Volleybal agenda

Teamindeling seizoen 2018-2019 (per 14-05)

Hierbij de VOORLOPIGE teamindelingen van de dames, meisjes, heren en jongens voor het seizoen 2018-2019.

Opmerkingen:

  • als je erg graag training wilt geven of een team wilt coachen kun je altijd contact opnemen met onderstaande personen;
  • als je je naam mist of vragen hebt, mail dit dan ook naar onderstaande personen;
  • kijk in het zaalrooster voor de trainingstijden van het team waarbij je bent ingedeeld.


Contact over de teamindelingen:

Heren 2,3 – jongensjeugd Bas de Groot 06-27086415
Dames 2,3 – meisjes jeugd David van Rekom 06-34862237
Heren 4 ev, Dames 4 ev Jan Willem de Visser 06-15083880
CMV Remko Kenter 06-53414487

 

Dames

Dames 1 - Eredivisie Dames 2 - 1e divisie Dames 3 - Promotieklasse
Trainer-coach: Vera Koenen Trainers: Andre van Leeuwen Trainers: Peter Muilwijk & Andre van Leeuwen
  Coaches: Andre van Leeuwen Coach: Peter Muilwijk
     
Ana Rekar Samenstelling volgt zsm Samenstelling volgt zsm
Sarah van Aalen    
Florien Reesink    
Brechtje Kraaijvanger    
     
Carlijn Ghijssen-Jans    
     
     
Esther Hullegie    
Fleur Savelkoel    
Christie Wolt    

 

Dames 4 promotieklasse   Dames 5 1e klasse   Dames 6 1e klasse
Trainer: vacant / Coach: self support        Trainer: poule / Coach: self support       Trainer: poule / Coach: Carel van Rijsbergen    
                     
Petra   Kroon   Melissa de Groot   Lisette   Stam
Siri   Nijmeijer   Vicky   Stout   Gina de Visser
Marjolein van Uden   Irene   Dunsbergen   Janel van Beest
Janneke   Toonen   Mara   Kortland   Naomi   Chirill
Irene van Wijngaarden   Jolijn de Rover   Lois   Sgravensande
Leanne    Heij   Maricia   Wanrooij   * Aanvulling volgt  
* Aanvulling volgt       Manon   Koppelaar        
        Simone   Roskam        
        Sharmila   Eijkelboom        
        Rosanne   Huisman        
        Isabelle   Huisman        
        Linda   Tamerus        
                     
                     
                     
                     
Dames 7 1e klasse   Dames 8 2e klasse   Dames 9 2e klasse
Trainer: Reijer Kros / Coach: Jorian Hak       Trainer/coach: Michael van Leeuwe       Trainer: Roel Hokken / Coach: Piet Veth    
                     
Ilse van Dijk   Anoek   Barnhoorn   Rineke   Baan
Elize   Harrewijn   Marleen   Blokland   Joella   Bot
Anne de Visser   Leanne van den Dool   Laura   Hokken
Tatum   Prins   Denise van de Graaf   Ester   Netten
Sabine van Rooy   Lianne van Steenis   Sharita   Veth
Quinty   Troost   Arlieke   Tromp   Kimberley   Viset
Femke van der Zouwen   Samantha van Wingerden   Lisa de  Vaan
Nikki   Hordijk   Simone   Bezemer   Mariska   Aantjes
* Aanvulling volgt       Daphne van Beest   Leanne de  Groot
                     
                     
                     
                     
Dames 10 2e klasse   Dames 11 3e klasse   Dames 12 3e klasse
Trainer/coach: Tineke Kenter       Trainer: Tineke Kenter / Coach: self support       Trainer/coach: Lars Verhaar    
                     
Ineke   Boer   Marjan   Boer   Rachelle   Jong
Marjolein   Bons   Henny   Derks   Esmee de Jongh
Wendy t Hart   Marlieke   Kamphuis   Hacer   Alcarin
Jennifer   Koster   Tineke   Kenter   Mandy van Werd
Wilja   Slieker   Aemilie   Manschot   Sarah   Bek
Krista   Verhaar   Hilde   Schep   Lisanne   Blommers
Diane   Versluis   Marlies   Schild   Larissa   Visscher
Margo van Wingerden   Dominique   Verdoorn   Dilara   Kanlioglu
        Gerarda van  Kooten   Chantal de Jong
        Annemarie   Oskam        

Naar boven

Meisjes

 

