Sliedrecht Sport-teams

Hier vind je waar de teams van Sliedrecht Sport hun komende wedstrijden spelen. Let op: wedstrijden van Dames 1 en Heren 1 zijn niet opgenomen in dit overzicht.


Programma

: Flits N5 3 - Sliedrecht Sport N5 5

Wedstrijd: 7000CA51F1AE, Datum: , Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110, 3353CV PAPENDRECHT

: Volley Tilburg DS 8 - Sliedrecht Sport DS 9

Wedstrijd: 7000D3I1 JC, Datum: , Speellocatie: Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Olympiaplein 382, 5022DX TILBURG

Sliedrecht Sport DS 3
20 sep 19:15
Volley Zuid DS 1

Wedstrijd: 70003AD BK, Datum: vrijdag 20 september, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 8
20 sep 19:15
Volley Meerkerk'95 DS 4

Wedstrijd: 7000D2B BK, Datum: vrijdag 20 september, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 4
20 sep 19:15
VOKO HS 2

Wedstrijd: 7000HPB DI, Datum: vrijdag 20 september, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 3
20 sep 21:15
Erasmus Volley HS 1

Wedstrijd: 70003AH FG, Datum: vrijdag 20 september, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 9
20 sep 21:15
Volley Tilburg DS 8

Wedstrijd: 7000D3I1 CJ, Datum: vrijdag 20 september, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 6
20 sep 21:15
Fusion Rotterdam HS 2

Wedstrijd: 7000HPA CJ, Datum: vrijdag 20 september, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

DVO N6 1
21 sep 9:00
Sliedrecht Sport N6 1

Wedstrijd: 7000CA61A1BC, Datum: zaterdag 21 september, 9:00, Speellocatie: 't Paradijs, Wiardi Beckmanstraat 35, 3262VP OUD-BEIJERLAND

Sliedrecht Sport N5 3
21 sep 10:45
VC WIK Groot-Ammers N5 2

Wedstrijd: 7000CA51G1CD, Datum: zaterdag 21 september, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 1
21 sep 10:45
Voleco/VC Krimpen N5 1

Wedstrijd: 7000CA5HA1AB, Datum: zaterdag 21 september, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JC 2
21 sep 10:45
Vollido JC 3

Wedstrijd: 7000JC2D1 BA, Datum: zaterdag 21 september, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MC 2
21 sep 10:45
Smash'66 MC 1

Wedstrijd: 7000MC1B1 EF, Datum: zaterdag 21 september, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

OKK '70 N5 1
21 sep 11:30
Sliedrecht Sport N5 5

Wedstrijd: 7000CA51F1DE, Datum: zaterdag 21 september, 11:30, Speellocatie: De Wielewaal, Cornelisweer 2, 3371PH HARDINXVELD-GIESSENDAM

VCN DS 7
21 sep 11:30
Sliedrecht Sport DS 11

Wedstrijd: 7000D3E1 EH, Datum: zaterdag 21 september, 11:30, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB CAPELLE AAN DEN IJSSEL

Sliedrecht Sport MA 3
21 sep 12:45
Flits MA 1

Wedstrijd: 7000MA1D1 AB, Datum: zaterdag 21 september, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MC 3
21 sep 12:45
VIA MC 1

Wedstrijd: 7000MC2F1 CD, Datum: zaterdag 21 september, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MC 1
21 sep 12:45
Volley Meerkerk'95 MC 1

Wedstrijd: 7000MCHA1 BD, Datum: zaterdag 21 september, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Volley2B JB 1
21 sep 13:00
Sliedrecht Sport JB 2

Wedstrijd: 7000JB1A1 AB, Datum: zaterdag 21 september, 13:00, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL BERGSCHENHOEK

RVC/Libanon '50 DS 6
21 sep 13:30
Sliedrecht Sport DS 7

Wedstrijd: 7000D2C FG, Datum: zaterdag 21 september, 13:30, Speellocatie: Kralingen, Slaak 15, 3061CS ROTTERDAM

Voltena MB 3
21 sep 13:30
Sliedrecht Sport MB 2

Wedstrijd: 7000MB1D1 AB, Datum: zaterdag 21 september, 13:30, Speellocatie: De Iris, Singel 16 A, 4255HD NIEUWENDIJK NB

Haaften Kwiek MA 1
21 sep 14:00
Sliedrecht Sport MA 1

Wedstrijd: 7000MAHB1 BC, Datum: zaterdag 21 september, 14:00, Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1, 4175HA HAAFTEN

Skunk HS 2
21 sep 14:30
Sliedrecht Sport HS 5

Wedstrijd: 7000HPC EH, Datum: zaterdag 21 september, 14:30, Speellocatie: De Bunders, De Bunders 1, 5467JZ VEGHEL

Sliedrecht Sport JA 2
21 sep 14:45
VC WIK Groot-Ammers JA 1

Wedstrijd: 7000JAHA1 DE, Datum: zaterdag 21 september, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MA 2
21 sep 14:45
Flits MA 2

Wedstrijd: 7000MA1C1 BC-1, Datum: zaterdag 21 september, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Next Volley Dordrecht MB 3
21 sep 14:45
Sliedrecht Sport MB 4

Wedstrijd: 7000MB2C1 BC, Datum: zaterdag 21 september, 14:45, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT

Sliedrecht Sport MB 1
21 sep 14:45
VC WIK Groot-Ammers MB 1

Wedstrijd: 7000MBHA1 AB, Datum: zaterdag 21 september, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

DVO DS 3
21 sep 15:00
Sliedrecht Sport DS 10

Wedstrijd: 7000D3C1 EH, Datum: zaterdag 21 september, 15:00, Speellocatie: 't Paradijs, Wiardi Beckmanstraat 35, 3262VP OUD-BEIJERLAND

RVC/Libanon '50 DS 3
21 sep 15:30
Sliedrecht Sport DS 5

Wedstrijd: 7000D1A DI, Datum: zaterdag 21 september, 15:30, Speellocatie: Kralingen, Slaak 15, 3061CS ROTTERDAM

WHV HS 3
21 sep 16:00
Sliedrecht Sport HS 8

Wedstrijd: 7000H2C EH, Datum: zaterdag 21 september, 16:00, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM ASPEREN

Sliedrecht Sport DS 6
21 sep 16:45
Fusion Rotterdam DS 2

Wedstrijd: 7000D2A CJ, Datum: zaterdag 21 september, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 4
21 sep 16:45
Volley Zuid DS 2

Wedstrijd: 7000DPA BK, Datum: zaterdag 21 september, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Podarwic HS 2
21 sep 16:45
Sliedrecht Sport HS 9

Wedstrijd: 7000H3C1 DI, Datum: zaterdag 21 september, 16:45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 21, 5308KB AALST

Next Volley Dordrecht JB 1
21 sep 16:45
Sliedrecht Sport JB 1

Wedstrijd: 7000JBHA1 CD, Datum: zaterdag 21 september, 16:45, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT

Fusion Rotterdam N5 1
21 sep 17:30
Sliedrecht Sport N5 2

Wedstrijd: 7000CA5HA1CD-1, Datum: zaterdag 21 september, 17:30, Speellocatie: Alexander, Sjanghailaan 275, 3066SJ ROTTERDAM

Sliedrecht Sport DS 2
21 sep 19:30
VV Utrecht DS 1

Wedstrijd: 9000TD CJ, Datum: zaterdag 21 september, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

RVC/Libanon '50 HS 2
21 sep 20:00
Sliedrecht Sport HS 7

Wedstrijd: 7000H1A FG, Datum: zaterdag 21 september, 20:00, Speellocatie: Kralingen, Slaak 15, 3061CS ROTTERDAM

VC WIK Groot-Ammers HS 3
26 sep 21:15
Sliedrecht Sport HS 6

Wedstrijd: 7000HPA IC, Datum: donderdag 26 september, 21:15, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV GROOT-AMMERS

Sliedrecht Sport HS 3
27 sep 19:15
ROWI HS 1

Wedstrijd: 70003AH FL, Datum: vrijdag 27 september, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 10
27 sep 19:15
RVC/Libanon '50 DS 9

Wedstrijd: 7000D3C1 HD, Datum: vrijdag 27 september, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Vollido DS 2
27 sep 20:45
Sliedrecht Sport DS 8

Wedstrijd: 7000D2B JB, Datum: vrijdag 27 september, 20:45, Speellocatie: De Ridderhal, Hoge Kade 60, 3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT

Sliedrecht Sport DS 5
27 sep 21:15
Haaften Kwiek DS 1

Wedstrijd: 7000D1A IC, Datum: vrijdag 27 september, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Move4U DS 2
27 sep 21:15
Sliedrecht Sport DS 6

Wedstrijd: 7000D2A IC, Datum: vrijdag 27 september, 21:15, Speellocatie: Sporthal Holy, Korhoenlaan 6, 3136ST VLAARDINGEN

Sliedrecht Sport HS 7
27 sep 21:15
Phoenix HS 1

Wedstrijd: 7000H1A GE, Datum: vrijdag 27 september, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 5
27 sep 21:15
VC Polaris HS 2

Wedstrijd: 7000HPC HD, Datum: vrijdag 27 september, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Fusion Rotterdam N5 1
28 sep 9:30
Sliedrecht Sport N5 2

Wedstrijd: 7000CA5HA1CD, Datum: zaterdag 28 september, 9:30, Speellocatie: Alexander, Sjanghailaan 275, 3066SJ ROTTERDAM

VC WIK Groot-Ammers N5 1
28 sep 9:30
Sliedrecht Sport N5 1

Wedstrijd: 7000CA5HA1EA, Datum: zaterdag 28 september, 9:30, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV GROOT-AMMERS

Voltena MA 1
28 sep 9:30
Sliedrecht Sport MA 3

Wedstrijd: 7000MA1D1 EA, Datum: zaterdag 28 september, 9:30, Speellocatie: De Iris, Singel 16 A, 4255HD NIEUWENDIJK NB

Vollido JC 3
28 sep 10:15
Sliedrecht Sport JC 2

Wedstrijd: 7000JC2D1 AB, Datum: zaterdag 28 september, 10:15, Speellocatie: De Ridderhal, Hoge Kade 60, 3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT

Flits MC 1
28 sep 10:30
Sliedrecht Sport MC 2

Wedstrijd: 7000MC1B1 AE, Datum: zaterdag 28 september, 10:30, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110, 3353CV PAPENDRECHT

Sliedrecht Sport N5 5
28 sep 10:45
Next Volley Dordrecht N5 4

Wedstrijd: 7000CA51F1EC, Datum: zaterdag 28 september, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JB 2
28 sep 10:45
Voleco/VC Krimpen JB 2

Wedstrijd: 7000JB1A1 BC, Datum: zaterdag 28 september, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 2
28 sep 10:45
AVVA MB 1

Wedstrijd: 7000MB1D1 BC, Datum: zaterdag 28 september, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Next Volley Dordrecht JC 1
28 sep 11:00
Sliedrecht Sport JC 1

Wedstrijd: 7000JCHA1 CD, Datum: zaterdag 28 september, 11:00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT

OKK '70 N5 3
28 sep 11:15
Sliedrecht Sport N5 4

Wedstrijd: 7000CA51E1CD, Datum: zaterdag 28 september, 11:15, Speellocatie: De Wielewaal, Cornelisweer 2, 3371PH HARDINXVELD-GIESSENDAM

Flits MC 3
28 sep 12:30
Sliedrecht Sport MC 3

Wedstrijd: 7000MC2F1 AC, Datum: zaterdag 28 september, 12:30, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110, 3353CV PAPENDRECHT

Next Volley Dordrecht N5 8
28 sep 12:45
Sliedrecht Sport N5 3

Wedstrijd: 7000CA51G1AC, Datum: zaterdag 28 september, 12:45, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT

Sliedrecht Sport JA 1
28 sep 12:45
Sliedrecht Sport JA 2

Wedstrijd: 7000JAHA1 CD, Datum: zaterdag 28 september, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JA 1
28 sep 12:45
Sliedrecht Sport JA 2

Wedstrijd: 7000JAHA1 CD, Datum: zaterdag 28 september, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MA 2
28 sep 12:45
Flits MA 2

Wedstrijd: 7000MA1C1 BC, Datum: zaterdag 28 september, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 3
28 sep 12:45
Flits MB 1

Wedstrijd: 7000MB1C1 CD, Datum: zaterdag 28 september, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Voleco/VC Krimpen N6 3
28 sep 13:00
Sliedrecht Sport N6 1

Wedstrijd: 7000CA61A1DC, Datum: zaterdag 28 september, 13:00, Speellocatie: De Drie Maenen, Abelenlaan 1, 2935SB OUDERKERK AAN DEN IJSSEL

Volley2B MA 2
28 sep 13:00
Sliedrecht Sport MA 1

Wedstrijd: 7000MAHB1 DC, Datum: zaterdag 28 september, 13:00, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL BERGSCHENHOEK

BeneVia MB 1
28 sep 14:00
Sliedrecht Sport MB 4

Wedstrijd: 7000MB2C1 AC, Datum: zaterdag 28 september, 14:00, Speellocatie: Kees Verkerkhal, Laning 1, 3297TB PUTTERSHOEK

Sliedrecht Sport DS 11
28 sep 14:45
RVC/Libanon '50 DS 8

Wedstrijd: 7000D3E1 HD, Datum: zaterdag 28 september, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 9
28 sep 14:45
Spirit HS 5

Wedstrijd: 7000H3C1 IC, Datum: zaterdag 28 september, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JB 1
28 sep 14:45
VC WIK Groot-Ammers JB 1

Wedstrijd: 7000JBHA1 DE, Datum: zaterdag 28 september, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Volley Meerkerk'95 DS 2
28 sep 15:30
Sliedrecht Sport DS 3

Wedstrijd: 70003AD JB, Datum: zaterdag 28 september, 15:30, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT MEERKERK

Fusion Rotterdam DS 1
28 sep 15:30
Sliedrecht Sport DS 4

Wedstrijd: 7000DPA JB, Datum: zaterdag 28 september, 15:30, Speellocatie: Alexander, Sjanghailaan 275, 3066SJ ROTTERDAM

Sliedrecht Sport HS 2
28 sep 16:45
Compaen HS 1

Wedstrijd: 90001BH HD, Datum: zaterdag 28 september, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 7
28 sep 16:45
Phoenix DS 2

