Heren 1

Niveau: Eredivisie

Training: Maandag: 20.00 - 22.00 uur
Dinsdag: 19.00 - 21.00 uur
Woensdag: 19.30 - 21.30 uur (De Valk)
Donderdag: 20.00 - 22.30 uur

Team sponsors

Heren 1

Niels Vermeulen

  • Positie: Spelverdeler
  • Leeftijd: 23 jaar
  • Rugnummer: 1
  • Rick van der Sluis

  • Positie: Spelverdeler
  • Leeftijd: 19 jaar
  • Rugnummer: 2
  • Carl Zwijnenburg

  • Positie: Diagonaal
  • Leeftijd: 26 jaar
  • Rugnummer: 3
  • Michael van Leeuwe

  • Positie: Midden (Captain)
  • Leeftijd: 30 jaar
  • Rugnummer: 4
  • Yorick de Groot

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 18 jaar
  • Rugnummer: 5
  • Bart Yark

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 24 jaar
  • Rugnummer: 6
  • Ian de Bus

  • Positie: Midden
  • Leeftijd: 26 jaar
  • Rugnummer: 7
  • Albert Stek

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 30 jaar
  • Rugnummer: 9
  • Gerard Baan

  • Positie: Diagonaal
  • Leeftijd: 25 jaar
  • Rugnummer: 10
  • David Azantinlow

  • Positie: Midden
  • Leeftijd: 38 jaar
  • Rugnummer: 11
  • Ruben van der Leeden

  • Positie: Libero
  • Leeftijd: 26 jaar
  • Rugnummer: 12
  • Paul van der Ven

  • Positie: Trainer-coach
  • Marnix Elbers

  • Positie: Assistent trainer-coach
  • Lukas van Heteren

  • Positie: Teammanager
  • Christy van Buren

  • Positie: Data-analist
  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

  • Programma

    VoCASA HS 1
    27 okt 19:30
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DB, Datum: zaterdag 27 oktober, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

    Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
    31 okt 19:30
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AB, Datum: woensdag 31 oktober, 19:30, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

    Sliedrecht Sport HS 1
    3 nov 19:30
    Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BE, Datum: zaterdag 3 november, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

    Advisie/SSS HS 1
    10 nov 19:30
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FB, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

    Sliedrecht Sport HS 1
    17 nov 19:30
    SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BG, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

    Achterhoek Orion HS 1
    24 nov 20:30
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HB, Datum: zaterdag 24 november, 20:30, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

    Sliedrecht Sport HS 1
    8 dec 19:30
    Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BA, Datum: zaterdag 8 december, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

    Zaanstad HS 1
    12 dec 20:00
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JB, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

    Draisma Dynamo HS 1
    15 dec 20:00
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CB, Datum: zaterdag 15 december, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

    Sliedrecht Sport HS 1
    22 dec 17:30
    VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BD, Datum: zaterdag 22 december, 17:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

    Sliedrecht Sport HS 1
    9 jan 19:30
    Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BJ, Datum: woensdag 9 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

    Abiant Lycurgus HS 1
    12 jan 20:00
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EB, Datum: zaterdag 12 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

    Sliedrecht Sport HS 1
    19 jan 19:30
    Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BF, Datum: zaterdag 19 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

    SV Land Taurus HS 1
    26 jan 20:00
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GB, Datum: zaterdag 26 januari, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

    Sliedrecht Sport HS 1
    2 feb 19:30
    Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BH, Datum: zaterdag 2 februari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

    TT Papendal Arnhem HS 1
    9 feb 0:00
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IB, Datum: zaterdag 9 februari, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM



    Uitslagen

    Sliedrecht Sport HS 1
    2-320 Oct
    Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - Draisma Dynamo HS 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 18-25, 24-26, 25-22, 25-22, 11-15

    Sliedrecht Sport HS 1
    3-206 Oct
    TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1, Uitslag: 3-2, Setstanden: 25-14, 20-25, 25-20, 22-25, 15-12



    Stand

    NummerTeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
    1Abiant Lycurgus HS 13991249186
    2Achterhoek Orion HS 13893272229
    3Draisma Dynamo HS 148117394353
    4VoCASA HS 147108376399
    5SV Land Taurus HS 14578326341
    6Coniche Topvolleybal Zwolle HS 13457256259
    7Sliedrecht Sport HS 12355210206
    8Zaanstad HS 13346221235
    9TT Papendal Arnhem HS 143712386421
    10Advisie/SSS HS 141212274335

    Nieuws



    Business Club