Meisjes A1 - Hoofdklasse / Topklasse Meisjes A2 - 1e klasse Meisjes A3 - 1e klasse
Trainer: Dave van Rekom & Bas de Groot Trainer: Pieter Kerkhof Trainer: Lisette Stam & Arlieke Tromp
Coach: Dave van Rekom Coach: Pieter & Willem Coach: 
     
Anouk de Jong Kim de Ruiter Hannah van der Ree
Janet de Jong Eva van der Sluis Marielle Visser
Sara van de Weg Celine Hofman Celeste Troost
Mila Leeuwis Busra Anik Sanne Zwart
Marit van der Sluis Janieke den Breejen Jaira van den Dool
Katie Korporaal Chimede de Groot Moa de Visser
Amalia Panajoti Demi Blokland Lara Sneijder
Roos van Gastelen Nina Verhaar Alyssa Visser
Melissa Duijndam Julia Sterrenburg Sasja de Kerk
  Tessa Verhoeven Denise van Heumen
  Quincy Langerak Regina van den Berg
<aanvulling vanuit MB1>    
     
     
Meisjes B1 - Hoofdklasse / Topklasse Meisjes B2 - 1e klasse Meisjes B3 - 2e klasse
Trainer: Jan Joost de Jong & Dave van Rekom Trainer: Jaap van Dijk Trainer: Bram van Rijsbergen
Coach: Jan Joost de Jong Coach: Jaap van Dijk Coach: Arjen Broersma
     
Evi Roos (B1/A1) Noa van Dijk Dunya de Rover
Zara Noteboom Siri Bergwerf Narin Takac
Lisa de Vries Evi Hagenaars Sofie van Voorst
Emma de Ruiter Luna Teerds Bridget Dekker
Donna de Jong Izabel Dekkers Lois Spek
Monika de Jong Lois Leeuwensteijn Annelies de Bruin
Sanne Kraaijeveld (B1/C1) Noa Kentie Sanne van der Es
Noa Heussen Yentl van Bekkum Sarah de Raad
Yagmur Salduz Xanne Verhaar Marit Baan
Damla Salduz Hannah Stam  
     
     
Meisjes C1 - Hoofdklasse / Topklasse Meisjes C2 - 1e klasse Meisjes C3 - 1e klasse
Trainer: Dave van Rekom & Famke van Rekom Trainers: Ricardo, Bas en Dave Trainers: Diane Versluis & Namalee Donker
Coach: Dave van Rekom Coach: Max Nieuwenhuis Coach: Diane & Namalee
  Voorlopige samenstelling, start in nieuwe seizoen  
Lisa van Zijl Sarah Korporaal Anne de Jong
Myrthe Mijnster Julia Boogaard Esmee Bergwerf
Caithlyn Korporaal Evi Baan Linah Elhalky
Mylene de Jong Senne van den Berg Nikki Roskam
Febe Vendeville Isa Kroon Lieke Versluis
Laureen Huijser Meike Bakker Sanne Versluis
Britt Verboom Judith Mijnster Gwenn van der Klooster
Suus Kros Ester Elsinga Arinda Voorberg
Chantal Nieuwenhuis Laura Flier Zelda Westerhout
Maud van de Weg Erica de Vries Marit Bos
     
  <aanvulling vanuit CMV>  
     
     
Meisjes C4 - 1e klasse Meisjes C5 - 2e klasse  
Trainers: Vacant Trainers: Anne Fleur Steverink  
Coach: Vacant Coach:   
     
Melanie Santos Boon Noor Rikkers  
Esther van der Bos Jasmijn Bons  
Bo van Hoornaar Dana den Breejen  
Emma Stuij Guusje Hoogendoorn  
Marit Zwart Thamar Versteeg  
Tara Griffioen Nienke Westland  
Bodhi Struijk Sanne Westland  
Michelle van Es Sira Bor  
Shanon Verschoor    

Naar boven

Heren

 

Heren 1 - Eredivisie Heren 2 - 1e divisie Heren 3 - Regiodivisie
Trainers: Paul vd Ven & Marnix Elbers Trainers: Frank Vlot & Marnix Elbers Trainers: Egbert op 't Hof
Coaches: Paul vd Ven & Marnix Elbers Coaches: Frank Vlot & Marnix Elbers Coach: Egbert op 't Hof
     
Rick vd Sluis Daniel van Helden  
Niels Vermeulen Jelle van Rekom Samenstelling volgt zsm
Ian de Bus Luke Amersfoort  
Michael van Leeuwen Jeffrey Grinwis  
David Azantinlow Rick Julicher  
Yorick de Groot Mart de Groot  
Bart Yark Glen Korevaar  
Albert Stek (H1/H2) Albert Stek (H1/H2)  
Gerard Baan Jorren Bakker  
Carl Swijnenburg Roy Kroon  
Ruben vd Leeden <aanvulling volgt>  
12e speler uit H2 12e speler uit H3 12e speler uit H4/JA