Wedstrijd: 7000D2C GE, Datum: zaterdag 28 september, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Next Volley Dordrecht HS 4
28 sep 16:45
Sliedrecht Sport HS 4

Wedstrijd: 7000HPB HD, Datum: zaterdag 28 september, 16:45, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT

Voleco/VC Krimpen MC 1
28 sep 17:00
Sliedrecht Sport MC 1

Wedstrijd: 7000MCHA1 CB, Datum: zaterdag 28 september, 17:00, Speellocatie: De Drie Maenen, Abelenlaan 1, 2935SB OUDERKERK AAN DEN IJSSEL

OBEG Donitas DS 1
28 sep 19:30
Sliedrecht Sport DS 2

Wedstrijd: 9000TD IC, Datum: zaterdag 28 september, 19:30, Speellocatie: Struikhal (RUG), Blauwborgje 16, 9747AC GRONINGEN

Sliedrecht Sport DS 3
4 okt 19:15
Hands up DS 1

Wedstrijd: 70003AD BI, Datum: vrijdag 4 oktober, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 8
4 okt 19:15
VC WIK Groot-Ammers DS 4

Wedstrijd: 7000D2B BI, Datum: vrijdag 4 oktober, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 4
4 okt 19:15
Spirit HS 1

Wedstrijd: 7000HPB DG, Datum: vrijdag 4 oktober, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Molenwiek'74 MA 2
4 okt 19:15
Sliedrecht Sport MA 2

Wedstrijd: 7000MA1C1 AB, Datum: vrijdag 4 oktober, 19:15, Speellocatie: De Klipper, Klipperstraat 20, 2957EM NIEUW-LEKKERLAND

Move4U DS 4
4 okt 19:30
Sliedrecht Sport DS 10

Wedstrijd: 7000D3C1 CH, Datum: vrijdag 4 oktober, 19:30, Speellocatie: Sporthal Holy, Korhoenlaan 6, 3136ST VLAARDINGEN

VC WIK Groot-Ammers JA 1
4 okt 19:30
Sliedrecht Sport JA 1

Wedstrijd: 7000JAHA1 EC, Datum: vrijdag 4 oktober, 19:30, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV GROOT-AMMERS

Move4U DS 5
4 okt 21:15
Sliedrecht Sport DS 11

Wedstrijd: 7000D3E1 CH, Datum: vrijdag 4 oktober, 21:15, Speellocatie: Sporthal Holy, Korhoenlaan 6, 3136ST VLAARDINGEN

Sliedrecht Sport DS 9
4 okt 21:15
Vedo'70 DS 3

Wedstrijd: 7000D3I1 CH, Datum: vrijdag 4 oktober, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Move4U HS 2
4 okt 21:15
Sliedrecht Sport HS 7

Wedstrijd: 7000H1A DG, Datum: vrijdag 4 oktober, 21:15, Speellocatie: Sporthal Holy, Korhoenlaan 6, 3136ST VLAARDINGEN

Sliedrecht Sport HS 6
4 okt 21:15
Move4U HS 1

Wedstrijd: 7000HPA CH, Datum: vrijdag 4 oktober, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 4
5 okt 9:00
Flits N5 2

Wedstrijd: 7000CA51E1DA, Datum: zaterdag 5 oktober, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 1
5 okt 9:00
Sliedrecht Sport N5 2

Wedstrijd: 7000CA5HA1AD, Datum: zaterdag 5 oktober, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 1
5 okt 9:00
Sliedrecht Sport N5 2

Wedstrijd: 7000CA5HA1AD, Datum: zaterdag 5 oktober, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N6 1
5 okt 9:00
Voleco/VC Krimpen N6 3

Wedstrijd: 7000CA61A1CD, Datum: zaterdag 5 oktober, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MC 2
5 okt 9:00
OKK '70 MC 1

Wedstrijd: 7000MC1B1 ED, Datum: zaterdag 5 oktober, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 5
5 okt 10:45
Flits N5 3

Wedstrijd: 7000CA51F1EA-1, Datum: zaterdag 5 oktober, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 3
5 okt 10:45
Voltena N5 1

Wedstrijd: 7000CA51G1CF, Datum: zaterdag 5 oktober, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 4
5 okt 10:45
Vollido MB 3

Wedstrijd: 7000MB2C1 CF, Datum: zaterdag 5 oktober, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MC 3
5 okt 10:45
WHV MC 2

Wedstrijd: 7000MC2F1 CF, Datum: zaterdag 5 oktober, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Vollido JC 3
5 okt 12:00
Sliedrecht Sport JC 2

Wedstrijd: 7000JC2D1 AB-1, Datum: zaterdag 5 oktober, 12:00, Speellocatie: De Ridderhal, Hoge Kade 60, 3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT

Sliedrecht Sport JA 2
5 okt 12:45
De Burgst Breda JA 1

Wedstrijd: 7000JAHA1 DA, Datum: zaterdag 5 oktober, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MA 3
5 okt 12:45
OKK '70 MA 1

Wedstrijd: 7000MA1D1 AC, Datum: zaterdag 5 oktober, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 1
5 okt 12:45
Volley2B MB 1

Wedstrijd: 7000MBHA1 AE, Datum: zaterdag 5 oktober, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

OKK '70 JB 1
5 okt 13:00
Sliedrecht Sport JB 2

Wedstrijd: 7000JB1A1 EB, Datum: zaterdag 5 oktober, 13:00, Speellocatie: De Wielewaal, Cornelisweer 2, 3371PH HARDINXVELD-GIESSENDAM

De Moriaan Symmachia Roosendaal JB 1
5 okt 13:00
Sliedrecht Sport JB 1

Wedstrijd: 7000JBHA1 BD, Datum: zaterdag 5 oktober, 13:00, Speellocatie: D'n Dijck, Platinadijk 27, 4706LK ROOSENDAAL

Volley2B MC 2
5 okt 13:00
Sliedrecht Sport MC 1

Wedstrijd: 7000MCHA1 FB, Datum: zaterdag 5 oktober, 13:00, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL BERGSCHENHOEK

Fusion Rotterdam JA 1
5 okt 13:30
Sliedrecht Sport JA 1

Wedstrijd: 7000JAHA1 BC-1, Datum: zaterdag 5 oktober, 13:30, Speellocatie: Alexander, Sjanghailaan 275, 3066SJ ROTTERDAM

SNA DS 1
5 okt 14:30
Sliedrecht Sport DS 5

Wedstrijd: 7000D1A BI, Datum: zaterdag 5 oktober, 14:30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG BLESKENSGRAAF CA

Sliedrecht Sport DS 6
5 okt 14:45
Erasmus Volley DS 3

Wedstrijd: 7000D2A CH, Datum: zaterdag 5 oktober, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 4
5 okt 14:45
Move4U DS 1

Wedstrijd: 7000DPA BI, Datum: zaterdag 5 oktober, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MA 1
5 okt 14:45
WHV MA 1

Wedstrijd: 7000MAHB1 CE, Datum: zaterdag 5 oktober, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Haaften Kwiek HS 1
5 okt 16:00
Sliedrecht Sport HS 8

Wedstrijd: 7000H2C CH, Datum: zaterdag 5 oktober, 16:00, Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1, 4175HA HAAFTEN

BeneVia HS 3
5 okt 16:00
Sliedrecht Sport HS 9

Wedstrijd: 7000H3C1 BI, Datum: zaterdag 5 oktober, 16:00, Speellocatie: Kees Verkerkhal, Laning 1, 3297TB PUTTERSHOEK

Volley Tilburg HS 4
5 okt 16:00
Sliedrecht Sport HS 5

Wedstrijd: 7000HPC CH, Datum: zaterdag 5 oktober, 16:00, Speellocatie: Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Olympiaplein 382, 5022DX TILBURG

Voltena MB 2
5 okt 16:00
Sliedrecht Sport MB 3

Wedstrijd: 7000MB1C1 BC, Datum: zaterdag 5 oktober, 16:00, Speellocatie: De Crosser, Raadhuislaan 19, 4251VS WERKENDAM

Velo HS 1
5 okt 17:00
Sliedrecht Sport HS 2

Wedstrijd: 90001BH CH, Datum: zaterdag 5 oktober, 17:00, Speellocatie: Velo-hal, Noordweg 26, 2291EE WATERINGEN

Sliedrecht Sport DS 2
5 okt 17:15
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 1

Wedstrijd: 9000TD CH, Datum: zaterdag 5 oktober, 17:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

AVVA HS 1
5 okt 18:30
Sliedrecht Sport HS 3

Wedstrijd: 70003AH EF, Datum: zaterdag 5 oktober, 18:30, Speellocatie: Het Spant, Liesveldweg 67, 4233HG AMEIDE

Sliedrecht Sport HS 3
11 okt 19:15
Volley2B HS 1

Wedstrijd: 70003AH FD, Datum: vrijdag 11 oktober, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 10
11 okt 19:15
Spirit DS 3

Wedstrijd: 7000D3C1 HB, Datum: vrijdag 11 oktober, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JA 2
11 okt 19:15
Sliedrecht Sport JA 1

Wedstrijd: 7000JAHA1 DC, Datum: vrijdag 11 oktober, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JA 2
11 okt 19:15
Sliedrecht Sport JA 1

Wedstrijd: 7000JAHA1 DC, Datum: vrijdag 11 oktober, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Next Volley Dordrecht HS 3
11 okt 20:30
Sliedrecht Sport HS 6

Wedstrijd: 7000HPA GC, Datum: vrijdag 11 oktober, 20:30, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT

BeneVia HS 1
11 okt 20:30
Sliedrecht Sport HS 4

Wedstrijd: 7000HPB FD, Datum: vrijdag 11 oktober, 20:30, Speellocatie: De Schenkel, Schenkeltje 7 B, 3295KK 'S-GRAVENDEEL

Sliedrecht Sport DS 5
11 okt 21:15
City Bril Krimpen DS 1

Wedstrijd: 7000D1A IA, Datum: vrijdag 11 oktober, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 7
11 okt 21:15
Podarwic HS 1

Wedstrijd: 7000H1A GC, Datum: vrijdag 11 oktober, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 5
11 okt 21:15
Udenhout HS 1

Wedstrijd: 7000HPC HB, Datum: vrijdag 11 oktober, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 4
12 okt 9:00
Spirit N5 2

Wedstrijd: 7000CA51E1DE, Datum: zaterdag 12 oktober, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 2
12 okt 9:00
VC WIK Groot-Ammers N5 1

Wedstrijd: 7000CA5HA1DE, Datum: zaterdag 12 oktober, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JC 2
12 okt 9:00
Flits JC 1

Wedstrijd: 7000JC2D1 BC, Datum: zaterdag 12 oktober, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Fusion Rotterdam N5 1
12 okt 9:30
Sliedrecht Sport N5 1

Wedstrijd: 7000CA5HA1CA, Datum: zaterdag 12 oktober, 9:30, Speellocatie: Alexander, Sjanghailaan 275, 3066SJ ROTTERDAM

VC WIK Groot-Ammers MC 2
12 okt 9:30
Sliedrecht Sport MC 3

Wedstrijd: 7000MC2F1 EC, Datum: zaterdag 12 oktober, 9:30, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV GROOT-AMMERS

Sliedrecht Sport JB 2
12 okt 10:45
Volley2B JB 1

Wedstrijd: 7000JB1A1 BA, Datum: zaterdag 12 oktober, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JC 1
12 okt 10:45
Smash'66 JC 1

Wedstrijd: 7000JCHA1 DE, Datum: zaterdag 12 oktober, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MC 2
12 okt 10:45
Next Volley Dordrecht MC 2

Wedstrijd: 7000MC1B1 EC, Datum: zaterdag 12 oktober, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Volley Meerkerk'95 N5 1
12 okt 11:15
Sliedrecht Sport N5 3

Wedstrijd: 7000CA51G1EC, Datum: zaterdag 12 oktober, 11:15, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT MEERKERK

BeneVia N6 1
12 okt 12:00
Sliedrecht Sport N6 1

Wedstrijd: 7000CA61A1EC, Datum: zaterdag 12 oktober, 12:00, Speellocatie: Kees Verkerkhal, Laning 1, 3297TB PUTTERSHOEK

WHV MB 1
12 okt 12:00
Sliedrecht Sport MB 2

Wedstrijd: 7000MB1D1 FB, Datum: zaterdag 12 oktober, 12:00, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM ASPEREN

De Burgst Breda MA 1
12 okt 12:30
Sliedrecht Sport MA 1

Wedstrijd: 7000MAHB1 AC, Datum: zaterdag 12 oktober, 12:30, Speellocatie: Sportcentrum Breda, Topaasstraat 13, 4817HA BREDA

Sliedrecht Sport MA 2
12 okt 12:45
Next Volley Dordrecht MA 2

Wedstrijd: 7000MA1C1 BD, Datum: zaterdag 12 oktober, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 3
12 okt 12:45
VCN MB 1

Wedstrijd: 7000MB1C1 CA, Datum: zaterdag 12 oktober, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Volley2B MB 1
12 okt 13:00
Sliedrecht Sport MB 1

Wedstrijd: 7000MBHA1 EA-1, Datum: zaterdag 12 oktober, 13:00, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL BERGSCHENHOEK

Fusion Rotterdam JA 1
12 okt 13:30
Sliedrecht Sport JA 1

Wedstrijd: 7000JAHA1 BC, Datum: zaterdag 12 oktober, 13:30, Speellocatie: Alexander, Sjanghailaan 275, 3066SJ ROTTERDAM

Switch'89 MB 1
12 okt 14:15
Sliedrecht Sport MB 4

Wedstrijd: 7000MB2C1 DC, Datum: zaterdag 12 oktober, 14:15, Speellocatie: Walburghal, Beneluxlaan 60, 3332EB ZWIJNDRECHT

HLB Van Daal/DS DS 2
12 okt 14:45
Sliedrecht Sport DS 3

Wedstrijd: 70003AD HB, Datum: zaterdag 12 oktober, 14:45, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

Volley2B DS 5
12 okt 14:45
Sliedrecht Sport DS 6

Wedstrijd: 7000D2A GC, Datum: zaterdag 12 oktober, 14:45, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL BERGSCHENHOEK

Sliedrecht Sport DS 11
12 okt 14:45
Voleco DS 3

Wedstrijd: 7000D3E1 HB, Datum: zaterdag 12 oktober, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 9
12 okt 14:45
SNA HS 2

