een uitdagende en juiste indeling te komen voor het nieuwe seizoen, de trainingen tot aan de zomerstop ingevuld worden met ontwikkelings- en vaardigheidstrainingen. Zo proberen we van alle jongens en meisjes een goed beeld te krijgen, voordat we een voorlopige teamindeling maken. We streven ernaar om deze voor de zomerstop te kunnen bekendmaken.

Contactpersoon C-jeugd is Bas de Groot (06-270 864 15)
Contactpersoon CMV is Jelte Wietses (06-420 886 52)

 

Voorlopige teamindeling 2021-2022  versie 22 juni

Meisjes A1 (Hoofdklasse): Diane Versluis, Namalee Donker – Marit Bor, Zelda Westerhout, Lisa van Zijl, Lieke Versluis, Sanne Versluis, Sabine Vogel, Lisanne Mampaeij, Anna de Jong, Febe Vendeville

Meisjes A2 (1e klasse): Pieter Kerkhof – Marit Baan, Sarah de Raad, Sanne van der Es, Annelies de Bruin, Ester Morks, Bridget Dekker, Loïs Spek, Narin Takac, Dunya de Rover, Luna Teerds

Meisjes A3 (2e klasse): Gwenn van der Klooster, Marit Zwart, Emma Stuij, Michelle van Es, Nikki Roskam, Sadaf Ghausiyar, Bregje Schep

Meisjes B1 (2e klasse): Millaa de Keijzer, Sira Bos, Shanon Verschoor, Allon Amirtha Thedchanamoorthy, Guusje Hoogendoorn, Dana den Breejen, Jasmijn Bons, Roxana Arasteh, Noor Rikkers

Meisjes B2 (2e klasse): Tessa Mijnster, Noortje van Voorst, Julie Slotboom, Senna de Jong, Elise Dekker, Lucie Keesmaat, Reza Meijer, Benersy Mberi, Janniek Schouten

Meisjes C1 (Hoofdklasse) – David van Rekom, Famke van Rekom: Ester Elsinga, Judith Mijnster, Meike Bakker, Isa Kroon, Senne van den Berg, Evi Baan, Julia Boogaard, Sarah Korporaal, Laura Flier, Marit van Loon

Meisjes C2 (1e klasse) : Damaris Willemse, Sanne van Wijngaarden, Hannah Veen, Zilpa Vendeville, Cyrille de Groot, Shannon de Groot
Julia Blokland, Isa van der Starre, Sarah Spek, Jadey van Rees (C2/C1)

Meisjes C* (2e klasse): Norah van de Ree, Noa Visser, Iris de Noord, Milou van Dijk, Marrit van Wijgerden, Benthe Vogel, Femke Seesing, Charlotte Plenk, Sam van de Weg

Meisjes C* (2e klasse): Demi Zuur, Esmee Zuur, Sarah den Boer, Rosanne Koetsveld, Felina Besemer, Rozemarijn van Ham, Sophie Bruning, Teta Uwamahoro, Suzy van de Giessen, Britt Korevaar

Meisjes C* (2e klasse): Emma Westland, Jenthe van Loon, Jael Wemmers, Eva Paas, Eloise Toet, Faye van Rees, Louna Hartog, Angel Theivendram, Hind Elhalky, Loïs de Raad

Meisjes C* (2e klasse): Yoa van Dijk (ook CMV6), Cyrelle Huijser (ook CMV6), Eva Elsinga (ook CMV6), Tess van Vuuren, Nienke van der Zouwen, Anne-Ruth Vendeville, Yenthe Nederlof, Hannah van Hemert, Jessie Boer, Yinthe van Dormolen

Dames 2 (Topdivisie): nnb

Dames 3 (Regio divisie): Daniël van Helden – Esmee Koene, Iris Koek, Pamela Bakker, Mariska Boehlee, Femke Zegwaard, Marit van der Sluis, Zara Notenboom, Sara van de Weg, Anouk de Jong

Dames 4 (Promotieklasse): Arjen van den Dool – Tatum Prins, Quinty Troost, Anne-Fleur de Jong, Jeanine de Jong, Anne de Visser, Nikki Hordijk, Ilse van Dijk, Marjolein van Uden, Lisette Stam, Femke van der Zouwen

