28|05

Voorlopige teamindeling 2022-2023

De eerste voorlopige teamindelingen voor seizoen 2022-2023 zijn bekend.

Voorlopige teamindeling 2022-2023

VERSIE 23 juni 2022

Dames 2 (Topdivisie): Elroy Bezemer – Famke van Rekom, Britt Herwaarden, Sjakkie Donkers, Pamela Bakker, Carlijn Berendsen, Daphne Hulst, Mika Pierik, Solfee Postma, Rianne Hulst, Ellemijn Stevens, Senna van den Berg, Femke Zegwaard

Dames 3 (2e divisie): Daniël van Helden – Marit van der Sluijs, Mariska Boehlee, Lisette de Wit, Anke van As, Anouk de Jong, Iris Koek, Zara Noteboom, Yeliz Yilmaz, Sara van de Weg, Esmee Koene, Suus Kros

Dames 4 (Promotieklasse): Tatum Prins, Quinty Troost, Anne-Fleur de Jong, Nikki Hordijk, Ilse van Dijk, Marjolein van Uden, Lisette Stam, Femke van der Zouwen

Dames 5 (1e klasse): Angelique Westgeest – Mila Leeuwis, Maud van de Weg, Myrthe Mijnster, Donna Westgeest, Filiz In, Bente Diefenbach, Laureen Huijser, Britt Verboom, Chantal Niewenhuis, Amy Tuitel

Dames 6 (1e klasse): Melissa de Groot, Irene Boer, Vicky Stout, Jolijn de Rover, Linda Tamerus, Simone Roskam, Irene Sonneveld, Rosanne Huisman, Maricia Wanrooij, Petra Kroon, Mara Kortland, Manon Koppelaar

Dames 7 (2e klasse): Anoek Barnhoorn, Arlieke Tromp, Denise van de Graaf, Lianne van Steenis, Leanne van den Dool, Marleen Blokland, Daphne van Beest, Samantha van Wingerden

Dames 8 (2e klasse): Bram van Rijsbergen (trainer 1x per 2 wkn) – Mariska Aantjes, Simone Bezemer, Hanna Nengerman, Sharita Veth, Joëlla Bot, Lisa den Toom, Rineke Baan, Laura Hokken, Kimberley Viset, Leanne de Groot, Aniek de Groot (trainend)

Dames 9 (2e klasse): Jaap van Dijk (trainer-coach) – Noa Kentie, Katie Korporaal, Izabel Dekkers, Lisa de Vries, Julia Sterrenburg, Evi Roos, Emma de Ruiter, Donna de Jong, Demi?, Dilara?

Dames 10 (2e klasse): Arlieke Tromp (trainer-coach) – Sasja de Klerk, Lara Sneijder, Moa de Visser, Sanne Zwart, Celeste Troost, Mariëlle Visser, Larissa Visscher, Sarah Bek, Chimène de Groot, Daniëlle van Goolen (trainend)

Dames 11 (3e klasse): Tineke Kenter (trainer-coach) – Marlieke Kamphuis, Hilde Schep, Dominique Verdoorn, Marlies Schild, Aemilie Manschot, Henny Derks, Gerarda van Kooten, Petra van Rekom (trainend), Else van der Leeden (trainend), Marjan Boer (trainend)

Dames 12 (3e  klasse): Onno Bal (trainer 1x per 2 wkn) – Miranda Bal, Marjolein Bons, Jennifer Koster, Wilja Slieker, Ineke Boer, Krista Verhaar, Diane Versluis, Margo van Wingerden, Ada Kroezen, Wendy ’t Hart,

Dames 13 (3e klasse): Marit Baan, Sarah de Raad, Sanne van der Es, Annelies de Bruin, Ester Morks, Bridget Dekker, Loïs Spek, Narin Takac, Dunya de Rover, Luna Teerds

_______________________________________________________________________________________
Heren 2 (Topdivisie)
: Egbert op ’t Hof, Frank Vlot – Jelle van Rekom, Jilles Amersfoort, Ian de Bus, Wessel Anker, Michael van Leeuwen, Luuk de Groot, Albert Stek, Jasper Bouter, Mats Kruiswijk, Gerard Baan, Joel Blokland, Luuk vd Leeden (H2/H3). Aanvulling uit H3: Sem Clement, Aron Huijser

Heren 3 (3e divisie): Martijn van der Valk, Mark Roper (tal-training) – Robert Zoutendijk, Kristian van Heteren, Luke Amersfoort, Ruben Paulus, Harm Korevaar, Aron Huijser, Glen Korevaar, Dan Brinkman, Sem Clement, Berend de Vries (H3/H6), Luuk van der Leeden (H2/H3), Cas Westgeest (H3/H6)

Heren 4 en 5

Heren 6 (Promotieklasse): Jelte Wietses, Jesper van Muijden – Thijmen Oomes, Robin Bakker, Nick van der Leeden, Ward Bal, Levi van der Giessen, Timon Zoutendijk, Cas Westgeest (H3/H6), Berend de Vries (H3/H6), Siebe Vermaas, Rene Hoogendoorn