Wedstrijd: 7000H3C1 IA, Datum: zaterdag 12 oktober, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JB 1
12 okt 14:45
Voleco/VC Krimpen JB 1

Wedstrijd: 7000JBHA1 DG, Datum: zaterdag 12 oktober, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

De Burgst Breda DS 2
12 okt 16:30
Sliedrecht Sport DS 4

Wedstrijd: 7000DPA HB, Datum: zaterdag 12 oktober, 16:30, Speellocatie: Sportcentrum Breda, Topaasstraat 13, 4817HA BREDA

Volley2B MC 1
12 okt 16:30
Sliedrecht Sport MC 1

Wedstrijd: 7000MCHA1 EB, Datum: zaterdag 12 oktober, 16:30, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL BERGSCHENHOEK

Sliedrecht Sport HS 2
12 okt 16:45
NVC HS 1

Wedstrijd: 90001BH HB, Datum: zaterdag 12 oktober, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 7
12 okt 16:45
Next Volley Dordrecht DS 6

Wedstrijd: 7000D2C GC, Datum: zaterdag 12 oktober, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 8
12 okt 16:45
Yum HS 1

Wedstrijd: 7000H2C HB, Datum: zaterdag 12 oktober, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Vridos DS 4
12 okt 18:15
Sliedrecht Sport DS 9

Wedstrijd: 7000D3I1 GC, Datum: zaterdag 12 oktober, 18:15, Speellocatie: Neerpolder, Bogerd 45, 3381DA GIESSENBURG

Pharmafilter US DS 1
12 okt 20:00
Sliedrecht Sport DS 2

Wedstrijd: 9000TD GC, Datum: zaterdag 12 oktober, 20:00, Speellocatie: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, 1091AN AMSTERDAM

Smash'66 DS 2
16 okt 20:00
Sliedrecht Sport DS 7

Wedstrijd: 7000D2C HG, Datum: woensdag 16 oktober, 20:00, Speellocatie: Blokweer, Esdoornlaan 25, 2951BE ALBLASSERDAM

VC WIK Groot-Ammers N5 1
18 okt 19:15
Sliedrecht Sport N5 1

Wedstrijd: 7000CA5HA1EA-1, Datum: vrijdag 18 oktober, 19:15, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV GROOT-AMMERS

OKK '70 MA 1
18 okt 19:45
Sliedrecht Sport MA 3

Wedstrijd: 7000MA1D1 CA, Datum: vrijdag 18 oktober, 19:45, Speellocatie: De Wielewaal, Cornelisweer 2, 3371PH HARDINXVELD-GIESSENDAM

Sliedrecht Sport DS 9
18 okt 21:15
Vridos DS 2

Wedstrijd: 7000D3I1 CF, Datum: vrijdag 18 oktober, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N6 1
19 okt 9:00
Voleco/VC Krimpen N6 2

Wedstrijd: 7000CA61A1CA, Datum: zaterdag 19 oktober, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JC 2
19 okt 9:00
Meteoor JC 1

Wedstrijd: 7000JC2D1 BD, Datum: zaterdag 19 oktober, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JA 1
19 okt 12:45
Sliedrecht Sport JA 2

Wedstrijd: 7000JAHA1 CD-1, Datum: zaterdag 19 oktober, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JA 1
19 okt 12:45
Sliedrecht Sport JA 2

Wedstrijd: 7000JAHA1 CD-1, Datum: zaterdag 19 oktober, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Meteoor N5 1
19 okt 13:00
Sliedrecht Sport N5 5

Wedstrijd: 7000CA51F1BE, Datum: zaterdag 19 oktober, 13:00, Speellocatie: Oosterbliek, Dr H B Wiardi Beckmanpln 60, 4207NC GORINCHEM

Meteoor MB 1
19 okt 13:00
Sliedrecht Sport MB 2

Wedstrijd: 7000MB1D1 EB, Datum: zaterdag 19 oktober, 13:00, Speellocatie: Oosterbliek, Dr H B Wiardi Beckmanpln 60, 4207NC GORINCHEM

Meteoor MC 2
19 okt 14:30
Sliedrecht Sport MC 3

Wedstrijd: 7000MC2F1 BC, Datum: zaterdag 19 oktober, 14:30, Speellocatie: Oosterbliek, Dr H B Wiardi Beckmanpln 60, 4207NC GORINCHEM

Sliedrecht Sport JB 1
19 okt 14:45
AVC '87 JB 1

Wedstrijd: 7000JBHA1 DA, Datum: zaterdag 19 oktober, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Voltena MB 2
19 okt 16:00
Sliedrecht Sport MB 3

Wedstrijd: 7000MB1C1 BC-1, Datum: zaterdag 19 oktober, 16:00, Speellocatie: De Crosser, Raadhuislaan 19, 4251VS WERKENDAM

EMD-Tooling HS 1
19 okt 17:00
Sliedrecht Sport HS 2

Wedstrijd: 90001BH AH, Datum: zaterdag 19 oktober, 17:00, Speellocatie: De Schans, Bosdaellaan 1, 5953BW REUVER

Sliedrecht Sport DS 2
19 okt 17:15
Laudame Financials VCN DS 1

Wedstrijd: 9000TD CF, Datum: zaterdag 19 oktober, 17:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Fusion Rotterdam DS 4
19 okt 17:30
Sliedrecht Sport DS 10

Wedstrijd: 7000D3C1 JH, Datum: zaterdag 19 oktober, 17:30, Speellocatie: Alexander, Sjanghailaan 275, 3066SJ ROTTERDAM

Sliedrecht Sport DS 9
25 okt 21:15
Atak'55 DS 4

Wedstrijd: 7000D3I1 CL, Datum: vrijdag 25 oktober, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Volley Tilburg JB 1
26 okt 11:00
Sliedrecht Sport JB 1

Wedstrijd: 7000JBHA1 FD, Datum: zaterdag 26 oktober, 11:00, Speellocatie: Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Olympiaplein 382, 5022DX TILBURG

VIA MC 1
26 okt 11:00
Sliedrecht Sport MC 3

Wedstrijd: 7000MC2F1 DC, Datum: zaterdag 26 oktober, 11:00, Speellocatie: MFC de Lingehof, Harpstraat 11, 4241CA ARKEL

OKK '70 N5 1
26 okt 11:15
Sliedrecht Sport N5 5

Wedstrijd: 7000CA51F1DE-1, Datum: zaterdag 26 oktober, 11:15, Speellocatie: De Wielewaal, Cornelisweer 2, 3371PH HARDINXVELD-GIESSENDAM

Podarwic DS 2
26 okt 12:45
Sliedrecht Sport DS 7

Wedstrijd: 7000D2C DG, Datum: zaterdag 26 oktober, 12:45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 21, 5308KB AALST

Vridos N5 1
26 okt 14:15
Sliedrecht Sport N5 4

Wedstrijd: 7000CA51E1FD, Datum: zaterdag 26 oktober, 14:15, Speellocatie: Neerpolder, Bogerd 45, 3381DA GIESSENBURG

Sliedrecht Sport N5 2
26 okt 14:45
Sliedrecht Sport N5 1

Wedstrijd: 7000CA5HA1DA, Datum: zaterdag 26 oktober, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 2
26 okt 14:45
Sliedrecht Sport N5 1

Wedstrijd: 7000CA5HA1DA, Datum: zaterdag 26 oktober, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JA 2
26 okt 14:45
Fusion Rotterdam JA 1

Wedstrijd: 7000JAHA1 DB, Datum: zaterdag 26 oktober, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MA 1
26 okt 14:45
Haaften Kwiek MA 1

Wedstrijd: 7000MAHB1 CB, Datum: zaterdag 26 oktober, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 3
26 okt 16:45
Flits MB 1

Wedstrijd: 7000MB1C1 CD-1, Datum: zaterdag 26 oktober, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 1
26 okt 16:45
VC WIK Groot-Ammers MB 1

Wedstrijd: 7000MBHA1 AB-1, Datum: zaterdag 26 oktober, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Vedo'70 DS 2
26 okt 19:00
Sliedrecht Sport DS 8

Wedstrijd: 7000D2B HB, Datum: zaterdag 26 oktober, 19:00, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ HOORNAAR

Sliedrecht Sport HS 3
1 nov 19:15
City Bril Krimpen HS 1

Wedstrijd: 70003AH FB, Datum: vrijdag 1 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 1
1 nov 19:15
Voleco/VC Krimpen N5 1

Wedstrijd: 7000CA5HA1AB-1, Datum: vrijdag 1 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 10
1 nov 19:15
Spivo DS 3

Wedstrijd: 7000D3C1 HK, Datum: vrijdag 1 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 5
1 nov 21:15
AVVA DS 1

Wedstrijd: 7000D1A IJ, Datum: vrijdag 1 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 7
1 nov 21:15
SNA HS 1

Wedstrijd: 7000H1A GA, Datum: vrijdag 1 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 5
1 nov 21:15
VVC-Vught HS 1

Wedstrijd: 7000HPC HK, Datum: vrijdag 1 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MC 2
2 nov 9:00
Molenwiek'74 MC 1

Wedstrijd: 7000MC1B1 EB, Datum: zaterdag 2 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

WHV MA 1
2 nov 10:00
Sliedrecht Sport MA 1

Wedstrijd: 7000MAHB1 EC, Datum: zaterdag 2 november, 10:00, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM ASPEREN

Sliedrecht Sport JB 2
2 nov 10:45
OKK '70 JB 1

Wedstrijd: 7000JB1A1 BE, Datum: zaterdag 2 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JC 1
2 nov 10:45
Fusion Rotterdam JC 1

Wedstrijd: 7000JCHA1 DA, Datum: zaterdag 2 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MA 2
2 nov 10:45
Molenwiek'74 MA 2

Wedstrijd: 7000MA1C1 BA, Datum: zaterdag 2 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Next Volley Dordrecht DS 3
2 nov 11:00
Sliedrecht Sport DS 4

Wedstrijd: 7000DPA FB, Datum: zaterdag 2 november, 11:00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT

VCN DS 6
2 nov 11:30
Sliedrecht Sport DS 8

Wedstrijd: 7000D2B FB, Datum: zaterdag 2 november, 11:30, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB CAPELLE AAN DEN IJSSEL

WHV MC 2
2 nov 12:00
Sliedrecht Sport MC 3

Wedstrijd: 7000MC2F1 FC, Datum: zaterdag 2 november, 12:00, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM ASPEREN

Sliedrecht Sport DS 11
2 nov 12:45
Vollido DS 3

Wedstrijd: 7000D3E1 HK, Datum: zaterdag 2 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JA 1
2 nov 12:45
VC WIK Groot-Ammers JA 1

Wedstrijd: 7000JAHA1 CE, Datum: zaterdag 2 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 4
2 nov 12:45
SNA MB 1

Wedstrijd: 7000MB2C1 CE, Datum: zaterdag 2 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Flits MB 2
2 nov 14:30
Sliedrecht Sport MB 2

Wedstrijd: 7000MB1D1 DB, Datum: zaterdag 2 november, 14:30, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110, 3353CV PAPENDRECHT

Sliedrecht Sport HS 9
2 nov 14:45
VC WIK Groot-Ammers HS 7

Wedstrijd: 7000H3C1 IJ, Datum: zaterdag 2 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JB 1
2 nov 14:45
De Moriaan Symmachia Roosendaal JB 1

Wedstrijd: 7000JBHA1 DB, Datum: zaterdag 2 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MA 3
2 nov 14:45
Volley Meerkerk'95 MA 1

Wedstrijd: 7000MA1D1 AD, Datum: zaterdag 2 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Next Volley Dordrecht MC 1
2 nov 14:45
Sliedrecht Sport MC 1

Wedstrijd: 7000MCHA1 AB, Datum: zaterdag 2 november, 14:45, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT

RVC/Libanon '50 DS 5
2 nov 15:30
Sliedrecht Sport DS 6

Wedstrijd: 7000D2A EC, Datum: zaterdag 2 november, 15:30, Speellocatie: Kralingen, Slaak 15, 3061CS ROTTERDAM

De Burgst Breda JA 1
2 nov 16:30
Sliedrecht Sport JA 2

Wedstrijd: 7000JAHA1 AD, Datum: zaterdag 2 november, 16:30, Speellocatie: Sportcentrum Breda, Topaasstraat 13, 4817HA BREDA

Sliedrecht Sport HS 2
2 nov 16:45
MKB Accountants/VCV HS 1

Wedstrijd: 90001BH HK, Datum: zaterdag 2 november, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Next Volley Dordrecht N5 1
2 nov 16:45
Sliedrecht Sport N5 4

Wedstrijd: 7000CA51E1BD, Datum: zaterdag 2 november, 16:45, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT

Sliedrecht Sport DS 7
2 nov 16:45
Volley Zuid DS 6

Wedstrijd: 7000D2C GA, Datum: zaterdag 2 november, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 8
2 nov 16:45
Vollido HS 4

Wedstrijd: 7000H2C HK, Datum: zaterdag 2 november, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Voleco DS 1
2 nov 17:00
Sliedrecht Sport DS 3

Wedstrijd: 70003AD FB, Datum: zaterdag 2 november, 17:00, Speellocatie: De Drie Maenen, Abelenlaan 1, 2935SB OUDERKERK AAN DEN IJSSEL

VoCASA DS 1
2 nov 17:00
Sliedrecht Sport DS 2

Wedstrijd: 9000TD EC, Datum: zaterdag 2 november, 17:00, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

Vedo'70 DS 3
2 nov 17:15
Sliedrecht Sport DS 9

Wedstrijd: 7000D3I1 HC, Datum: zaterdag 2 november, 17:15, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ HOORNAAR

RVC/Libanon '50 HS 1
2 nov 18:00
Sliedrecht Sport HS 6

Wedstrijd: 7000HPA EC, Datum: zaterdag 2 november, 18:00, Speellocatie: Kralingen, Slaak 15, 3061CS ROTTERDAM

Atak'55 HS 2
2 nov 18:15
Sliedrecht Sport HS 4

Wedstrijd: 7000HPB LD, Datum: zaterdag 2 november, 18:15, Speellocatie: Sportcentrum Waspik, Wilhelminastraat 2, 5165TJ WASPIK

Sliedrecht Sport DS 3
8 nov 19:15
VCN DS 4

Wedstrijd: 70003AD BE, Datum: vrijdag 8 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 8
8 nov 19:15
RVC/Libanon '50 DS 4

