September 2020

  • 04 vr 16:00 Tentenkamp Locatie: De Basis
  • 04 vr 19:00 Scheidsrechterinstructie jeugdteams Locatie: De Basis
  • 05 za 00:00 Tentenkamp Locatie: De Basis
  • 05 za 13:00 Voorbereidingstoernooi D2 Locatie: De Basis
  • 05 za 20:00 Laatste dag Beach Laddercompetitie: wie wordt Kampioen 2020? Locatie: De Basis Beach
  • 11 vr Vrijwilligersfeest Locatie: 't Bankie
  • 18 vr Start vrijdagcompetitie Locatie: De Basis
  • 19 za Start zaterdagcompetitie Locatie: De Basis
  • 19 za 17:00 Oefenwedstrijd H1-VCN Locatie: De Basis
  • 19 za 21:00 Pubquiz Locatie: Online (met H1 en D1 vanuit 't Bankie)
  • 24 do 19:00 Teampresentatie H1 Locatie: Live op SliedrechtSport.nl
  • 24 do 19:30 Teampresentatie D1 Locatie: Live op SliedrechtSport.nl
  • Oktober 2020

  • 02 vr Week van de scheidsrechter (2 t/m 11 oktober)
  • 03 za 14:30 Supercup Final4 – Halve finale: D1-VC Sneek Locatie: Ede - Van der Knaaphal
  • 03 za 17:30 Supercup Final4 – Halve finale: H1-Lycurgus Locatie: Ede - Van der Knaaphal
  • 04 zo 13:00 Supercup Final4 – Finale Dames Locatie: Ede - Van der Knaaphal
  • 04 zo 16:00 Supercup Final4 – Finale Heren Locatie: Ede - Van der Knaaphal
  • 10 za 20:00 D1 – Apollo 8 Locatie: De Basis
  • 10 za 20:00 Orion – H1 Locatie: Doetinchem
  • 17 za 20:00 H1 – ZVH Locatie: De Basis
  • 18 zo 19:30 VCN – D1 Locatie: Rotterdam
  • 24 za 20:00 D1 – Peelpush Locatie: De Basis
  • 24 za 20:00 Lycurgus – H1 Locatie: Groningen
  • 24 za 1e ronde Regiobeker Zuid
  • 31 za 20:00 D1 – TalentTeam Locatie: De Basis
  • 31 za 20:00 Dynamo – H1 Locatie: Apeldoorn
  • November 2020

  • 04 wo 19:30 D1 – Eurosped Locatie: De Basis
  • 07 za 20:00 VC Sneek – D1 Locatie: Sneek
  • 07 za 20:00 H1 – VoCASA Locatie: De Basis
  • 11 wo 20:00 Taurus – H1 Locatie: Houten
  • 11 wo 19:00 Challenge Cup: Gran Canaria – Sliedrecht Sport D1 Locatie: Las Palmas
  • 14 za 20:00 Regio Zwolle – D1 Locatie: De Basis
  • 14 za 20:00 H1 – VCN Locatie: De Basis
  • 28 za 20:00 D1 – Flamingo’s/Activia Locatie: De Basis
  • 28 za 20:00 SSS – H1 Locatie: Barneveld
  • December 2020

  • 05 za 20:00 Set-Up ’65 – D1 Locatie: Ootmarsum
  • 05 za 20:00 H1 – TalentTeam Locatie: De Basis
  • 05 za 2e ronde Regiobeker Zuid
  • 12 za 20:00 D1 – VCN Locatie: De Basis
  • 12 za 20:00 ZVH – H1 Locatie: Zevenhuizen


  • Business Club