Heren 7 en 8 


Meisjes A1 (Hoofdklasse): Diane Versluis (trainer-coach) – Marit Bor, Zelda Westerhout, Lisa van Zijl, Lieke Versluis, Sanne Versluis, Sabine Vogel, Lisanne Mampaeij, Anna de Jong, Febe Vendeville

Meisjes A2 (1e klasse): * Judith Schep (coach) –  Linah Elhalky, Nikki Roskam, Marit Zwart, Melanie Stout, Bregje Schep, Amirtha Thedchanamoorthy, Julie Slotboom , Noortje van Voorst , meetrainend: Tessa Mijnster
Meisjes A3 (2e klasse): * Peter de Keijzer (coach) –  Jasmijn Bons, Dana den Breejen, Noor Rikkers, Elise Dekker, Millaa de Keijzer, Yelina Brand , Janneke den Boer
Meisjes B1 (Hoofdklasse): David van Rekom, Famke van Rekom, Jelle van Rekom – Ester Elsinga, Judith Mijnster, Isa Kroon, Senne van den Berg, Evi Baan, Julia Boogaard, Sarah Korporaal, Laura Flier, Jadey van Rees
Meisjes B2 (1e klasse): Gerarda Veen en Chimène de Groot – Damaris Willemse, Hannah Veen, Marit van Loon, Zilpa Vendeville, Cyrille de Groot, Shannon de Groot, Julia Blokland, Sarah Spek
Meisjes B3 (2e klasse): Mariëlle Visser en Lara Sneijder – Tara-Jane Maaskant, Senna de Jong, Tessa Mijnster, Lucie Keesmaat, Janniek Schouten, Sanne van Wijngaarden
Meisjes C1 (1e klasse): Sara van de Weg – Benthe Vogel, Milou van Dijk, Demi Zuur, Esmee Zuur, Femke Seesing, Marrit van Wijgerden, Sam van de Weg, Sophie Bruning, Charlotte Plenk Meisjes C2 (1e klasse): – Sarah den Boer, Rosanne Koetsveld, Cyrelle Huijser, Jasmijn Ebert, Hannah van Hemert, Louna Hartog, Yinthe van Dormolen
Meisjes C3 (2e klasse): * – Layla Rivera Ramirez, Iris de Noord , Felina Besemer, Angelina da Silva, Suzy van de Giessen, Teta Uwamahoro, Britt Korevaar, Myrthe Dekker
Meisjes C4 (2e klasse):
– Jenthe van Loon, Nienke van der Zouwen, Neltia da Costa, Hind Elhalky, Aaliyah Bakker, Jessie Boer, Lisanne Baan, Renate de Noord, Angel Theivendram
Meisjes C5 (2e klasse): * – Emma Westland, Jael Wemmers, Tess van Vuuren, Eva Paas, Eloise Toet, Faye van Rees, Lois de Raad, Evi Mijs
Meisjes C6 (3e klasse): Dennis Hartmans – Eva Elsinga, Reza van der Starre, Sterre Hartmans, Jolynn Verboom, Lieve Wiersma, Ninthe Visser, Ayla Takaç, Benthe Boer

__________________________________________________________________________________________
Jongens B1 (Hoofdklasse)
: Jesper van Muijden, Jelte Wietses – Richard Baggerman, Max den Boer, Justin van der Linden, Boudewijn Ligthart, Tobias Huizinga, Nathan Veen, Finn Zwartbol, Jefta Stam (B2/B1)

Jongens B2 (1e klasse): Larissa Visscher – Marnick Baan Hofman, Chris Hoogendoorn, Bryan Helmich, Gijs-Jan van Hemert, Daniel van Leeuwen, Micha Mak, Joran de Winter, Dylan Visscher, Aron van Horssen, Jefta Stam (B2/B1)

Jongens C1 (Hoofdklasse): Bas de Groot, Martijn van der Valk, Tibo Visser (manager) – Doortje Kros, Tirsa van der Valk, Thijs den Boer, Olivier Ligthart, Fenna van der Valk, Jenna Kroon, Thijs de Waard, Kwintijn Ligthart, Vic Westgeest

Jongens C2 (1e klasse): Dave van Rekom – Mats den Hartog, Joas van Mourik, Ole Vlot, Chris Nguyen, Ivan Roest, Mees Schagen, Emma Kentie, Esa Wemmers, Lisa Mijnster

Jongens C3 (4*4): Joan van Rees – Jurriën Koetsveld, Lucas van de Water, Jonathan Mak, Jurian van Heteren, Lorenzo van Rees, Julian Vogelaar, Stijn Kraaijeveld

CMV6.1
CMV5.1
CMV5.2
CMV5.3
CMV5.4
CMV5.5
CMV5.6


Terug naar nieuws overzicht


Business Club