 

Heren 4 promotieklasse     Heren 5 promotieklasse
Trainer: vacant / Coach: vacant         Trainer: poule / Coach: Steven van Mourik    
               
Kristian van Heteren     Sander   Ottevanger
Marien   Kornet     Niels   Ruiter
Corné   Koppelaar     Rolf   Stam
Sem   Brinkman     Jorian   Hak
Chiel    Kaptein     Chris   Harrewijn
Roel   Hokken     Roel   Boer
Jaap de Wild     Arjen   Broersma
Friso   Voorberg     Jan Willem de Visser
Marijn   Ottevanger     Nick   Veth
Timon   Jongkind     Ricardo   Batenburg
               
               
               
               
Heren 6 1e klasse     Heren 7 1e klasse
Trainer: vacant / Coach: selfsupport         Trainer: selfsupport / Coach: Len van Rekom    
               
Michiel   Bakker     Bram van Rijsbergen
Pepijn   Vonk     Wouter van Rees
Jurre   Korevaar     Lennart   Bisschop
Konrad van Wijngaarden     Robert van Rekom
Jelte   Wietses     Martijn van Wijgerden
Arjan van der Leeden     Bart   Ottevanger
Jeffrey van Mourik     Morten van Heteren
Eric de Ruiter     Niels van Rekom
Dion  van der Leeden     Thijmen de Vries
Arie   Sprong     Rob   Boer
               
               
               
               
Heren 8 2e klasse     Heren 9 3e klasse
Trainer: selfsupport / Coach: Jesse de Bruin         Trainer/coach: Sander Ottevanger & Christian Kornet    
Brian   Cleton     Jan-Willem   Broersma
Arjen van den Dool     Robbert   Hak
Christian   Kornet     Mark van Rijsbergen
Ricardo van Ooijen     Jurgen   Schuurman
Ron   Prins     Sander   Stam
Don   Rooswinkel     Kevin van Genderen
Lars   Verhaar     Luc  Van  Dijk
Andre    Schild     Mitchell   Brandtz
Gabriel   Spiller Beltrao          
Peter de Visser          

Naar boven

Jongens

 

Jongens A1 - Hoofdklasse / Topklasse Jongens A2 - Hoofdklasse / Topklasse Jongens B1 - Hoofdklasse / Topklasse
Trainer: Daniel van Helden Trainer: Roel Boer Trainer: Bas de Groot
Coach: Daniel van Helden Coach: Roel Boer Coach: Bas de Groot
     
Jeffrey van den Berg Stijn Kaptein Luuk de Groot
Jilles Amersfoort Sem Kaptein Jari Tournier
Rune Bal Jochem Niewenhuis Timon Zoutendijk
Dan Brinkman Gus Rooswinkel Cas Westgeest
Albert van Lingen Justin Visser Aron Huijser
Jelle Leeuwis Jos vd Minkelis Harm Korevaar
Davi Beltrao Stefan Vogel Joost Suijker
Berend de Vries (JA1/JB1) Vince Kazen Berend de Vries (JA1/JB1)
  Wesley Boer Youri vd Pol
  Barth Tieman  
     
<aanvulling vanuit JB1>   <aanvulling vanuit JB2>
     
     
Jongens B2 - Hoofdklasse / Topklasse Jongens B3 - 1e klasse Jongens C1 - Hoofdklasse / Topklasse
Trainers: Friso Voorberg & Kris van Heteren Trainer: Jelte Wietses Trainers: Glen Korevaar & Luuk vd Leeden
     
Siebe Vermaas Jochem Bons Thijmen Ligthart
Duncan Cnossen Lars vd Zouwen Ryan Wiersma
Nick van der Leeden Corne Voorberg Julian den Boer
Robin Bakker Thijs vd Ing Tijmen Huijser
Jesse de Jager Joost Baars Ezra van de Ree
Levi vd Giessen   Rens van de Luitgaarden
Ward Bal Silas van Horssen  
Timo de Jong Quinten Boer Silas van Horssen
 Xander vd Pol   Quinten Boer
    Maurice Kornet
<aanvulling vanuit JC1> <aanvulling vanuit JC1>  
     
     
Jongens C2 - 1e klasse    
Trainers: Ricardo, Bas & David    
     
Samenstelling volgt, start in nieuwe seizoen