Wedstrijd: 7000D2B BE, Datum: vrijdag 8 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Volley Zuid DS 3
8 nov 19:30
Sliedrecht Sport DS 7

Wedstrijd: 7000D2C KG, Datum: vrijdag 8 november, 19:30, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET ROTTERDAM

Sliedrecht Sport DS 5
8 nov 21:15
WHV DS 2

Wedstrijd: 7000D1A IL, Datum: vrijdag 8 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 9
8 nov 21:15
OKK '70 DS 3

Wedstrijd: 7000D3I1 CD, Datum: vrijdag 8 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 6
8 nov 21:15
OKK '70 HS 2

Wedstrijd: 7000HPA CD, Datum: vrijdag 8 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 3
9 nov 9:00
Next Volley Dordrecht N5 8

Wedstrijd: 7000CA51G1CA, Datum: zaterdag 9 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N6 1
9 nov 9:00
DVO N6 1

Wedstrijd: 7000CA61A1CB, Datum: zaterdag 9 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MC 2
9 nov 9:00
Flits MC 1

Wedstrijd: 7000MC1B1 EA, Datum: zaterdag 9 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MC 3
9 nov 9:00
Flits MC 3

Wedstrijd: 7000MC2F1 CA, Datum: zaterdag 9 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

VC WIK Groot-Ammers JB 1
9 nov 10:30
Sliedrecht Sport JB 1

Wedstrijd: 7000JBHA1 ED, Datum: zaterdag 9 november, 10:30, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV GROOT-AMMERS

Vollido JC 1
9 nov 10:30
Sliedrecht Sport JC 1

Wedstrijd: 7000JCHA1 ID, Datum: zaterdag 9 november, 10:30, Speellocatie: De Ridderhal, Hoge Kade 60, 3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT

Sliedrecht Sport MB 3
9 nov 10:45
Next Volley Dordrecht MB 2

Wedstrijd: 7000MB1C1 CE, Datum: zaterdag 9 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 4
9 nov 10:45
Switch'89 MB 1

Wedstrijd: 7000MB2C1 CD, Datum: zaterdag 9 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MC 1
9 nov 10:45
Volley2B MC 1

Wedstrijd: 7000MCHA1 BE, Datum: zaterdag 9 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Next Volley Dordrecht MA 2
9 nov 11:00
Sliedrecht Sport MA 2

Wedstrijd: 7000MA1C1 DB, Datum: zaterdag 9 november, 11:00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT

VC WIK Groot-Ammers DS 5
9 nov 11:30
Sliedrecht Sport DS 11

Wedstrijd: 7000D3E1 JH, Datum: zaterdag 9 november, 11:30, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV GROOT-AMMERS

Flits JC 1
9 nov 12:30
Sliedrecht Sport JC 2

Wedstrijd: 7000JC2D1 CB, Datum: zaterdag 9 november, 12:30, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110, 3353CV PAPENDRECHT

Sliedrecht Sport DS 4
9 nov 12:45
RVC/Libanon '50 DS 2

Wedstrijd: 7000DPA BE, Datum: zaterdag 9 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MA 3
9 nov 12:45
Voltena MA 1

Wedstrijd: 7000MA1D1 AE, Datum: zaterdag 9 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Voleco/VC Krimpen N5 1
9 nov 13:00
Sliedrecht Sport N5 1

Wedstrijd: 7000CA5HA1BA, Datum: zaterdag 9 november, 13:00, Speellocatie: De Drie Maenen, Abelenlaan 1, 2935SB OUDERKERK AAN DEN IJSSEL

VC WIK Groot-Ammers JA 1
9 nov 13:30
Sliedrecht Sport JA 2

Wedstrijd: 7000JAHA1 ED, Datum: zaterdag 9 november, 13:30, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV GROOT-AMMERS

Volley Zuid HS 5
9 nov 14:00
Sliedrecht Sport HS 7

Wedstrijd: 7000H1A KG, Datum: zaterdag 9 november, 14:00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET ROTTERDAM

Voleco/VC Krimpen JB 2
9 nov 14:30
Sliedrecht Sport JB 2

Wedstrijd: 7000JB1A1 CB, Datum: zaterdag 9 november, 14:30, Speellocatie: De Boog, Krimpenerbosweg 2 A, 2923LA KRIMPEN AAN DEN IJSSEL

Sliedrecht Sport DS 6
9 nov 14:45
Volley2B DS 3

Wedstrijd: 7000D2A CD, Datum: zaterdag 9 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 9
9 nov 14:45
WHV HS 4

Wedstrijd: 7000H3C1 IL, Datum: zaterdag 9 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MA 1
9 nov 14:45
De Burgst Breda MA 1

Wedstrijd: 7000MAHB1 CA, Datum: zaterdag 9 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Volley2B MB 1
9 nov 14:45
Sliedrecht Sport MB 1

Wedstrijd: 7000MBHA1 EA, Datum: zaterdag 9 november, 14:45, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL BERGSCHENHOEK

Sliedrecht Sport DS 2
9 nov 17:15
SV Dynamo Apeldoorn DS 1

Wedstrijd: 9000TD CD, Datum: zaterdag 9 november, 17:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

VV Utrecht HS 1
9 nov 17:30
Sliedrecht Sport HS 2

Wedstrijd: 90001BH JH, Datum: zaterdag 9 november, 17:30, Speellocatie: Galgenwaard Sportcentrum, Herculesplein 341, 3584AA UTRECHT

VC WIK Groot-Ammers HS 6
9 nov 17:45
Sliedrecht Sport HS 8

Wedstrijd: 7000H2C JH, Datum: zaterdag 9 november, 17:45, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV GROOT-AMMERS

Volley2B HS 2
9 nov 18:30
Sliedrecht Sport HS 5

Wedstrijd: 7000HPC JH, Datum: zaterdag 9 november, 18:30, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL BERGSCHENHOEK

De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 1
9 nov 19:30
Sliedrecht Sport HS 3

Wedstrijd: 70003AH AF, Datum: zaterdag 9 november, 19:30, Speellocatie: D'n Dijck, Platinadijk 27, 4706LK ROOSENDAAL

VV Stevo HS 1
9 nov 19:30
Sliedrecht Sport HS 4

Wedstrijd: 7000HPB CD, Datum: zaterdag 9 november, 19:30, Speellocatie: Boekweitstraat, Boekweitstraat 12, 4574RJ ZUIDDORPE

Erasmus Volley DS 2
14 nov 19:00
Sliedrecht Sport DS 8

Wedstrijd: 7000D2B DB, Datum: donderdag 14 november, 19:00, Speellocatie: Woudestein, Burgemeester Oudlaan 50, 3062PA ROTTERDAM

Sliedrecht Sport HS 3
15 nov 19:15
Cegelec ZUVO HS 1

Wedstrijd: 70003AH FK, Datum: vrijdag 15 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 4
15 nov 19:15
Forza Schouwen-Duiveland HS 1

Wedstrijd: 7000HPB DB, Datum: vrijdag 15 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 7
15 nov 21:15
Volley Meerkerk'95 HS 1

Wedstrijd: 7000H1A GJ, Datum: vrijdag 15 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 5
15 nov 21:15
HLB Van Daal/DS HS 3

Wedstrijd: 7000HPC HI, Datum: vrijdag 15 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 4
16 nov 9:00
Vridos N5 1

Wedstrijd: 7000CA51E1DF, Datum: zaterdag 16 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 5
16 nov 9:00
OKK '70 N5 1

Wedstrijd: 7000CA51F1ED, Datum: zaterdag 16 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 3
16 nov 9:00
OKK '70 N5 2

Wedstrijd: 7000CA51G1CB, Datum: zaterdag 16 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 1
16 nov 9:00
Fusion Rotterdam N5 1

Wedstrijd: 7000CA5HA1AC, Datum: zaterdag 16 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 2
16 nov 9:00
Voleco/VC Krimpen N5 1

Wedstrijd: 7000CA5HA1DB, Datum: zaterdag 16 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

VCN MB 1
16 nov 9:30
Sliedrecht Sport MB 3

Wedstrijd: 7000MB1C1 AC, Datum: zaterdag 16 november, 9:30, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB CAPELLE AAN DEN IJSSEL

Sliedrecht Sport JB 2
16 nov 10:45
Vollido JB 1

Wedstrijd: 7000JB1A1 BD, Datum: zaterdag 16 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JC 1
16 nov 10:45
VC Verrekijker / ODI JC 1

Wedstrijd: 7000JCHA1 DG, Datum: zaterdag 16 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 2
16 nov 10:45
Meteoor MB 1

Wedstrijd: 7000MB1D1 BE, Datum: zaterdag 16 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

WHV MA 2
16 nov 12:00
Sliedrecht Sport MA 1

Wedstrijd: 7000MAHB1 FC, Datum: zaterdag 16 november, 12:00, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM ASPEREN

Sliedrecht Sport JA 1
16 nov 12:45
Fusion Rotterdam JA 1

Wedstrijd: 7000JAHA1 CB, Datum: zaterdag 16 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MA 2
16 nov 12:45
Smash'66 MA 1

Wedstrijd: 7000MA1C1 BE, Datum: zaterdag 16 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Next Volley Dordrecht MC 2
16 nov 12:45
Sliedrecht Sport MC 2

Wedstrijd: 7000MC1B1 CE, Datum: zaterdag 16 november, 12:45, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT

Sliedrecht Sport MC 1
16 nov 12:45
Volley2B MC 2

Wedstrijd: 7000MCHA1 BF, Datum: zaterdag 16 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

DVO N6 1
16 nov 13:00
Sliedrecht Sport N6 1

Wedstrijd: 7000CA61A1BC-1, Datum: zaterdag 16 november, 13:00, Speellocatie: 't Paradijs, Wiardi Beckmanstraat 35, 3262VP OUD-BEIJERLAND

Volley2B DS 2
16 nov 13:00
Sliedrecht Sport DS 5

Wedstrijd: 7000D1A HI, Datum: zaterdag 16 november, 13:00, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL BERGSCHENHOEK

Atak'55 DS 4
16 nov 13:45
Sliedrecht Sport DS 9

Wedstrijd: 7000D3I1 LC, Datum: zaterdag 16 november, 13:45, Speellocatie: Sportcentrum Waspik, Wilhelminastraat 2, 5165TJ WASPIK

Flits MA 1
16 nov 14:30
Sliedrecht Sport MA 3

Wedstrijd: 7000MA1D1 BA, Datum: zaterdag 16 november, 14:30, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110, 3353CV PAPENDRECHT

Sliedrecht Sport DS 11
16 nov 14:45
Erasmus Volley DS 6

Wedstrijd: 7000D3E1 HI, Datum: zaterdag 16 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JB 1
16 nov 14:45
Next Volley Dordrecht JB 1

Wedstrijd: 7000JBHA1 DC, Datum: zaterdag 16 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 1
16 nov 14:45
Voleco/VC Krimpen MB 1

Wedstrijd: 7000MBHA1 AC, Datum: zaterdag 16 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

WHV HS 1
16 nov 16:00
Sliedrecht Sport HS 6

Wedstrijd: 7000HPA LC, Datum: zaterdag 16 november, 16:00, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM ASPEREN

Meteoor JC 1
16 nov 16:00
Sliedrecht Sport JC 2

Wedstrijd: 7000JC2D1 DB, Datum: zaterdag 16 november, 16:00, Speellocatie: Oosterbliek, Dr H B Wiardi Beckmanpln 60, 4207NC GORINCHEM

Sliedrecht Sport HS 2
16 nov 16:45
Banierhuis Taurus HS 2

Wedstrijd: 90001BH HI, Datum: zaterdag 16 november, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 7
16 nov 16:45
Volley Meerkerk'95 DS 3

Wedstrijd: 7000D2C GJ, Datum: zaterdag 16 november, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 8
16 nov 16:45
Erasmus Volley HS 2

Wedstrijd: 7000H2C HI, Datum: zaterdag 16 november, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

DVO DS 1
16 nov 17:00
Sliedrecht Sport DS 4

Wedstrijd: 7000DPA DB, Datum: zaterdag 16 november, 17:00, Speellocatie: 't Paradijs, Wiardi Beckmanstraat 35, 3262VP OUD-BEIJERLAND

Dros-Alterno DS 2
16 nov 17:30
Sliedrecht Sport DS 2

Wedstrijd: 9000TD LC, Datum: zaterdag 16 november, 17:30, Speellocatie: Alternohal, Waleweingaarde 101, 7329BD APELDOORN

Volley Voorne DS 1
16 nov 18:00
Sliedrecht Sport DS 6

Wedstrijd: 7000D2A LC, Datum: zaterdag 16 november, 18:00, Speellocatie: MFC De Meander, Vlinderslag 1 - 5, 3233GX OOSTVOORNE

Haaften Kwiek HS 3
16 nov 18:00
Sliedrecht Sport HS 9

Wedstrijd: 7000H3C1 HI, Datum: zaterdag 16 november, 18:00, Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1, 4175HA HAAFTEN

RVC/Libanon '50 DS 1
16 nov 20:00
Sliedrecht Sport DS 3

Wedstrijd: 70003AD DB, Datum: zaterdag 16 november, 20:00, Speellocatie: Kralingen, Slaak 15, 3061CS ROTTERDAM

Sliedrecht Sport DS 3
22 nov 19:15
Next Volley Dordrecht DS 2

Wedstrijd: 70003AD BG, Datum: vrijdag 22 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 8
22 nov 19:15
Flits DS 2

Wedstrijd: 7000D2B BG, Datum: vrijdag 22 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 4
22 nov 19:15
Vollido HS 2

Wedstrijd: 7000HPB DE, Datum: vrijdag 22 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Molenwiek'74 MA 2
22 nov 19:15
Sliedrecht Sport MA 2

Wedstrijd: 7000MA1C1 AB-1, Datum: vrijdag 22 november, 19:15, Speellocatie: De Klipper, Klipperstraat 20, 2957EM NIEUW-LEKKERLAND

Molenwiek'74 MC 1
22 nov 19:15
Sliedrecht Sport MC 2

Wedstrijd: 7000MC1B1 BE, Datum: vrijdag 22 november, 19:15, Speellocatie: De Klipper, Klipperstraat 20, 2957EM NIEUW-LEKKERLAND

VC WIK Groot-Ammers DS 2
22 nov 21:00
Sliedrecht Sport DS 5

Wedstrijd: 7000D1A KI, Datum: vrijdag 22 november, 21:00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV GROOT-AMMERS

