Heren 1

Niveau: Eredivisie

Training: Maandag: 20.00 - 22.00 uur
Dinsdag: 19.00 - 21.00 uur
Woensdag: 19.30 - 21.30 uur (De Valk)
Donderdag: 20.00 - 22.30 uur

Team sponsors

Heren 1

Niels Vermeulen

  • Positie: Spelverdeler
  • Leeftijd: 23 jaar
  • Rugnummer: 1
  • Rick van der Sluis

  • Positie: Spelverdeler
  • Leeftijd: 19 jaar
  • Rugnummer: 2
  • Carl Zwijnenburg

  • Positie: Diagonaal
  • Leeftijd: 26 jaar
  • Rugnummer: 3
  • Michael van Leeuwe

  • Positie: Midden (Captain)
  • Leeftijd: 30 jaar
  • Rugnummer: 4
  • Yorick de Groot

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 18 jaar
  • Rugnummer: 5
  • Bart Yark

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 24 jaar
  • Rugnummer: 6
  • Ian de Bus

  • Positie: Midden
  • Leeftijd: 26 jaar
  • Rugnummer: 7
  • Albert Stek

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 30 jaar
  • Rugnummer: 9
  • Gerard Baan

  • Positie: Diagonaal
  • Leeftijd: 25 jaar
  • Rugnummer: 10
  • David Azantinlow

  • Positie: Midden
  • Leeftijd: 38 jaar
  • Rugnummer: 11
  • Ruben van der Leeden

  • Positie: Libero
  • Leeftijd: 26 jaar
  • Rugnummer: 12
  • Paul van der Ven

  • Positie: Trainer-coach
  • Marnix Elbers

  • Positie: Assistent trainer-coach
  • Lukas van Heteren

  • Positie: Teammanager
  • Christy van Buren

  • Positie: Data-analist
  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

  • Programma

    Draisma Dynamo HS 1
    15 dec 20:00
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CB, Datum: zaterdag 15 december, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

    Sliedrecht Sport HS 1
    22 dec 17:30
    VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BD, Datum: zaterdag 22 december, 17:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

    NTC-Vastgoed Donitas HS 1
    6 jan 19:00
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000NBH5 01, Datum: zondag 6 januari, 19:00, Speellocatie: Struikhal (RUG), Blauwborgje 16, 9747AC GRONINGEN

    Sliedrecht Sport HS 1
    9 jan 19:30
    Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BJ, Datum: woensdag 9 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

    Abiant Lycurgus HS 1
    12 jan 20:00
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EB, Datum: zaterdag 12 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

    Sliedrecht Sport HS 1
    19 jan 19:30
    Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BF, Datum: zaterdag 19 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

    SV Land Taurus HS 1
    26 jan 20:00
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GB, Datum: zaterdag 26 januari, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

    Sliedrecht Sport HS 1
    2 feb 19:30
    Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BH, Datum: zaterdag 2 februari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

    TT Papendal Arnhem HS 1
    9 feb 14:30
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IB, Datum: zaterdag 9 februari, 14:30, Speellocatie: Van der Knaaphal, Burg Cees vd Knaapwg 10, 6717VZ EDE GLD



    Uitslagen

    Zaanstad HS 1
    2-312 Dec
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: Zaanstad HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 25-19, 25-21, 23-25, 24-26, 9-15

    Sliedrecht Sport HS 1
    3-008 Dec
    Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1, Uitslag: 3-0, Setstanden: 25-15, 25-20, 25-15

    EVV Bultman-Hartholt HS 1
    0-301 Dec
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: EVV Bultman-Hartholt HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 0-3, Setstanden: 14-25, 15-25, 13-25

    Achterhoek Orion HS 1
    1-324 Nov
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: Achterhoek Orion HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 21-25, 25-13, 22-25, 18-25

    Sliedrecht Sport HS 1
    3-017 Nov
    SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - SV Land Taurus HS 1, Uitslag: 3-0, Setstanden: 25-17, 25-19, 25-14

    Advisie/SSS HS 1
    1-310 Nov
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: Advisie/SSS HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 14-25, 16-25, 25-19, 18-25

    Sliedrecht Sport HS 1
    3-003 Nov
    Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1, Uitslag: 3-0, Setstanden: 25-23, 25-16, 25-23

    Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
    0-331 Oct
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 0-3, Setstanden: 14-25, 18-25, 20-25

    VoCASA HS 1
    0-327 Oct
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: VoCASA HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 0-3, Setstanden: 17-25, 18-25, 21-25

    Sliedrecht Sport HS 1
    2-320 Oct
    Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - Draisma Dynamo HS 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 18-25, 24-26, 25-22, 25-22, 11-15

    Sliedrecht Sport HS 1
    3-206 Oct
    TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1, Uitslag: 3-2, Setstanden: 25-14, 20-25, 25-20, 22-25, 15-12



    Stand

    NummerTeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
    1Abiant Lycurgus HS 11027274770622
    2Sliedrecht Sport HS 11026299873741
    3TT Papendal Arnhem HS 111232816995941
    4Draisma Dynamo HS 111212619997934
    5Achterhoek Orion HS 110202315889818
    6SV Land Taurus HS 111121725892950
    7Advisie/SSS HS 11191528888983
    8VoCASA HS 11191528887994
    9Zaanstad HS 11061327851919
    10Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1116931791931

    Nieuws



    Business Club