Dames 5 (1e klasse): Tom Baas (trainer) – Melissa de Groot, Irene Boer, Vicky Stout, Jolijn de Rover, Linda Tamerus, Simone Roskam, Irene Sonneveld, Rosanne Huisman, Maricia Wanrooij, Petra Kroon, Mara Kortland, Manon Koppelaar

Dames 6 (1e klasse): Angelique Westgeest (coach)- Chantal Niewenhuis, Myrthe Mijnster, Suus Kros, Bente Diefenbach, Laureen Huijser, Maud van de Weg, Britt Verboom, Filiz In, Donna Westgeest

Dames 7 (2e klasse): Paul Vossen – Anoek Barnhoorn, Arlieke Tromp, Denise van de Graaf, Lianne van Steenis, Leanne van den Dool, Marleen Blokland, Daphne van Beest^, Samantha van Wingerden^,

Dames 8 (2e klasse): Pieter Kerkhof (1xper2wkn), Bram van Rijsbergen (1x per 2wkn), Piet Veth (coach) – Mariska Aantjes, Simone Bezemer, Hanna Nengerman, Sharita Veth, Joëlla Bot, Lisa den Toom, Rineke Baan, Laura Hokken, Kimberley Viset, Leanne de Groot, Aniek de Groot (trainend)

Dames 9 (2e klasse): Jaap van Dijk – Noa Kentie, Katie Korporaal, Loïs Leeuwesteijn, Izabel Dekkers, Lisa de Vries, Noa van Dijk, Julia Sterrenburg, Mila Leeuwis, Evi Roos, Emma de Ruiter, Lara Sneijder*

Dames 10 (3e klasse): Onno Bal (1x per 2 wkn) – Miranda Bal, Marjolein Bons, Jennifer Koster, Ada Kroezen, Wilja Slieker, Ineke Boer, Krista Verhaar, Diane Versluis, Margo van Wingerden, Wendy ’t Hart (trainend)

Dames 11 (3e klasse): Tineke Kenter – Marlieke Kamphuis, Hilde Schep, Dominique Verdoorn, Marlies Schild, Aemilie Manschot, Henny Derks, Gerarda van Kooten, Annemarie Oskam, Petra van Rekom (trainend), Else van der Leeden (trainend)

Dames 12 (3e klasse): Arlieke Tromp – Regina van den Berg, Sasja de Klerk, Lara Sneijder, Moa de Visser, Sanne Zwart, Celeste Troost, Mariëlle Visser, Larissa Visscher, Sarah Bek, Mandy van Werd, Daniëlle van Goolen (trainend)


Jongens A1 (Hoofdklasse): Jelte Wietses – Nick van der Leeden, Siebe Vermaas, Jesse de Jager, Robin Bakker, Levi van der Giessen, Ward Bal, René Hoogendoorn, Cars de Ruiter (A1/A2), Joost Baars (A2/A1), Ryan Wiersma (A2/A1)

Jongens A2 (1e klasse): Aaron Wietses, Rens van de Luitgaarden, Ezra van Ree, Ethan Dekker, Thijmen Ligthart, Silas van Horssen, Ryan Wiersma (A2/A1), Joost Baars (A2/A1), Cars de Ruiter (A1/A2)

Jongens B1 (1e klasse): Larissa Visscher – Marnick Baan Hofman, Jasper Breedveld, Bryan Helmich, Gijs-Jan van Hemert, Daniël van Leeuwen, Micha Mak, Joran de Winter, Dylan Visscher, Aron van Horssen

Jongens C1 (Hoofdklasse): Jelte Wietses – Jefta Stam, Richard Baggerman, Justin van der Linden, Max den Boer^, Boudewijn Ligthart, Jesse Wiersma, Nathan Veen, Finn Zwartbol

Jongens C2 (1e klasse): Bas de Groot – Vic Westgeest, Tibo Visser, Thijs den Boer^, Olivier Ligthart, Fenna van der Valk
Tirsa van der Valk, Doortje Kros, Jenna Kroon (ook CMV 6), Kwintijn Ligthart, Thijs de Waard