Molenwiek'74 HS 1
22 nov 21:00
Sliedrecht Sport HS 8

Wedstrijd: 7000H2C AH, Datum: vrijdag 22 november, 21:00, Speellocatie: De Klipper, Klipperstraat 20, 2957EM NIEUW-LEKKERLAND

Sliedrecht Sport DS 9
22 nov 21:15
Vridos DS 4

Wedstrijd: 7000D3I1 CG, Datum: vrijdag 22 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 6
22 nov 21:15
Voleco HS 1

Wedstrijd: 7000HPA CF, Datum: vrijdag 22 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 1
23 nov 9:00
VC WIK Groot-Ammers N5 1

Wedstrijd: 7000CA5HA1AE, Datum: zaterdag 23 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 2
23 nov 10:45
Flits MB 2

Wedstrijd: 7000MB1D1 BD, Datum: zaterdag 23 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 4
23 nov 10:45
BeneVia MB 1

Wedstrijd: 7000MB2C1 CA, Datum: zaterdag 23 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MC 3
23 nov 10:45
Meteoor MC 2

Wedstrijd: 7000MC2F1 CB, Datum: zaterdag 23 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Spirit N5 2
23 nov 11:00
Sliedrecht Sport N5 4

Wedstrijd: 7000CA51E1ED, Datum: zaterdag 23 november, 11:00, Speellocatie: Vrijenburgpoort, Hertenburg 32, 2994CC BARENDRECHT

Next Volley Dordrecht N5 4
23 nov 11:00
Sliedrecht Sport N5 5

Wedstrijd: 7000CA51F1CE, Datum: zaterdag 23 november, 11:00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT

De Moriaan Symmachia Roosendaal JC 1
23 nov 11:00
Sliedrecht Sport JC 1

Wedstrijd: 7000JCHA1 BD, Datum: zaterdag 23 november, 11:00, Speellocatie: D'n Dijck, Platinadijk 27, 4706LK ROOSENDAAL

Intermezzo JB 1
23 nov 12:00
Sliedrecht Sport JB 2

Wedstrijd: 7000JB1A1 FB, Datum: zaterdag 23 november, 12:00, Speellocatie: Sporthal Grutterswei, Willemstraat 14, 3255BS OUDE-TONGE

Volley Zuid MB 1
23 nov 12:00
Sliedrecht Sport MB 1

Wedstrijd: 7000MBHA1 DA, Datum: zaterdag 23 november, 12:00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET ROTTERDAM

Voleco/VC Krimpen JB 1
23 nov 12:30
Sliedrecht Sport JB 1

Wedstrijd: 7000JBHA1 GD, Datum: zaterdag 23 november, 12:30, Speellocatie: De Boog, Krimpenerbosweg 2 A, 2923LA KRIMPEN AAN DEN IJSSEL

Next Volley Dordrecht HS 2
23 nov 12:45
Sliedrecht Sport HS 3

Wedstrijd: 70003AH CF, Datum: zaterdag 23 november, 12:45, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT

Sliedrecht Sport JC 2
23 nov 12:45
Vridos JC 2

Wedstrijd: 7000JC2D1 BE, Datum: zaterdag 23 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MA 3
23 nov 12:45
Flits MA 1

Wedstrijd: 7000MA1D1 AB-1, Datum: zaterdag 23 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MC 1
23 nov 12:45
Voleco/VC Krimpen MC 1

Wedstrijd: 7000MCHA1 BC, Datum: zaterdag 23 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Voleco/VC Krimpen N5 1
23 nov 13:00
Sliedrecht Sport N5 2

Wedstrijd: 7000CA5HA1BD, Datum: zaterdag 23 november, 13:00, Speellocatie: De Drie Maenen, Abelenlaan 1, 2935SB OUDERKERK AAN DEN IJSSEL

Voltena N5 1
23 nov 13:30
Sliedrecht Sport N5 3

Wedstrijd: 7000CA51G1FC, Datum: zaterdag 23 november, 13:30, Speellocatie: De Iris, Singel 16 A, 4255HD NIEUWENDIJK NB

Hajraa HS 3
23 nov 14:15
Sliedrecht Sport HS 5

Wedstrijd: 7000HPC AH, Datum: zaterdag 23 november, 14:15, Speellocatie: TU Studentenspc hal 1, Onze Lieve Vrouwestraat 1, 5612AW EINDHOVEN

Sliedrecht Sport DS 6
23 nov 14:45
Hou Stand DS 1

Wedstrijd: 7000D2A CF, Datum: zaterdag 23 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 4
23 nov 14:45
Volley Tilburg DS 4

Wedstrijd: 7000DPA BG, Datum: zaterdag 23 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MA 1
23 nov 14:45
WHV MA 2

Wedstrijd: 7000MAHB1 CF, Datum: zaterdag 23 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Vollido DS 5
23 nov 15:30
Sliedrecht Sport DS 10

Wedstrijd: 7000D3C1 AH, Datum: zaterdag 23 november, 15:30, Speellocatie: De Ridderhal, Hoge Kade 60, 3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT

SNA DS 2
23 nov 16:30
Sliedrecht Sport DS 7

Wedstrijd: 7000D2C BG, Datum: zaterdag 23 november, 16:30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG BLESKENSGRAAF CA

Voleco/VC Krimpen DS 4
23 nov 16:30
Sliedrecht Sport DS 11

Wedstrijd: 7000D3E1 AH, Datum: zaterdag 23 november, 16:30, Speellocatie: De Boog, Krimpenerbosweg 2 A, 2923LA KRIMPEN AAN DEN IJSSEL

Next Volley Dordrecht HS 5
23 nov 16:45
Sliedrecht Sport HS 7

Wedstrijd: 7000H1A BG, Datum: zaterdag 23 november, 16:45, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT

MVC HS 1
23 nov 16:45
Sliedrecht Sport HS 9

Wedstrijd: 7000H3C1 KI, Datum: zaterdag 23 november, 16:45, Speellocatie: Wethouder Smithal, Westeinde 96, 3146BZ MAASSLUIS

Flits MB 1
29 nov 19:00
Sliedrecht Sport MB 3

Wedstrijd: 7000MB1C1 DC, Datum: vrijdag 29 november, 19:00, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110, 3353CV PAPENDRECHT

Sliedrecht Sport DS 3
29 nov 19:15
Volley2B DS 1

Wedstrijd: 70003AD BC, Datum: vrijdag 29 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 10
29 nov 19:15
Volley Voorne DS 2

Wedstrijd: 7000D3C1 HL, Datum: vrijdag 29 november, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

OKK '70 DS 3
29 nov 19:45
Sliedrecht Sport DS 9

Wedstrijd: 7000D3I1 DC, Datum: vrijdag 29 november, 19:45, Speellocatie: De Wielewaal, Cornelisweer 2, 3371PH HARDINXVELD-GIESSENDAM

Sliedrecht Sport DS 5
29 nov 21:15
Flits DS 1

Wedstrijd: 7000D1A IG, Datum: vrijdag 29 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 8
29 nov 21:15
Volley2B DS 4

Wedstrijd: 7000D2B BC, Datum: vrijdag 29 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 5
29 nov 21:15
VC Volt HS 2

Wedstrijd: 7000HPC HL, Datum: vrijdag 29 november, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 4
30 nov 9:00
Next Volley Dordrecht N5 1

Wedstrijd: 7000CA51E1DB, Datum: zaterdag 30 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 5
30 nov 9:00
Flits N5 3

Wedstrijd: 7000CA51F1EA, Datum: zaterdag 30 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JC 2
30 nov 9:00
Flits JC 1

Wedstrijd: 7000JC2D1 BC-1, Datum: zaterdag 30 november, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

VC WIK Groot-Ammers N5 1
30 nov 9:30
Sliedrecht Sport N5 2

Wedstrijd: 7000CA5HA1ED, Datum: zaterdag 30 november, 9:30, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV GROOT-AMMERS

Voltena MA 1
30 nov 9:30
Sliedrecht Sport MA 3

Wedstrijd: 7000MA1D1 EA-1, Datum: zaterdag 30 november, 9:30, Speellocatie: De Iris, Singel 16 A, 4255HD NIEUWENDIJK NB

VC WIK Groot-Ammers N5 2
30 nov 10:45
Sliedrecht Sport N5 3

Wedstrijd: 7000CA51G1DC, Datum: zaterdag 30 november, 10:45, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV GROOT-AMMERS

Sliedrecht Sport JB 2
30 nov 10:45
Intermezzo JB 1

Wedstrijd: 7000JB1A1 BF, Datum: zaterdag 30 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JC 1
30 nov 10:45
VC 't Aogje JC 1

Wedstrijd: 7000JCHA1 DF, Datum: zaterdag 30 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 2
30 nov 10:45
WHV MB 1

Wedstrijd: 7000MB1D1 BF, Datum: zaterdag 30 november, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JA 1
30 nov 12:45
De Burgst Breda JA 1

Wedstrijd: 7000JAHA1 CA, Datum: zaterdag 30 november, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Voleco/VC Krimpen N6 2
30 nov 13:00
Sliedrecht Sport N6 1

Wedstrijd: 7000CA61A1AC, Datum: zaterdag 30 november, 13:00, Speellocatie: De Drie Maenen, Abelenlaan 1, 2935SB OUDERKERK AAN DEN IJSSEL

Volley Zuid HS 2
30 nov 14:00
Sliedrecht Sport HS 4

Wedstrijd: 7000HPB AD, Datum: zaterdag 30 november, 14:00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET ROTTERDAM

Sliedrecht Sport DS 4
30 nov 14:45
Erasmus Volley DS 1

Wedstrijd: 7000DPA BC, Datum: zaterdag 30 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 9
30 nov 14:45
Switch'89 HS 2

Wedstrijd: 7000H3C1 IG, Datum: zaterdag 30 november, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

SNA MB 1
30 nov 16:30
Sliedrecht Sport MB 4

Wedstrijd: 7000MB2C1 EC, Datum: zaterdag 30 november, 16:30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG BLESKENSGRAAF CA

Sliedrecht Sport HS 2
30 nov 16:45
Zaanstad HS 2

Wedstrijd: 90001BH HL, Datum: zaterdag 30 november, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 11
30 nov 16:45
WHV DS 4

Wedstrijd: 7000D3E1 HL, Datum: zaterdag 30 november, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 8
30 nov 16:45
Vridos HS 1

Wedstrijd: 7000H2C HL, Datum: zaterdag 30 november, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Voleco/VC Krimpen MB 1
30 nov 17:00
Sliedrecht Sport MB 1

Wedstrijd: 7000MBHA1 CA, Datum: zaterdag 30 november, 17:00, Speellocatie: De Drie Maenen, Abelenlaan 1, 2935SB OUDERKERK AAN DEN IJSSEL

Vedo'70 DS 1
30 nov 17:15
Sliedrecht Sport DS 7

Wedstrijd: 7000D2C IG, Datum: zaterdag 30 november, 17:15, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ HOORNAAR

Fusion Rotterdam HS 1
30 nov 17:30
Sliedrecht Sport HS 3

Wedstrijd: 70003AH JF, Datum: zaterdag 30 november, 17:30, Speellocatie: Alexander, Sjanghailaan 275, 3066SJ ROTTERDAM

VC WIK Groot-Ammers HS 4
30 nov 18:00
Sliedrecht Sport HS 7

Wedstrijd: 7000H1A IG, Datum: zaterdag 30 november, 18:00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV GROOT-AMMERS

koffievoordeel
30 nov 19:45

Wedstrijd: 9000TD BC, Datum: zaterdag 30 november, 19:45, Speellocatie: Sporthal Olympus, Mr Groen v Prinstererln 100, 9402KG ASSEN

Sliedrecht Sport HS 3
6 dec 19:15
OKK '70 HS 1

Wedstrijd: 70003AH FI, Datum: vrijdag 6 december, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 4
6 dec 19:15
De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 2

Wedstrijd: 7000HPB DK, Datum: vrijdag 6 december, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Smash'66 MA 1
6 dec 19:30
Sliedrecht Sport MA 2

Wedstrijd: 7000MA1C1 EB, Datum: vrijdag 6 december, 19:30, Speellocatie: Blokweer, Esdoornlaan 25, 2951BE ALBLASSERDAM

Smash'66 MC 1
6 dec 19:30
Sliedrecht Sport MC 2

Wedstrijd: 7000MC1B1 FE, Datum: vrijdag 6 december, 19:30, Speellocatie: Blokweer, Esdoornlaan 25, 2951BE ALBLASSERDAM

Vridos DS 2
6 dec 20:00
Sliedrecht Sport DS 9

Wedstrijd: 7000D3I1 FC, Datum: vrijdag 6 december, 20:00, Speellocatie: Neerpolder, Bogerd 45, 3381DA GIESSENBURG

Sliedrecht Sport HS 7
6 dec 21:15
Volley2B HS 4

Wedstrijd: 7000H1A GH, Datum: vrijdag 6 december, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 6
6 dec 21:15
Vollido HS 1

Wedstrijd: 7000HPA CA, Datum: vrijdag 6 december, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Flits N5 2
7 dec 9:00
Sliedrecht Sport N5 4

Wedstrijd: 7000CA51E1AD, Datum: zaterdag 7 december, 9:00, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110, 3353CV PAPENDRECHT

Sliedrecht Sport N5 3
7 dec 9:00
Volley Meerkerk'95 N5 1

Wedstrijd: 7000CA51G1CE, Datum: zaterdag 7 december, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 2
7 dec 9:00
VC WIK Groot-Ammers N5 1

Wedstrijd: 7000CA5HA1DE-1, Datum: zaterdag 7 december, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N6 1
7 dec 9:00
Voleco/VC Krimpen N6 3

Wedstrijd: 7000CA61A1CD-1, Datum: zaterdag 7 december, 9:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 4
7 dec 10:45
Next Volley Dordrecht MB 3

Wedstrijd: 7000MB2C1 CB, Datum: zaterdag 7 december, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MC 3
7 dec 10:45
VC WIK Groot-Ammers MC 2

Wedstrijd: 7000MC2F1 CE, Datum: zaterdag 7 december, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MC 1
7 dec 10:45
Next Volley Dordrecht MC 1

Wedstrijd: 7000MCHA1 BA, Datum: zaterdag 7 december, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Next Volley Dordrecht MB 2
7 dec 11:00
Sliedrecht Sport MB 3

