Heren 1

Niveau: Eredivisie

Training: Maandag: 20.00 - 22.00 uur
Dinsdag: 19.00 - 21.00 uur
Woensdag: 19.30 - 21.30 uur (De Valk)
Donderdag: 20.00 - 22.30 uur

Team sponsors

Heren 1

Niels Vermeulen

  • Positie: Spelverdeler
  • Leeftijd: 23 jaar
  • Rugnummer: 1
  • Rick van der Sluis

  • Positie: Spelverdeler
  • Leeftijd: 19 jaar
  • Rugnummer: 2
  • Carl Zwijnenburg

  • Positie: Diagonaal
  • Leeftijd: 26 jaar
  • Rugnummer: 3
  • Michael van Leeuwe

  • Positie: Midden (Captain)
  • Leeftijd: 30 jaar
  • Rugnummer: 4
  • Yorick de Groot

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 18 jaar
  • Rugnummer: 5
  • Bart Yark

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 24 jaar
  • Rugnummer: 6
  • Ian de Bus

  • Positie: Midden
  • Leeftijd: 26 jaar
  • Rugnummer: 7
  • David Azantinlow

  • Positie: Midden
  • Leeftijd: 38 jaar
  • Rugnummer: 8
  • Albert Stek

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 30 jaar
  • Rugnummer: 9
  • Gerard Baan

  • Positie: Diagonaal
  • Leeftijd: 25 jaar
  • Rugnummer: 10
  • Ruben van der Leeden

  • Positie: Libero
  • Leeftijd: 26 jaar
  • Rugnummer: 12
  • Paul van der Ven

  • Positie: Trainer-coach
  • Marnix Elbers

  • Positie: Assistent trainer-coach
  • Christy van Buren

  • Positie: Data-analist
  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

  • Programma

    Zaanstad HS 1
    24 feb 16:30
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EHK EB, Datum: zondag 24 februari, 16:30, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

    Sliedrecht Sport HS 1
    2 mrt 19:30
    SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EHK BF, Datum: zaterdag 2 maart, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

    Abiant Lycurgus HS 1
    6 mrt 20:00
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EHK AB, Datum: woensdag 6 maart, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

    Achterhoek Orion HS 1
    9 mrt 20:30
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EHK CB, Datum: zaterdag 9 maart, 20:30, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

    Sliedrecht Sport HS 1
    16 mrt 0:00
    Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EHK BD, Datum: zaterdag 16 maart, 0:00, Speellocatie: ?

    SV Land Taurus HS 1
    23 mrt 20:00
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EHK FB, Datum: zaterdag 23 maart, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

    Sliedrecht Sport HS 1
    27 mrt 19:30
    Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EHK BA, Datum: woensdag 27 maart, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

    Sliedrecht Sport HS 1
    30 mrt 0:00
    Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EHK BC, Datum: zaterdag 30 maart, 0:00, Speellocatie: ?

    Draisma Dynamo HS 1
    6 apr 20:00
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EHK DB, Datum: zaterdag 6 april, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

    Sliedrecht Sport HS 1
    13 apr 17:30
    Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EHK BE, Datum: zaterdag 13 april, 17:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT



    Uitslagen

    TT Papendal Arnhem HS 1
    3-209 Feb
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: TT Papendal Arnhem HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 3-2, Setstanden: 25-21, 15-25, 19-25, 26-24, 15-10

    Sliedrecht Sport HS 1
    3-202 Feb
    Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - Achterhoek Orion HS 1, Uitslag: 3-2, Setstanden: 22-25, 18-25, 25-18, 25-17, 15-12

    SV Land Taurus HS 1
    2-326 Jan
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: SV Land Taurus HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 25-22, 16-25, 21-25, 25-18, 10-15

    Draisma Dynamo HS 1
    3-124 Jan
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: Draisma Dynamo HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 30-28, 25-11, 26-28, 25-21

    Sliedrecht Sport HS 1
    3-019 Jan
    Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - Advisie/SSS HS 1, Uitslag: 3-0, Setstanden: 25-20, 37-35, 25-14

    Abiant Lycurgus HS 1
    3-112 Jan
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: Abiant Lycurgus HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 27-25, 25-14, 25-27, 25-23

    Sliedrecht Sport HS 1
    3-109 Jan
    Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - Zaanstad HS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 23-25, 25-19, 25-19, 25-20

    NTC-Vastgoed Donitas HS 1
    0-306 Jan
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: NTC-Vastgoed Donitas HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 0-3, Setstanden: 13-25, 17-25, 14-25

    Sliedrecht Sport HS 1
    3-022 Dec
    VoCASA HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - VoCASA HS 1, Uitslag: 3-0, Setstanden: 25-19, 25-12, 25-20

    Draisma Dynamo HS 1
    3-115 Dec
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: Draisma Dynamo HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-22, 18-25, 25-18, 25-22

    Zaanstad HS 1
    2-312 Dec
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: Zaanstad HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 25-19, 25-21, 23-25, 24-26, 9-15

    Sliedrecht Sport HS 1
    3-008 Dec
    Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1, Uitslag: 3-0, Setstanden: 25-15, 25-20, 25-15

    EVV Bultman-Hartholt HS 1
    0-301 Dec
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: EVV Bultman-Hartholt HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 0-3, Setstanden: 14-25, 15-25, 13-25

    Achterhoek Orion HS 1
    1-324 Nov
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: Achterhoek Orion HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 21-25, 25-13, 22-25, 18-25

    Sliedrecht Sport HS 1
    3-017 Nov
    SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - SV Land Taurus HS 1, Uitslag: 3-0, Setstanden: 25-17, 25-19, 25-14

    Advisie/SSS HS 1
    1-310 Nov
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: Advisie/SSS HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 14-25, 16-25, 25-19, 18-25

    Sliedrecht Sport HS 1
    3-003 Nov
    Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1, Uitslag: 3-0, Setstanden: 25-23, 25-16, 25-23

    Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
    0-331 Oct
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 0-3, Setstanden: 14-25, 18-25, 20-25

    VoCASA HS 1
    0-327 Oct
    Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: VoCASA HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1, Uitslag: 0-3, Setstanden: 17-25, 18-25, 21-25

    Sliedrecht Sport HS 1
    2-320 Oct
    Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - Draisma Dynamo HS 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 18-25, 24-26, 25-22, 25-22, 11-15

    Sliedrecht Sport HS 1
    3-206 Oct
    TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1, Uitslag: 3-2, Setstanden: 25-14, 20-25, 25-20, 22-25, 15-12



    Stand

    Nummer Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
    1 Abiant Lycurgus HS 1 18 44 47 13 1461 1232
    2 Sliedrecht Sport HS 1 18 40 48 23 1624 1433
    3 Achterhoek Orion HS 1 18 39 43 23 1546 1406
    4 Draisma Dynamo HS 1 18 38 45 27 1612 1490
    5 TT Papendal Arnhem HS 1 18 37 44 26 1589 1509
    6 Zaanstad HS 1 18 19 30 43 1566 1645
    7 SV Land Taurus HS 1 18 19 27 41 1452 1538
    8 VoCASA HS 1 18 15 24 46 1438 1614
    9 Advisie/SSS HS 1 18 12 21 48 1435 1609
    10 Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 18 7 13 52 1291 1538

    Nieuws



    Business Club