Heren 1

Niveau: Eredivisie

Training: Maandag: 19:00 - 22:00 uur
Dinsdag: 19:00 - 21:00 uur
Woensdag: 19:30 - 21:30 uur (De Valk)
Donderdag: 20:00 - 22:30 uur

Team sponsors

Heren 1

Niels Vermeulen

  • Positie: Spelverdeler
  • Leeftijd: 24 jaar
  • Rugnummer: 1
  • Rick van der Sluis

  • Positie: Spelverdeler
  • Leeftijd: 20 jaar
  • Rugnummer: 2
  • Marius den Hartog

  • Positie: Diagonaal
  • Leeftijd: 20 jaar
  • Rugnummer: 3
  • Michael van Leeuwe

  • Positie: Midden (Captain)
  • Leeftijd: 31 jaar
  • Rugnummer: 4
  • Yorick de Groot

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 19 jaar
  • Rugnummer: 5
  • Bart Yark

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 25 jaar
  • Rugnummer: 6
  • Wessel Anker

  • Positie: Midden
  • Leeftijd: 29 jaar
  • Rugnummer: 7
  • David Azantinlow

  • Positie: Midden
  • Leeftijd: 39 jaar
  • Rugnummer: 8
  • Jeffrey van Wijk

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 26 jaar
  • Rugnummer: 9
  • Gerard Baan

  • Positie: Diagonaal
  • Leeftijd: 26 jaar
  • Rugnummer: 10
  • Mart de Groot

  • Positie: Libero
  • Leeftijd: 17 jaar
  • Rugnummer: 11
  • Ruben van der Leeden

  • Positie: Libero
  • Leeftijd: 26 jaar
  • Rugnummer: 12
  • Paul van der Ven

  • Positie: Trainer-coach
  • Marnix Elbers

  • Positie: Assistent trainer-coach
  • Christy van Buren

  • Positie: Data-analist
  • Sandra Vonk

  • Positie: Teammanager
  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

  • Programma

    Sliedrecht Sport HS 1
    Vervallen: 4 apr 20:00
    Taurus HS 1

    Vervallen wedstrijd: 9000EHK CF, Datum: zaterdag 4 april, 20:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    Sliedrecht Sport HS 1
    Vervallen: 11 apr 17:30
    Active Living Orion

    Vervallen wedstrijd: 9000EHK CD, Datum: zaterdag 11 april, 17:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht



    Uitslagen

    Vervallen
    29 mrt. 15:0029 Mar

    Vervallen wedstrijd: 9000EHK BC, Datum: zondag 29 maart, 15:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48 , 9735AH Groningen

    Vervallen
    25 mrt. 19:3025 Mar

    Vervallen wedstrijd: 9000EHK CE, Datum: woensdag 25 maart, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht

    Vervallen
    21 mrt. 20:0021 Mar

    Vervallen wedstrijd: 9000EHK AC, Datum: zaterdag 21 maart, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55 , 7321MA Apeldoorn

    Vervallen
    15 mrt. 15:0015 Mar

    Vervallen wedstrijd: 9000EHK FC, Datum: zondag 15 maart, 15:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17 , 3994AE Houten

    Sliedrecht Sport HS 1
    0-307 Mar
    SAMEN.Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - SAMEN.Lycurgus HS 1, Uitslag: 0-3, Setstanden: 15-25, 16-25, 15-25

    RECO ZVH HS 1
    1-304 Mar
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: RECO ZVH HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 21-25, 22-25, 25-23, 18-25

    Sliedrecht Sport HS 1
    1-329 Feb
    Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - Draisma Dynamo HS 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 18-25, 25-22, 19-25, 28-30

    Active Living Orion. HS 1
    2-322 Feb
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: Active Living Orion. HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 25-19, 24-26, 25-18, 21-25, 11-15

    Active Living Orion. HS 1
    3-208 Feb
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: Active Living Orion. HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 3-2, Setstanden: 25-18, 29-27, 23-25, 20-25, 15-8

    Sliedrecht Sport HS 1
    2-301 Feb
    SAMEN.Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - SAMEN.Lycurgus HS 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 18-25, 20-25, 25-19, 25-20, 7-15

    Sliedrecht Sport HS 1
    3-029 Jan
    RECO ZVH HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - RECO ZVH HS 1, Uitslag: 3-0, Setstanden: 25-18, 25-18, 25-21

    Talentteam Papendal HS 1
    0-326 Jan
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: Talentteam Papendal HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 0-3, Setstanden: 23-25, 20-25, 18-25

    Draisma Dynamo HS 1
    3-022 Jan
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: Draisma Dynamo HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 3-0, Setstanden: 25-21, 25-21, 25-13

    Sliedrecht Sport HS 1
    3-018 Jan
    Advisie-SSS HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - Advisie-SSS HS 1, Uitslag: 3-0, Setstanden: 25-15, 25-14, 26-24

    Sliedrecht Sport HS 1
    0-308 Jan
    Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - Draisma Dynamo HS 1, Uitslag: 0-3, Setstanden: 19-25, 15-25, 11-25

    Zaanstad HS 1
    2-305 Jan
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: Zaanstad HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 16-25, 25-23, 20-25, 25-22, 12-15

    Sliedrecht Sport HS 1
    3-114 Dec
    Taurus HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - Taurus HS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 21-25, 25-23, 25-14, 25-13

    SAMEN.Lycurgus HS 1
    3-107 Dec
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: SAMEN.Lycurgus HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-23, 25-19, 23-25, 26-24

    VoCASA HS 1
    0-304 Dec
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: VoCASA HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 0-3, Setstanden: 20-25, 15-25, 22-25

    Sliedrecht Sport HS 1
    3-030 Nov
    Talentteam Papendal HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - Talentteam Papendal HS 1, Uitslag: 3-0, Setstanden: 25-17, 25-12, 25-20

    EVV Bultman-Hartholt HS 1
    1-323 Nov
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: EVV Bultman-Hartholt HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 19-25, 25-23, 17-25, 16-25

    Advisie-SSS HS 1
    0-316 Nov
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: Advisie-SSS HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 0-3, Setstanden: 18-25, 16-25, 9-25

    Sliedrecht Sport HS 1
    0-309 Nov
    Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - Draisma Dynamo HS 1, Uitslag: 0-3, Setstanden: 22-25, 28-30, 20-25

    RECO ZVH HS 1
    2-302 Nov
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: RECO ZVH HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 28-26, 13-25, 25-22, 18-25, 12-15

    Sliedrecht Sport HS 1
    3-126 Oct
    Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - Zaanstad HS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-23, 25-14, 23-25, 25-17

    Taurus HS 1
    0-319 Oct
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: Taurus HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 0-3, Setstanden: 20-25, 15-25, 17-25

    Sliedrecht Sport HS 1
    3-016 Oct
    VoCASA HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - VoCASA HS 1, Uitslag: 3-0, Setstanden: 25-15, 25-22, 25-23

    Sliedrecht Sport HS 1
    3-112 Oct
    Active Living Orion. HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - Active Living Orion. HS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 23-25, 25-19, 25-23, 25-18



    Stand

    NummerTeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
    1Draisma Dynamo HS 1416125401368
    2SAMEN.Lycurgus HS 1414113334254
    3Active Living Orion. HS 14996341302
    4Sliedrecht Sport HS 14879337369
    5Taurus HS 143410290336
    6RECO ZVH HS 141212274348

    Nieuws



    Business Club