Wedstrijd: 7000MB1C1 EC, Datum: zaterdag 7 december, 11:00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT

VCN DS 5
7 dec 11:30
Sliedrecht Sport DS 5

Wedstrijd: 7000D1A FI, Datum: zaterdag 7 december, 11:30, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB CAPELLE AAN DEN IJSSEL

AVVA MB 1
7 dec 12:15
Sliedrecht Sport MB 2

Wedstrijd: 7000MB1D1 CB, Datum: zaterdag 7 december, 12:15, Speellocatie: Het Spant, Liesveldweg 67, 4233HG AMEIDE

Sliedrecht Sport JA 2
7 dec 12:45
VC WIK Groot-Ammers JA 1

Wedstrijd: 7000JAHA1 DE-1, Datum: zaterdag 7 december, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 1
7 dec 12:45
Volley Zuid MB 1

Wedstrijd: 7000MBHA1 AD, Datum: zaterdag 7 december, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Voleco DS 2
7 dec 13:00
Sliedrecht Sport DS 4

Wedstrijd: 7000DPA LB, Datum: zaterdag 7 december, 13:00, Speellocatie: De Drie Maenen, Abelenlaan 1, 2935SB OUDERKERK AAN DEN IJSSEL

VCE/PSV JC 1
7 dec 13:00
Sliedrecht Sport JC 1

Wedstrijd: 7000JCHA1 HD, Datum: zaterdag 7 december, 13:00, Speellocatie: Sporthogeschool, Theo Koomenlaan 3, 5644HZ EINDHOVEN

AVC '87 JB 1
7 dec 13:15
Sliedrecht Sport JB 1

Wedstrijd: 7000JBHA1 AD, Datum: zaterdag 7 december, 13:15, Speellocatie: Meulvliet, Zoekweg 8, 4691HT THOLEN

WHV DS 3
7 dec 14:00
Sliedrecht Sport DS 8

Wedstrijd: 7000D2B LB, Datum: zaterdag 7 december, 14:00, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM ASPEREN

HLB Van Daal/DS HS 2
7 dec 14:45
Sliedrecht Sport HS 2

Wedstrijd: 90001BH GH, Datum: zaterdag 7 december, 14:45, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

Sliedrecht Sport DS 6
7 dec 14:45
Volley Zuid DS 4

Wedstrijd: 7000D2A CA, Datum: zaterdag 7 december, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 7
7 dec 14:45
Smash'66 DS 2

Wedstrijd: 7000D2C GH, Datum: zaterdag 7 december, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Vridos DS 3
7 dec 14:45
Sliedrecht Sport DS 10

Wedstrijd: 7000D3C1 GH, Datum: zaterdag 7 december, 14:45, Speellocatie: Neerpolder, Bogerd 45, 3381DA GIESSENBURG

Sliedrecht Sport MA 1
7 dec 14:45
Volley2B MA 2

Wedstrijd: 7000MAHB1 CD, Datum: zaterdag 7 december, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

BeneVia HS 2
7 dec 16:00
Sliedrecht Sport HS 8

Wedstrijd: 7000H2C GH, Datum: zaterdag 7 december, 16:00, Speellocatie: Kees Verkerkhal, Laning 1, 3297TB PUTTERSHOEK

Flits DS 3
7 dec 16:30
Sliedrecht Sport DS 11

Wedstrijd: 7000D3E1 GH, Datum: zaterdag 7 december, 16:30, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110, 3353CV PAPENDRECHT

Sliedrecht Sport DS 2
7 dec 17:15
IMS/Voltena DS 1

Wedstrijd: 9000TD CA, Datum: zaterdag 7 december, 17:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

De Moriaan Symmachia Roosendaal DS 1
7 dec 19:30
Sliedrecht Sport DS 3

Wedstrijd: 70003AD LB, Datum: zaterdag 7 december, 19:30, Speellocatie: D'n Dijck, Platinadijk 27, 4706LK ROOSENDAAL

Vovero HS 1
7 dec 20:00
Sliedrecht Sport HS 9

Wedstrijd: 7000H3C1 FI, Datum: zaterdag 7 december, 20:00, Speellocatie: De Rozenburcht, Zuidzijde 35, 3181LR ROZENBURG ZH

Bladel HS 1
7 dec 20:00
Sliedrecht Sport HS 5

Wedstrijd: 7000HPC GH, Datum: zaterdag 7 december, 20:00, Speellocatie: X-SPORT, Lange Trekken 32, 5531PZ BLADEL

Volley Zuid HS 3
12 dec 19:30
Sliedrecht Sport HS 6

Wedstrijd: 7000HPA KC, Datum: donderdag 12 december, 19:30, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET ROTTERDAM

Sliedrecht Sport DS 10
13 dec 19:15
Vovero DS 3

Wedstrijd: 7000D3C1 HF, Datum: vrijdag 13 december, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Flits MA 2
13 dec 20:00
Sliedrecht Sport MA 2

Wedstrijd: 7000MA1C1 CB, Datum: vrijdag 13 december, 20:00, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110, 3353CV PAPENDRECHT

Sliedrecht Sport DS 5
13 dec 21:15
AVVA DS 2

Wedstrijd: 7000D1A IE, Datum: vrijdag 13 december, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 7
13 dec 21:15
VCN HS 4

Wedstrijd: 7000H1A GL, Datum: vrijdag 13 december, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 5
13 dec 21:15
VC Bravo HS 1

Wedstrijd: 7000HPC HF, Datum: vrijdag 13 december, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

VOKO JC 1
14 dec 9:00
Sliedrecht Sport JC 1

Wedstrijd: 7000JCHA1 JD, Datum: zaterdag 14 december, 9:00, Speellocatie: VOKO-home, Paterserf 16, 4904AR OOSTERHOUT NB

VC WIK Groot-Ammers MB 1
14 dec 10:00
Sliedrecht Sport MB 1

Wedstrijd: 7000MBHA1 BA, Datum: zaterdag 14 december, 10:00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV GROOT-AMMERS

Sliedrecht Sport N5 4
14 dec 10:45
OKK '70 N5 3

Wedstrijd: 7000CA51E1DC, Datum: zaterdag 14 december, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 5
14 dec 10:45
Meteoor N5 1

Wedstrijd: 7000CA51F1EB, Datum: zaterdag 14 december, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N5 2
14 dec 10:45
Fusion Rotterdam N5 1

Wedstrijd: 7000CA5HA1DC, Datum: zaterdag 14 december, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport N6 1
14 dec 10:45
BeneVia N6 1

Wedstrijd: 7000CA61A1CE, Datum: zaterdag 14 december, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Volley Meerkerk'95 MC 1
14 dec 11:15
Sliedrecht Sport MC 1

Wedstrijd: 7000MCHA1 DB, Datum: zaterdag 14 december, 11:15, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT MEERKERK

OKK '70 N5 2
14 dec 12:30
Sliedrecht Sport N5 3

Wedstrijd: 7000CA51G1BC, Datum: zaterdag 14 december, 12:30, Speellocatie: De Wielewaal, Cornelisweer 2, 3371PH HARDINXVELD-GIESSENDAM

Sliedrecht Sport MB 3
14 dec 12:45
Voltena MB 2

Wedstrijd: 7000MB1C1 CB, Datum: zaterdag 14 december, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport MB 2
14 dec 12:45
Voltena MB 3

Wedstrijd: 7000MB1D1 BA, Datum: zaterdag 14 december, 12:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Vridos JC 2
14 dec 13:00
Sliedrecht Sport JC 2

Wedstrijd: 7000JC2D1 EB, Datum: zaterdag 14 december, 13:00, Speellocatie: Neerpolder, Bogerd 45, 3381DA GIESSENBURG

Voltena DS 2
14 dec 13:30
Sliedrecht Sport DS 3

Wedstrijd: 70003AD AB, Datum: zaterdag 14 december, 13:30, Speellocatie: De Iris, Singel 16 A, 4255HD NIEUWENDIJK NB

VC WIK Groot-Ammers HS 2
14 dec 13:30
Sliedrecht Sport HS 3

Wedstrijd: 70003AH HF, Datum: zaterdag 14 december, 13:30, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV GROOT-AMMERS

Fusion Rotterdam JA 1
14 dec 13:30
Sliedrecht Sport JA 2

Wedstrijd: 7000JAHA1 BD, Datum: zaterdag 14 december, 13:30, Speellocatie: Alexander, Sjanghailaan 275, 3066SJ ROTTERDAM

Vollido JB 1
14 dec 13:45
Sliedrecht Sport JB 2

Wedstrijd: 7000JB1A1 DB, Datum: zaterdag 14 december, 13:45, Speellocatie: De Ridderhal, Hoge Kade 60, 3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT

Volley Zuid DS 5
14 dec 14:00
Sliedrecht Sport DS 8

Wedstrijd: 7000D2B AB, Datum: zaterdag 14 december, 14:00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET ROTTERDAM

OKK '70 MC 1
14 dec 14:15
Sliedrecht Sport MC 2

Wedstrijd: 7000MC1B1 DE, Datum: zaterdag 14 december, 14:15, Speellocatie: De Wielewaal, Cornelisweer 2, 3371PH HARDINXVELD-GIESSENDAM

Sliedrecht Sport DS 11
14 dec 14:45
Meteoor DS 1

Wedstrijd: 7000D3E1 HF, Datum: zaterdag 14 december, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 9
14 dec 14:45
Hou Stand HS 3

Wedstrijd: 7000H3C1 IE, Datum: zaterdag 14 december, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport JB 1
14 dec 14:45
Volley Tilburg JB 1

Wedstrijd: 7000JBHA1 DF, Datum: zaterdag 14 december, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Volley Meerkerk'95 MA 1
14 dec 15:30
Sliedrecht Sport MA 3

Wedstrijd: 7000MA1D1 DA, Datum: zaterdag 14 december, 15:30, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT MEERKERK

Prima Donna Kaas Huizen DS 1
14 dec 15:30
Sliedrecht Sport DS 2

Wedstrijd: 9000TD KC, Datum: zaterdag 14 december, 15:30, Speellocatie: Prima Donna Kaas Arena, Korenwolf 35, 1273JP HUIZEN

Jola Olympus HS 1
14 dec 15:45
Sliedrecht Sport HS 4

Wedstrijd: 7000HPB JD, Datum: zaterdag 14 december, 15:45, Speellocatie: Amerhal, Lignestraat 58, 4921EV MADE

Vollido MB 3
14 dec 15:45
Sliedrecht Sport MB 4

Wedstrijd: 7000MB2C1 FC, Datum: zaterdag 14 december, 15:45, Speellocatie: De Ridderhal, Hoge Kade 60, 3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT

Forza Schouwen-Duiveland DS 1
14 dec 16:30
Sliedrecht Sport DS 4

Wedstrijd: 7000DPA AB, Datum: zaterdag 14 december, 16:30, Speellocatie: De Vanger, Molenstraat 52, 4311ED BRUINISSE

De Burgst Breda JA 1
14 dec 16:30
Sliedrecht Sport JA 1

Wedstrijd: 7000JAHA1 AC, Datum: zaterdag 14 december, 16:30, Speellocatie: Sportcentrum Breda, Topaasstraat 13, 4817HA BREDA

Sliedrecht Sport HS 2
14 dec 16:45
Inter Rijswijk HS 2

Wedstrijd: 90001BH HF, Datum: zaterdag 14 december, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

MVC DS 1
14 dec 16:45
Sliedrecht Sport DS 6

Wedstrijd: 7000D2A KC, Datum: zaterdag 14 december, 16:45, Speellocatie: Wethouder Smithal, Westeinde 96, 3146BZ MAASSLUIS

Sliedrecht Sport DS 7
14 dec 16:45
Vridos DS 1

Wedstrijd: 7000D2C GL, Datum: zaterdag 14 december, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 8
14 dec 16:45
Voleco HS 2

Wedstrijd: 7000H2C HF, Datum: zaterdag 14 december, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Haaften Kwiek DS 1
21 dec 18:00
Sliedrecht Sport DS 5

Wedstrijd: 7000D1A CI, Datum: zaterdag 21 december, 18:00, Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1, 4175HA HAAFTEN

Skunk HS 1
21 dec 19:00
Sliedrecht Sport HS 2

Wedstrijd: 90001BH EH, Datum: zaterdag 21 december, 19:00, Speellocatie: De Bunders, De Bunders 1, 5467JZ VEGHEL

ROWI HS 1
9 jan 21:30
Sliedrecht Sport HS 3

Wedstrijd: 70003AH LF, Datum: donderdag 9 januari, 21:30, Speellocatie: Het Turfschip, Schipperstraat 2, 4871KK ETTEN-LEUR

Phoenix HS 1
9 jan 21:30
Sliedrecht Sport HS 7

Wedstrijd: 7000H1A EG, Datum: donderdag 9 januari, 21:30, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE ZALTBOMMEL

Sliedrecht Sport DS 3
10 jan 19:15
Volley Meerkerk'95 DS 2

Wedstrijd: 70003AD BJ, Datum: vrijdag 10 januari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 8
10 jan 19:15
Vollido DS 2

Wedstrijd: 7000D2B BJ, Datum: vrijdag 10 januari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 4
10 jan 19:15
Next Volley Dordrecht HS 4

Wedstrijd: 7000HPB DH, Datum: vrijdag 10 januari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 6
10 jan 21:15
VC WIK Groot-Ammers HS 3

Wedstrijd: 7000HPA CI, Datum: vrijdag 10 januari, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Phoenix DS 2
11 jan 14:00
Sliedrecht Sport DS 7

Wedstrijd: 7000D2C EG, Datum: zaterdag 11 januari, 14:00, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE ZALTBOMMEL

Sliedrecht Sport DS 6
11 jan 14:45
Move4U DS 2

Wedstrijd: 7000D2A CI, Datum: zaterdag 11 januari, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 4
11 jan 14:45
Fusion Rotterdam DS 1

Wedstrijd: 7000DPA BJ, Datum: zaterdag 11 januari, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

VC Polaris HS 2
11 jan 16:45
Sliedrecht Sport HS 5

Wedstrijd: 7000HPC DH, Datum: zaterdag 11 januari, 16:45, Speellocatie: 't Hout, Mahoniehoutstraat 9 A, 5706VS HELMOND

