Dames 1

Landskampioen 2012, 2013, 2017, 2018
Bekerwinnaar 2012, 2015, 2018, 2019
Supercup 2013, 2017, 2018

Niveau: Eredivisie

Training: Maandag: 17.00-20.00 uur
Dinsdag: 16.00-19.00 uur
Woensdag: 13.00-17.00 uur
Donderdag: 16.00-19.00 uur

Team sponsors

Dames 1

Christie Wolt

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 20 jaar
  • Rugnummer: 1
  • Brechtje Kraaijvanger

  • Positie: Diagonaal
  • Leeftijd: 20 jaar
  • Rugnummer: 2
  • Esther Hullegie

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 26 jaar
  • Rugnummer: 3
  • Jolijn de Haan

  • Positie: Diagonaal
  • Leeftijd: 16 jaar
  • Rugnummer: 4
  • Florien Reesink

  • Positie: Libero
  • Leeftijd: 20 jaar
  • Rugnummer: 5
  • Fleur Savelkoel

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 23 jaar
  • Rugnummer: 6
  • Esther van Berkel

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 28 jaar
  • Rugnummer: 7
  • Demi Korevaar

  • Positie: Midden
  • Leeftijd: 18 jaar
  • Rugnummer: 8
  • Sarah van Aalen

  • Positie: Spelverdeler
  • Leeftijd: 18 jaar
  • Rugnummer: 9
  • Carlijn Ghijssen-Jans

  • Positie: Midden
  • Leeftijd: 31 jaar
  • Rugnummer: 10
  • Ana Rekar

  • Positie: Spelverdeler
  • Leeftijd: 23 jaar
  • Rugnummer: 11
  • Denise de Kant

  • Positie: Midden
  • Leeftijd: 21 jaar
  • Rugnummer: 12
  • Flore Gravesteijn

  • Positie: Passer-loper
  • Leeftijd: 31 jaar
  • Rugnummer: 14
  • Vera Koenen

  • Positie: Trainer-coach
  • Nienke de Waard

  • Positie: Assistent trainer-coach
  • Dineke van Dijken

  • Positie: Assistent trainer-coach
  • Frank Vlot

  • Positie: Assistent trainer
  • Judith Schep-de Vries

  • Positie: Assistent trainer
  • Else Roos-Juch

  • Positie: Fysiotherapeut
  • Lynn Thijssen

  • Positie: Fysiotherapeut
  • Harold Mourik

  • Positie: Manueel therapeut
  • Ton Langenhorst

  • Positie: Teamarts
  • Tom Baas

  • Positie: Krachtprogramma
  • Nathalie Boudrie

  • Positie: Mentale coach
  • Carel van Rijsbergen

  • Positie: Teammanager
  • André Schild

  • Positie: Data-analist
  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

  • Programma

    Vervallen: 5 mei 16:00: VC Sneek DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1

    Vervallen wedstrijd: 9000EDP BA-1, Datum: zondag 5 mei, 16:00, Speellocatie: Sneker Sporthal, van Giffenstraat 3, 8601EX SNEEK

    Vervallen: 11 mei 19:30: Sliedrecht Sport DS 1 - VC Sneek DS 1

    Vervallen wedstrijd: 9000EDP AB-1, Datum: zaterdag 11 mei, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht



    Uitslagen

    Sliedrecht Sport DS 1
    3-024 Apr
    VC Sneek DS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport DS 1 - VC Sneek DS 1, Uitslag: 3-0, Setstanden: 25-20, 25-19, 25-20

    VC Sneek DS 1
    0-321 Apr
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: VC Sneek DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1, Uitslag: 0-3, Setstanden: 8-25, 21-25, 19-25

    Sliedrecht Sport DS 1
    3-017 Apr
    VC Sneek DS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport DS 1 - VC Sneek DS 1, Uitslag: 3-0, Setstanden: 25-15, 25-22, 25-10

    Sliedrecht Sport DS 1
    3-213 Apr
    FAST DS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport DS 1 - FAST DS 1, Uitslag: 3-2, Setstanden: 23-25, 25-22, 22-25, 25-15, 15-10

    Springendal-Set-Up`65 DS 1
    0-306 Apr
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1, Uitslag: 0-3, Setstanden: 19-25, 19-25, 21-25

    Sliedrecht Sport DS 1
    3-130 Mar
    Regio Zwolle Volleybal DS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport DS 1 - Regio Zwolle Volleybal DS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 19-25, 25-16, 25-21, 25-19

    Eurosped DS 1
    2-327 Mar
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: Eurosped DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 25-21, 23-25, 25-20, 19-25, 10-15

    Sliedrecht Sport DS 1
    3-123 Mar
    VC Sneek DS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport DS 1 - VC Sneek DS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 20-25, 25-23, 25-23, 25-20

    Sliedrecht Sport DS 1
    3-016 Mar
    Springendal-Set-Up`65 DS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1, Uitslag: 3-0, Setstanden: 25-23, 25-22, 25-15

    Regio Zwolle Volleybal DS 1
    1-309 Mar
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: Regio Zwolle Volleybal DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 25-22, 21-25, 20-25, 12-25

