Heren 1

Niveau: Eredivisie

Training: Maandag: 19:00 - 22:00 uur
Dinsdag: 19:00 - 21:00 uur
Woensdag: 19:30 - 21:30 uur (De Valk)
Donderdag: 20:00 - 22:30 uur

Team sponsors

Heren 1

Niels Vermeulen

  • Positie: Spelverdeler
  • Leeftijd: 25 jaar
  • Rugnummer: 1
  • Rick van der Sluis

  • Positie: Spelverdeler
  • Leeftijd: 21 jaar
  • Rugnummer: 2
  • Marius den Hartog

  • Positie: Diagonaal
  • Leeftijd: 21 jaar
  • Rugnummer: 3
  • Joël Blokland

  • Positie: Libero
  • Leeftijd: 19 jaar
  • Rugnummer: 4
  • Mart de Groot

  • Positie: Libero
  • Leeftijd: 18 jaar
  • Rugnummer: 5
  • Bart Yark

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 26 jaar
  • Rugnummer: 6
  • Wessel Anker

  • Positie: Midden
  • Leeftijd: 30 jaar
  • Rugnummer: 7
  • Martijn de Haan

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 22 jaar
  • Rugnummer: 8
  • Ivar de Waard

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 23 jaar
  • Rugnummer: 9
  • Gerard Baan

  • Positie: Diagonaal
  • Leeftijd: 27 jaar
  • Rugnummer: 10
  • Rick Julicher

  • Positie: Midden
  • Leeftijd: 21 jaar
  • Rugnummer: 11
  • Jorg de Waard

  • Positie: Midden
  • Leeftijd: 26 jaar
  • Rugnummer: 12
  • Tom Koops

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 20 jaar
  • Rugnummer: 14
  • Paul van der Ven

  • Positie: Trainer-coach
  • Marnix Elbers

  • Positie: Assistent trainer-coach
  • Mark Roper

  • Positie: Trainer
  • Christy van Buren

  • Positie: Data-analist
  • Sandra Vonk

  • Positie: Teammanager
  • Brian Cleton

  • Positie: Assistent
  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

  • Programma

    : Bielderman Koetsier/SSS HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BG, Datum: , Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4 , 3771RD Barneveld

    : Active Living Orion HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DG, Datum: , Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1 , 7006GJ Doetinchem

    : RECO ZVH HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EG, Datum: , Speellocatie: Swanla, Burgemeester Klinkhamerweg 86 , 2761BJ Zevenhuizen ZH

    : Amysoft Lycurgus HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FG, Datum: , Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48 , 9735AH Groningen

    : Sliedrecht Sport HS 1 - ComputerPlan VCN HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GA, Datum: , Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    : Sliedrecht Sport HS 1 - Talentteam Papendal HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GC, Datum: , Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    : Sliedrecht Sport HS 1 - RECO ZVH HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GE, Datum: , Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    : Sliedrecht Sport HS 1 - Amysoft Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GF, Datum: , Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    : Sliedrecht Sport HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GH, Datum: , Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    : Taurus HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IG, Datum: , Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17 , 3994AE Houten

    : Draisma Dynamo HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JG, Datum: , Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55 , 7321MA Apeldoorn

    Bielderman Koetsier/SSS HS 1
    28 nov 19:30
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BG, Datum: zaterdag 28 november, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4 , 3771RD Barneveld

    Sliedrecht Sport HS 1
    5 dec 20:00
    Talentteam Papendal HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GC, Datum: zaterdag 5 december, 20:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    RECO ZVH HS 1
    12 dec 19:30
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EG, Datum: zaterdag 12 december, 19:30, Speellocatie: Swanla, Burgemeester Klinkhamerweg 86 , 2761BJ Zevenhuizen ZH

    Sliedrecht Sport HS 1
    19 dec 20:00
    Amysoft Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GF, Datum: zaterdag 19 december, 20:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    Sliedrecht Sport HS 1
    9 jan 20:00
    Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GJ, Datum: zaterdag 9 januari, 20:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    VoCASA HS 1
    16 jan 20:00
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HG, Datum: zaterdag 16 januari, 20:00, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200 , 6544TN Nijmegen

    Sliedrecht Sport HS 1
    20 jan 19:30
    Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GI, Datum: woensdag 20 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    ComputerPlan VCN HS 1
    23 jan 20:00
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AG, Datum: zaterdag 23 januari, 20:00, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261 , 2905AB Capelle aan den IJssel

    Sliedrecht Sport HS 1
    30 jan 20:00
    Bielderman Koetsier/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GB, Datum: zaterdag 30 januari, 20:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    Talentteam Papendal HS 1
    7 feb 14:30
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CG, Datum: zondag 7 februari, 14:30, Speellocatie: Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD

    Sliedrecht Sport HS 1
    13 feb 20:00
    Active Living Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GD, Datum: zaterdag 13 februari, 20:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht



    Uitslagen

    14 nov. 20:00
    Sliedrecht Sport HS 1 - ComputerPlan VCN HS 114 Nov

    Wedstrijd: 9000EH GA, Datum: zaterdag 14 november, 20:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    11 nov. 20:00
    Taurus HS 1 - Sliedrecht Sport HS 111 Nov

    Wedstrijd: 9000EH IG, Datum: woensdag 11 november, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17 , 3994AE Houten

    7 nov. 20:00
    Sliedrecht Sport HS 1 - VoCASA HS 107 Nov

    Wedstrijd: 9000EH GH, Datum: zaterdag 7 november, 20:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    31 okt. 20:00
    Draisma Dynamo HS 1 - Sliedrecht Sport HS 131 Oct

    Wedstrijd: 9000EH JG, Datum: zaterdag 31 oktober, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55 , 7321MA Apeldoorn

    24 okt. 20:00
    Amysoft Lycurgus HS 1 - Sliedrecht Sport HS 124 Oct

    Wedstrijd: 9000EH FG, Datum: zaterdag 24 oktober, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48 , 9735AH Groningen

    18 okt. 16:00
    Active Living Orion HS 1 - Sliedrecht Sport HS 118 Oct

    Wedstrijd: 9000EH DG, Datum: zondag 18 oktober, 16:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1 , 7006GJ Doetinchem

    17 okt. 20:00
    Sliedrecht Sport HS 1 - RECO ZVH HS 117 Oct

    Wedstrijd: 9000EH GE, Datum: zaterdag 17 oktober, 20:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    10 okt. 20:30
    Active Living Orion HS 1 - Sliedrecht Sport HS 110 Oct

    Wedstrijd: 9000EH DG, Datum: zaterdag 10 oktober, 20:30, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1 , 7006GJ Doetinchem

    Vervallen
    3 okt. 17:3003 Oct

    Vervallen wedstrijd: 9000EHS AB, Datum: zaterdag 3 oktober, 17:30, Speellocatie: Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD



    Stand

    Er is momenteel geen data beschikbaar.

    Nieuws



    Business Club