Dames 1

Landskampioen 2012, 2013, 2017, 2018, 2019
Bekerwinnaar 2012, 2015, 2018, 2019
Supercup 2013, 2017, 2018

Niveau: Eredivisie

Training: Maandag: 17.00-20.00 uur
Dinsdag: 16.00-19.00 uur
Woensdag: 13.00-17.00 uur
Donderdag: 16.00-19.00 uur

Team sponsors

Dames 1

Christie Wolt

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 20 jaar
  • Rugnummer: 1
  • Brechtje Kraaijvanger

  • Positie: Diagonaal
  • Leeftijd: 20 jaar
  • Rugnummer: 2
  • Esther Hullegie

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 26 jaar
  • Rugnummer: 3
  • Jolijn de Haan

  • Positie: Diagonaal
  • Leeftijd: 16 jaar
  • Rugnummer: 4
  • Florien Reesink

  • Positie: Libero
  • Leeftijd: 20 jaar
  • Rugnummer: 5
  • Fleur Savelkoel

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 23 jaar
  • Rugnummer: 6
  • Esther van Berkel

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 28 jaar
  • Rugnummer: 7
  • Demi Korevaar

  • Positie: Midden
  • Leeftijd: 18 jaar
  • Rugnummer: 8
  • Sarah van Aalen

  • Positie: Spelverdeler
  • Leeftijd: 18 jaar
  • Rugnummer: 9
  • Carlijn Ghijssen-Jans

  • Positie: Midden
  • Leeftijd: 31 jaar
  • Rugnummer: 10
  • Ana Rekar

  • Positie: Spelverdeler
  • Leeftijd: 23 jaar
  • Rugnummer: 11
  • Denise de Kant

  • Positie: Midden
  • Leeftijd: 21 jaar
  • Rugnummer: 12
  • Flore Gravesteijn

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 31 jaar
  • Rugnummer: 14
  • Vera Koenen

  • Positie: Trainer-coach
  • Nienke de Waard

  • Positie: Assistent trainer-coach
  • Dineke van Dijken

  • Positie: Assistent trainer-coach
  • Frank Vlot

  • Positie: Assistent trainer
  • Judith Schep-de Vries

  • Positie: Assistent trainer
  • Else Roos-Juch

  • Positie: Fysiotherapeut
  • Lynn Thijssen

  • Positie: Fysiotherapeut
  • Harold Mourik

  • Positie: Manueel therapeut
  • Ton Langenhorst

  • Positie: Teamarts
  • Tom Baas

  • Positie: Krachtprogramma
  • Nathalie Boudrie

  • Positie: Mentale coach
  • Carel van Rijsbergen

  • Positie: Teammanager
  • André Schild

  • Positie: Data-analist
  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

  • Programma

    Peelpush DS 1
    13 okt 15:00
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: 9000ED EF, Datum: zondag 13 oktober, 15:00, Speellocatie: De Korref, Kurversweg 2, 5768RS MEIJEL

    VC Sneek DS 1
    16 okt 20:00
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: 9000ED JF, Datum: woensdag 16 oktober, 20:00, Speellocatie: Sneker Sporthal, van Giffenstraat 3, 8601EX SNEEK

    Sliedrecht Sport DS 1
    19 okt 19:30
    FAST DS 1

    Wedstrijd: 9000ED FG, Datum: zaterdag 19 oktober, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Talentteam Papendal DS 1
    26 okt 14:30
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: 9000ED HF, Datum: zaterdag 26 oktober, 14:30, Speellocatie: Van der Knaaphal, Burg Cees vd Knaapwg 10, 6717VZ EDE GLD

    Sliedrecht Sport DS 1
    2 nov 19:30
    Eurosped DS 1

    Wedstrijd: 9000ED FI, Datum: zaterdag 2 november, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Dros-Alterno DS 1
    9 nov 20:00
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: 9000ED AF, Datum: zaterdag 9 november, 20:00, Speellocatie: Alternohal, Waleweingaarde 101, 7329BD APELDOORN

    Sliedrecht Sport DS 1
    16 nov 19:30
    Apollo 8 DS 1

    Wedstrijd: 9000ED FB, Datum: zaterdag 16 november, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Regio Zwolle Volleybal DS 1
    30 nov 20:00
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: 9000ED CF, Datum: zaterdag 30 november, 20:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

    Sliedrecht Sport DS 1
    7 dec 19:30
    Springendal-Set-Up`65 DS 1

    Wedstrijd: 9000ED FD, Datum: zaterdag 7 december, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Sliedrecht Sport DS 1
    11 dec 19:30
    VC Sneek DS 1

    Wedstrijd: 9000ED FJ, Datum: woensdag 11 december, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    FAST DS 1
    15 dec 15:30
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: 9000ED GF, Datum: zondag 15 december, 15:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS

    Sliedrecht Sport DS 1
    4 jan 19:30
    Talentteam Papendal DS 1

    Wedstrijd: 9000ED FH, Datum: zaterdag 4 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Eurosped DS 1
    8 jan 20:00
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: 9000ED IF, Datum: woensdag 8 januari, 20:00, Speellocatie: Sporthal het Punt, Burg Koetjestraat 2 4, 7681ZP VROOMSHOOP

    Sliedrecht Sport DS 1
    11 jan 19:30
    Dros-Alterno DS 1

    Wedstrijd: 9000ED FA, Datum: zaterdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Apollo 8 DS 1
    19 jan 14:30
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: 9000ED BF, Datum: zondag 19 januari, 14:30, Speellocatie: de Veste, H.F. Roetgerinklaan 5, 7623AX BORNE

    Sliedrecht Sport DS 1
    25 jan 19:30
    Regio Zwolle Volleybal DS 1

    Wedstrijd: 9000ED FC, Datum: zaterdag 25 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

    Springendal-Set-Up`65 DS 1
    1 feb 20:00
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: 9000ED DF, Datum: zaterdag 1 februari, 20:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

    Sliedrecht Sport DS 1
    8 feb 19:30
    Peelpush DS 1

    Wedstrijd: 9000ED FE, Datum: zaterdag 8 februari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT



    Uitslagen



    Stand

    Er is momenteel geen data beschikbaar.

    Nieuws



    Business Club