    Sliedrecht Sport DS 1
    3-106 Mar
    Eurosped DS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport DS 1 - Eurosped DS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-16, 21-25, 31-29, 25-16

    VC Sneek DS 1
    3-202 Mar
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: VC Sneek DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1, Uitslag: 3-2, Setstanden: 19-25, 22-25, 26-24, 25-20, 16-14

    FAST DS 1
    0-324 Feb
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: FAST DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1, Uitslag: 0-3, Setstanden: 25-27, 8-25, 14-25

    Sliedrecht Sport DS 1
    3-017 Feb
    Apollo 8 DS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport DS 1 - Apollo 8 DS 1, Uitslag: 3-0, Setstanden: 25-16, 25-23, 25-16

    Sliedrecht Sport DS 1
    3-009 Feb
    Pharmafilter US DS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport DS 1 - Pharmafilter US DS 1, Uitslag: 3-0, Setstanden: 25-12, 25-15, 25-19

    Regio Zwolle Volleybal DS 1
    2-302 Feb
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: Regio Zwolle Volleybal DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 18-25, 25-17, 10-25, 26-24, 9-15

    Sliedrecht Sport DS 1
    3-131 Jan
    Eurosped DS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport DS 1 - Eurosped DS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-20, 14-25, 25-11, 25-15

    Sliedrecht Sport DS 1
    3-026 Jan
    Springendal-Set-Up`65 DS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1, Uitslag: 3-0, Setstanden: 25-13, 25-11, 25-20

    TT Papendal Arnhem DS 1
    0-320 Jan
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: TT Papendal Arnhem DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1, Uitslag: 0-3, Setstanden: 14-25, 14-25, 20-25

    Sliedrecht Sport DS 1
    3-112 Jan
    VC Sneek DS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport DS 1 - VC Sneek DS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 29-31, 25-16, 25-18, 25-17

    VV Utrecht DS 1
    1-306 Jan
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: VV Utrecht DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 19-25, 25-14, 19-25, 15-25

    Sliedrecht Sport DS 1
    3-022 Dec
    Apollo 8 DS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport DS 1 - Apollo 8 DS 1, Uitslag: 3-0, Setstanden: 25-15, 25-18, 25-15

    Eurosped DS 1
    1-316 Dec
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: Eurosped DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 25-22, 19-25, 21-25, 14-25

    Sliedrecht Sport DS 1
    3-012 Dec
    Dros-Alterno DS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport DS 1 - Dros-Alterno DS 1, Uitslag: 3-0, Setstanden: 25-14, 25-13, 25-17

    FAST DS 1
    1-309 Dec
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: FAST DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 19-25, 20-25, 25-12, 26-28

    koffievoordeel.nl / Sudosa-Desto DS 1
    0-301 Dec
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: koffievoordeel.nl / Sudosa-Desto DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1, Uitslag: 0-3, Setstanden: 16-25, 19-25, 22-25

    Sliedrecht Sport DS 1
    3-024 Nov
    Regio Zwolle Volleybal DS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport DS 1 - Regio Zwolle Volleybal DS 1, Uitslag: 3-0, Setstanden: 25-17, 25-21, 25-17

    Dros-Alterno DS 1
    1-321 Nov
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: Dros-Alterno DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 18-25, 20-25, 25-18, 7-25

    Springendal-Set-Up`65 DS 1
    2-317 Nov
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 22-25, 25-21, 16-25, 29-27, 10-15

    Sliedrecht Sport DS 1
    3-010 Nov
    TT Papendal Arnhem DS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport DS 1 - TT Papendal Arnhem DS 1, Uitslag: 3-0, Setstanden: 25-16, 25-15, 25-17

    VC Sneek DS 1
    0-303 Nov
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: VC Sneek DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1, Uitslag: 0-3, Setstanden: 19-25, 21-25, 23-25

    Apollo 8 DS 1
    1-328 Oct
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: Apollo 8 DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 15-25, 24-26, 25-18, 16-25

    Sliedrecht Sport DS 1
    1-320 Oct
    Eurosped DS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport DS 1 - Eurosped DS 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 26-24, 22-25, 20-25, 16-25

    Sliedrecht Sport DS 1
    3-013 Oct
    FAST DS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport DS 1 - FAST DS 1, Uitslag: 3-0, Setstanden: 25-18, 25-12, 25-17

    Pharmafilter US DS 1
    0-306 Oct
    Sliedrecht Sport DS 1

    Wedstrijd: Pharmafilter US DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1, Uitslag: 0-3, Setstanden: 13-25, 24-26, 18-25

    Sliedrecht Sport DS 1
    3-129 Sep
    Eurosped DS 1

    Wedstrijd: Sliedrecht Sport DS 1 - Eurosped DS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-18, 25-19, 19-25, 25-22



    Stand

    Nummer Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
    1 Sliedrecht Sport DS 1 10 31 29 11 939 809
    2 VC Sneek DS 1 10 24 25 13 890 793
    3 Springendal-Set-Up`65 DS 1 10 18 19 18 801 811
    4 Eurosped DS 1 10 17 18 21 866 836
    5 FAST DS 1 10 9 16 25 805 929
    6 Regio Zwolle Volleybal DS 1 10 6 10 29 770 893

    Nieuws



    Business Club