Sliedrecht Sport DS 2
11 jan 17:15
OBEG Donitas DS 1

Wedstrijd: 9000TD CI, Datum: zaterdag 11 januari, 17:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Compaen HS 1
11 jan 18:00
Sliedrecht Sport HS 2

Wedstrijd: 90001BH DH, Datum: zaterdag 11 januari, 18:00, Speellocatie: Oostzaan, Twiskeweg 107, 1511BZ OOSTZAAN

Erasmus Volley DS 3
16 jan 21:30
Sliedrecht Sport DS 6

Wedstrijd: 7000D2A HC, Datum: donderdag 16 januari, 21:30, Speellocatie: Woudestein, Burgemeester Oudlaan 50, 3062PA ROTTERDAM

Sliedrecht Sport HS 3
17 jan 19:15
AVVA HS 1

Wedstrijd: 70003AH FE, Datum: vrijdag 17 januari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 5
17 jan 21:15
SNA DS 1

Wedstrijd: 7000D1A IB, Datum: vrijdag 17 januari, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 7
17 jan 21:15
Move4U HS 2

Wedstrijd: 7000H1A GD, Datum: vrijdag 17 januari, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 5
17 jan 21:15
Volley Tilburg HS 4

Wedstrijd: 7000HPC HC, Datum: vrijdag 17 januari, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Hands up DS 1
18 jan 14:00
Sliedrecht Sport DS 3

Wedstrijd: 70003AD IB, Datum: zaterdag 18 januari, 14:00, Speellocatie: De Run, Runweg 11, 5258BK BERLICUM NB

VC WIK Groot-Ammers DS 4
18 jan 14:00
Sliedrecht Sport DS 8

Wedstrijd: 7000D2B IB, Datum: zaterdag 18 januari, 14:00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV GROOT-AMMERS

Move4U DS 1
18 jan 15:30
Sliedrecht Sport DS 4

Wedstrijd: 7000DPA IB, Datum: zaterdag 18 januari, 15:30, Speellocatie: Sporthal Holy, Korhoenlaan 6, 3136ST VLAARDINGEN

Sliedrecht Sport HS 2
18 jan 16:45
Velo HS 1

Wedstrijd: 90001BH HC, Datum: zaterdag 18 januari, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 7
18 jan 16:45
Podarwic DS 2

Wedstrijd: 7000D2C GD, Datum: zaterdag 18 januari, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 8
18 jan 16:45
Haaften Kwiek HS 1

Wedstrijd: 7000H2C HC, Datum: zaterdag 18 januari, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Move4U HS 1
18 jan 17:30
Sliedrecht Sport HS 6

Wedstrijd: 7000HPA HC, Datum: zaterdag 18 januari, 17:30, Speellocatie: Sporthal Holy, Korhoenlaan 6, 3136ST VLAARDINGEN

Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 1
18 jan 18:00
Sliedrecht Sport DS 2

Wedstrijd: 9000TD HC, Datum: zaterdag 18 januari, 18:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

Spirit HS 1
18 jan 19:00
Sliedrecht Sport HS 4

Wedstrijd: 7000HPB GD, Datum: zaterdag 18 januari, 19:00, Speellocatie: Vrijenburgpoort, Hertenburg 32, 2994CC BARENDRECHT

Yum HS 1
22 jan 21:30
Sliedrecht Sport HS 8

Wedstrijd: 7000H2C BH, Datum: woensdag 22 januari, 21:30, Speellocatie: MFC Boomgaardshoek, Akkerwinde 1, 3191RA HOOGVLIET ROTTERDAM

Sliedrecht Sport DS 3
24 jan 19:15
HLB Van Daal/DS DS 2

Wedstrijd: 70003AD BH, Datum: vrijdag 24 januari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 8
24 jan 19:15
Vedo'70 DS 2

Wedstrijd: 7000D2B BH, Datum: vrijdag 24 januari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 4
24 jan 19:15
BeneVia HS 1

Wedstrijd: 7000HPB DF, Datum: vrijdag 24 januari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Next Volley Dordrecht DS 6
24 jan 20:30
Sliedrecht Sport DS 7

Wedstrijd: 7000D2C CG, Datum: vrijdag 24 januari, 20:30, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT

Sliedrecht Sport HS 6
24 jan 21:15
Next Volley Dordrecht HS 3

Wedstrijd: 7000HPA CG, Datum: vrijdag 24 januari, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 6
25 jan 14:45
Volley2B DS 5

Wedstrijd: 7000D2A CG, Datum: zaterdag 25 januari, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 4
25 jan 14:45
De Burgst Breda DS 2

Wedstrijd: 7000DPA BH, Datum: zaterdag 25 januari, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Podarwic HS 1
25 jan 14:45
Sliedrecht Sport HS 7

Wedstrijd: 7000H1A CG, Datum: zaterdag 25 januari, 14:45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 21, 5308KB AALST

NVC HS 1
25 jan 15:30
Sliedrecht Sport HS 2

Wedstrijd: 90001BH BH, Datum: zaterdag 25 januari, 15:30, Speellocatie: Merwestein, Merweplein 1, 3432GN NIEUWEGEIN

Sliedrecht Sport DS 2
25 jan 17:15
Pharmafilter US DS 1

Wedstrijd: 9000TD CG, Datum: zaterdag 25 januari, 17:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Udenhout HS 1
25 jan 18:00
Sliedrecht Sport HS 5

Wedstrijd: 7000HPC BH, Datum: zaterdag 25 januari, 18:00, Speellocatie: Roomley, Groenvelde 20, 5071AJ UDENHOUT

Volley2B HS 1
25 jan 18:30
Sliedrecht Sport HS 3

Wedstrijd: 70003AH DF, Datum: zaterdag 25 januari, 18:30, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL BERGSCHENHOEK

City Bril Krimpen DS 1
25 jan 19:00
Sliedrecht Sport DS 5

Wedstrijd: 7000D1A AI, Datum: zaterdag 25 januari, 19:00, Speellocatie: De Boog, Krimpenerbosweg 2 A, 2923LA KRIMPEN AAN DEN IJSSEL

Sliedrecht Sport HS 3
31 jan 19:15
Next Volley Dordrecht HS 2

Wedstrijd: 70003AH FC, Datum: vrijdag 31 januari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Vollido HS 2
31 jan 20:30
Sliedrecht Sport HS 4

Wedstrijd: 7000HPB ED, Datum: vrijdag 31 januari, 20:30, Speellocatie: De Ridderhal, Hoge Kade 60, 3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT

Sliedrecht Sport DS 5
31 jan 21:15
VC WIK Groot-Ammers DS 2

Wedstrijd: 7000D1A IK, Datum: vrijdag 31 januari, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 7
31 jan 21:15
Next Volley Dordrecht HS 5

Wedstrijd: 7000H1A GB, Datum: vrijdag 31 januari, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 5
31 jan 21:15
Hajraa HS 3

Wedstrijd: 7000HPC HA, Datum: vrijdag 31 januari, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Volley Tilburg DS 4
1 feb 12:00
Sliedrecht Sport DS 4

Wedstrijd: 7000DPA GB, Datum: zaterdag 1 februari, 12:00, Speellocatie: Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Olympiaplein 382, 5022DX TILBURG

Flits DS 2
1 feb 14:30
Sliedrecht Sport DS 8

Wedstrijd: 7000D2B GB, Datum: zaterdag 1 februari, 14:30, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110, 3353CV PAPENDRECHT

Voleco HS 1
1 feb 15:00
Sliedrecht Sport HS 6

Wedstrijd: 7000HPA FC, Datum: zaterdag 1 februari, 15:00, Speellocatie: De Drie Maenen, Abelenlaan 1, 2935SB OUDERKERK AAN DEN IJSSEL

Sliedrecht Sport HS 2
1 feb 16:45
EMD-Tooling HS 1

Wedstrijd: 90001BH HA, Datum: zaterdag 1 februari, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Next Volley Dordrecht DS 2
1 feb 16:45
Sliedrecht Sport DS 3

Wedstrijd: 70003AD GB, Datum: zaterdag 1 februari, 16:45, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT

Sliedrecht Sport DS 7
1 feb 16:45
SNA DS 2

Wedstrijd: 7000D2C GB, Datum: zaterdag 1 februari, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 8
1 feb 16:45
Molenwiek'74 HS 1

Wedstrijd: 7000H2C HA, Datum: zaterdag 1 februari, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Hou Stand DS 1
1 feb 18:30
Sliedrecht Sport DS 6

Wedstrijd: 7000D2A FC, Datum: zaterdag 1 februari, 18:30, Speellocatie: Sportcentrum West, Spaanseweg 2 -4, 3028HW ROTTERDAM

Laudame Financials VCN DS 1
1 feb 19:30
Sliedrecht Sport DS 2

Wedstrijd: 9000TD FC, Datum: zaterdag 1 februari, 19:30, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB CAPELLE AAN DEN IJSSEL

Sliedrecht Sport DS 3
7 feb 19:15
Voleco DS 1

Wedstrijd: 70003AD BF, Datum: vrijdag 7 februari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 8
7 feb 19:15
VCN DS 6

Wedstrijd: 7000D2B BF, Datum: vrijdag 7 februari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 4
7 feb 19:15
Atak'55 HS 2

Wedstrijd: 7000HPB DL, Datum: vrijdag 7 februari, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

AVVA DS 1
7 feb 20:00
Sliedrecht Sport DS 5

Wedstrijd: 7000D1A JI, Datum: vrijdag 7 februari, 20:00, Speellocatie: Het Spant, Liesveldweg 67, 4233HG AMEIDE

Sliedrecht Sport HS 6
7 feb 21:15
RVC/Libanon '50 HS 1

Wedstrijd: 7000HPA CE, Datum: vrijdag 7 februari, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Volley Zuid DS 6
8 feb 12:00
Sliedrecht Sport DS 7

Wedstrijd: 7000D2C AG, Datum: zaterdag 8 februari, 12:00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET ROTTERDAM

Vollido HS 4
8 feb 13:45
Sliedrecht Sport HS 8

Wedstrijd: 7000H2C KH, Datum: zaterdag 8 februari, 13:45, Speellocatie: De Ridderhal, Hoge Kade 60, 3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT

Sliedrecht Sport DS 6
8 feb 14:45
RVC/Libanon '50 DS 5

Wedstrijd: 7000D2A CE, Datum: zaterdag 8 februari, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 4
8 feb 14:45
Next Volley Dordrecht DS 3

Wedstrijd: 7000DPA BF, Datum: zaterdag 8 februari, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

VVC-Vught HS 1
8 feb 17:00
Sliedrecht Sport HS 5

Wedstrijd: 7000HPC KH, Datum: zaterdag 8 februari, 17:00, Speellocatie: Martinihal, Martinilaan 8, 5262BR VUGHT

Sliedrecht Sport DS 2
8 feb 17:15
VoCASA DS 1

Wedstrijd: 9000TD CE, Datum: zaterdag 8 februari, 17:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

City Bril Krimpen HS 1
8 feb 18:30
Sliedrecht Sport HS 3

Wedstrijd: 70003AH BF, Datum: zaterdag 8 februari, 18:30, Speellocatie: De Boog, Krimpenerbosweg 2 A, 2923LA KRIMPEN AAN DEN IJSSEL

SNA HS 1
8 feb 18:30
Sliedrecht Sport HS 7

Wedstrijd: 7000H1A AG, Datum: zaterdag 8 februari, 18:30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG BLESKENSGRAAF CA

MKB Accountants/VCV HS 1
8 feb 20:00
Sliedrecht Sport HS 2

Wedstrijd: 90001BH KH, Datum: zaterdag 8 februari, 20:00, Speellocatie: West, Veenslag 70, 3905SL VEENENDAAL

Erasmus Volley DS 1
13 feb 21:30
Sliedrecht Sport DS 4

Wedstrijd: 7000DPA CB, Datum: donderdag 13 februari, 21:30, Speellocatie: Woudestein, Burgemeester Oudlaan 50, 3062PA ROTTERDAM

City Bril Krimpen DS 2
15 feb 14:30
Sliedrecht Sport DS 6

Wedstrijd: 7000D2A BC, Datum: zaterdag 15 februari, 14:30, Speellocatie: De Boog, Krimpenerbosweg 2 A, 2923LA KRIMPEN AAN DEN IJSSEL

City Bril Krimpen HS 2
15 feb 14:30
Sliedrecht Sport HS 6

Wedstrijd: 7000HPA BC, Datum: zaterdag 15 februari, 14:30, Speellocatie: De Boog, Krimpenerbosweg 2 A, 2923LA KRIMPEN AAN DEN IJSSEL

Voleco HS 2
15 feb 16:00
Sliedrecht Sport HS 8

Wedstrijd: 7000H2C FH, Datum: zaterdag 15 februari, 16:00, Speellocatie: De Bakwetering, Nic Beetsstraat 403, 2941TN LEKKERKERK

Sliedrecht Sport HS 3
6 mrt 19:15
De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 1

Wedstrijd: 70003AH FA, Datum: vrijdag 6 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 4
6 mrt 19:15
VV Stevo HS 1

Wedstrijd: 7000HPB DC, Datum: vrijdag 6 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 7
6 mrt 21:15
Volley Zuid HS 5

Wedstrijd: 7000H1A GK, Datum: vrijdag 6 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 5
6 mrt 21:15
Volley2B HS 2

Wedstrijd: 7000HPC HJ, Datum: vrijdag 6 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

OKK '70 HS 2
6 mrt 21:30
Sliedrecht Sport HS 6

Wedstrijd: 7000HPA DC, Datum: vrijdag 6 maart, 21:30, Speellocatie: De Wielewaal, Cornelisweer 2, 3371PH HARDINXVELD-GIESSENDAM

VCN DS 4
7 mrt 14:15
Sliedrecht Sport DS 3

Wedstrijd: 70003AD EB, Datum: zaterdag 7 maart, 14:15, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB CAPELLE AAN DEN IJSSEL

RVC/Libanon '50 DS 2
7 mrt 15:30
Sliedrecht Sport DS 4

Wedstrijd: 7000DPA EB, Datum: zaterdag 7 maart, 15:30, Speellocatie: Kralingen, Slaak 15, 3061CS ROTTERDAM

SV Dynamo Apeldoorn DS 1
7 mrt 16:30
Sliedrecht Sport DS 2

Wedstrijd: 9000TD DC, Datum: zaterdag 7 maart, 16:30, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

