Heren 7

Niveau: 1e klasse

Training: Woensdag: 21.30-23.00 uur

Team sponsors

Heren 7

Bram van Rijsbergen
Wouter van Rees
Lennart Bisschop
Robert van Rekom
Martijn van Wijgerden
Bart Ottevanger
Morten van Heteren
Niels van Rekom
Thijmen de Vries
Rob Boer

Coach: Len van Rekom

  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

  • Programma

    RVC/Libanon '50 HS 2
    21 sep 20:00
    Sliedrecht Sport HS 7

    Wedstrijd: 7000H1A FG, Datum: zaterdag 21 september, 20:00, Speellocatie: Kralingen, Slaak 15, 3061CS ROTTERDAM

    Sliedrecht Sport HS 7
    27 sep 21:15
    Phoenix HS 1

    Wedstrijd: 7000H1A GE, Datum: vrijdag 27 september, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Move4U HS 2
    4 okt 21:15
    Sliedrecht Sport HS 7

    Wedstrijd: 7000H1A DG, Datum: vrijdag 4 oktober, 21:15, Speellocatie: Sporthal Holy, Korhoenlaan 6, 3136ST VLAARDINGEN

    Sliedrecht Sport HS 7
    11 okt 21:15
    Podarwic HS 1

    Wedstrijd: 7000H1A GC, Datum: vrijdag 11 oktober, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Sliedrecht Sport HS 7
    1 nov 21:15
    SNA HS 1

    Wedstrijd: 7000H1A GA, Datum: vrijdag 1 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Volley Zuid HS 5
    9 nov 14:00
    Sliedrecht Sport HS 7

    Wedstrijd: 7000H1A KG, Datum: zaterdag 9 november, 14:00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET ROTTERDAM

    Sliedrecht Sport HS 7
    15 nov 21:15
    Volley Meerkerk'95 HS 1

    Wedstrijd: 7000H1A GJ, Datum: vrijdag 15 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Next Volley Dordrecht HS 5
    23 nov 16:45
    Sliedrecht Sport HS 7

    Wedstrijd: 7000H1A BG, Datum: zaterdag 23 november, 16:45, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT

    VC WIK Groot-Ammers HS 4
    30 nov 18:00
    Sliedrecht Sport HS 7

    Wedstrijd: 7000H1A IG, Datum: zaterdag 30 november, 18:00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV GROOT-AMMERS

    Sliedrecht Sport HS 7
    6 dec 21:15
    Volley2B HS 4

    Wedstrijd: 7000H1A GH, Datum: vrijdag 6 december, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Sliedrecht Sport HS 7
    13 dec 21:15
    VCN HS 4

    Wedstrijd: 7000H1A GL, Datum: vrijdag 13 december, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Phoenix HS 1
    9 jan 21:30
    Sliedrecht Sport HS 7

    Wedstrijd: 7000H1A EG, Datum: donderdag 9 januari, 21:30, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE ZALTBOMMEL

    Sliedrecht Sport HS 7
    17 jan 21:15
    Move4U HS 2

    Wedstrijd: 7000H1A GD, Datum: vrijdag 17 januari, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Podarwic HS 1
    25 jan 14:45
    Sliedrecht Sport HS 7

    Wedstrijd: 7000H1A CG, Datum: zaterdag 25 januari, 14:45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 21, 5308KB AALST

    Sliedrecht Sport HS 7
    31 jan 21:15
    Next Volley Dordrecht HS 5

    Wedstrijd: 7000H1A GB, Datum: vrijdag 31 januari, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    SNA HS 1
    8 feb 18:30
    Sliedrecht Sport HS 7

    Wedstrijd: 7000H1A AG, Datum: zaterdag 8 februari, 18:30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG BLESKENSGRAAF CA

    Sliedrecht Sport HS 7
    6 mrt 21:15
    Volley Zuid HS 5

    Wedstrijd: 7000H1A GK, Datum: vrijdag 6 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Volley Meerkerk'95 HS 1
    14 mrt 17:45
    Sliedrecht Sport HS 7

    Wedstrijd: 7000H1A JG, Datum: zaterdag 14 maart, 17:45, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT MEERKERK

    Sliedrecht Sport HS 7
    20 mrt 21:15
    VC WIK Groot-Ammers HS 4

    Wedstrijd: 7000H1A GI, Datum: vrijdag 20 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Volley2B HS 4
    28 mrt 18:30
    Sliedrecht Sport HS 7

    Wedstrijd: 7000H1A HG, Datum: zaterdag 28 maart, 18:30, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL BERGSCHENHOEK

    VCN HS 4
    3 apr 21:00
    Sliedrecht Sport HS 7

    Wedstrijd: 7000H1A LG, Datum: vrijdag 3 april, 21:00, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB CAPELLE AAN DEN IJSSEL

    Sliedrecht Sport HS 7
    17 apr 21:15
    RVC/Libanon '50 HS 2

    Wedstrijd: 7000H1A GF, Datum: vrijdag 17 april, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT



    Uitslagen



    Stand

    Nummer Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
    0 De Burgst Breda HS 2 0 0 0 0 0 0
    0 Jola Olympus HS 2 0 0 0 0 0 0
    0 Sic Pugno HS 1 0 0 0 0 0 0
    0 Apollo HS 1 0 0 0 0 0 0
    0 Westphal Kozijnen CSS HS 1 0 0 0 0 0 0
    0 Atak'55 HS 3 0 0 0 0 0 0
    0 De Burgst Breda HS 4 0 0 0 0 0 0
    0 VOKO HS 3 0 0 0 0 0 0
    0 Mytilus HS 1 0 0 0 0 0 0
    0 De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 3 0 0 0 0 0 0
    0 AVC '87 HS 1 0 0 0 0 0 0
    0 Flits HS 2 0 0 0 0 0 0



    Business Club