Jongens C3 (4 tegen 4): Lorenzo van Rees, Tiemen van de Minkelis, Jonathan Mak, Lucas van de Water, Jurriën Koetsveld, Jurian van Heteren, Mats den Hartog (ook CMV 6)

Heren 2 (Topdivisie): Frank Vlot, Egbert op ’t Hof – Jelle van Rekom, Jilles Amersfoort (H3/H2), Ian de Bus, Wessel Anker, Michael van Leeuwe, Mart de Groot, Albert Stek, Glen Korevaar, Jelle Leeuwis, Gerard Baan, Joël Blokland, Steven Heijting, Youri Ebbelaar (H3/H2), Luuk de Groot (H3/H2/H7)

Heren 3 (Regio divisie): Frank Vlot, Mark Roper (tal-training), Yorick de Groot – Jilles Amersfoort (H3/H2), Kristian van Heteren, Luke Amersfoort, Jeffrey Grinwis, Niels Middendorp, Youri Ebbelaar, Luuk de Groot, Dan Brinkman, Jorren Bakker, Rune Bal, Luuk van der Leeden, Aron Huijser (H7/H3)

Heren 4 (Regio divisie): Roy Kroon, Richard Boogaard, Ward Boehlee, Ruurd Boehlee, Roel Hokken, Tim Oskam, Mark Kleiweg, Jan-Willem de Visser, Gert Jan Toonen, Jelte Wietses, Eric van der Sluis

Heren 5 (Promotieklasse): Jorian Hak, trainerspoule – Nick Veth, Chris Kornet, Roel Boer, Chris Harrewijn, Sander Ottevanger, Jelmer Schep, Ricardo Batenburg, Arjen Broersma, Martijn van Wijgerden

Heren 6 (Promotieklasse): Jaap de Wild, Marien Kornet, Friso Voorberg, Sem Brinkman, Marijn Ottevanger, Arie Sprong, Chiel Kaptein, Leonard van der Leeden, Jeffrey van Mourik, Eric de Ruiter, Arjan van der Leeden

Heren 7 (Promotieklasse): Bas de Groot – Thijmen Oomes, Youri van de Pol, Harm Korevaar, Sem Clement, Aron Huijser, Timon Zoutendijk, Cas Westgeest, Berend de Vries, Luuk de Groot (H3/H2/H7), Nick van der Leeden (JA1/H7), Robin Bakker (JA1/H7)

Heren 8 (1e klasse): Niels van Rekom, Robert van Rekom, Bram van Rijsbergen, Bart Ottevanger, Lennart Bisschop, Thijmen de Vries, Rob Boer, Wouter van Rees, Morten van Heteren

Heren 9 (2e klasse): Don Rooswinkel, Arjen van den Dool, Brian Cleton, Lars Verhaar, Yannick Paalvast, Ron Prins, Barth Tieman, Gus Rooswinkel, Kevin van Genderen (H10/H9)

Heren 10 (3e klasse): Ronald Visscher – Mark van Rijsbergen, Jurgen Schuurman, Sander Stam, Kevin van Genderen (H10/H9), Luc van Dijk, Jochem Bons, Morris Roskam (trainend), Mees van Wingerden (trainend)


CMV 6.*: Kwintijn Ligthart (ook JC2), Thijs de Waard (ook JC2), Mats den Hartog (ook JC3), Jens Eckhardt, Ivan Roest, Lavan Kamalaruban

CMV6.*: Dave van Rekom – Yoa van Dijk (ook MC), Cyrelle Huijser (ook MC), Eva Elsinga (ook MC), Renate de Noord, Lisa Mijnster
Jenna Kroon (ook JC2)

CMV5.*: Ole Vlot, Joas van Mourik, Mees Schagen, Loïc Vogel, Pepijn Hoftijzer

CMV5.*: Dave van Rekom – Jolynn Verboom, Lieve Wiersma, Romée Baan, Ninthe Visser, Shamiera Ratnam, Ayla Takaç

CMV5.*: Sterre Hartmans, Defne Dal, Mila van der Weiden, Emma Kentie, Esa Wemmers, Estée Langedijk

CMV5.*: Eline van Leur, Mirre van Dijk, Roos Kolders, Mirthe van Wijngaarden, Floor van Eck


Terug naar nieuws overzicht


Business Club