Sliedrecht Sport HS 2
7 mrt 16:45
VV Utrecht HS 1

Wedstrijd: 90001BH HJ, Datum: zaterdag 7 maart, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 7
7 mrt 16:45
Volley Zuid DS 3

Wedstrijd: 7000D2C GK, Datum: zaterdag 7 maart, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 8
7 mrt 16:45
VC WIK Groot-Ammers HS 6

Wedstrijd: 7000H2C HJ, Datum: zaterdag 7 maart, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

WHV DS 2
7 mrt 18:00
Sliedrecht Sport DS 5

Wedstrijd: 7000D1A LI, Datum: zaterdag 7 maart, 18:00, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM ASPEREN

Volley2B DS 3
7 mrt 18:30
Sliedrecht Sport DS 6

Wedstrijd: 7000D2A DC, Datum: zaterdag 7 maart, 18:30, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL BERGSCHENHOEK

RVC/Libanon '50 DS 4
7 mrt 20:00
Sliedrecht Sport DS 8

Wedstrijd: 7000D2B EB, Datum: zaterdag 7 maart, 20:00, Speellocatie: Kralingen, Slaak 15, 3061CS ROTTERDAM

Erasmus Volley HS 2
12 mrt 19:00
Sliedrecht Sport HS 8

Wedstrijd: 7000H2C IH, Datum: donderdag 12 maart, 19:00, Speellocatie: Woudestein, Burgemeester Oudlaan 50, 3062PA ROTTERDAM

Forza Schouwen-Duiveland HS 1
12 mrt 21:00
Sliedrecht Sport HS 4

Wedstrijd: 7000HPB BD, Datum: donderdag 12 maart, 21:00, Speellocatie: De Vanger, Molenstraat 52, 4311ED BRUINISSE

Sliedrecht Sport DS 3
13 mrt 19:15
RVC/Libanon '50 DS 1

Wedstrijd: 70003AD BD, Datum: vrijdag 13 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 8
13 mrt 19:15
Erasmus Volley DS 2

Wedstrijd: 7000D2B BD, Datum: vrijdag 13 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 5
13 mrt 21:15
Volley2B DS 2

Wedstrijd: 7000D1A IH, Datum: vrijdag 13 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 6
13 mrt 21:15
WHV HS 1

Wedstrijd: 7000HPA CL, Datum: vrijdag 13 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Volley Meerkerk'95 DS 3
14 mrt 13:15
Sliedrecht Sport DS 7

Wedstrijd: 7000D2C JG, Datum: zaterdag 14 maart, 13:15, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT MEERKERK

Cegelec ZUVO HS 1
14 mrt 14:30
Sliedrecht Sport HS 3

Wedstrijd: 70003AH KF, Datum: zaterdag 14 maart, 14:30, Speellocatie: Onder de Mast, Onder de Mast 2, 4881AN ZUNDERT

Sliedrecht Sport DS 6
14 mrt 14:45
Volley Voorne DS 1

Wedstrijd: 7000D2A CL, Datum: zaterdag 14 maart, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 4
14 mrt 14:45
DVO DS 1

Wedstrijd: 7000DPA BD, Datum: zaterdag 14 maart, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

HLB Van Daal/DS HS 3
14 mrt 14:45
Sliedrecht Sport HS 5

Wedstrijd: 7000HPC IH, Datum: zaterdag 14 maart, 14:45, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

Banierhuis Taurus HS 2
14 mrt 17:00
Sliedrecht Sport HS 2

Wedstrijd: 90001BH IH, Datum: zaterdag 14 maart, 17:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

Sliedrecht Sport DS 2
14 mrt 17:15
Dros-Alterno DS 2

Wedstrijd: 9000TD CL, Datum: zaterdag 14 maart, 17:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Volley Meerkerk'95 HS 1
14 mrt 17:45
Sliedrecht Sport HS 7

Wedstrijd: 7000H1A JG, Datum: zaterdag 14 maart, 17:45, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT MEERKERK

Sliedrecht Sport HS 3
20 mrt 19:15
Fusion Rotterdam HS 1

Wedstrijd: 70003AH FJ, Datum: vrijdag 20 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 4
20 mrt 19:15
Volley Zuid HS 2

Wedstrijd: 7000HPB DA, Datum: vrijdag 20 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 7
20 mrt 21:15
VC WIK Groot-Ammers HS 4

Wedstrijd: 7000H1A GI, Datum: vrijdag 20 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 6
20 mrt 21:15
City Bril Krimpen HS 2

Wedstrijd: 7000HPA CB, Datum: vrijdag 20 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

VC Volt HS 2
21 mrt 14:30
Sliedrecht Sport HS 5

Wedstrijd: 7000HPC LH, Datum: zaterdag 21 maart, 14:30, Speellocatie: De Kloosterhof, Grotestraat 14, 5437AS BEERS NB

Sliedrecht Sport DS 6
21 mrt 14:45
City Bril Krimpen DS 2

Wedstrijd: 7000D2A CB, Datum: zaterdag 21 maart, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Volley2B DS 4
21 mrt 14:45
Sliedrecht Sport DS 8

Wedstrijd: 7000D2B CB, Datum: zaterdag 21 maart, 14:45, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL BERGSCHENHOEK

Sliedrecht Sport DS 7
21 mrt 14:45
Vedo'70 DS 1

Wedstrijd: 7000D2C GI, Datum: zaterdag 21 maart, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Vridos HS 1
21 mrt 14:45
Sliedrecht Sport HS 8

Wedstrijd: 7000H2C LH, Datum: zaterdag 21 maart, 14:45, Speellocatie: Neerpolder, Bogerd 45, 3381DA GIESSENBURG

Zaanstad HS 2
21 mrt 16:15
Sliedrecht Sport HS 2

Wedstrijd: 90001BH LH, Datum: zaterdag 21 maart, 16:15, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

Sliedrecht Sport DS 2
21 mrt 17:15
koffievoordeel

Wedstrijd: 9000TD CB, Datum: zaterdag 21 maart, 17:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Volley2B DS 1
21 mrt 18:30
Sliedrecht Sport DS 3

Wedstrijd: 70003AD CB, Datum: zaterdag 21 maart, 18:30, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL BERGSCHENHOEK

Flits DS 1
21 mrt 18:30
Sliedrecht Sport DS 5

Wedstrijd: 7000D1A GI, Datum: zaterdag 21 maart, 18:30, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110, 3353CV PAPENDRECHT

Sliedrecht Sport DS 3
27 mrt 19:15
De Moriaan Symmachia Roosendaal DS 1

Wedstrijd: 70003AD BL, Datum: vrijdag 27 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 8
27 mrt 19:15
WHV DS 3

Wedstrijd: 7000D2B BL, Datum: vrijdag 27 maart, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

OKK '70 HS 1
27 mrt 20:30
Sliedrecht Sport HS 3

Wedstrijd: 70003AH IF, Datum: vrijdag 27 maart, 20:30, Speellocatie: De Wielewaal, Cornelisweer 2, 3371PH HARDINXVELD-GIESSENDAM

Sliedrecht Sport DS 5
27 mrt 21:15
VCN DS 5

Wedstrijd: 7000D1A IF, Datum: vrijdag 27 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 5
27 mrt 21:15
Bladel HS 1

Wedstrijd: 7000HPC HG, Datum: vrijdag 27 maart, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Volley Zuid DS 4
28 mrt 14:00
Sliedrecht Sport DS 6

Wedstrijd: 7000D2A AC, Datum: zaterdag 28 maart, 14:00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET ROTTERDAM

Sliedrecht Sport DS 4
28 mrt 14:45
Voleco DS 2

Wedstrijd: 7000DPA BL, Datum: zaterdag 28 maart, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 2
28 mrt 16:45
HLB Van Daal/DS HS 2

Wedstrijd: 90001BH HG, Datum: zaterdag 28 maart, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 8
28 mrt 16:45
BeneVia HS 2

Wedstrijd: 7000H2C HG, Datum: zaterdag 28 maart, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 2
28 mrt 17:00
Sliedrecht Sport HS 4

Wedstrijd: 7000HPB KD, Datum: zaterdag 28 maart, 17:00, Speellocatie: D'n Dijck, Platinadijk 27, 4706LK ROOSENDAAL

Vollido HS 1
28 mrt 18:00
Sliedrecht Sport HS 6

Wedstrijd: 7000HPA AC, Datum: zaterdag 28 maart, 18:00, Speellocatie: De Ridderhal, Hoge Kade 60, 3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT

Volley2B HS 4
28 mrt 18:30
Sliedrecht Sport HS 7

Wedstrijd: 7000H1A HG, Datum: zaterdag 28 maart, 18:30, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL BERGSCHENHOEK

IMS/Voltena DS 1
28 mrt 19:00
Sliedrecht Sport DS 2

Wedstrijd: 9000TD AC, Datum: zaterdag 28 maart, 19:00, Speellocatie: De Crosser, Raadhuislaan 19, 4251VS WERKENDAM

Sliedrecht Sport DS 3
3 apr 19:15
Voltena DS 2

Wedstrijd: 70003AD BA, Datum: vrijdag 3 april, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 8
3 apr 19:15
Volley Zuid DS 5

Wedstrijd: 7000D2B BA, Datum: vrijdag 3 april, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 4
3 apr 19:15
Jola Olympus HS 1

Wedstrijd: 7000HPB DJ, Datum: vrijdag 3 april, 19:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

VCN HS 4
3 apr 21:00
Sliedrecht Sport HS 7

Wedstrijd: 7000H1A LG, Datum: vrijdag 3 april, 21:00, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB CAPELLE AAN DEN IJSSEL

Sliedrecht Sport HS 3
3 apr 21:15
VC WIK Groot-Ammers HS 2

Wedstrijd: 70003AH FH, Datum: vrijdag 3 april, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 6
3 apr 21:15
Volley Zuid HS 3

Wedstrijd: 7000HPA CK, Datum: vrijdag 3 april, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

AVVA DS 2
4 apr 12:15
Sliedrecht Sport DS 5

Wedstrijd: 7000D1A EI, Datum: zaterdag 4 april, 12:15, Speellocatie: Het Spant, Liesveldweg 67, 4233HG AMEIDE

Sliedrecht Sport DS 6
4 apr 14:45
MVC DS 1

Wedstrijd: 7000D2A CK, Datum: zaterdag 4 april, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 4
4 apr 14:45
Forza Schouwen-Duiveland DS 1

Wedstrijd: 7000DPA BA, Datum: zaterdag 4 april, 14:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

VC Bravo HS 1
4 apr 16:00
Sliedrecht Sport HS 5

Wedstrijd: 7000HPC FH, Datum: zaterdag 4 april, 16:00, Speellocatie: De Wedert, Past. Heerkensdreef 29, 5552BG VALKENSWAARD

Inter Rijswijk HS 2
4 apr 16:30
Sliedrecht Sport HS 2

Wedstrijd: 90001BH FH, Datum: zaterdag 4 april, 16:30, Speellocatie: Marimbahal, Waldhoornplein 1, 2287EH RIJSWIJK ZH

Vridos DS 1
4 apr 16:30
Sliedrecht Sport DS 7

Wedstrijd: 7000D2C LG, Datum: zaterdag 4 april, 16:30, Speellocatie: Neerpolder, Bogerd 45, 3381DA GIESSENBURG

Sliedrecht Sport DS 2
4 apr 17:15
Prima Donna Kaas Huizen DS 1

Wedstrijd: 9000TD CK, Datum: zaterdag 4 april, 17:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Volley Meerkerk'95 DS 4
6 apr 20:45
Sliedrecht Sport DS 8

Wedstrijd: 7000D2B KB, Datum: maandag 6 april, 20:45, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT MEERKERK

Erasmus Volley HS 1
16 apr 21:30
Sliedrecht Sport HS 3

Wedstrijd: 70003AH GF, Datum: donderdag 16 april, 21:30, Speellocatie: Woudestein, Burgemeester Oudlaan 50, 3062PA ROTTERDAM

Sliedrecht Sport DS 5
17 apr 21:15
RVC/Libanon '50 DS 3

Wedstrijd: 7000D1A ID, Datum: vrijdag 17 april, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 7
17 apr 21:15
RVC/Libanon '50 HS 2

Wedstrijd: 7000H1A GF, Datum: vrijdag 17 april, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 5
17 apr 21:15
Skunk HS 2

Wedstrijd: 7000HPC HE, Datum: vrijdag 17 april, 21:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Volley Zuid DS 2
18 apr 14:00
Sliedrecht Sport DS 4

Wedstrijd: 7000DPA KB, Datum: zaterdag 18 april, 14:00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET ROTTERDAM

VOKO HS 2
18 apr 15:00
Sliedrecht Sport HS 4

Wedstrijd: 7000HPB ID, Datum: zaterdag 18 april, 15:00, Speellocatie: VOKO-home, Paterserf 16, 4904AR OOSTERHOUT NB

Fusion Rotterdam HS 2
18 apr 15:30
Sliedrecht Sport HS 6

Wedstrijd: 7000HPA JC, Datum: zaterdag 18 april, 15:30, Speellocatie: Alexander, Sjanghailaan 275, 3066SJ ROTTERDAM

Sliedrecht Sport HS 2
18 apr 16:45
Skunk HS 1

Wedstrijd: 90001BH HE, Datum: zaterdag 18 april, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport DS 7
18 apr 16:45
RVC/Libanon '50 DS 6

Wedstrijd: 7000D2C GF, Datum: zaterdag 18 april, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Sliedrecht Sport HS 8
18 apr 16:45
WHV HS 3

Wedstrijd: 7000H2C HE, Datum: zaterdag 18 april, 16:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT

Fusion Rotterdam DS 2
18 apr 17:30
Sliedrecht Sport DS 6

Wedstrijd: 7000D2A JC, Datum: zaterdag 18 april, 17:30, Speellocatie: Alexander, Sjanghailaan 275, 3066SJ ROTTERDAM

Volley Zuid DS 1
18 apr 18:00
Sliedrecht Sport DS 3

Wedstrijd: 70003AD KB, Datum: zaterdag 18 april, 18:00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET ROTTERDAM

VV Utrecht DS 1
18 apr 20:00
Sliedrecht Sport DS 2

Wedstrijd: 9000TD JC, Datum: zaterdag 18 april, 20:00, Speellocatie: Galgenwaard Sportcentrum, Herculesplein 341, 3584AA UTRECHT




Business Club