Dames 1

Landskampioen: 2012, 2013, 2017, 2018, 2019, 2021
Bekerwinnaar: 2012, 2015, 2018, 2019, 2020
Supercup: 2013, 2017, 2018, 2019, 2020

Niveau: Eredivisie

Training: Maandag: 16:00-19:00 uur
Dinsdag: 16:00-19:00 uur
Woensdag: 14:00-18:00 uur
Donderdag: 16:00-19:00 uur
Vrijdag: 14:00-16:00 uur (talenten D1/D2)

Team sponsors

Dames 1

Christie Wolt

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 22 jaar
  • Rugnummer: 1
  • Pascalle Cnossen

  • Positie: Midden
  • Leeftijd: 19 jaar
  • Rugnummer: 2
  • Kirsten Wessels

  • Positie: Passer-loper/diagonaal
  • Leeftijd: 22 jaar
  • Rugnummer: 3
  • Jolijn de Haan

  • Positie: Passer-loper/diagonaal
  • Leeftijd: 18 jaar
  • Rugnummer: 4
  • Emma Rekar

  • Positie: Libero
  • Leeftijd: 22 jaar
  • Rugnummer: 5
  • Eline de Haan

  • Positie: Spelverdeler
  • Leeftijd: 18 jaar
  • Rugnummer: 6
  • Rochelle Wopereis

  • Positie: Spelverdeler
  • Leeftijd: 26 jaar
  • Rugnummer: 7
  • Julia Joosten

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 19 jaar
  • Rugnummer: 8
  • Vera Mulder

  • Positie: Diagonaal
  • Leeftijd: 20 jaar
  • Rugnummer: 9
  • Carlijn Ghijssen-Jans

  • Positie: Midden
  • Leeftijd: 33 jaar
  • Rugnummer: 10
  • Dagmar Mourits

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 16 jaar
  • Rugnummer: 11
  • Denise de Kant

  • Positie: Midden
  • Leeftijd: 23 jaar
  • Rugnummer: 12
  • Vera Koenen

  • Positie: Trainer-coach
  • Mark Roper

  • Positie: Assistent trainer-coach
  • Else Juch

  • Positie: Fysiotherapeut
  • Carmen van der Staaij

  • Positie: Fysiotherapeut
  • Judith de Vries

  • Positie: Teammanager
  • André Schild

  • Positie: Data-analist
  • Harold Mourik

  • Positie: Manueel therapeut
  • Nathalie Boudrie

  • Positie: Mentale coach
  • Tessa Backhuijs

  • Positie: Teamarts
  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

  • Programma

    Sliedrecht Sport DS 1
    25 sep 20:00
    Apollo 8 DS 1
    Sliedrecht Sport DS 1
    2 okt 20:00
    VC Sneek DS 1
    Eurosped DS 1
    10 okt 15:30
    Sliedrecht Sport DS 1
    Sliedrecht Sport DS 1
    16 okt 20:30
    Booleans/ VV Utrecht DS 1
    Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
    20 okt 20:00
    Sliedrecht Sport DS 1
    Sliedrecht Sport DS 1
    23 okt 20:00
    Peelpush DS 1
    Draisma Dynamo DS 1
    30 okt 17:00
    Sliedrecht Sport DS 1
    Team22 DS 1
    14 nov 14:30
    Sliedrecht Sport DS 1
    Sliedrecht Sport DS 1
    20 nov 20:00
    Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
    Laudame Financials VCN DS 1
    27 nov 20:00
    Sliedrecht Sport DS 1
    Sliedrecht Sport DS 1
    11 dec 20:30
    Apollo 8 DS 1
    Sliedrecht Sport DS 1
    18 dec 20:00
    Voltena DS 1
    FAST DS 1
    22 dec 19:30
    Sliedrecht Sport DS 1
    Sliedrecht Sport DS 1
    8 jan 20:00
    Eurosped DS 1
    Booleans/ VV Utrecht DS 1
    15 jan 20:00
    Sliedrecht Sport DS 1
    Sliedrecht Sport DS 1
    19 jan 19:30
    Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
    Peelpush DS 1
    23 jan 15:30
    Sliedrecht Sport DS 1
    Sliedrecht Sport DS 1
    29 jan 20:30
    Draisma Dynamo DS 1
    Sliedrecht Sport DS 1
    12 feb 18:00
    Team22 DS 1
    Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
    19 feb 20:00
    Sliedrecht Sport DS 1
    Sliedrecht Sport DS 1
    26 feb 20:00
    Laudame Financials VCN DS 1
    Apollo 8 DS 1
    5 mrt 20:00
    Sliedrecht Sport DS 1
    Voltena DS 1
    12 mrt 19:00
    Sliedrecht Sport DS 1
    Sliedrecht Sport DS 1
    16 mrt 19:30
    FAST DS 1
    VC Sneek DS 1
    20 mrt 16:00
    Sliedrecht Sport DS 1


    Uitslagen



    Stand

    Er is momenteel geen data beschikbaar.

    Nieuws



    Business Club